>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
M 144

menocompadre

Użytkownik
NJD - CBJ - under 4,5 @2,9
Jackets grają b2b, nie wydaje mi sie zeby pokazali sie tutaj ze swojej najlepszej strony, dodatkowo Devils od 4 spotkań nie umieją ich pokonać u siebie więc licze na przełamanie serii z jakimś skromnym wynikiem.
✅✅✅
troche inaczej sie ten mecz potoczyl niz myslalem ale underek siedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj nie bylo dnia na dogi ale dzis sprobuje znów bo kursy dobre do gry a mecze mogą byc na styku. Isles graja w dallas, ktorzy graja w kratkę a czasem wygrana przegrana , Isles dobry trener na ławce ale solidny zespół. Kursy na nich zawyżone. Dalej Kojoty. Wczoraj rozstrzelany Avs i młody bramkarz miedzy słupkami, dzis wraca Kuemper a Kojoty lubia grac w San Jose. Rekiny wczoraj szału nie graly i wg mnie punkt to i tak za duzo przy nieuznanej bramce dla kings.
Teraz Kings. Mam nadzieje ze ich forma idzie w gore a powrot Kovalczuka to bedzie impuls , licze ze Vegas gorke juz mieli i teraz będzie lekki zjazd. W bramce nie będzie tez Flurego.
Ruszam tez Toronto bo kurs 1.5 zacheca do gry na gosci, tylko co musi się stać? Hmm moze drugi bramkarz zawali, moze pierwszy atak zaniemoże a pozostałe formacje, którym nie brak jakosci i talentu tez nie pograja. A moze Skrzydla zaskoczą jak to czasem robią a Liście się po prostu zatną.
Lucze tez na Hawks ze poradza sobie z Panterami
Isles 60 kurs 3.1
Isles minus 1.5 kurs 4.5
Coyotes 60 kurs 4.25
Coyotes minus 1.5 kurs 6.4
Kings 60 kurs 3.6
Kings minus 1.5 kurs 5.3
Red Wings 60 kurs 5.2
Red Wings minus 1.5 kurs 7.7
Hawks minus 1.5 kurs 3.3
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
No niestety ale wielu graczy zrobiło sobie przerwę świąteczna wcześniej Jak liderzy nie grają dobrego meczu to niestety ale mecz leży.
Zdrowych i Wesołych Świat Forumowiczom życzę Trzymajcie się
Pozdrawiam
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Pierwsze mecze po przerwie świątecznej wiec mogą dziać sie cuda( oby ???? )
Kilka dogów do zagrania mam na dzis, mało czasu a wiekszosci nie da sie wytłumaczyc ale ta liga tak ma,
Skrzydła postrafia zaskoczyc kazdego w najmniej oczekiwanym momenvie a Pingwiny z kolei to w tym sezonie zaden mocarz, Ducks potrafia grac z rekinami i maja cos do udowodnienia, przy Avs licze na przełamanie z kolei Orki w formie i na to stawiam ze beda kontynuowac seria a Oilers lekki zjazd w dół po górce któa był w zwiazku ze zmiana miotły, to tyle:
Red Wings 60 kurs 4,9
Red Wings minus 1,5 kurs 7,2
Ducks 60 kurs 3,5
Ducka minus 1,5 kurs 5
Avalanche 60 kurs 3,5
Avalanche minus 1,5 kurs 4,25
Nucks 60 kurs 3,35
Nucks minus 1,5 kurs 4,9
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
dodatkowo gram overy w 1P
Jets/Wild o1.5 1P⛔
Senators/Caps o1.5 1P✅
Lightning/Habs o1.5 1P ✅
Leafs/Islanders o1.5 1P ⛔
Avs/Hawks o1.5 1P✅
Flames/Nucks o1.5 1P✅
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Anaheim - Tampa Bay
Typ: 2/+4,5
Kurs: 2.39
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Zaczynamy nowy rok mam nadzieję od zielonego koloru. Na początku chcę życzyć wszystkim tłustego 2019roku w bukmacherce i wszystkiego dobrego w życiu. Moje ulubione NHL i ciekawe spotkanie w Honda Center, można powiedzieć, że drużyny aktualnie leżą na przeciwległych biegunach Ducks ostatnie 5 spotkań przegrane, goście 5 spotkań to wygrane, Kaczki nie mają lekko gdyż grają z chyba najgorętszą ekipą aktualnie więc ciężki orzech do zgryzienia. Co do Lightnings aktualnie najlepsza drużyna w ofensywie 163 bramki, Kucherov lideruję pod względem punktacji, najlepsza drużyna w PowerPlayu z prawie 30% skuteczności, najwięcej bramek na mecz bo aż 4.18 no chłopaki ładnie lecą. Ducks dodatkowo w okrojonym składzie i bez Rakella wyglądają słabo choć są dobrym zespołem grając u siebie mogą mieć ciężko ale coś od siebie dorzucą i over powinien zostać pokryty. Ciekawe co nieprzewidywalne NHL nam zafunduję w nowym roku. Powodzenia. ⛔
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:35
Spotkanie: Nashville - Philadelphia
Typ: Arvidsson strzeli bramkę
Kurs: 2,7
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Predators zakończyli serię porażek wygrywając z Capitals 3:6 świetna 2 i 3 tercja w ich wykonaniu gdzie musieli odrabiać straty, do wygranej przyczynił się w pewnym stopniu właśnie Viktor Arvidsson który powrócił do gry zaliczył bramkę i asystę i spędził na lodzie 21minut mam wrażenie, że gospodarze lepiej grają jako drużyna z Viktorem na lodzie, po dłuższej przerwie widać, że jest chętny gry, na plus dochodzi to że będą grali u siebie a przyjezdnymi są w poniżej przeciętnej formie Flyers którzy są na 28 pozycji w tabeli i będzie to 4 wyjazdowy mecz pod rząd. &quot;Świeży&quot; Arvidsson chętny gry na pewno wyjdzie zmotywowany przed własną publicznością dorzuci cegiełkę od siebie i Predatorzy wygrają. Powodzenia. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
A jak idzie w tym sezonie, która drużynę wybrałeś do progresji?
Pomyślałem, że mogę się z wami podzielić sposobem, którego używam grając NHL. Sprawdzony w dwóch poprzednich sezonach za małe stawki (mimo to całkiem niezły plus) w tym sezonie stawki trochę zwiększone. Progresja polega na grze zwycięstwa drużyny (w tym przypadku Capitals) z handicapem -1,5 i podwajania stawki w razie niepowodzenia. Poniżej arkusz w którym wszystko jest opisane:
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
A jak idzie w tym sezonie, która drużynę wybrałeś do progresji?
Podobnie jak w poprzednim. Wybrałem Waszyngton. W tym sezonie idzie spokojniej, nie było jeszcze żadnych nerwowych poziomów. W poprzednich raz mi się zdarzyło że Caps przegrali chyba sześć spotkań z rzędu, ale stawki były mniejsze więc nie było wielkiej &quot;nerwówki&quot;. Trochę ciężko wybrać ekipę. Nie może to być taka Arizona czy Kings którzy sporo przegrywają ani Tampa ktora bierze wszystko po kolei. Jak na razie to chyba jeden z najlepszych sposobów na generowanie zysku których używałem. W przyszłym sezonie ponownie zamierzam tak grać. Zastanowię sie nad sposobem Twojego kolegi z graniem kilku underdogów z wysokimi kursami bo wydaje się być dobra taktyka ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Jak ktoś lubi statystyki to mam coś co może pomoże, przy podejmowaniu decyzji


 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Colorado - San Jose
Typ: McKinnon strzeli bramkę
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ciężkie spotkania do typowania tej nocy więc lecimy w strzelca tak jak poprzednio. Wszystko wskazuje na overowe spotkanie 8 na 10 spotkań pokrywało linię 5,5 też myślałem nad tą opcją ale kurs mnie nie zachwyca. San Jose to 4 najlepsza ofensywa aktualnie a Colorado 6 choć właśnie u gospodarzy jest nieciekawie przez serię porażek to trio McKinnon, Rantanen i Landeskog mocno ciągną ten wózek asysty i bramki są na porządku dziennym, wybrałem tego pierwszego ze względu na większą skuteczność i stabilność, 8 pozycja w tabeli strzelców, na lodzie spędza powyżej 20minut. Avalanche muszą zacząć wygrywać a jak mają to zrobić bez trafień swojego najlepszego strzelca fakt że over wisi w powietrzu jest dla nas na plus. Rekiny tracą sporo są na 9 pozycji w straconych bramkach a Calgary tylko to potwierdziło pakując im 8 w ostatnim spotkaniu, gość potrafi zaimponować i ja stawiam na niego. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dziś dogów nie gram, ponieważ na 6 meczy aż w pięciu przypadkach dogami są gospodarze.
Edmonton ML
Vancouver Reg
DAL-NJD under 6
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Podobnie jak w poprzednim. Wybrałem Waszyngton. W tym sezonie idzie spokojniej, nie było jeszcze żadnych nerwowych poziomów. W poprzednich raz mi się zdarzyło że Caps przegrali chyba sześć spotkań z rzędu, ale stawki były mniejsze więc nie było wielkiej &quot;nerwówki&quot;. Trochę ciężko wybrać ekipę. Nie może to być taka Arizona czy Kings którzy sporo przegrywają ani Tampa ktora bierze wszystko po kolei. Jak na razie to chyba jeden z najlepszych sposobów na generowanie zysku których używałem. W przyszłym sezonie ponownie zamierzam tak grać. Zastanowię sie nad sposobem Twojego kolegi z graniem kilku underdogów z wysokimi kursami bo wydaje się być dobra taktyka ????
Podoba mi sie ten Twój system. Tylko jak dobrać ta jedną, odpowiednia drużynę. Tu jest problem. Jak narazie Washington to dobra drużyna &quot;Taka nie za mocna, taka nie za słaba&quot; ???? . Narazie tak zagrałem 4 spotkania i wynik 2/2. Teraz Capsi mają słabszy okres, jakiś kryzys. Może warto przeczekać?
A co do grania dogów to też dobry sposób tylko moim zdaniem nie do &quot;walenia na pałę&quot; jest dog to gram tylko po przeanalizowaniu i jeżeli jest jakas szansa powodzenia to wtedy zagrać. Wiem że w tej lidze właśnie dogi wchodzą w najmniej oczekiwanym momencie i niekiedy logika nie idzie w parze z wynikami i lepiej zagrać po kursie ~3,5÷4,0 niz faworyta po 1,70.
Ja na dzisiaj próbuje Devils ;)
Takie moje nocne przemyślenia.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z ekipą do progresji trzeba dobrze trafić bo jakby ktos wybrał Bolts w tym sezonie to by był na plusie ale nie wielkim. Jakby ktoś wybrał Kings to spory stres bo poziomy progresji wysokie. Caps jak na razie ok. Co to underdogów to oczywiście że trzeba analizować i nie grać - jak to ująłeś &quot;na pałę. Devils wydaje sie być dobrym wyborem u siebie tym bardziej że Calgary ostatnio w lekkim dołku.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Z ekipą do progresji trzeba dobrze trafić bo jakby ktos wybrał Bolts w tym sezonie to by był na plusie ale nie wielkim. Jakby ktoś wybrał Kings to spory stres bo poziomy progresji wysokie. Caps jak na razie ok. Co to underdogów to oczywiście że trzeba analizować i nie grać - jak to ująłeś &quot;na pałę. Devils wydaje sie być dobrym wyborem u siebie tym bardziej że Calgary ostatnio w lekkim dołku.
Devils gra w Dallas. A Calgary w Detroit.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom