>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
To spotkanie chodzi mi po głowie cały dzień. Kurs na Caps jest wysoki, ale nie wiem czy można nazwać go zawyżonym. Toronto ostatnio też nie gra najlepiej. Andersen wrócił, ale chyba jeszcze potrzebuje czasu żeby wskoczyć na optymalny poziom. Nie potrafią wygrać u siebie od czterech spotkań. Nie skreślał bym Caps i na pewno nie grał w kierunku Toronto po takim kursie. Owieczkin odpalil. Dzisiaj pewnie hattricka nie ustrzeli, ale może zaliczyć kontynuację strzelecką. Obrona Toronto się gubi, nadrabia ofensywa. Jak ofensywa sie zatnie co jest możliwe to mecz może się różnie zakończyć. Ja za mała stawkę postawie na Caps, zeby nie żałować jak uda im się wygrać chociaż i tak nie będę żałował bo zakończy się progresja, a po takim kursie za taką stawkę byłby niezły zysk. Powodzenia i pozdrawiam!
Capitals -1,5 @4,90 Unibet ⛔⛔⛔
A więc kryzys trwa ????
 
J 101

john1683

Użytkownik
Z tego co pamiętam zawodnik, który rezygnuje z meczu gwiazd pauzuje w spotkaniu następującym po tym właśnie wydarzeniu.
Chyba jest tak, że może pauzować w spotkaniu które jest bezpośrednio przed wydarzeniem lub następujące bezpośrednio po wydarzeniu. Do wyboru.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak wcześniej pisałem próbuje dziś kierunek Kaczek, kurs dla mnie zawyżony, dlatego spróbuję z tego skorzystać. Kaczki już w wielu spotkaniach były niedoceniane kursowo, Nutki nie mają wybitnej ekipy, spokojnie są do ogrania przez Anaheim. Gospodarze wracają na swój lód, po kilku wyjazdach, gdzie w końcu udało się przełamać tragiczną, najgorszą w historii klubu serię. Teraz czas przełamać serię porażek na własnym lodzie. Tak jak już przynajmniej kilka razy pisałem ekipa z potencjałem na PO, mocna bramka, wyrównane piątki.
Ducks RT @2,66⛔
Ducks -1,5 @4,15 ⛔
Ducks/-6,5 @3,6 ⛔
Ducks ML @1.99⛔
Ducks -2.5 @7,25⛔
Ducks over 2,5 @1,89⛔
To jak dla mnie główny zakład na dziś. Poza tym widzę zwycięstwa Wild✅, Canucks⛔, Montreal RT✅ handi (tylko kurs marny). I tutaj pewnie za jakieś drobne posklejam jakieś tasiemki. Co do spotkań w Toronto i Las Vegas to no bet, choć dysproporcja kursów nie ma tutaj racjonalnych podstaw więc jak ktoś lubi zaryzykować to myślę, że zakłady w stronę gości to ciekawy pomysł. Za trzy bramki Caps płacą @1,75✅ więc jak na NHL to sensowna propozycja a 3 bramki Preds wycenione na @1,77⛔. Może to ciekawy pomysł na dubla. Jak dla mnie to spotkania z kategorii może wydarzyć się wszystko, dlatego odpuszczam i czekam na dobry hokej.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Toronto-Washington
Dużo juz bylo napisane o tym spotkaniu i o formie obu drużyn. W szczególności o defensywie Caps. Wczoraj błąd przy wyprowadzeniu gdzie San Jose wyjechalo w 3 na Holtbiego, dwie identyczne bramki stracone w oslabeniu, w meczu z Chicago wrzucenie krążka do własnej bramki przez Orlova, poprostu kryminał. Toronto słabszy okres, wrócił Anderson ale tez nie ta forma co przed urazem. Przytoczony był temat możliwego odpuszczania przez Caps, szczerze wątpię mozna odpuścić dwa, trzy mecze ale przegrać 6 meczy z rzędu to już bardziej jakis kryzys myślę. Sezon długi, kryzys kiedys musiał nadejść i uważam ze to samo teraz trafiło Leafs.
Ktoś sie dzisiaj przełamie i mam nadzieje ze beda to goście. Obok kursu 3,60 na Washington nie można przejsc obojętnie. Wiem że niewiele przemawia za ich dzisiejsza wygrana, ale to jest NHL i tutaj niekiedy trzeba iść pod prąd i niespodzianki sa w najmniej oczekiwanym momencie.
Z pozostalych spotkań to tak jak wyżej pisał pepo1990 typ na Kaczki w każdej wariacji i Vancouver RT 2.37 i handi -1,5 2,90.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jako, że po dzisiejszym spotkaniu w Toronto bilans (chodzi o progresję) wynosi jedynie -155 zł postanowiłem ją przerwać dlatego, że przy tak znikomej stracie nie widzę sensu brnąć w kwoty jeszcze wyższe. Przyznaję, że mogłem to rozegrać inaczej i zakończyć wczoraj z zyskiem. Do końca sezonu zostało jeszcze sporo spotkań plus Play Offy więc po przerwie na All Star Games zaczynam zabawę od podstawowej stawki (myślę, że w ciągu sześciu spotkań w Waszyngtonie odrobię znaczną część strat). Jest to pierwszy przypadek kiedy decyduję się na przerwanie progresji odkąd zacząłem ją stosować, ale grając takim systemem trzeba czasami podejmować trudne decyzje ???? Oczywiście wciąż uważam, że taki sposób gry jest opłacalny i nie zamierzam z tego rezygnować także w przyszłym sezonie. Człowiek wciąż się uczy na swoich błędach więc w przyszłości będę wiedział kiedy najlepiej przerwać grę, żeby zostać na plusie. Będę się z wami tutaj dzielił ważniejszymi informacjami na ten temat a na koniec sezonu podzielę się też wynikami (arkuszem), żeby każdy zainteresowany mógł sobie prześledzić przebieg gry i samodzielnie ocenić całość. Powodzenia i pozdrawiam!
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Jako, że po dzisiejszym spotkaniu w Toronto bilans (chodzi o progresję) wynosi jedynie -155 zł postanowiłem ją przerwać dlatego, że przy tak znikomej stracie nie widzę sensu brnąć w kwoty jeszcze wyższe. Przyznaję, że mogłem to rozegrać inaczej i zakończyć wczoraj z zyskiem. Do końca sezonu zostało jeszcze sporo spotkań plus Play Offy więc po przerwie na All Star Games zaczynam zabawę od podstawowej stawki (myślę, że w ciągu sześciu spotkań w Waszyngtonie odrobię znaczną część strat). Jest to pierwszy przypadek kiedy decyduję się na przerwanie progresji odkąd zacząłem ją stosować, ale grając takim systemem trzeba czasami podejmować trudne decyzje ???? Oczywiście wciąż uważam, że taki sposób gry jest opłacalny i nie zamierzam z tego rezygnować także w przyszłym sezonie. Człowiek wciąż się uczy na swoich błędach więc w przyszłości będę wiedział kiedy najlepiej przerwać grę, żeby zostać na plusie. Będę się z wami tutaj dzielił ważniejszymi informacjami na ten temat a na koniec sezonu podzielę się też wynikami (arkuszem), żeby każdy zainteresowany mógł sobie prześledzić przebieg gry i samodzielnie ocenić całość. Powodzenia i pozdrawiam!
Widzę że na forum dalej są równi i równiejsi (pewnie już tak zostanie). Bardzo smutne.
Jedni mogą pisać co chcą, drudzy od razu usuwane posty i ostrzeżenia lub bany.
Czy ten post wnosi coś do dyskusji na temat NHL?
Takie posty to do działu: Kupony lub kupony ze statystykami.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ty także jesteś tym &quot;równiejszym&quot;- możesz tutaj zaglądać częściej i pisać co chcesz jeśli dotyczy hokeja, lub jest luźno związane z tematem i jeśli nie będziesz nikogo obrażał i używał wulgaryzmów to Twoje posty na 100% nie zostaną skasowane. Jeśli mój post Cię nie interesuje to omiń go i czytaj dalej, bo może kogoś innego interesuje. Dodam, że możesz zgłosić swoją kandydaturę na moderatora i pomóc mi w pilnowaniu porządku w temacie NHL. Oba posty nie wnoszące nic do dyskusji - mój jak również Twój - zostają nie usunięte, a jeśli tak bardzo razi Cię to w oczy - zgłoś problem do ModTeamu. Pozdrawiam i zapraszam do częstszych wizyt!
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj wielkie swieto hokeja w najlepszej lidze świata, All Star Game NHL
Na zwyciestwo kóregokolwiek z dywizyjnych zespołów sie nie pisze, ale w takich meczach zawsze pada po kilkanascie bramek, wiec spróbuje zagrać na strzelców , choc kursy mizerne, ale mozna z tego złozyc ako . Ja wybrałem sobie takich zawodnikow z obu meczów:
Drailsait, Pavelski, Wheeler, Rantanen, Stamkos, Crosby, Giroux
ako 3,21 fortuna
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
To jeśli takie kursy to tylko korzystać dopóki wystawione. Jeśli ktoś tam gra to chyba dostał niedzielną promocję od buka. Fortuna się skompromitowała tymi kursami na bramkę po 1,12. Liczyłem, że na najlepszych rzucą po 1,4-1,5 wtedy coś z zyskiem byłaby szansa pograć.
 
anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
ja pograłem Conora po 1,7 bez gola i Kena po 1,85 z 1 meczu na Landesoga byl ładny kurs ponad 2
Na drugi mecz tez dobre kursy
John Tavares 1.85
Jeff Skinner 1.85
Auston Matthews 1.95
Steven Stamkos 2.00
Nikita Kucherov 2.00
D. Pastrnak 2.00
C. Atkinson 2.00
Jack Eichel 2.15
Sidney Crosby 2.15
Claude Giroux 2.25
Kyle Palmieri 2.25
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
no to piękne kursy, tylko było korzystać.Ja niestety gram tylko fortuna, na strzelców ewentualnie etoto bo tam rzucają lepsze kursy, ale dziś nic nie było. Crosby z Eichelem już po 2,15 siedzą. Nie spodziewałem się, że w ogóle na któregoś gracza gdzieś rzucą powyżej 2.0 a tu prosze, a śmieszna fortuna chyba najwyższe kursy na obrońców po 1,3
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kusiło dziś pograć dogi, ale niestety założyłem że ten tydzień odpuszczam, bo po All Star mogą się dziac cuda. Ktoś dziś jakieś fajnie kursy złapał?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Phila-Jets mogło byc różnie i tutaj wynik mnie zaskoczyl tak bardzo jak w weczu Pens. Ten odpuscilem bo kurs poniżej 1,70 nie wart gry. Myślałem że sie przełamią po slabszych meczach a tutaj taki &quot;radosny&quot; hokej zagrali. Czyżby jakiś kryzys ich dopadł.
Chyba faktycznie takie dłuższe przerwy i rozluźnienie nie służą dobrze.
 
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Boston Bruins - Winnipeg Jets
Boston Bruins (Z DOGRYWKĄ I KARNYMI)
1.55
ForBet

Boston dziś wygrywa, nie ma innej opcji, Jetsi złapali zadyszkę no i wyjazdy ostatnio słaaabiutko.. Walczą o jak najlepszą pozycję przed PO. Przeciwnicy, ekipa Winnipeg Jets wysoko w tabeli i jak widać nie za dobrze im wychodzi wygrywanie na obcych taflach, ostatnie dwa spotkania wyjazdowe przegrane z Philadelfią i Dallas. Znajdują się gdzieś tam na dole tabeli jeśli chodzi o wyjazdowe spotkania, natomiast nadrabiają grą u siebie i w sumie trzecie miejsce w tabeli Western Conference no ale tutaj teraz mowa o wyjazdach gdzie są po prostu słabi. Ostatnie dwa ich spotkania to remisy, aczkolwiek każdy gospodarz wygrywał potem w karnych i dlatego dla bezpieczeństwa typ z dogrywka oraz karnymi. Kursy lecą w dół od rana, pobieram nie zastanawiając się póki nie spadną jeszcze bardziej.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak jak pisałem odpuszczam najbliższe dni jeśli chodzi o grę, ale wrzucę swoje przemyślenia, może ktoś skorzysta. Boston rzecz jasna dziś faworytem, ale takim samym byli Pensi dziś w nocy a wiadomo jak to się skończyło. Natomiast na przeciwko Bostonu dziś ekipa dużo mocniejsza niż dzisiejszej nocy była przeciwko Pingwinom. Dlatego w mojej ocenie granie na Boston po tym kursie nie ma sensu. Jetsi bardzo mocni ofensywnie, trochę brakuje Ehlersa i teraz w obronie brak Byfugliena, co na pewno jest sporą stratą. Ale rzucanie takich kursów raczej jest zachęceniem na granie po kursach ze strony buków, ekipy potencjałem są równe sobie, a właściwie nawet wyżej postawiłbym Jets, których widziałbym z SJS w finale konferencji, chyba że Calgary coś pomieszcza jeśli utrzyma formę. Kolega wskazuje Jets jako ekipę słabą na wyjazdach, oczywiście na swoim lodzie jest mocniejsza, ale wyjazdy nie wyglądają źle, 7 miejsce w konferencji a 3-4 spotkania na obcym lodzie mniej niż stojąca wyżej konkurencja więc pozycja jest jeszcze do poprawienia. Ostatnie wyjazdowe spotkania słabe, ale mają na rozkładzie SJS na ich lodzie, gdzie gospodarze są bardzo mocni, więc nie uważam by Jets byli słabi na wyjazdach. Natomiast Boston chwiejnie w ostatnim czasie i w wielu spotkaniach się męczą, ostatnio u siebie również porażka ze stojącymi znacznie niżej NYR. Dodatkowo dziś w bramce nie będzie Raska, który w wielu spotkaniach ratuje Boston, więc tutaj minus dla gospodarzy. Natomiast w bramce Jets dziś ma pojawić się ponownie Hellebuyck, wczoraj grali drugim bramkarzem. Jets w b2b, ale dziś to może być zaleta, bo już są w grze po tej dłuższej przerwie, natomiast Boston ostatnio mecz 9 dni temu, to dużo i ciężko powiedzieć czy ta gra będzie się dziś kleić. Spotkanie może być równe, jeśli miałbym coś tutaj grać to raczej próbował bym kierunku gości skoro kurs tak zachęcający.
Jets RT @3,4⛔
Jets ML @2,44✅
Jets -1,5 @4,95⛔
Jets/+4,5 @4,1⛔
do ako nawet Jets 1x @1,84✅ wygląda bardzo fajnie jak na NHL.
Jets over 2,5 @1,86✅
Odnośnie spadających kursów ciekawy był wczoraj przykład Omska, gdzie kursy jeszcze kilka minut przed spotkaniem leciały na łeb na szyję. Chyba u niektórych linia z 1,9 zeszła do 1,45 nawet a potem wynik 5:2 dla Red Star. Więc te spadki to dość ciekawy temat warty głębszej analizy
 
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
pepo a co ma do rzeczy ekipa, która była dzisiejszej nocy przeciwko Pingwinom bo nie rozumiem jak to się ma do spotkania Bostonu z Winnipeg ? Nie ma co porównywać tego co się wczoraj działo w rosyjskiej lidze do tego co nasz czeka jutro w NHL, idąc tym tropem (spadających kursów) trza obstawić ekipę na którą kurs rośnie ? Nie znam się zbytnio na nhl ale to, że Bosotn jest wypoczęty nie jest jakimś handikapem przeciw drużynie, która podróżuje kilka dni z miejsca na miejsce i może odczuwać zmęczenie z tego powodu ? Widzę, że masz pojęcie dlatego pytam, pozdro ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom