>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ja najszczęście na Live zagrałem na Flames w dogrywce. Nie wiem jakim cudem nie wygrali w 3 tercji oddając 16 strzałów bombardując bramkę Stolarza. Dobrze ze wyrównali.
A Smith to jakaś porażka na 6 strzałów puścił 3 w 2p.
Chicago tez wziąłem w ML.
Bilans 0
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wlasnie po tym co sie wydarzylo w drugiej tercji uznalem ze trzeba jednak isc spac. elmisteriozo miales racje ze Smith to nie byl dobry wybor. Niestety z tego meczu tylko over 4,5 Flames i +2,5 Gaudreau a reszta wtopa. Na szczescie Chicago i Anaheim nadrobily i jest malutki plusik. Ale noc mogla byc lepsza, Flames powinni to wziac w RT i wtedy bylby konkret. No ale najwazniejsze ze nie ma minusa w ogolnym rozrachunku. Gratuluje wszystkim wygranych z nocy
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
powinienem bardziej rozważyć Smitha i jego staty. W tym wieku już nie ta motoryka i refleks - chłop na dobre czasy za sobą. No niestety co pierwszy rzut oka jest proste bywa najbardziej problemowe.
:highhive:Ale głowa do góry dziś w nocy kolejne wyzwania
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Graty za wyczucie Chicago, sam pogralem Pitssburgh, ale to przed wasza analiza, bo blackhawks wogole bez formy co mozna zobaczyc po statach, ale jak widac h2h miedzy zespolami, sie sprawdzilo, Chicago w ostatnich latach lubi z nimi grac, Calgary tez powinno wygrac w regulaminowym..
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Teoretycznie staty na korzyść Pens, widziałem dwie pierwsze tercje tego spotkania w ramach multioglądania kilku wczorajszych spotkań więc może nie mam pełnego obrazu tych dwóch tercji, ale z tego co widziałem Pens nie przeważali, nie dominowali w tym spotkaniu, po tym jak Smith mnie wkur... poszedłem spać więc nie wiem jak 3 tercja, na pewno wynik nie oddaje bo dwie do pustej, ale nie zmienia to faktu, że oglądając to spotkanie byłem dziwnie spokojny o Hawks. Grałem ich na -1,5 licząc właśnie na prowadzenie i coś do pustaka i do tego 1 z overem, o który rów Oczywiście są bez formy, ale Pens również ostatnio naprawdę słabe spotkania z Sens i Islą, gwiazdy nie błyszczą i mają problem. Wczoraj bramki też to bardziej wynik błędów Hawks niż grania Pens. Dla mnie Pingwiny po tym co widziałem ostatnio nie jest to zespół godny grania w ich kierunku a już na pewno nie po takim kursie jak wczoraj. Do tego to co powiedział kolega rasijskij &quot;wszystkiego przegrać się nie da&quot; i dla Hawks była to duża szansa na przełamanie. H2H nie gra oczywiście, ale ta prawidłowość w przypadku tych drużyn jest bardzo ciekawa, może to już psychika na obie ekipy tak działa, podobnie jak prawidłowość spotkań Kaczek z Gwiazdami.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jako, że mam trochę wolnego czasu a później czeka mnie nocna zmiana - postanowiłem napisać coś teraz. Cały dzień myślę nad hitem dzisiejszego wieczoru (nocy), Bolts - Leafs. Oba zespoły solidne - oba na szczycie tabeli konferencji. Bardziej skłaniam się ku gospodarzom, ale martwi mnie jedna rzecz. W dzisiejszym spotkaniu do bramki może wrócić Vasilevsky. Jest to świetny bramkarz, ale nie grał od bodajże czternastu spotkań i nie jestem pewien czy zdoła rozegrać dobre spotkanie zaraz po powrocie. Często bywa, że koncentracja u wracającego po kontuzji zawodnika nie jest na zbyt wysokim poziomie, a dodatkowo jest to mecz &quot;wysokiej rangi&quot;. Bolts idą jak burza - dzisiaj będą mieć okazję, żeby przedłużyć serię zwycięstw do ośmiu. Na swojej hali mają świetne wyniki (o czym pisał ostatnio elmisteriozo ) i nie powtórzę ostatniego błędu grając przeciwko nim kiedy są u siebie. Leafs także ogórkami nie są, ale mają nieco słabsze wyniki ostatnimi czasy. Słabo wyglądała pierwsza tercja z Detroit kiedy przegrali w dogrywce, a ostatnio trzecia tercja z Bostonem w także przegranym meczu (6:3). Jak na moje oko to goście nie mają &quot;klasowego&quot; bramkarza. Andersen nie jest najgorszy, ale &quot;ściana&quot; to to nie jest. Mobilizacja jest na pewno wielka po obu stronach, ale wydaje mi się, że Tampa strzeli więcej bramek niż Toronto. Historia spotkań także wskazuje na gospodarzy, mecze zespołów na Amalie Arena Toronto wygrywa jedynie sporadycznie. Ciekawostką jest, że przeciwko drużynie z Kanady lubi grać Steven Stamkos - nie wiem dlaczego, ale ma wyjątkowo dobre statystyki w grach przeciwko Toronto (1,22 punktu średnio zdobywa przeciwko Leafs) Pamiętam mecz (sezon czy dwa temu) kiedy upokorzył Toronto na ich terenie strzelając hattricka o ile się nie mylę. Dzisiaj zagram w kierunku Bolts:
Lightning OT @1,74✅
Lightning &#39;60 @2,25✅
Stamkos +1,5 @2,55⛔
Stamkos strzeli bramkę @2,50⛔

Kursy Fortuna
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Bardzo interesująco zapowiada się to spotkanie i od razu zaznaczę, że go nie dotykam. Jestem fanem obu teamów ale bliżej mi sercem do Leafs więc odpuszczam to spotkanie.
Pozwolę sobie jednak na mały komentarz:
Wystąpią dziś zespoły które uważam za najbardziej prawdopodobne zespoły play-off. Byłem nawet gotowy, aby iść w over z powodu sposobu, w jaki te zespoły ze sobą graja.
Sądzę, że Tampa pomimo grania w Amalie będzie mieć problem aby powstrzymać Liście w defensywnie, więc rzuca się na atak. W ciągu ostatnich pięciu spotkań tych drużyn (granych na Florydzie) tylko 2 razy Bolts wygrali w REG. Dziś też może otrze się o dogrywkę
Jeśli spojrzymy sobie na spotkania Toronto z Wild, Sharks, Caps i Jets to Liście były w stanie w nimi wygrać strzelając po 4 po 5 bramek. Tampa natomiast już nie była tak skuteczna przeciwko tym drużynom, ulegli Preds 3-2 i 4-1, a Wild rozbił ich 5-2. To trzy gry, w których ich ofensywa i defensywa naprawdę nie wykonała zadania. Mój wniosek, że Tampie ciężej się gra przeciw ofensywnie nastawionym drużynom a takim zespołem są Liście.
Druga sprawa do bramki wraca Andrei, więc będzie ciekawie. Może dziś będzie miał swój wieczór i będzie łapał wszystko co w jego kierunku poleci a może będzie &quot;zardzewiały&quot; i nie nadąży za rytmem gry.
a co do Frederika to ma on staty SV%- 92,75 GAA -2,44 w 25 meczach a Andrei 92,74 i GAA 2.29 ale tylko 13 spotkaniach zagrał. Więc mimo wszystko Andersen mnie bardziej przekonuje.
Ale jak wspomniałem meczu nie obstawiam i nie typuje. to są luźne przemyślenia.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Również odniosę się do tego spotkania, raczej też sobie myślę, że no bet jeśli chodzi o kierunek zwycięzcy. Może to pójść w każdą stronę, oczywiście forma bramkarzy będzie miała duże znacznie. Wracający Vasilewski jak dla mnie może być lekko sztywny, gdyby już miała za sobą parę spotkań to na pewno byłby wzmocnieniem, a tak duży znak zapytania. Over bardzo prawdopodobny, jednak kursy marniutkie. Anderson potrafi zagrać dobre spotkania i sporo załapać więc myślę, że ofensywa Tampy nie będzie miała tak łatwo jak w ostatnich spotkaniach. Toronto również mocne w ofensywnie, porażka z Boston trochę zaskakująca, Detroit mam wrażenie, że zostało lekko zlekceważone i trzeba było z 1:4 gonić. Mimo doskonałej gry u siebie Tampy wydaje się, że łatwo dziś nie będzie i dla mnie przy tych kursach ewentualna gra jeśli coś to jednak w kierunku Toronto. Ostatnio kontrolowane spotkanie z Caroliną, debiut punktowy Nylandera, może dziś pójdzie za ciosem. Z mojej strony to również takie luźne przemyślane, mecz chętnie obejrzę, ale granie raczej będę odpuszczał. Jedyny bet z niezłym kursem to każda z drużyn po trzy bramki @2.18, choć i to nie jest rewelacja, za taki zakład buki zazwyczaj płacą więcej.
Co do Stamkosa ostatnio w gazie, ale zawsze po takich spotkaniach z kilkoma punktami obawa, że zawodnik się przyblokuje.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
To wrzuć przynajmniej co typowales
No właśnie. Wczoraj przy czterech spotkaniach tak duża aktywność, a dzisiaj mamy aż osiem i nikt nie ma nic do powiedzenia? Znalazł by człowiek jakąś inspirację, a tak sam musi kombinować. Co do pozostałych spotkań to szedł bym w kierunku San Jose (chociaż nie jestem do końca pewien, ale rewanż za ostatnią porażkę w Dallas powinni u siebie ogarnąć), Nashville - oglądałem urywki ostatniego meczu Canucks i ich styl jakoś do mnie nie przemawia. Może jeszcze Wild, bo Pantery na wyjazdach nie spisują sie zbyt dobrze a Minnesota u siebie jest groźna. Co wy na to?
Edit// Generalnie we wszystkich spotkaniach szedł bym dzisiaj w stronę gospodarzy.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja na pewno dziś coś wrzucę, ale to pewnie przed spotkaniami dopiero jak się wezmę za kupony więc po 23, ale już zgodnie z tradycją ostatnich dni pójdę w kierunku San Jose, choć sam kurs RT słaby więc na pewno z dodatkami, a co do reszty spotkań to w sumie jeszcze się nie orientowałem jak wyglądają kursy i gdzie ewentualnie uderzyć w coś bardziej ryzykownego. Wild powinni ogarnąć Florydę, która raczej w słabej formie. Nie wiem jak stoją kursy. Predators ogarnęli Ottawę, ale Senatorzy jak wiadomo słabi, Orki dwa zwycięstwa ostatnio odwrócili mecz z Kurtkami, ale czy wygrają 3 raz z rzędu? Na pierwszy rzut raczej też w kierunku Preds, ale tam nadal braki w składzie.
tak na szybko rzut oka w ofertę, na logikę pewnie Winni dziś przerwą passę Nafciarzy, Kurtki powinny też w końcu się ogarnąć bo przeciwnik słaby. Ale to wszędzie niestety niskie kursy, a jakaś niespodzianka może się pojawić. Ogólnie raczej kolejka gospodarzy się szykuje. jakiegoś atrakcyjnego value na pierwszy rzut oka nie widać.
Ewentualnie ten kurs na Arizone nieco zachęcający, Szabelki są do ogrania, na pewno nie pójdę w ich stronę po tym kursie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Może wszyscy maja to co i ja: popatrzyłem sobie na te spotkania i powiem szczerze, że nie ma co grać ::zoltakartka:
Kursy na gospodarzy- teoretycznie faworytów mizerne w RT, nie wspominając już w ML.
Jesli coś będe sklejał to raczej w stronę:
Wild i Montrealu (w Canes nie gra McElhinney i Staal). Kusi mnie zagrać na Oilers i CBJ-LAK (under), ewentualnie może jakiś O1,5 1P
tak więc dziś chyba minimalistycznie.
Dawno nie było &quot;nocy cudów&quot; a więc może dziś wydarzy się coś niespodziewanego i będzie to noc &quot;underdogów&quot;
Jeszcze pomyśle i może coś napisze a jak nie - to jutro też jest dzień - widzę już tam kilka ciekawych opcji.
Brak pewności i &quot;czutki&quot; oznacza odpuść.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
wrzucam na sucho w takim razie jak wywołany do tablicy, bo po całym dniu nie chce mi się pisać kolejny raz
Habs - Canes - under 6.5 1.65
Bolts - Leafs - każda 2+ 1.31
Predators 60&#39; 1.77
Wild OT - 1.55
Sabres - Coyotes każda 2+ 1.51
Sharks - Stars - każda 2+ 1.50
Jets - Oilers - każda 2+ 1.45
Matthews strzeli 2.10
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ja na pewno dziś coś wrzucę, ale to pewnie przed spotkaniami dopiero jak się wezmę za kupony więc po 23, ale już zgodnie z tradycją ostatnich dni pójdę w kierunku San Jose, choć sam kurs RT słaby więc na pewno z dodatkami, a co do reszty spotkań to w sumie jeszcze się nie orientowałem jak wyglądają kursy i gdzie ewentualnie uderzyć w coś bardziej ryzykownego. Wild powinni ogarnąć Florydę, która raczej w słabej formie. Nie wiem jak stoją kursy. Predators ogarnęli Ottawę, ale Senatorzy jak wiadomo słabi, Orki dwa zwycięstwa ostatnio odwrócili mecz z Kurtkami, ale czy wygrają 3 raz z rzędu? Na pierwszy rzut raczej też w kierunku Preds, ale tam nadal braki w składzie.
tak na szybko rzut oka w ofertę, na logikę pewnie Winni dziś przerwą passę Nafciarzy, Kurtki powinny też w końcu się ogarnąć bo przeciwnik słaby. Ale to wszędzie niestety niskie kursy, a jakaś niespodzianka może się pojawić. Ogólnie raczej kolejka gospodarzy się szykuje. jakiegoś atrakcyjnego value na pierwszy rzut oka nie widać.
Ewentualnie ten kurs na Arizone nieco zachęcający, Szabelki są do ogrania, na pewno nie pójdę w ich stronę po tym kursie.
w stronę Kojotów dobry pomysł, Canuks z Królami mieli więcej szczęścia niż umiejętności.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
marne te kursiki
ja dziś gram:
WPG- EDM - over 6✅
MIN- FLO- MIN w RT✅
BUFF-ARI- over 5,5⛔
Można próbować też over na Florydzie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Też już zagrałem wszystko co miałem zagrać i wygląda to następująco (dwa duble i taśma z faworytami za drobne):
Nashville RT @1,70⛔
Minnesota OT @1,56✅
@2,65⛔
Bolts OT @1,64✅
Habs - Canes under 6.0 @1,78⛔
@2,92⛔
Sharks RT @1,85✅
Minnesota RT @1,88✅
Preds RT @1,69⛔
Jets RT @1,83⛔
Jackets @1,72✅
@18,50⛔
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tasiemkę już za drobne puściłem w tej samej konfiguracji przy pierwszym zerknięciu na kursy, na fortunie wyszło @19.99 więc nie wiem czy grasz gdzie indziej czy kursy spadły? Teraz się wezmę za jakiś konkret.
Dubelek Preds &amp; Wild też wygląda ładnie więc skorzystam.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tasiemkę już za drobne puściłem w tej samej konfiguracji przy pierwszym zerknięciu na kursy, na fortunie wyszło @19.99 więc nie wiem czy grasz gdzie indziej czy kursy spadły? Teraz się wezmę za jakiś konkret.
Dubelek Preds &amp; Wild też wygląda ładnie więc skorzystam.
Kursy spadły trochę, ale gram w LV Bet bo mam tam jeszcze kilka groszy do obrócenia, więc kursy stamtąd. Zapomniałem dopisać.
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Panowie!!! Zaznaczę na początku, że nie jestem specjalistą hokeja. Czasami grywam sobie hokej Amerykański wg. jakiś serii i albo chcę grać na podtrzymanie lub jak intuicja mówi inaczej to na przełamanie. Zazwyczaj grywam piłkę nożną, żużel oraz wspomniany hokej w wydaniu amerykańskim do momentu aż natrafiłem na ten dział i Wasze analizy.
Mam zamiar zacząć trochę poważniej zająć się NHL i myślę, że wprowadzicie mnie w tajemnice tego sportu jeszcze bardziej. Z myślą o tym nawet założyłem konto ;)
To by było na tyle w ramach wstępu a sam dodam od siebie, że gram dubelka w zestawieniu Odrzutowce + Rekiny. Opierałem się tutaj bardziej tylko na analizie spotkań poszczególnych zespołów (własna tafla, wyjazd). Niestety absencje zawodników nic mi nie mówią póki co bo nie wiem kto ile wnosi do zespołu. Zauważyłem, że praktycznie większość jak nie wszyscy uwzględnili też te 2 zespoły na dzisiejsze zwycięstwa więc to dodatkowo mnie przekonało.
P.S. @ rasijskij, dzięki wielkie za wczorajsze naprowadzenie w kierunku wygranej Chicago Blackhawks.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wygląda na to, że szykuje się kolejka faworytów jak przedwczoraj więc trudno o jakieś solidne kursy do solowego grania. Wild u siebie mocni, Florida z problemami, spokojnie do ogrania, myślę że w RT, po ostatnim zwycięstwie z Montrealem będą chcieli budować swoją pozycję w tabeli na pewno nie są tam, gdzie oczekiwali. Preds również słabsze wyniki w ostatnim czasie ze względu na absencje, udało się pokonać Sens, dziś Canucks, również ekipa do ogrania, z pewnymi przebłyskami, ale spokojnie do ogrania przez Preds nawet z absencjami. Dochodzi aspekt rewanżu za ostatnie spotkanie, gdzie Canucks nie tak dawno wygrali. Podobnie Kurtki są w małym dołku, ale przed nimi przeciwnik całkowicie bez formy, więc na pewno będą chcieli wygrać, ostatnio gospodarze mecz bez bramek z Caps, potem głupia porażka z Orkami, tak więc dziś czas na przełamanie. Personalnie ekipa lepsza, faworyt wyraźny. Podobnie San Jose, mocne u siebie, kadrowo na wysokim poziomie, rewanż za ostatnie spotkanie nie tak dawno na tafli w Dallas. Ekipa w mojej ocenie buduje swoją dobrą formę, wygląda to już lepiej niż nie tak dawno więc u siebie powinni odprawić Stars, które ma dziś B2B. Z faworytów najmniej widzi mi się Jets, ale mimo tego myślę, że zatrzymają serię Nafciarzy. Z tych spotkań wybrałem kilka zakładów i stworzyłem parę dubli:
Columbus/+4,5 @2,19✅
Columbus -1,5 @2.23✅
Columbus +4,5 @3,2 ⛔
Columbus 1 tercja/mecz @2,84✅
Wild/+4,5 @2,3✅
Wild -1,5 @2,49✅
Preds/-6,5 @2,67⛔
Preds -1,5 @2,21⛔
Preds 1 tercja/mecz @2,81⛔
Jets -1,5 @2,33⛔
Jets/+5,5 @2.84⛔
Jets over 4,5 @3,2⛔
SJS/+5,5 @2,75⛔
SJS -1,5 @2,21⛔
SJS 1tercja/mecz @2,81⛔
W niektórych meczach widzi mi się -2,5 ale niestety fortuna nie ma tego w ofercie więc teraz już tego nie szukam i nie dodaje tutaj.
Jeśli chodzi inne spotkanie tam wybrałem sobie parę wyższych kursów do zagrania za drobne. Kojoty myślę, że w tym przypadku mamy lekkie value. Szable wpadły w kryzys, ostatnio wyciągnięte spotkanie z Kings, więc przełamanie mają już za sobą. Kojoty radzą sobie lepiej niż można było się spodziewać i liczę na to, że dziś powalczą, dlatego delikatne zakłady w ich kierunku. Co do omawianego już wcześniej spotkania pretendentów do pucharu Tampa - Toronto dla przyjemności oglądania spotkania wrzuciłem sobie dwa zakłady w kierunku Toronto. Liczę na trudny powrót głównego goalie Tampy i siłę ofensywną obu ekip i tym samym wysoki over, ale z happy endem dla Liści.
Arizona/+4,5 @3,85⛔
Arizona -1,5 @4,45 ⛔
Toronto over 5,5 @7,6⛔
Toronto/+6,5 @4,8⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom