>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Dziś łamię zasady i na ruszt rzucam aż cztery spotkania. Ostanio zagrałem taki kupon w NHL jakiś czas temu dla tzw. &quot;picu&quot; za jedyne 10 PLN wówczas trzy spotkania weszły jak w masło natomiast zawiodło Vancouver, które dostało lanie od Jackets miejmy nadzieję, że dziś będzie inaczej.
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks

TYP: Chicago Blackhawks (1-3) ✅
Dziś do Karolajny Północnej przyjeżdżają Jastrzębie, które są nieco oszołomione dosyć niespodziewanym łomotem od Dallas Stars, które na poważnie wzięło się za awans do PO. Jest to spotkanie, którego wbrew pozorom najbardziej się obawiam na kuponie. Carolina może już spisać sezon na straty - nie grają już o nic natomiast hokeiści z Chicago walczą o jak najlepszą pozycję w Zachodniej i każde punkty są ważne a tym bardziej gdy gra się z takim przeciwnikiem. Huragany mają swoje przebłyski (np. ostatnie karne z Rangers) jednak nie sądzę aby Chicago po porażce z Dallas złapało zadyszkę gdyż ostatnio pokonywali oni naprawdę niezłe ekipy a ponadto na własnej tafli ograli Karolajne 5-2. Zdarzają im się wpadki takie jak z Tampa czy właśnie Dallas jednak dziś zwycięzca może być tylko jeden. #GOHAWKS
Toronto Maple Leafs - Minnesota Wild

TYP: Minnesota Wild (1-2) ✅
Tak jak pisałem ostatnio, Liście opadają na wietrze na samo dno tabeli i gdyby nie Sabres to dotknęli by tego dna. Kompletny brak formy, dostają od wszystkich jak leci - Oilers nie Oilers dosłownie jazda na całego. Minnesota w tym sezonie stoi naprawdę dobrze i jak przegrywają to nie z byle kim - Caps, Ducks no i ta wpadka z Avalanche, które dosłownie obudziło lawinę w ostatnim momencie (szansa na PO). Wild stoją pewnie i muszą koniecznie ograć dziś Leafs a myślę, że wiedzą iż powinni sobie poradzić w 60&#39; - innej opcji nie widzę mimo wszystko gram tylko na zwycięstwo. Dodatkowo można się tutaj spokojnie pokusić jeżeli ktoś potrzebuje coś na podbicie kuponu i zagranie tego meczu jako over 4.5/5.5
Dallas Stars - Buffalo Sabres

TYP: Dallas Stars (4-3) ✅
Nie da się ukryć, że Gwiazdy z Dallas wreszcie zaczęły świecić. Hawks, Penguins, Caps - naprawdę imponująco to wygląda. Dallas z 78 punktami na koncie zajmują 12 pozycję w Konferencji Zachodniej i wciąz mają realne szanse na awans do PO. Jeśli chcą to osiągnąć, muszą pokonać tej nocy ekipę Szabli, która wciąż ma najmniej punktów ze wszystkich drużyn w tym sezonie z NHL i która gra już o pietruszki. Liczę na dosyć pewną wygraną Dallas i dalszą walkę o Playoff. Jeżeli tak się nie stanie będę poważnie zaskoczony ostatnie dwa razy Gwiazdy świeciły nad taflą w Dallas oby tak było i tym razem.
Edmonton Oilers - Winnipeg Jets

TYP: Winnipeg Jets (1-4) ✅
Jets ostatnio pną się w górę, ograli Caps, rozbroili Blues z Saint Louis, Sharks a nawet sprawili niespodziankę na tafli w Tampa Bay. I bardzo dobrze ponieważ przez chwilę zastanawiałem się poważnie czy nie spadną za 8 pozycję ale jak widać spięli się i jadą na szybkim wózku. Dziś zawitają do Edmonton gdzie czekają na nich Nafciarze, którym zwyczajnie skończyła się juz Nafta do paliwa i czekają aż sezon się skończy. Lubię Oilers ale ten sezon jest tragiczny a jako, że Winnipeg są ostatnio bezwzględni myślę, że przyjadą, ukradną resztki Nafty i wleją ją jako paliwo lotnicze do swoich Jets&#39;ów ????
KURS ŁĄCZNY # 4.5
BUK # Bet365
Gdybym miał grać inne spotkania:
Devils - Kings ✅
Senators - Sharks ✅
Flames - Avalanche ⛔
Leafs - Wild (over 4.5) ⛔
Takie kolejki trzeba wykorzystywać ! ;) ????
PS. Wczoraj namówiłem kumpli żeby zabawili się w NHL więc pograliśmy razem i myślę, że nie żałują ????
#Challenger / No bez przesady! Nie róbcie tu śmietnika! Jak chcecie się chwalić screenami to macie DnTB a w dziale ma być porządek...od dziś każdy screen będzie usuwany - bez wyjątków.
Bez wyjątku ma się rozumieć herby drużyn również? :p
#Challenger / Nie! Herby drużyn zostają - oczywiście w rozsądnym rozmiarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nie będę trzeci raz pisał tego samego co chłopaki, mam nadzieję, że się dostosujesz do zaleceń pozostałych użytkowników tego tematu.
Edmonton Oilers - Winnipeg Jets
Oilers OT 2,35 betsson ⛔1-4
Pavelec podtrzymuje świetną passę.

Gospodarze ostatnio prezentują się u siebie całkiem sensownie. Nie tankują bezmyślnie licząc na dobry pick, tylko prezentują się na poziomie, którego szybko nie przeskoczą, ponieważ nie mają odpowiedniej do tego jakości. Ostatnie spotkania na własnej tafli to wygrana z Leafs, co akurat nie jest żadnym zaskoczeniem, bo Liście mają kompletną wyjebkę na ten sezon i nawet specjalnie się z tym nie kryją, urwany punkcik z Kurtkami i wygrana z Lotnikami, która definitywnie pogrzebała ich szanse na awans do play-off.
Wcześniej porażki z mocnymi ekipami, które mają już praktycznie zagwarantowany udział w play-offach.
Jets ostatnio grają bardzo dobrze i po raz pierwszy po przenosinach Thrashers z Atlanty do Winnipeg mają szansę na awans do fazy play-off. Ostatnie spotkania bardzo mądrze rozgrywane i pewnie wygrywane przez gości, którzy postawili na stabilizację w obronie i umiejętnie wykorzystują dobrą dyspozycję Pavelca, który został uznany graczem tygodnia ze świetną skutecznością obron sięgającą 97%, do rozgrywania szybkich akcji. Dobra forma Wheelera jest tutaj jednym z głównych czynników, które mają wymierny wpływ na dobrą dyspozycję gospodarzy. Ladd ostatnio nie zachwyca, ale Lowry, który gra w miejsce kontuzjowanego Little&#39;a jest ostatnio dosyć skuteczny i wypełnia tę lukę po Brocu.
Nie jestem jednak przekonany do tego, że Jets dzisiaj wygrają. Ostatnio tak jak wspominałem grają bardzo dobrze, ale w Edmonton gra im się niezwykle ciężko. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że jutro czeka ich spotkanie b2b z Nucks, które jest o wiele ważniejszym meczem dla gości dzisiejszego spotkania niż to z Nafciarzami. Liczę na to, że gospodarze postawią się Odrzutowcom i to na nich dzisiaj stawiam.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Colorado Avalanche

Mimo notorycznych wtop jade dalej i ciągle szukam lepszych dni. Z dzisiejszej oferty najbardziej spodobało mi sie spotkanie w Calgary, gdzie miejscowi podejmą Avalanche. Flames balansują na granicy czołowej ósemki, a goście zachowują jeszcze cień nadziei na występ w postseason. Dziś zmierza sie po raz trzeci i ostatni w tym sezonie regularnym. Avs w całym swoim tegorocznym całokształcie poprostu nie przekonują. Wygrywają z dużą dozą szczęścia i ogólnie są bardzo nieregularni. Na tafli w Calgary aby myśleć o wygranej należy ruszyć do przodu i stopniowo zdystansować rywala. Avs oczywiście są w stanie tego dokonać, jednakże na tyle dużo sie już na nich w tym sezonie zawiodłem, że postanowiłem odpuścić tą opcje. Gospodarze bedą czujni i wykorzystają każdą nieporadność zespołu z Denver. Dlatego też sądze że będzie tu sporo bramek. Warłamov jak i Ramo to netminderzy przyzwoici, ale nie na tyle regularni by przychylić szale wygranej na korzyść swojej ekipy. Biore tu over.
Over 5,5 2,31 Pinnacle ⛔
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
New York Islanders - Minnesota Wild

Typ: New York Islanders ML OT⛔ WYNIK 1:2 (po karnych)
Kurs: 1,70
Expekt


Na nadchodzącą noc wybrałem najbardziej interesujące mnie spotkanie, a mianowicie potyczka New York Islanders z Dzikusami z Minnesoty w Nassau Veterans Memorial Coliseum w Uniondale - nazwa dość trudna do zapamiętania, ale już niedługo, ponieważ przenoszą się w następnym sezonie do Brooklynu, do hali Barclays Center ???? Minnesota ostatnimi czasy gra wyśmienicie, można powiedzieć, że zaczęło się to po rozgrykwach All-Star. Od tego czasu, czyli od 27 stycznia, na 27 spotkań wygrali aż 21 razy, przegrywając 5 razy w reg time i raz po dogrywce. Jest to najlepsza drużyna w NHL w tym okresie. Dodatkowo mają oni już aż dziewięc zwycięstw na wyjadach z rzędu, pokonując m.in. Predators, Blues, Capitals. Pass zwycięstw w delegacjach imponująca, lecz jak długo to potrwa? tym bardziej, że grają dzisiejszego wieczoru z dnia na dzień. W tym sezonie obie drużyny spotkały się tylko raz w Minnesotcie gdzie Dzikusy zaliczyły imponującą 3 tercję, strzelając 4 bramki, w tym te dwie ostatnie to zasługa byłych graczy Wyspiarzy, czyli Niederreiter&#39;a oraz Vanka, z czego ten drugi notuje ostatnio bardzo dobrą forme punktując w kazdym z ostatnich ośmiu spotkaniach. Ostatnie spotkanie na lodowisku Islanders raczej ekipa gospodarzy wolałaby wymazać z pamięci, gdyż padł tam wynik 0:6 dla Minny i dzisiejszej nocy będą chcieli pokazać, że po tamtej porażce pozostaną tylko wspomnienia. Ostatnie 4 spotkania u siebie Islanders przegrało, w tym derby Nowego Jorku z Rangers. Ostatnie spotkanie Islander wygrało na wyjeździe z Devils 3:0, więc możliwe, że pomału wszystko wraca do normy, możliwe, że za sprawą powrotu do bramki Jaroslava Halaka, który poprzednie dwa spotkania pauzował ze względu na kontuzję. Ostatnie dwa spotkania Minnesoty na wyjazdach, dośc stykowe i róznie to mogło być, myślę, że już teraz ich seria jest imponująca, lecz skończy się to dzisiejszej nocy. Czas nieco popsuć statystyki bramkarzowi Minnesoty - Devanowi Dubnykowi, który może pochwalić się średnią 1,74 GAA odkąd dołączył do Dzikusów w połowie stycznia. Wyspiarze zagrają z podmęczonym rywalem, dodatkowo chcąc się zrewanżować za ostatnią druzgoczącą porażkę u siebie oraz przełamać passę porażek na własnym lodowisku. Myślę, że czas na Tavaresa żeby strzelić w końcu bramkę od sześciu spotkań, jak na lidera punktowego swojej drużyny to już za długo trwa, liczę dziś na niego jak i na całą drużyną Islanders.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New York Rangers - Los Angeles Kings
Powyżej 57,5 strzałów na bramkę @ 1,85 Bwin ! ✅ 71

Dzisiaj prawdziwa uczta, dla fanatyków Hokeja. Sytuacja Króli również jest niepewna, bo jeszcze w tamtym sezonie bili niemal wszystkich o głowę a teraz jeszcze muszą walczyć do PO. Nie bez powodu nazywają to najlepszą ligę hokeja na świecie, w której wszyscy grają na najwyższych obrotach. Niedługo finały po Stanleya, a że Królowie mają nóż na gardle to dzisiaj w delegacji z tak trudną ekipą jaką są w gazie Strażnicy będą grali swoje najlepsze zawody, po wczorajszej wizycie w Jersey, gdzie wygrali dwoma bramkami a Kopitar zagrał chyba mecz życia. Strażnicy mają pewny awans, ale nie ma mowy aby i oni w tym meczu odstawiali fuszerkę. Jedno jest pewne, żadna z drużyn tu się nie będzie oszczędzać. Ostatnio Żona Kreidera miała urodziny, więc ten z prezentował dla niej gola na początku meczu z Kaczkami. Cały mecz mieli pod kontrolą a dziś podwójne wyzwanie. Obrońcy Pucharu Stanleya. Jako, że nie widzę tutaj faworyta, będzie wymiana z dwóch stron. Dlatego strzały jak najbardziej widziane. Linia zaniżona o kilka oczek więc atakuję. Królowie pod presją, na pewno będą szukać swoich szans pod bramką Talbota. Ale ten ostatnio broni jak w transie, czy mimo wszystko to wystarczy? Zobaczymy, ja idę w kierunku &#39;&#39;szotów&#39;&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
New York Rangers - Los Angeles Kings
(00:05)
TYP: New York Rangers (2-4) ⛔
Dziś Strażników czeka nie łatwe zadanie gdyż na ich drodze stanie zespół z LA, miasta aniołów. Teoretycznie powinniśmy być bez obaw po tym co NYR zrobili z Ducks w ostanim spotkaniu jednak takie spotkania jak te dziś nigdy nie są pewne. Za Rangers przemawia zdecydowanie przewaga własnej tafli i niesamowity gaz w jakim są natomiast nie widzę tego czegoś w ekipie Królów a ostatnie spotkania mimo wszystko pozostawiają sporo do życzenia jak na ekipę obrońców tytułu. Argumentem dla Kings jest to, że muszą teraz wygrywać wszystko co się da gdyż 9 miejsce premiowane awansem do PO nie jest, o czym mam nadzieję wiedzą. Uważam, że bezwzględność i determinacja Rangersów poniosą ich dzisiaj po kolejną wygraną i +100 magicznych punktów w tabeli. Strzelam, że Królowie się na to nie zgodzą i wytoczą wojnę Strażnikom a potem to już tylko palce lizać.
Detroit Red Wings - Arizona Coyotes
(00:35)
TYP: Detroit Red Wings (4-5) OT ⛔ no to skrzydełka na ruszcie ????
Wydaj się, że na dziś najpewniejszym spotkaniem jest mecz Detroit Red Wings - Arizona Coyotes. Kojoty grają jak wiemy o pietruszki i stety, niestety dostają od wszystkich dosyć mocno w ostre zęby. Sezon spisany już na straty i teraz trzeba o nim jak najszybciej zapomnieć. Detroit zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby zdarzyło im się dziś przegrać z Arizoną to za ich plecami jest kilku kandydatów, którzy z chęcią zajmą ich miejsce w Playoff. Co prawda Detroit ma zaległe mecze i całkiem niezły dorobek punktowy jednak dziś chcąc nie chcą muszą wygrać.
KURS # 2.08
BUK # Bet365
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Los Angeles Kings

Mistrzowie po wygranej w Prudencial przenoszą sie do pobliskiej Madison Square Garden. Rywal tym razem znacznie trudniejszy. Gospodarze wygrywają wszystko jak leci i nawet z nominalnym backupem Talbotem są w walce o wygranie sezonu regularnego. Ostatnio grałem przeciwko im podczas spotkania z Ducks i sowicie sie wpakowałem, gdyż Ducks podeszli bez większego zaangażowania i w rezultacie zostali rozgromieni. Po Kings czegoś takiego nie spodziewam, ponieważ ich aktualna pozycja w tabeli nie gwarantuje im udziału w meczach o puchar Stanleya. Dziś są b2b, ale do meczu podejdą w 100 % skoncentrowani i ponownie wystawiają Quicka w bramce. To jedyna opcja, jeśli myślą o zdobyciu terenu w Nowym Jorku. Backup gości Martin Jones po udanym wejściu do ligi w zeszłej kampanii znacznie sie pogubił i nie gwarantuje już tego, co rok temu. W tym roku typuje beznadziejnie, ale nie poddam sie i wkońcu przyjdzie czas złapać właściwy tok myślenia. Stawiam na gości.
Kings OT 2,41 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Po wczorajszym fatalnym typowaniu spróbujemy odbić piłeczkę.
Edmonton Oilers - Colorado Avalanche

TYP: Colorado Avalanche (4-3) ⛔
Colorado przyjeżdża tej nocy do Edmonton zatankować nieco Nafty i jedzie dalej (co nie oznacza tu bynajmniej, że tankować = przegrać). Ostatnio Oilers zostali ograni zgodnie z planem przez Winnipeg Jets 1-4 a dziś Colorado, które ma 78 pkt na koncie wciąż walczy z nadzieją o awans do Playoff, które się oddalają jednak zaległy mecz w porównaniu do ekip z LA, Calgary i Dallas robi swoje. Edmonton coś tam próbują ze słabszymi drużynami a ja uważam, że Colorado chociaż w tym sezonie gra dosyć słabo to jednak wciąż o coś gra i jeżeli chcą wciąż wspinać się po tej mozolnej drabinie muszą dziś pokonać Nafciarzy i basta. Co prawda wczoraj tak samo myślałem o Red Wings i ich meczu z Arizoną chociaż oni &quot;nie musieli&quot; no ogólnie Skrzydełka to ostatnio padaka totalna.
Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks

TYP: Chicago Blackhawks (4-1) ⛔ aha ?
Tutaj pewnie stawiam na drużynę Blackhawks. Grają solidnie mimo porażki z Gwiazdami i Philadelphia nie powinna być dla nich tutaj jakimś wielkim wyzwaniem nawet pograłbym to jako wygraną w 60&#39;. W awans Lotników nie wierzę a oni sami chyba już też nie o czym świadczą ostatnie wyniki. Chicago musi zagrać swoje i zagrać pewnie od początku a wtedy nie powinno być większych problemów dlatego uważam, że dziś Lotnicy przegrają z Jastrzębiami.
KURS # 2.70
BUK # Bet365
Gdybym miał grać inne mecze:
Calgary - Dallas ✅
Chyba czas na przerwę ????
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Calgary Flames- Dallas Stars
over 5,5 @ 2,03 Pinnacle
✅ 3:4 :hokej: 7 ✅

Chyba najrozsądniejszy typ po bardzo rozsądnym kursie na to spotkanie. Obydwie drużyny dość overowe, walczące o PO, na pewno będzie walka do ostatniej sekundy. Na pewno Stars to drużyna słabo zbilansowana. Bardzo mocna ofensywa, będąca czołówką w NHL i słabiutka defensywa która też jest w &#39;czołówce&#39;. Ostatnio dali sobie wbić 3 bramki Sabres, co jest rzeczą karygodną, która nie powinna się przydarzyć drużynie z takimi aspiracjami jak Stars.
Flames ostatnio grają w kratkę. Przydarzyła im się porażka z Blue Jackets ale tam hokeiści z Alberty, popisali się fatalną skutecznością. Fakt zrównania się punktami z Kings musi zmobilizować ich do lepszej gry. Dziś na pewno nie będzie łatwo bo spotkanie z bezpośrednim rywalem o PO.
Dodam że patrząc na statystyki overów 5,5 u siebie w przypadku Flames, zajmują oni 6 miejsce ze średnią 5.5 , natomiast Stars na wyjazdach prowadzą w tej klasyfikacji ze średnią 6,3 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
{Over 5,5} @ 2,12 Betsson ! ✅ 4:3 ???? ✅

Widzę wiele osób stawia na spokojną wygraną w reg time na Lawiny. Mimo wszystko ja jednak odradzam takie typowanie. Fakt, że ten mecz trzeba wygrać i są tu faworytem, żeby przybliżyć swoje szanse na awans do PO. Lecz nafciarze i tu będą szukać swoich lepszych stron. Jako to, że potrafią w mecz wejść całkiem szybko i nawet w pierwszych minutach zainkasować gola na początku meczu, to samo zwiastuje spotkanie w dużo bramek. Eberle, Nugent, Roy mogli by grać w pierwszej linii. Ci dwaj już grają ale Roya też bym tam umiejscowił. A nawet Yakupowa, który też solidnie sobie pogrywa. Zwłaszcza w przewadze. Hall nieco ściszony, nieco spuścił z tonu ale to dalej ważny zawodnik Oilers. Zespól z Edmonton ma kim strzelać. Dużo zawodników mające te jeszcze nie do końca duże doświadczenie, to potrafią napsuć krwi przyjezdnym. Samo to, że poprawili się w strzałach a ostatnio dość pechowo przegrali z Odrzutowcami u siebie, to mogło to jednak lepiej wyglądać. Nie miej jednak Pavelec, zrobił tam robotę. Lawiny to jednak lepszy zespół od dzisiejszych gospodarzy, ale też i tu brakuję paliwa. Tej regularności, która by powalała na kolana. Ekipa solidna ale jednak nie mająca tego zestawu, kto by postawił kropkę nad i. Do awansu na finały jeszcze daleka droga. Na pewno będą się dziś dwoić i troić aby pewnie to wygrać, ale tak jak powiedziałem Oilers już nie raz z nimi wygrywali i to nawet potrafili strzelić Lawinom aż 8 bramek. Już raz się spotkali w tym sezonie gdzie górą była ekipa z Colorado. Nie miej jednak nie widzę tutaj faworyta, mimo że jest nim ekipa gości. (Ale tylko na papierze ;) ) Dlatego też idę w stronę bramek, bo oba teamy mają zawodników którzy potrafią strzelać i robią to bez problemu. A jeszcze podwójna motywacja o finały, dlatego Colorado będzie szukało wygrania za wszelką cenę i najlepiej z dobiciem rywala, ale Oilers tanio skóry nie sprzeda. Dlatego mój cel w dzisiejszym meczu to minimum 6 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Edmonton Oilers - Colorado Avalanche

Oilers kontynuują homestand spotkaniem z Avalanche. Jedni i drudzy zakończą sezon za trzy tygodnie, choć w przypadku gości nie jest to jeszcze tak do końca przesądzone. Avs po udanej zeszłorocznej kampanii w tym powrócili do swojego poprzedniego poziomu i tak oto znów są patałachami z sezonów 11/12 i 12/13. Oilers nie grają teraz tak tragicznie jak we wcześniejszej fazie sezonu, przez co jestem skłonny stwierdzić, iż goście jak najbardziej są w ich zasięgu. Warłamov w ich bramce ma dość znacznie zrytą psychike, przez co nie zawsze jest w stanie pokazać to, czego sie po nim spodziewa. Po stronie gospodarzy zobaczymy Scrivensa. Nominalny starter Nafciarzy broni na miare swoich umiejętności. Mógłby lepiej, lecz gdyby posiadał przed sobą lepszych defensorów. Oilers przy pomocy własnego lodu bedą mieć w tym spotkaniu nieco wiecej do zaoferowania niż zazwyczaj. Avs już liczą sie z tym że playoffy im odpłynęły, także spodziewam sie że zagrają bez błysku. Dzisiaj na Oilers.
Oilers OT 2,25 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 263

fidelio

Użytkownik
NY Islanders - Los Angeles Kings 2 @1.98 ✅

Chyba wszyscy widzieli co zrobili z Rangersami zmotywowani Kings? No więc przewiduję powtórkę z rozrywki z kolegami zza miedzy.

Rozbudowanie analizy - zmotywowani i skoncentrowani Kings biją się o miejsce w playoff. Efekt tej mobilizacji zaprezentowali efektownie pokonując Rangersów. Drużyna Islanders z kolei ostatnio spuściła z tonu, przegrali u siebie z Wilds. Także wiele wskazuje, że Kings są w formie, a Islanders wręcz przeciwnie. Nie wiem co można tu jeszcze napisać - no może to - to jest NHL więc oczywiście wszystko zdarzyć się może.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New York Islanders- Los Angeles Kings
Kings ML @ 2,02 Pinnacle
✅ ✅ 2:3 ✅ ✅
Mecz 50 na 50, nawet rzekłbym że lekkim faworytem są Królowie i to dziś idę w ich stronę. Kursy rosną ale moim zdaniem to bardzo dziwne i nie widzę powodów co do takiego zjawiska.
Dziś do Nassau Veterans Memorial Coliseum przyjeżdżają mistrzowie NHL którzy mają nóż na gardle i bardzo potrzebuję kolejnych zwycięstw. Rywal nie jest łatwy, ale na pewno bez formy. Kings wczorajszej nocy zostali zrzuceni na 9 lokatę przez szarżujących Flames. Jest to pozycja na której żaden sympatyk hokeja z LA nie wyobraża sobie zakończyć sezonu. Jest to więc typowy &#39;must win&#39; dla gości ponieważ do rozegrania zostało zaledwie 9 spotkań. Forma Kings bardzo dobra, wypunktowanie silnych Rangers na pewno doda wiary i skrzydeł podopiecznym Suttera. W bramce zapewne zagra niezawodny Quick który, pomimo tego że za nim nie przepadam, jest to bramkarska czołówka ligi. Na pewno sprowadzenie Sekery w miejsce zdyskwalifikowanego Voynova dało również pozytywny efekt.
&#39;Ajlanders&#39; natomiast grają ostatnio mizernie, wszak 9 punktów w ostatnich 10 spotkaniach nie jest tym czego oczekuje trener Capuano. Powrót Okposo nie dał tego czego nawet ja się spodziewał. Zdecydowanie zwolnił Tavares. Zwolniła cała drużyna Wyspiarzy. Patrząc obecnie na tą drużynę odnoszę wrażenie że to nie jest ta ekipa &#39;killerów&#39; która mogliśmy oglądać chociażby w tamtym roku. Być może jest to spowodowane dość komfortową sytuacją w tabeli (mam tu na myśli pewne PO), i lekkim odpoczynkiem przed kwietniowo-majowym maratonem w playoff. W bramce zagra Halak który też ostatnio broni nie najlepiej.
Reasumując, nie widzę jakiejś wielkiej formy i motywacji w szeregach gospodarzy, co natomiast widzę bardzo wyraźnie u Królów i dlatego idę dziś w ich 2 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Buffalo Sabres - Arizona Coyotes
1 60&quot; @ 2,89 bet365
⛔ szkoda tego meczu bardzo wyrównany

Dzisiaj wiele ciekawych spotkań ważnych dla drużyn walczących o play offy ale ja wybrałem jedno spotkanie które w sumie jest o pietruszkę. Szabelki z Buffalo grają z Kojotami z Arizony. Obie drużyny sezon już zakończyły dawno temu grają o przysłowiowy honor. Dziwi mnie tu wysoki kurs na gospodarzy którzy nie grają może porywająco ale w spotkaniach z czołówką potrafią napsuć im sporo krwi. Bukmacher chyba sugerował się tu ostatnią wygraną Kojotów z Skrzydełkami które są ostatnio w fatalnej formie bez Datsyuka. Do składu Sabres wraca na to spotkanie dwóch zawodników : obrońca Zach Bogosian i napastnik Patrick Kaleta. W zespole Kojotów zabraknie za to napastnika Lauri Korpikoski kontuzjowanego w starciu z Detroit. Bilans 5 ostatnich bezpośrednich spotkań kształtuję się w następujący sposób : 4-1 dla Buffalo. Tak jak wspominałem obie drużyny to outsiderzy w 10 ostatnich meczach Buffalo wygrało raz a Kojoty 2 razy. Ale dzisiaj wierzę w gospodarzy który zagrają dla kibiców i wygrają ten mecz. Wydaję mi się że będzie overek ale kurs na samo zwycięstwo jest wystarczająco ciekawy.

Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
2 60&quot; @ 2.00 bet365
✅✅ wiadomo chłopaki mnie nie zawiedli :]

Drugim spotkaniem które wybrałem jest mecz moich ulubieńców z weteranem NHL Jaromirem Jagrem w składzie Panter. Panterki muszą ten mecz po prostu wygrać za 2 punkty. Toronto wiadomo sezon na straty za to gracze z Florydy ciągle walczą o dziką kartę. Będzie to niezwykle ciężkie bo obudzili się Senatorowie a Niedźwiadki z Bostonu nie składają broni. Swoją drogą grają dzisiaj arcy ważny dla nich mecz z Kaczkami. Będzie korespondencyjny pojedynek ale gracze z Florydy muszą patrzeć na siebie i przede wszystkim dzisiaj wygrać w regulaminowym czasie z graczami z Kanady. Forma Toronto wiadomo katastrofa z 10 ostatnich meczów wygrane jedno spotkanie. Chłopaki szykują się już na nowy sezon i testują różne warianty, dlatego dzisiaj wystawią nowy nabytek z AHL Caseya Bailey&#39;a. Pantery może nie błyszczą ale ostatnio ważne zwycięstwo z Bruins no i minimalna porażka z mega mocnymi w tym sezonie Błyskawicami. Bilans ostatnich bezpośrednich spotkań obu ekip 4-1 dla Panter. Liczę dzisiaj na Jaromira Jagra i jego doświadczenie na tafli, które poprowadzi do zwycięstwa Florydę! Dzisiaj sporo ważnych, dobrych meczów. Także Panowie i Panie robimy mocną kawkę i zasiadamy przed odbiorniki o 0:00! Powodzenia!​
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Boston Bruins - Anaheim Ducks
Bruins OT 1,80 bet365⛔ zajebista seria trwa, dobrze, że Kings wygrali to i tak jestem na grubym plusie.
Bruins ostatnio staczają się po równi pochyłej i dzisiaj okazja, żeby to zmienić. Słaba forma podopiecznych Juliena z pewnością boli całe miasto, bo choć i koszykarze i hokeiści mają szansę na awans do play-off, to ewentualny awans z 7, czy 8 miejsca to żaden sukces, a brak awansu tych drużyn to będzie cios dla całego środowiska sportowego z Massachusetts. Szansa na PO jest, ale bądźmy szczerzy, Bruins na to nie zasługują. Dzisiaj przyjeżdżają zawsze groźne Kaczory z Gruszką na czele, który pewnie coś dzisiaj dziubnie. Natomiast jestem pewny, że Bruins o ten awans z całych sił powalczą i będą chcieli awansować nawet z 8. miejsca. Będą chcieli sobie po prostu dać szansę. Trzeba wreszcie pokazać swoją klasę. Najwyższy czas pokazać jaja i oddzielić chłopców od mężczyzn. A, że grają dzisiaj z Kaczorami to na opierda***** się nie mogą sobie pozwolić, bo zostaną natychmiastowo skarceni. Faktem jest, że w tym sezonie Bruins grają dosyć dobrze z drużynami z topu, zwłaszcza na swoim lodzie, natomiast Kaczory ostatnio słabiutko w delegacjach. Liczę dzisiaj na podtrzymanie tej passy, bo to, co się wyrabia w jednym z moich ulubionych klubów w NHL jest nie do zaakceptowania. Let&#39;s go Bruins!
Dodatkowo pograłem grubo Kings, którzy dzisiaj rozniosą Isles. Analizy do tego spotkania zostały już napisane, więc nie będę tego powielał.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Washington Capitals - New Jersey Devils
Gospodarze strzelą we wszystkich trzech tercjach gole @ 3,80 Betsson !
⛔ szkoda, ale nocka i tak piękna ;) nie będę wysyłać screenów, bo nie ma się co wywyższać, ale powiem tylko tyle, że ten bet z tercjami jedynie nie wypalił, tak to kilku strzelców się ustrzeliło i Kings to była pewka wczorajsza ???? ktoś komuś coś powiedziałem i za 5 stówek osoba postawiła Króli ???? ja nawet i więcej ;) ale dobrze jest. Królowie bez PO, to nie Królowie :cool: najlepszego dla.... (a nie ważne) hehe
Dziś już lepsza oferta z meczami, więc nie będę powielał kilku typów, z którymi się jak najbardziej powyżej zgadzam, choć jeden wpis razi w oczy to pozostawię go bez komentarza. Dziś idę w stronę Stołecznych. A mianowicie, każda bramka tego teamu w każdej tercji. Caps to ekipa o silnym potencjale, mająca w swoim rosterze zawodnika, który jest nieobliczalny jak tylko wejdzie na lód. Dziś już gra u siebie, więc ekipa ze Stolicy będzie za wszelką cenę chciała zbić z tropu Diabłów, którzy ostatnio z nimi wygrali dość skromnie. Tamten mecz to historia. Nic nie wychodziło dzisiejszym gospodarzy, a sam mecz wiał nudą, mimo że jakieś tam akcje miały które niestety nie przyniosły gole. Dziś już trzeba wyciągnąć lekcje z ostatniego meczu bo ostatnia dość dobitna porażka u Odrzutowców. Gdzie nawet nie strzelili bramki. A zwykle &#39;&#39;Capsowie&#39;&#39; strzelają ich na potęgę, zwłaszcza u siebie. Diabły również sezonu nie mieli za dobrego, bo i wygrane były ale i porażki sromotne. To nie ta ekipa z dwóch lat. Wiem, że się w tym przypadku akurat powtarzam, ale tam brakuję kilku zawodników którzy by mogli przetrzymać wygrane mecze i trzymać ten puls w którym drzemie w każdym zawodniku, aby móc wygrywać. Ovieckhin na czele, nieco spadli z tabeli. Sens gryzą ich po piętach więc wykluczone jest dzisiaj, aby to właśnie Ovca i spółka odstawiła fuszerkę. Stawiam po golu ekipy Backstroma, która w każdej chwili może to osiągnąć, świadoma będąc że powoli coraz niżej są w tabeli.. Próbujemy. Kurs piękny jak ktoś zagra to nie szaleć ze stawką ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Arizona Coyotes

Na dziś biore pod analize spotkanie można by rzecz &quot;na szczycie&quot;, tyle że dna ligowej tabeli. Sabres na własnym terenie spróbują zbliżyć sie w tabeli do Coyotes, gdyż tracą do nich trzy oczka. Trener Nolan w bramce stawia dziś na Hacketta, dla którego będzie to pierwszy start w tym sezonie na First Niagarze. Myśle że w porównaniu do Lindbacka stać go na pokazanie czegoś nowego i dać dobre wsparcie dla defensywy. Jeśli chodzi o gości to trzeba przyznać iż ostatnie ich zwycięstwo w Detroit było skutkiem nieporadności ekipy z Miasta Motoryzacji, którzy kilkakrotnie mieli ich na widelcu. Sabres na własnym lodzie zagrają najlepiej jak potrafią i uważam że powinni sobie poradzić. Starter gości Mike Smith notuje fatalny sezon, a pozatym nie ma dobrych wspomnień sprzed roku z Buffalo, gdyż w dogrywce tamtego spotkania krążek przypadkowo wpadł mu do bielizny a sam netminder wślizgnął sie do bramki dając prezent gospodarzom. Jak dla mnie dziś gospodarze nie bedą potrzebowali takich upominków i pokażą swoją ambicje i w starciu z równym rywalem pomoże im atut własnego lodu.
Sabres OT 2,15 Pinnacle ⛔
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
New York Islanders - Los Angeles Kings

TYP: Los Angeles Kings (2-3) ✅

Powtarzam się jednak spróbuję dziś zagrać LA Kings. Ostatnio po niezłym typowaniu przyszła pora na kompletnie chybione strzały. Dziś do Nowego Yorku przyjadą hokeiści z miasta Aniołów, którzy będą chcieli zdobyć całe Gotham za jednym zamachem. Połówkę już mają po pokonaniu Rangers co było nie lada wyzwaniem jednak zmotywowana ekipa LA wciąż potrafi świetnie grać i spokojnie będą walczyć o PO. Mam nadzieję, że Carter i Gaborik będą ostro zasuwać z przodu i wlepią tyle bramek ile wystarczy do pokonania Islanders. Wiele osób gra dziś właśnie Króli jednak mimo wszystko nie jest to jakieś pewne spotkanie NYI na 100% postawią jakieś warunki i nie będzie to spacer po łące dla Angeltown. Ostatecznie jednak gram Króli.

KURS # 1.83
BUK # Bet365

Gdybym miał grać inne spotkania:
Bruins - Ducks ⛔
Sabres - Coyotes ⛔
Hurricanes - Penguins ⛔
Capitals - Devils ✅
Wings - Sharks ✅
Senators - Rangers ⛔
Lightning - Predators ⛔
Leafs - Panthers ✅
Jets - Canadiens ⛔

Edit; wonderkido - jasna sprawa Kopitar to zawodnik, który z asystami stoi naprawdę imponująco. Nie wiem co to za ciekawostka ale zaczynam się bać, że jednak Islanders ????

A to nic nie wiedziałem o tym, w takim razie wszystko jasne :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Gaborik będą ostro zasuwać z przodu i wlepią tyle bramek ile wystarczy do pokonania Islanders.
Nie zapominaj także o zawodniku o nazwisku Kopitar ;) to jest dopiero mózg całego zespołu. Nie tylko doskonale widzi, asystuje to jest mega niebezpieczny. Samo to, że ostatnio wyłożył na tace krążek by koleżka z teamu tylko umiejscowił gumę w sieci to nim to zrobił, zrobił sobie kółeczko przy bramce Strażników i dopiero wtedy wyłożył, a samo to zagranie było dosyć trudne do zagrania. Samo to, że on i jego koledzy nieco odpuścili wcześniejsze mecze, to teraz czas znowu zdobyć Nowy Jork ;) Ja wiem, małą ciekawostkę odnośnie tego meczu ale pozostanie dla mnie ona tajemnicą. Goodluck stawiającym na Kings today :cool:.
// Nie, Islanders nie ;) coś u Kings. :]
dobra a ciekawostka była taka... Żona Quicka oznajmiła że jest w ciąży tuż po meczu ze Strażnikami ;) więc wynik nie mógł być inny :cool: tyle... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Edmonton Oilers - Dallas Stars
(02:30)
TYP: Over 5.5 (4-0) ⛔ ehh szkoda słów :&gt;

Dziś nad Edmonton będą chciały zaświecić Gwiazdy z Dallas, Gwiazdy które wciąż wierzą w awans jednak wydaje się to powoli Mission Impossible tym bardziej, że Kings się zmotywowali. Nafciarze jak wiemy nie grają już o nic ale mimo to zdarza im się ostatnio wygrywać. Dallas tracą sporo goli w tym sezonie przy czym sporo też strzelają natomiast Oilers tracą ich najwięcej. Obie drużyny często grają over. W meczach Stars pada średnio 6.1 bramek na mecz, w spotkaniach Oilers 5.6 Ostatnim razem obie ekipy zmierzyły się tuż przed Bożym Narodzeniem 22 grudnia gdzie padł over 9.5 (w regulaminowym czasie)! Biorąc pod uwagę sytuację Gwiazd i Nafciarzy oraz stan obecnego sezonu liczę na ostrą strzelaninę i ponad 5 bramek.

KURS # 1.80
BUK # Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom