>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Plus minus 22 zależy od zespołu. Łącznie musi być 82.
 
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Islanders @ Calgary Flames

Under 6 @1,77 Unibet
2-4 ZWROT
Dzisiaj dosyć biedna oferta, słabe kursy, mało co jest warte gry, chociaż dobrych typów nie brakuje. Dzisiaj troszkę bez przekonania, bo nie wiedziałem do końca jak ugryźć to spotkanie.
Do Calgary przyjeżdżają Wyspiarze, którzy po odejściu Tavaresa radzą sobie nadzwyczaj dobrze. 3 miejsce w konferencji to moim zdaniem wynik ponad stan. Mimo wszystko, postawa gości zasługuje na olbrzymi szacunek i uznanie.
Wyspiarze grają świetnie w defensywie, najlepiej w lidze. Zaledwie 133 gole stracone na tym etapie sezonu, to musi budzić szacunek. Fajnie do zespołu wszedł Lehner, który zyskał sporo po odejściu z Buffalo Sabres. Dodatkowo Isles są ekipą, która traci stosunkowo mało bramek w delegacjach, w ostatnich pięciu spotkaniach ledwie 10 razy guma wpadła do sieci.
Flames, którzy liderują w swojej konferencji lubią dyktować wysokie tempo gry, ale Islanders są w stanie zabić to spotkanie. Uważam, że możemy się spodziewać underowego spotkania, bo tak często bywa w hitowych spotkaniach, co nie oznacza, że ten mecz będzie nudny i że zabraknie w nim walki.
Chciałem pograć jeszcze punkty Kane, De Brincata i Wheelera, ale kursy są po prostu śmieszne i niewarte ryzyka.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Edmonton Oilers - News York Islanders
Islanders 60&#39; remis - zwrot
@1.8 etoto

Na obecną chwile jedynym wartościowym zawodnikiem Edmonton jest Connor mcDavid którego występ dziś w nocy obecnie uznawany jest za wątpliwy. Już bez niego ekipa nafciarzy toczyła przedwczoraj pojedynek z Arizoną który finalnie po dogrywce przegrała. Zaprezentowała się ponad miarę moich oczekiwań no ale hokeiści z Arizony nie podchodzą zbyt ambitnie do meczy z cieniasami więc nie jest to dla mnie jakiś wielki odnośnik. Wczoraj mecz na szczycie toczyła również ekipa z nowego Jorku, która uległa swietnej ekipie z Calgary. W meczach b2b wyspiarze radzą sobie zazwyczaj całkiem nieźle i nie sądzę by tutaj nafciarze sprawili niespodziankę. Możliwe jest również że tak wykalkulowali sobie siły by dziś zgarnąć łatwe punkty z rywalem którego niecały tydzień temu udało się bez najmniejszego problemu pokonac. Kursy z powodu niewiadomego występu Connora są całkiem spoks i stawiam na faworyta dywizji metropolitarnej z zabezpieczeniem w postaci zwrotu w wypadku remisu. Te dwie ekipy są po prostu na dwóch różnych etapach i w dwóch tak odmiennych formach że aż żal nie spróbować. Powodzenia
 
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Washington Capitals @ Toronto Maple Leafs

Capitals OT @2,40 Unibet ✅ 3-2
Ostatnio grałem dosyć zachowawczo, ale nie sposób przejść obok takiego kursu obojętnie, dlatego dzisiaj zagramy dosyć ryzykownie.
Stołeczni wybierają się dzisiaj do Toronto. W tym sezonie jest to ich trzecie starcie i dotychczas dwukrotnie górą byli gospodarze dzisiejszej rywalizacji. Typ trochę na przełamanie dla Caps, którzy jako obrońcy tytułu nie mają w zwyczaju przegrywać wszystkich spotkań w sezonie regularnym z jedną drużyną. Zgoda, ostatnio w świetnej formie są Matthews, czy Kapanen, ale Capitals to nie są chłopcy do bicia, których można łatwo znokautować.
Obie drużyny ostatnio dość mocno w kratkę, nie ma żadnej ciągłości w ich grze. Ovechkin jak zwykle strzela ponad 40 goli w sezonie regularnym, ale w tym sezonie Leafs tylko raz wyciągali gumę z sieci po jego strzale. Dzisiaj przed kapitanem kolejna okazja na strzelanie. Wydaje mi się, że Andersen może mieć dzisiaj spore problemy z napastnikiem Capitals.
Jest to spotkanie bezpośrednich rywali o miejsce w konferencji, więc biorąc pod uwagę brak poważnych absencji trochę dziwi mnie kurs na Caps. Szanse obydwu drużyn na zwycięstwo oceniam mniej więcej po 50%, więc nie byłbym sobą gdybym nie zaatakował value jakie widzę w tym meczu.
Do tego standardowo dorzucamy Blues OT @1,77 Unibet. Przyczyny identyczne co ostatnio.
Korci mnie pograć jeszcze Szable z Tampą. Tutaj złamię swoją zasadę, mówiącą, że nie lubię grać przeciwko seryjnie wygrywającym, ale wydaje mi się, że 1,35 OT na Błyskawice to spora przesada, w końcu gramy w najlepszej lidze świata. Sabres OT @3,30 Unibet za zapałki.

EDIT: Co do Blues to mała wtopa Nutek w meczu, w którym raczej nie spodziewałem się porażki, no ale cóż, sport uczy pokory. Szabelkom dużo nie zabrakło, porażka po karnych... Mimo wszystko, jestem w miarę zadowolony, bo main bet &quot;siadł&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Edmonton Oilers - News York Islanders
Islanders 60&#39; remis - zwrot
@1.8 etoto (kurs z godziny ± 15. Chyba juz zreflektowali się że coś tu przedobrzyli i kurs spadł na 1.66)
Na obecną chwile jedynym wartościowym zawodnikiem Edmonton jest Connor mcDavid którego występ dziś w nocy obecnie uznawany jest za wątpliwy. Już bez niego ekipa nafciarzy toczyła przedwczoraj pojedynek z Arizoną który finalnie po dogrywce przegrała. Zaprezentowała się ponad miarę moich oczekiwań no ale hokeiści z Arizony nie podchodzą zbyt ambitnie do meczy z cieniasami więc nie jest to dla mnie jakiś wielki odnośnik. Wczoraj mecz na szczycie toczyła również ekipa z nowego Jorku, która uległa swietnej ekipie z Calgary. W meczach b2b wyspiarze radzą sobie zazwyczaj całkiem nieźle i nie sądzę by tutaj nafciarze sprawili niespodziankę. Możliwe jest również że tak wykalkulowali sobie siły by dziś zgarnąć łatwe punkty z rywalem którego niecały tydzień temu udało się bez najmniejszego problemu pokonac. Kursy z powodu niewiadomego występu Connora są całkiem spoks i stawiam na faworyta dywizji metropolitarnej z zabezpieczeniem w postaci zwrotu w wypadku remisu. Te dwie ekipy są po prostu na dwóch różnych etapach i w dwóch tak odmiennych formach że aż żal nie spróbować. Powodzenia
Connor ma dzisiaj zagrać ale czy będzie w pełni sił niewiadomo, wczoraj był bez treningu. Ogólnie to jakiś wirus się panoszy w ekipie z Edmonton. W bramce wystąpi Koskinen a w Isle Lehner.
W fortunie kurs 2dnb/2ml 1,78/1,80 czysta 2 2,37 i to osobiście pobieram do analizy kolegi nie ma co dodawać.
 
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Anaheim Ducks @ Calgary Flames

Ducks OT @3,00 Unibet ⛔
1-2 Szkoda, bo mecz był bardzo wyrównany i mogło to pójść w dwie strony.

Dzisiaj znowu dosyć biedna oferta, dlatego znowu wypatrzyłem sobie jeden meczyk z wysokim kursem, który nie będzie z wiadomych przyczyn zagrany grubo.
Bez przesady Panowie, że na Kaczory, które po powrocie do składu Perry&#39;ego wystawia się 3,00 moneyline z obojętnie jakim rywalem. Wiadomo, że Kaczory aktualnie nie grają najlepiej, ale ich ostatnie dwa występy z pewnością mogą napawać optymizmem.
Dobrze się składa, że po kontuzji wrócił Miller, który w pierwszym meczu po urazie odnotował shut-out w Minnesocie przeciwko mega przeciętnym w tym sezonie Wild. Ogólnie uznaję Ryana za jednego z najsolidniejszych fachowców w tej lidze. Może nie jest wybitny, ale na pewno wybija się ponad przeciętność, a lata rutyny, którą nabył w Vancouver mogą tylko procentować na jego korzyść. Ducks grają też coraz solidniej w ataku, przebudził się Getzlaf.
Nie będę tutaj szukał gruszek na wierzbie i otwarcie mówię, że ten typ to tylko moje przeczucie i nie mam żadnych większych argumentów by jakoś uzasadnić ten typ. W bukmacherce bywa tak, że jakiś mecz wpadnie Ci w oko i czujesz, że niespodzianka wisi w powietrzu. Dokładnie takie coś dzieje się w tym przypadku.
Powodzenia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
vs

ja dawno nic nie pisałem,ale dziś postanowiłem ponieważ myśle ze dziś w nocy nastąpi przełamanie jednej z drużyn której mocno kibicuje i znam ich potencjał a to co wyrabia się obecnie nie może trwać długo. Mowa o Winnipeg Jets. Właśnie obejrzałem sobie wywiad a Paulem Maurice&#39;em i powiem szczerze ze dziś po jego słowach liczę na przerwanie tego marazmu. Tak jak kolega powyżej jest mój typ życzeniowy, ale dziś mam właśnie takie przeczucie, ze nastąpi przebudzenie tej drużyny. Maurice testował na ostatnich treningach nowe ustawienia &quot;piątek&quot; ponowne połaczenie Andrew Coppa na skrzydle z Adamem Lowry i Brandonem Tanevem. Patrik Laine bez gola od 15 spotkań to nie podobne do tak obiecującego i utalentowanego gracza, który nie jest nawet w połowie punktów które osiągnął w zeszłym sezonie.
Tak więc mój typ to Jets OT 2,22✅✅✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
jeszcze taka mała refleksja: czekam kiedy Conor McDavid opuści Nafciarzy bo ten chłopak pomimo ze jest gwiazda NHL to ma wszystko, aby jego gwiazda błyszczała najjaśniej w całej lidze. Czekam kiedy zmieni zespól pomimo kontraktu który ma podpisany.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Co do Connora to rzeczywiście ciekawa kwestia. Można odnieść wrażenie, że chce zostać nowym Waynem i pociągnąć Oilers do Pucharu. Wydaje się, że indywidualnie już teraz jego gwiazda błyszczy najjaśniej, pytanie jakby się odnalazł w otoczeniu innych mocnych graczy, może właśnie oczekuje, że to wokoło niego zbudowana będzie cała ekipa. Na tą chwilę jednak nie wygląda, żeby Nafciarze planowali jakieś wzmocnienia, które mogłyby im dać szansę powalczyć choćby o PO nie mówiąc już o wyższych celach.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Senators - Jackets
Senators w poprzednim spotkaniu z Diabłami gładko przegrali 4:0.Granie bez swoich ważnych postaci jak Stone, Duchene czy Dzingel tak się będzie właśnie kończy a co do tego drugiego to zadebiutuje dzisiaj właśnie w barwach Columbus. Panarin ma też wrócić na mecz z Senators co jest jeszcze dodatkowym wzmocnieniem. Nie widzę innego rezultatu jak wygrana gości to tak krótko ode mnie.
Pewne zwycięstwo Kurtek ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
W Jets po długiej przerwie wraca Nikolaj Ehlers przyjaciel Patryka i partner z lini wiec tym bardziej liczę na przełamanie Odrzutowców.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
wczoraj grałem Sharks i niestety sie przejechałem, ale dziś liczę że chłopaków zabolało to lanie od Kurtek. Liczę że zagotowało się trochę w nich i łatwo ograją Wings, którzy są w smudze 4 porażek.
SHARKS reg- 1,86✅
Drugim moim typem jest wygrana Flames, którzy zmierzą się z drużyną która rozmontowała swój skład w tym oknie transferowym.
Zagram ryzykowniej bo Calgary Flmes -1,5⛔
Powodzenia
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres
Na papierze ekipa gospodarzy wygląda znacznie lepiej aczkolwiek ostatnie mecze szabli nie wyglądają najgorzej, remis z fenomenalną Tampą oraz wygrana z Capsami 5:2. O spotkaniu z Tampą nie mogę nic powiedzieć bo samego meczu jak i powtórki nie oglądałem. W Capsach brakuje jednego z najlepszych duetów w NHL Ovechkina oraz Kuznetsova. Co prawda Ovechkin nie odstaje od poprzednich sezonów i zdobywa przepiękne bramki oraz ich ilość. Co do Kuznetsova to widać znaczny spadek formy w porównaniu do poprzednich sezonów. Wracając do spotkania nie liczę tutaj na większe niespodzianki i spokojne zwycięstwo Toronto. Jedynie co moim zdaniem może być niespodzianką to defensywa Buffalo, aczkolwiek snajperzy z Toronto na pewno zdobędą bramkę i to na nich a dokładniej jednego z nich będę stawiał w dzisiejszym meczu. Jest to Auston Matthews, który w tym miesiącu przedłużył swoją grę w Leafs podpisując z nimi kontrakt na kolejne 5 lat.
Matthews zdobędzie co najmniej 2 punkty ( punktacja kanadyjska ) @2.45 Fortuna @2.55 Unibet ( --- )
( fortuna dodatkowo obejmuje dogrywkę oraz DECYDUJĄCY rzut karny natomiast Unibet tylko 60` meczu )

Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings
Statystyki mówią same za siebie, Kings ostatnimi czasy zapomniało jak się gra w hokeja natomiast pioruny odwrotnie szczytowa forma zawodników i tutaj chciałem się skupić na dwóch napastnikach : Kucerov oraz Stamkos. W aktualnym sezonie przypominają mi Oviego oraz Kuznetsov`a z Washington Capitals. Kucerov aktualnie posiada 100 punktów w punktacji kanadyjskiej co czyni go głównym kandydatem na wzniesienie trofeum Art`a Ross`a dodatkowo posiada on 7 punktów więcej od Patrica Kane`a, który plasuje się na drugim miejscu. Stamkos znajduje się na dziesiątym miejscu w tej klasyfikacji z dorobkiem 73 punktów. Moim zdaniem kursy na Kucerov`a ( w punktacji kanadyjskiej) trochę zaniżone ale kursy na jego dobrego przyjaciela z drużyny w normie, tutaj również chciałem zagrać typ na punktacje kanadyjską ale coś mnie naszło żeby zagrać strzeloną bramkę przez Kanadyjczyka. Średnio zdobywa on bramkę na dwa spotkania ale patrząc na to, że Tampa będzie występować na własnej tafli, przed własną publicznością przeciwko drużynie, która znajduje się w &quot;hokejowym&quot; dołku przegrywając wszystkie z pięciu ostatnich swoich meczy ( jeden w OT )
Stamkos zdobędzie co najmniej 2 punkty ( punktacja kanadyjska ) @2.3 Fortuna @2.7 Unibet ( +++ )
( fortuna dodatkowo obejmuje dogrywkę oraz DECYDUJĄCY rzut karny natomiast Unibet tylko 60` meczu )
Stamkos zdobędzie gola @2.2 Fortuna @2.12 Unibet ( --- )
( fortuna dodatkowo obejmuje dogrywkę oraz DECYDUJĄCY rzut karny natomiast Unibet tylko 60` meczu oraz zwrot stawki gdyby zawodnik nie znajdzie się w składzie )
Kucerov zdobędzie gola @2.2 Fortuna @2.23 Unibet ( --- )
( fortuna dodatkowo obejmuje dogrywkę oraz DECYDUJĄCY rzut karny natomiast Unibet tylko 60` meczu oraz zwrot stawki gdyby zawodnik nie znajdzie się w składzie )

Colorado Avalanche - Florida Panthers
Tutaj nie mam za dużo argumentów aby przekonać Was do grania podanych przeze mnie typów. Obie drużyny mocno overowe w ostatnim czasie a duet Kanadyjczyka i Fina dalej zabawia kibiców swoją kapitalną grą. Liczę na dobre widowisko ze strony obu drużyn oraz wysoki wynik końcowy.
MacKinnon zdobędzie co najmniej 2 punkty ( punktacja kanadyjska ) @2.6 Fortuna @2.4 Unibet ( --- )
( fortuna dodatkowo obejmuje dogrywkę oraz DECYDUJĄCY rzut karny natomiast Unibet tylko 60` meczu )
MacKinno zdobędzie gola @2.25 Fortuna @2.2 Unibet ( --- )
( fortuna dodatkowo obejmuje dogrywkę oraz DECYDUJĄCY rzut karny natomiast Unibet tylko 60` meczu oraz zwrot stawki gdyby zawodnik nie znajdzie się w składzie )​
/
1/6, tego to się nie spodziewałem, przepraszam wszystkich tych którzy pograli cokolwiek z moich propozycji. Dodatkowo w emotkach nie mam znaku + i -
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ja dziś postanowiłem zagrac na kolejna kandyjska drużynę a mianowicie Montreal Canadiens.
Devils w tym oknie transferowym pozbyli się Keith’a Kinkaid’a do Blue Jackets i w bramce zagra dziś Schneider 89,19 i 3,44 GAA. Habs siedzą na pierwszym miejscu Wild Card w konferencji Eastern i musza takie mecze jak dziś wygrać by zgarniać kolejne 2 pkt jeśli maja zagrac w Play Off.
Montreal Canadiens reg@2,11⛔
 
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pittsburgh Penguins @ Columbus Blue Jackets

Penguins OT @2,35 bet365
✅ 5-2 Pełna kontrola od początku do końca.

GŁÓWNY BET
Przez ostatnie kilka dni byłem nieobecny, ale dzisiaj wracamy z wielką pompą (mam nadzieję). Pingwiny po dwóch ostatnich porażkach przyjeżdżają do Ohio na mecz z Kurtkami. Ostatni mecz z Flyers frajersko przegrany i mam nadzieję, że goście wyciągną wnioski. Mimo osłabień w defensywie wciąż mimo wszystko wyżej oceniam Pingwiny, przede wszystkim jako całokształt. Goście są w moim odczuciu lepszą organizacją.
Pens nie grają w tym sezonie nic specjalnego, ale wkraczamy w newralgiczny punkt sezonu, teraz wszystkie mecze ważą, a Kurtki są bezpośrednim rywalem w walce o awans do post-season dla ekipy z Pittsburgh. Za gośćmi stoi przede wszystkim potężne doświadczenie i wiele lat grania z rzędu o najwyższe cele. Crosby z pewnością włączy beast-mode, pytanie tylko, czy to się stanie dzisiaj.
Co do Kurtek to można, a wręcz trzeba je chwalić. Ostatnio kapitalnie w klatce gra Bober, w dwóch z trzech ostatnich spotkań shut-out, co jest rzeczą niezwykłą. Wiadomo też jednak, że nie będzie tak bronił cały czas i w końcu musi przytrafić się mecz, w którym guma regularnie będzie pruła siatkę strzeżonej przez niego bramki. Z drugiej strony, muszę pochwalić gospodarzy, bo zrobili kilka mądrych ruchów kadrowych, między innymi sprowadzili z Ottawy Dzingela. Moim zdaniem spore wzmocnienie tej kadry.
Musimy wszyscy zgodnie przyznać, że Pens mają kim straszyć i z pewnością Kurtki się o tym dzisiaj przekonają. H2H po stronie gości. Mecz o dużą stawkę, bo tych spotkań nie zostało zbyt wiele, a w tabeli konferencji wschodniej jest dość tłoczno. Według mnie w tym spotkaniu kursy są źle wystawione, co zamierzam skrzętnie wykorzystać, a @2,35 na win Pens OT, który wystawił &quot;szczwany&quot; biorę z pocałowaniem ręki.

Joe Pavelski (San Jose Sharks)
Over 0,5 punktu @1,68 Unibet
Słaby mecz w wykonaniu nie tylko Joe, ale całej ekipy Sharks.

Świetny kurs na punkt Little Joe. Napastnik Rekinów znajduje się ostatnio w kapitalnej dyspozycji. W ostatnich siedmiu spotkaniach zdobył 6 goli i odnotował 5 asyst, w tym gol i dwie asysty z Bruins, czyli ekipą, z którą dzisiaj ponownie zmierzą się hokeiści z Kaliforni. Ci, którzy mnie znają, doskonale wiedzą, że bardzo lubię grać typy, którym towarzyszy prawo serii. Joe jest zdecydowanie &quot;hot&quot;, więc jego ewentualne punkty w dzisiejszym meczu po prostu muszę zaatakować.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Pavelski Joe +0,5 popieram jak najbardziej.
VGK - Dallas
Ja proponuję pograć w stronę Knights. Stone debiutuje co na pewno doda jakości, nie grał od 18 lutego więc na pewno jest świeży i wypoczęty do tego za pewne będzie się chciał pokazać z dobrej strony. W gwiazdach nie zagra Benn co zaś jakości ujmuje i jest sporym osłabieniem dodatkowo Dallas jest dużo mocniejsze u siebie niż na wyjazdach, gospodarze muszą wygrywać takie spotkania w tej fazie sezonu w grudniu Vegas wygrali u siebie 4:2 z gwiazdami. Knights z takim wzmocnieniem powinni sobie poradzić z osłabionym Dallas. W bramce Fleury którego osobiście bardzo lubię kiedy jest w formie robi niesamowite rzeczy z drugiej strony Bishop po stronie Dallas między słupkami.
VGK @1.82 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Vancouver Canucks @ Colorado Avalanche

Canucks OT @2,55 Unibet
⛔ 2-3 SO

Dzisiaj jedziemy po bandzie. Typ bardzo ryzykowny, więc zalecam nie szarżować ze stawką. Orki przyjeżdżają do Denver na mecz z miejscowymi Lawinami. Obydwie drużyny daleko od topowej formy. Nucks zatopieni w marazmie, odejście braci Sedin miało niejako odetkać tę drużynę, ale próżno szukać większych pozytywów. Najjaśniej lśni gwiazda rookie Eliasa Petterssona. Ogólnie ciężko wytypować największą gwiazdę tej ekipy. Punktuje także Bo Horvat, czy Brock Boeser, ale żaden z powyższych nie znajduje się w topie najlepiej punktujących graczy.
Lawiny ostatnio nieco lepiej, strasznie się rozstrzelali. Kapitalny sezon rozgrywa trójka Rantanen - MacKinnon - Landeskog. Wcześniej gospodarze zanotowali ogromny spadek formy po świetnym początku sezonu.
Dlaczego więc gram na Orki?
Ano przede wszystkim dlatego, że ciężko nazwać Pepsi Center twierdzą nie do ruszenia. Avs grają u siebie ostatnio bardzo przeciętnie. Nie jestem w stanie powiedzieć, dlaczego tak się dzieje, ale zdaje się, iż nie utrzymują trudów tego sezonu bądź są poddani zbyt dużej presji.
Orki w delegacjach równie przeciętnie, co Avs u siebie, zatem według mnie ciężko jest wytypować drużynę, która będzie w stanie zdominować to spotkanie. Mimo wszystko uważam, że goście z odrobiną szczęścia i przy dobrej dyspozycji Markstroma są w stanie wywieźć dwa punkty z Colorado.
Dodatkowo standardowo podpieram się H2H, bo Orki w Denver radzą sobie wyjątkowo dobrze, Lawiny wygrywają wręcz okazjonalnie w ostatnich lata.
Do tego dorzucam over 0,5 punktu Brocka Boesera z Nucks @1,76 Unibet, który w tym sezonie w dwóch spotkaniach z Avs strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty.
Kolejnym z nich będzie over 0,5 punktu Eliasa Pettersona z Nucks @1,55 Unibet, który w tym sezonie zaliczył sześć punktów do klasyfikacji kanadyjskiej w meczach z Lawinami.
Zaznaczam, że powyższe typy są obarczone dużym ryzykiem i radzę ostrożnie stawkować. Z pewnością prawdopodobieństwo trafienia tych betów jest dużo mniejsze niż wczoraj w spotkaniu, w którym typowałem zwycięstwo Penguins.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
St. Louis Blues @ Carolina Hurricanes

Under 5,5 @1,80 Unibet ⛔⛔
Nutki wjeżdżają dzisiaj do Raleigh na mecz z Huraganami. Nie jestem w stanie wytypować niczego więcej niż under.
Huragany ostatnio w świetnej dyspozycji, podobnie jak Nutki. Typowanie zwycięzcy tego meczu to jak dla mnie wróżenie z fusów.
Gospodarze ostatnio mocno overowo, ale też nie grali z najlepszymi defensywami w tej lidze. To, co grają Kings to jest jakiś dramat. Zarówno w obronie jak i w ataku, więc wbicie sześciu goli nie jest niczym nadzwyczajnym. Blues z pewnością nie dadzą sobie narzucić takiego stylu gry. W ostatnich ośmiu meczach tylko raz stracili więcej niż 2 gole! Ta sztuka udała się Gwiazdom z Dallas, które wbiły Binningtonowi pięć goli.
Właśnie, Binnginton. Ten gość jest NIE-SA-MO-WI-TY. Dopiero zaczyna swoją przygodę w NHL, a już kręci fenomenalne cyfry. Od początku swoich startów jego statystyki wynoszą: 15-2-1; 1.61 GAA; .939% I 5 shut-outów. Jest dopiero czwartym gościem w historii, który rozpoczął karierę ze statystykami 7-0 na własnym lodzie, ale pozostali bramkarze to odległe czasy, hokej zupełnie inaczej wyglądał.
Może to szalone, ale swój typ opieram głównie na wierze w geniusz Binngingtona i tym, że Blues świetnie bronią jako kolektyw i nie rzucają się szaleńczo na swoich rywali, a zwyczajnie ich punktują byle tylko wygrać, najlepiej jak najniższym nakładem sił. Are you with me?!
EDIT: ???? dla mnie. Zagrałem ten mecz nie wiedząc, że między słupkami będą stać te dwa Jany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom