>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nic nie jest niemożliwe. Skuteczność +70%.

Status
Zamknięty.
T 70

twister1992

Użytkownik
Kolego ja też byłem pewny, że pewna przegrana bo na bet365 i na livesports pokazywalo 5 kartek, ale w doliczonym czasie dostał Hallilović i jest jednak 6 - na nasze szczęście ???? Zobacz livesports i na zakład mi wygraną rozliczyli :p Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 316

jarekrk

Użytkownik
Fuck!
Ale cyce teraz faktycznie zalogowałem się na B365 i tam kasy więcej ????
A wczoraj taki zły człowiek szedł spać.
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#34
Liga: Serie A
Mecz: Genoa - Sampdoria
Typ: Powyżej 7. kartek
Kurs: 1.90

Wieczorem podsumowanie.
Pozdrawiam :cool::cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 5

pohangsteelers

Użytkownik
w unibecie była linia 6,5 jak wrzucałeś swój typ
no niestety 2 ostatnie zakłady przegrane, jak wrzucasz pełną linię na kartki to już u żadnego buka nie ma takiej a są wyższe o 0,5 kartki(odpowiednio 7,5 i 6,5) więc Ty masz zwrot a reszta, która to gra, przegrywa ;/ w każdym razie dzięki za typy i mam nadzieję, że następnym razem siądzie lepiej!
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
no niestety 2 ostatnie zakłady przegrane, jak wrzucasz pełną linię na kartki to już u żadnego buka nie ma takiej a są wyższe o 0,5 kartki(odpowiednio 7,5 i 6,5) więc Ty masz zwrot a reszta, która to gra, przegrywa ;/ w każdym razie dzięki za typy i mam nadzieję, że następnym razem siądzie lepiej!
Taki bukmacher jak Bet At Home ma kilka linii na każde spotkanie. To już leży w Twoim/Waszym interesie gdzie i jaką linie zagracie.

Pozdrawiam.​
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Generalne Podsumowanie od początku tematu. (27.11 - 06.01.2016)

Zwroty są liczone jako puste zera tak samo jak typy live (2). Podliczenie obejmuje tylko i wyłącznie typy ze źródła.
Podane Typy: 31
Wygrane Typy: 23 ✅✅✅
Przegrane Typy 8
Skuteczność: 74% ✅✅✅✅✅


Poniżej zyski jakie mielibyście grając płaską stawką rzędu: 100, 500, 1000.

Za płaską stawkę 100 PLN zysk wynosi 1100+ PLN ✅✅

Za płaską stawkę 500 PLN zysk wynosi: 5400+ PLN ✅✅✅

Za płaską stawkę 1000 PLN zysk wynosi: około 10.000 PLN ✅✅✅✅



Z każdym podsumowaniem jest co raz lepiej. Co mnie i pewnie wielu z Was cieszy. Nigdy jeszcze nie zostałem tak pozytywnie zaskoczony jeśli chodzi o wirtualny świat. Kilka dni temu otrzymałem wiadomość od pewnego Pana, który grając moje typy wydostał się z dołka finansowego i pomogło mu to w wielu finansowych sprawach. Nie wiedziałem, że taki wpływ będą te typy miały na poniektórych portfel.

Jest to ostatnie podsumowanie. Dlaczego? Do końca stycznia robię sobie przerwę z forum. Typy otrzymuję prawie codziennie i je będę grał, ale niestety jestem tylko człowiekiem i też potrzebuję odpocząć od niektórych spraw.

Przeżyłem na tym forum fajną przygodę. Przyjąłem wiele krytyki, ale i to motywuje człowieka i dzięki krytyce wszystko staję się popularniejsze.​


/ Proszę, aby pod tym postem nikt już nie zostawił komentarza /

Pozdrawiam inwestorów!
Trzymajcie się!!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Jako, że już nie dodaję typów do tematu to zawsze mogę pochwalić się wynikami.

Przez ten weekend (piątek - niedziela) otrzymałem dokładnie 6 typów (5 wygranych i jeden przegrany).

W ten weekend grałem płaską stawką 500 i zarobiłem około 2 tysięcy.

Pozdrawiam.​


/Bez komentarzy!!!/​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom