>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2015 / Polska 2. Liga Żużlowa

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gniezno - Piła + 14 2 @ 1,90 (dokładnie +14 @ 15,00) Bet365 ⛔ 55-35 no i takie ***** jak Gniezno zostaje w 1 lidze ????????
Gram na Piłę. W 1 meczu 50-39 więc 11 punktowa zaliczka przed rewanżem. 40 punktów daje awans Pile i w mojej opinii przyjezdni dzisiaj tyle uzbierają. W formie jest Dolny i to on będzie liderem drużyny. Ogólnie drużyna jest bardzo wyrównana i każdy z 5 seniorów może zrobić dwucyfrówkę. U Śwista po upadku nie ma już śladu także będzie dobrze. Juniorka też na korzyść Piły bo Trzensiok jest w gazie w końcowej fazie sezonu. Gniezno w Pile uratował Bjarne i Kościuch. Thorsell, Gomólski i Suchy na pewno lepiej pojadą u siebie, ale np. ten ostatni mówi że jest tak poobijany po tym sezonie że nie ma już siły jechać. Będzie sucho na torze ale Piła trenowała w takich warunkach na swoim torze i nie wyglądało to źle. Jazda po awans!
Typ zabezpieczam remisem przy wyniku +14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Rene Bach under 11 // ✅✅ 3 pkt zgodnie z planem
@1,5 bet365

Kurs może nie najwspanialszy, ale dla mnie pewniak dnia dzisiejszego. Piła jedzie bronić 11 punktowej przewagi do Gniezna. Ciężko mi powiedzieć, kto wyjdzie z tej potyczki zwycięski, ale jestem pewien, że ekipa z Gniezna pojedzie dużo lepiej niż przed tygodniem. Co za tym idzie ciężej będzie o punkty zawodnikom gości. Rene Bach objechał w lidze tylko 4 mecze uzyskując średnią 1,66 (na wyjazdach 1,62). W pierwszym spotkaniu na swoim torze zdobył zaledwie 5 punktów. Skąd zatem taka linia? jakiś tam wpływ będzie mieć to, że jest ustawiony w parze z juniorem. Ale moim zdaniem nie da mu to aż tyle. Nawet w razie rezerw taktycznych w Pile jest moim zdaniem kilku zawodników, którzy prędzej się na taką rezerwę załapią. Bach to stosunkowo mało doświadczony zawodnik, szczególnie na polskich torach, więc znajomość owalu również mu nie pomoże. Na prawdę ciężko mi doszukać się tu argumentów za młodym Duńczykiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Też gram handi +14 na Piłe. Stokłosie zależy by jego kiełbasy jeździły w I lidzę, a Start to bankrut, gdzie na mecze przychodzi niewiele więcej kibiców niż w Rawiczu. Polonii ten awans się należy, bo Gniezno tylko psuje wizerunek i ligii. 1 punkt, remis z osłabionym Orłem mówi sam przez siebie.
Piła +14 @1,9
Hey hey Polonia sialalala
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Też gram handi +14 na Piłe. Stokłosie zależy by jego kiełbasy jeździły w I lidzę, a Start to bankrut, gdzie na mecze przychodzi niewiele więcej kibiców niż w Rawiczu. Polonii ten awans się należy, bo Gniezno tylko psuje wizerunek i ligii. 1 punkt, remis z osłabionym Orłem mówi sam przez siebie.
Piła +14 @1,9
Hey hey Polonia sialalala
55-35 hej hej Start Gniezno!!!
Wygrac jeden mecz(1) i sie utrzymac...siala lala sialala
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 202

szymontom

Użytkownik
Orły i tak nie dostaną licencji, więc tak się nie ciesz ????
Gdańsk i Piła awans.
I dlatego jechali w najmocniejszym skladzie,by teraz przegrac przy zielonym stoliku ???? Dobre...
A swoja droga,dziwne,ze jestes z Wielkopolski i cieszy Cie taka mozliwosc,ze Gniezno moze nie jechac w lidze albo w ogole zniknac z zuzlowej mapy...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Szczerze to wolę by w I lidze jeździł zespół, który na to zasługuje, a nie jakiś bankrut co wyjazdy będzie przegrywał do 25-29pkt i liczył tylko na swój tor. Gniezno ma kosmiczne długi, nie oszukujmy się nie zbudują silnego zespołu, a jazda byle by odjechać sezon to kojarzy mi się z II ligą. W Pile jest poważny sponsor, który kocha żużel, jest poparcie magistratu, szkoda by było kolejny sezon jechać na zapleczu.
Gniezno, nie wiem czy wiesz, ale wynegocjowało z Zagarem by ten zrzekł się z 40%-60% (różne źródła) swojego wynagrodzenia za sezon 2013, Ułamek 20% a obaj mieli kontrakty na poziomie 5-6tys zł za punkt.
Słowa Zagara po jednym z meczów:
W ostatnich dniach gnieźnieński działacze nie ukrywali, że złapali finansową &quot;zadyszkę&quot;. Kwoty zadłużenia nie są oficjalnie znane, jednak są to z pewnością zobowiązania sięgające kilku spotkań wstecz. Ze strony klubu pojawił się pomysł m.in. renegocjacji kontraktów zawodników. Jak na ten pomysł zapatruje się Zagar? - Nie chcę rozmawiać o szczegółach, ale sytuacja nie jest &quot;czarna&quot;, jest jeszcze ciemniejsza.
Gnieznow sezonie 2014 spłaciło, dwie raty i jechało bardzo dobrze (ok 16% długu), w sezonie 2015 miało do zapłaty 4 raty (34% długu), ostatnie 6 rat mają rozłożone na sezon 2016... Śmiem twierdzić, że przy takim wyniku sportowo-finansowym jaki był w tym roku te baraże, to tylko dla nich był &#39;niepotrzebny&#39; wydatek.
W jednym z wywiadów z Cegielskim (sorry, ale nie potrafie go przytoczyć) przeczytałem, że Gniezno wcale nie spłaciło w sezonie 2015 zawodników, których on reprezentuje. Co za tym idzie dla mnie nie spełnili zasad swojej warunkowej licencji. Nie życzę gnieznianom, źle ale jak na stadion przychodzi śr tysiąc widzów po 20-25zł za bilet to jak łatwo policzyć oni mają kolejne dlugi i za sezon 2015 w I lidze.
Jak to mówią &quot;skończ panie wstydu oszczędź&quot; licencja dla Startu skończy się podobnie jak dla Czewy tylko i wyłącznie pogłębieniem długu.
Zal mi też Długopisów, których EE nie dopuściła do swoich rozgrywek, a wywalczyli sobie awans w uczciwy sposób i są uczciwym, wypłacalnym klubem, tak samo szkoda by Piła spędziła kolejny sezon w II lidze.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
&quot;Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kibice przyjezdnej drużyny zabrali jednemu z przebywających na stadionie dzieci szalik Polonii Piła i go podpalili. Chwilę później doszło do starcia kibiców Polonii z ekipą dopingującą drużynie GKŻ.&quot;
Cwaniaki dziecku nawet lizaka zabrali...
A wracając do tematu Gniezna, kilka dni po moim poście pojawiły się informacje w mediach, że Start ma 300tys długu (budżet na poziomie ok. 1,5 mln trzeba posiadać w I lidze, by ją jako tako odjechać). Doliczmy do tego dług w wysokości ponad 2mln złotych, a powinni spłacić dopiero połowę, czyli zostaje jakaś bańka.
Klub ma -1mln zadłużenia -300tys za ten sezon czyli deficyt jak łatwo policzyć na poziomie -1,3mln. Z tego co Cegła i inne ptaszki ćwierkały Start wcale nie spłacił 50% swoich długów za sezon 2013...
Żeby się utrzymać (bo już nie będzie 7miu drużyn) potrzebują ok 1,5mln + drugie tyle mają długu. 3 bańki nie wyczarują sobie, nie oszukujmy się, jeśli ten klub dostanie licencje, a wiem że dostanie bo centrali i zawodnikom będzie na tym zależało to będzie kolejna błazenada w polskim żużlu.
Dług jaki był po sezonie 2013 (nie uwzględnia pomniejszenia go m.in o irracjonalne kary dla zawodników)
Matej Zagar - 452 600,00 zł
- Davey Watt - 219 600,00 zł
- Antonio Lindbaeck - 223 000,00 zł
- Sebastian Ułamek - 561 026,00 zł
- Piotr Świderski - 582 855,00 zł
- Bjarne Pedersen - 332 500,00 zł
- Damian Adamczak - 16 300,00 zł
- Oskar Fajfer - 334 880,00 zł
- Filip Sitera - 5 000,00 zł
Razem: 2 727 761,00 zł
Jeśli jakikolwiek zawodnik podpisze z nimi kontrakt na sezon 2016 to będzie w moich oczach skończonym debilem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom