>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2015 / Polska 2. Liga Żużlowa

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365 jeszcze nie dał kursów na dzisiejsze mecze, ale myślę że nieźle wygląda granie na odpadniecie ROW na etapie półfinałów tudzież ich brak awansu. Lokomotiv na wygranie ligi z 2.50 wygląda całkiem nieźle. Ew można podeprzeć Ostrovia z 6,00. Teoretycznie alternatywa jest granie dzisiaj dodatniego handi na Ostrów, który to handi powinien idealnie pokrywać się z linią potrzebna do awansu do Finału, ale i tu w razie niepowodzenia jest jeszcze ew finał ROW-Loko gdzie szanse na pewno nie byłyby 62:38.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 10

speedfanxx

Użytkownik
t.gogo typy ba bet365 właśnie się pojawiają. Między innymi bardzo dobry kurs @2.0 na Ostrovię +20. Podobnie na betsafe +20,5 @1.96.
Zakładając awans Ostrovii i grając na wygranie ligi przez Loko [email protected] lub na Ovie 29@6 mamy 76.48% zysku. Nawet przy odpadnięciu Ostrovii jest szansa na zwycięstwo Loko tak jak pisał t.gogo
Co do samego meczu to w piątek wyszły wszystkie słabości ROW-u. Dzisiaj w meczu o duża stawkę wszystko się tylko potwierdzi. Najsłabszym ogniwem drużyny z Rybnika jest trener i uważam, że z tego powodu można im wpisać na starcie meczu już -10 punktów. W Ostrowie dokładnie odwrotnie.
Poprzednie spotkanie tych ekip zakończyło się nieco mylącym wynikiem 60:30, między innymi za sprawą dziwnych wydarzeń na torze na początku zawodów i stracie punktów przez Holtę po wpadnięciu w gigantyczną dziurę na wejściu w drugi wiraż. Teraz Norweg jest w formie, ponadto owal w Rybniku bardzo mu odpowiada. Jest Michelsen, którego w tamtym meczu nie było, a w miejsce kiepskiego Porsinga zobaczymy Nichollsa. Kompletnie innym zawodnikiem niż w tamtym okresie jest też Gollob. Mocno poprawił starty i zaczął dowozić wywalczone pozycje. Myślę, że wpadek unikną też Szczepaniakowie. Jednym słowem Ostrovia na 100% w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
ROW RYBNIK vs OSTROVIA OSTROW WLKP
ROW Rybnik v Ostrovia Ostrow Wlkp. (handicap)
Typ: Ostrovia Ostrow Wlkp (+20)
Kurs: 2,00

Bardzo duza zaliczka ostrowian, ktorzy w drugiej polowie pierwszego meczu totalnie zdominowali rywali. Cieslak bedzie bronil wyniku taktycznymi i uwazam, ze niespodziewanie to jednak Ostrovia stawi sie w finale rozgrywek. Holta jest ostatnio w wybornej formie (o tym nizej), a dodatkowo jest Michelsen, bracia Szczepaniakowie, Hot Scott i mlodziez, ktora wcale nie musi przywozic samych zer. Mysle ze Ostrovia zapewni sobie zwyciestwo w dwumeczu jeszcze przed ostatnim biegiem. Najwazniejsze zeby nie dali sie zdominowac na poczatku (wazny bieg mlodziezowy). Jesli odepra poczatkowy napor to Rybnik nie wytrzyma cisnienia.
Wyniki: ROW Rybnik 49:41 Ostrovia Ostrów Wlkp. (+20) &gt;&gt;&gt; ROW 49 &lt; 61 Ostrovia
Komentarz: Ostrovia od samego początku kontrolowała wynik dwumeczu i dzięki równej jeździe praktycznie całej drużyny osiągnęli ponad 40 oczek.

Rune Holta (suma punktow)
Typ: Rune Holta - powyzej 11
Kurs: 2,10

Jesli Ostrow ma ten dwumecz wygrac to Holta musi pojechac na bardzo wysokim poziomie. To ze beda taktycznie nie ulega watpliwosci. Pierwszym wyborem beda wlasnie Holta i Michelsen. Jesli tylko nie trafi sie wielki pech to powinno sie udac. Szanse oceniam na wiecej niz 50%, a skoro kurs jest 2,10 to trzeba brac. Tym bardziej, ze Rysiek ostatnio nawiazuje do swoich najlepszych czasow!
Wyniki: Rune Holta (w,3,2,2*,3,-) 10+1 &gt;&gt;&gt; R.H. 10 /&gt; 11
Komentarz: Fantastyczne zawody Runego. Pierwszy bieg pechowo (jakżeby inaczej...), a później odpuszczenie 15.biegu, gdzie widząc jego dyspozycję w poprzednich biegach 2 punkty zdobyłby na luzie. Cieślak popsuł szyki.

Po glowie chodzi mi jeszcze Oskar-Ajtner (+2) vs Chmiel - 1,90. Ten ostatni raczej nie powinien zdobywac punktow na seniorach gosci, a Oskar w bezposrednich pojedynkach wcale nie jest bez szans. Chlopak dysponuje dobrymi startami i niezlym sprzetem, a to jest w Ostrowie wazne. Jesli tylko ustrzegnie sie bledow na trasie to powinien miec mniej wiecej tylko samo pkt co rywal, a przeciez jest jeszcze margines w postaci oczka.
Wyniki: Oskar Ajtner-Gollob (1,1,-) 2(+2); Robert Chmiel (2,2*,0) 4 &gt;&gt;&gt; O.A.-G. 4 /&gt; 4 R.C.
Komentarz: Brawa dla sędziego Mejze, który powtórzył bieg po wypadku na przeciwległej startowej ostatniego okrążenia, gdzie odległości między zawodnikami wynosiły po kilkadziesiąt metrów. Wówczas byłoby 5 do 3 dla Oskara.
LOKOMOTIV DAUGAVPILS vs POLONIA BYDGOSZCZ
Tutaj jedyne co mi przychodzi do glowy to Andrej Lebedev - powyzej 10 punktow (1,90). Jesli pojedzie 6 razy to powinno byc izi i wlasnie na to licze. Jesli tylko nie wydarzy sie nic nieoczekiwanego (patrz decyzje Kokina) to nie powinien miec zadnych problemow z pokryciem linii, bo Bydgoszcz w Dauga jezdzic nie umie. Do tego dochodzi bieg juniorski z plastronami.
Wyniki: Andrej Lebedev (3,3,2,1,1*,1) 11+1 &gt;&gt;&gt; A.L. 11 &gt; 10
Komentarz: Świetny początek by wszystko musiało zależeć od ostatniego, szóstego biegu. Grunt, że się udało...
2/2
(-0,1j)
(-2,5%)
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
ROW -20 1.83 bet365 ⛔⛔ 2 bieg juniorka Ostrovii wygrywa, brawa dla sędziego, Szczepaniak atakuje Ułamka, szkoda ze nie upadł... Harris co on jeździ? Tor na mijanki zrobili w Rybniku
Przecież Ostrów dziś jak dobije do 32 pkt, to będzie dobrze. Juniorka w Ostrovii na torze w Rybniku nie umie jeździć, Michelsen nigdy nie jechał w Rybniku (?), Nicholls w Polsce w tym roku cienko, Holta coś jeszcze pojedzie i on jego taktyczna może coś dać, Szczepaniaki na pewno nie wygrają żadnego biegu jak któryś złapie 2 to będzie dobrze. Harris na Rybniku będzie śmigał sparowany jest z Ułamkiem to oni wygrają w szystkie swoje biegi, Balon będzie ciągnął juniorkę, Batch z Frickiem u siebie jeżdżą super, tu będzie pogrom. Cieślak nie ma kogo dawać taktycznymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
LOKOMOTIV DAUGAVPILS V OSTROVIA OSTROW WLKP.
Rune Holta (Suma punktow)
Typ: Rune Holta - powyzej 10
Kurs: 1.72

Rysiek koncowke sezonu ma wysmienita. W Rybniku byl b. mocnym filarem Ostrovii i stal sie glownym bohaterem awansu do finalu rozgrywek. W Daugavpils w zasadniczej mial 10 punktow (3,0,1,3,1,2), ale wtedy jechal on dosc przecietnie, zreszta jak cala druzyna Marka Cieslaka. W minionym tygodniu takze gralem w strone Holty, ale nie przewidzialem, ze trener odstawi go od skladu w razie gdyby Ostrovia juz miala rozstrzygniety awans (przewidywalem ze tak sie stanie przed 15 biegiem). Dzisiaj mozemy sie spodziewac ponownie szesciu startow Holty bo naiwnym byloby sadzic, ze Ostrovia bedzie w scislym kontakcie przez cale zawody.
Wyniki: Rune Holta (3,3,2,2,3,2) 15 &gt;&gt;&gt; R.H. 15 &gt; 10
Komentarz: Świetne zawody Runego, który odwalił dzisiaj kawał dobrej roboty na rzecz powrotu do Ekstraligi.

Lokomotiv Daugavpils vs Ostrovia Ostrow Wlkp (Handicap)
Typ: Ostrovia Ostrow wlkp. (+16)
Kurs: 1.80

Lotysze powinni dzisiaj odniesc kontrolowane zwyciestwo, jednak 16 punktow to strasznie wysoka linia. Raczej trudno spodziewac sie jakiegos pogromu. W zbyt slabej formie jest Podzuks a i drugi junior wydaje sie byc plastronem. Kto jak kto, ale Cieslak potrafi tez efektywnie wykorzystywac taktyczne, wiec kto wie czy goscie nie pokusza sie o nawet 40 punktow.
Wyniki: Lokomotiv Daugavpils 49:41(+16) Ostrovia Ostrów Wlkp &gt;&gt;&gt; Lokomotiv 49 &lt; 57 Ostrovia
Komentarz: Bardzo dobry mecz ostrowian, a końcowy wyniki rozbudza wielkie nadzieje na bezpośredni awans. Świetną sprawę zrobił Rysiek (patrz niżej), ale tak naprawdę cała drużyna robiła punkty i to pozwoliło przekroczyć upragnioną linię 40 punktów.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Maksim Bogdanows over 12,5 @1,72 Bet365 4/10⛔4pkt lol
Łotysze dziś z z/z za Kilokarpi,a to oznacza na 99% 6 biegów Bogdanowsa.W tym sezonie na torze u siebie ma średnią 2,47 na bieg i zaniżył ją sobie jednym meczem z Rybnikiem,gdzie zrobił tylko 4 pkt(defekt w 1.biegu).Pozostałe mecze to:
-z Ostrowem 12+3 (2*,3,2*,2*,3)
-z Bydgoszczą 10+1 (3,3,1*,3,0)
-z Gnieznem 14+1 (3,2*,3,3,3)
-z Krakowem 14 (3,3,3,3,2)
-z Łodzią 12 (3,3,3,3,-)
-z Bydgoszczą 11+2 (2,2*,2,3,1,1*)
Dziś w parze z Poudżuksem,najsłabszym ogniwem Loko.Na nim raczej nie straci.O Ostrowie nic nie piszę,bo jak Łotysze podejdą do meczu poważnie to tylko Holta może powalczyć z nimi.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Fredrik Lindgren over 10 ⛔⛔ // 10 - kur... nie dali go jako ZZ
@1,9 bet365

Argumentuję podobnie jak kolega wyżej. Fredrik również bardzo mocny na swoim torze. Linia o 2 punkty niższa, a kurs nawet nieco wyższy. Również uważam, że jeśli Łotysze podejdą na serio to spokojnie to wygrają i to z konkretną zaliczką. A myślę, że nie po to jadą takim składem u siebie, żeby robić szopkę. Zawodnicy jadą w końcu o pieniądze.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje jaki jest stan zdrowotny Bogdanov&#39;a?? Bo szukam i szukam ale znaleźć nie mogę. Ostatnio jechał z pękniętą ręką i zawalił totalnie mecz Łotyszom. Jeśli znów pojedzie taką padakę jak wtedy to myślę że można śmiało atakować awans Ostrowa po 1,83 w Bet365. Daugavpils wtedy będzie dziurawy jak ser szwajcarski, Poudżuks i Kostygov na wyjazdach to leszcze więc Lindbaeck, Lindgren i Lebiedew musieliby pojechać kapitalny mecz. Bo Szczepaniaki + Michelsen na bank pojadą o wiele wiele lepiej niż tydzień temu na Łotwie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Z tym Bogdanowsem dziwna sprawa, bo Masarna wzieła z/z za niego w pierwszym meczu, później pojechał na Łotwie, niby z pękniętą ręką i co dziwne dla mnie zamiast pojechać tylko swoje 4 biegi, to pojechał jako z/z kosztem Lindgrena. Później mecz w Szwecji i 2x jest zastąpiony, więc coś jest na rzeczy. W Ostrowie pewnie pojedzie, ale pytanie na jakim poziomie?
Wydaje mi się, że awans Ostrowa lub -10 handi po takim kursie to fajny zakład. Łotysze w 3 i pół zawodnika meczu nie wygrają.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak panowie widzicie dzisiejszy rewanż w Ostrowie??
W rundzie zasadniczej Łotysze bardzo dobrze spisywali się do pewnego momentu. Wtedy kapitalne zawody objechał Kylmokarpi.Dzisiaj oczywiście go nie zobaczymy. Dodatkowe starty m.in. dla Lindgrena i Lindbacka. Jak będzie dzisiaj? Czy Holta i spółka odrobią starty z pierwszego meczu?
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Jeszcze miesiąc temu szedłbym w stronę Lokomotivu. W obecnej sytuacji przy braku Jonasa, nie najwyższej dyspozycji Lindgrena niewiem jak pojedzie Lindbeack ale cos koło 10/11 pewnie, Kjastas piach a Bogdanows to nie ten sam zawodnik co jeszcze kilka meczy temu.
Biorąc pod uwagę mobilizację Ostrowa i formę zawodników Holta/Michelsen/Szczepaniak/Nicholls wygrana jest pewna w mojej ocenie. Czy pokryją handi myśle że tak...jest tam Cieślak, ktory umie zrobić wiele dla swojej drużyny i wyniku.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W Ostrowie juniorka też po stronie miejscowych bo Lebiediew w rundzie zasadniczej tylko 4 oczka. Dzisiaj podobno para Borowicz-Malczewski jada potwierdzacie? Bogdanovs z problemami zdrowotnymi dzisiaj nie sądzę aby powalczył o jakąś wiekszą zdobycz. Lindgren i Lindback będą ciągnąć Łotyszy ale też nie licze na jakiś bardzo dobry występ obu. Wystarczy że jednemu z nich nie wyjdą 2 biegi i będzie to miało mega wpływ na wynik spotkania.
 
funias 691

funias

Użytkownik
W rundzie zasadniczej Łotysze kapitalnie jechali w Ostrowie przez część zawodów. Po 10 biegach prowadzili różnicą 10 punktów i wtedy to Ostrowianie rozpoczęli prawdziwy maraton zwycięstw i zdołali jeszcze wygrać 48 - 42! Wynik dla gości szarpał przede wszystkim fenomenalny Joonas Kylmaekorpi (13 pkt). Dzisiaj jak wiadomo za Fina będzie stosowane z/z co moim zdaniem dużo ujmuje sile zespołu z Daugavpils. Cieślak drugi raz nie popełni tego błędu i uważam, że tym razem Ostrowianie będą kontrolować spotkanie. Dużej kasy nie stawiam, bo nie wiadomo jak tam z &quot;chęcią&quot; awansu u jednych i drugich ale skromnie w kierunku zespołu z Wielkopolski. Myślę, że są w stanie odrobić te 10 pkt.
Ostrow Wlkp.-Daugavpils (0-10) @ 1.80 Milenium
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Moim zdaniem chęci są większe po stronie Ostrowa. Będzie awans to sponsor się znajdzie, a jak nie to przecież zawsze można zrezygnować. Natomiast dla Daugavpils przepis o 4 polskich zawodnikach (w tym 2 juniorach) jest nie do przejścia. Dla mnie klucz to Lindback, czy pojedzie jak na lidze czy tak jak na SEC. No i dużo stracą na braku &quot;Kilokarpia&quot;.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Ostrów wygra Nice Polska Liga Żużlowa 2015 @ 1.80 bet365 ⛔ wtopa po całości czekamy na baraże ????

Biore ten kurs z pocałowaniem ręki.Ostrowianie jadą u siebie 10 pkt przewagi spokojne odrobią bo mają kim Michelsen Szczepaniaki Holta ,a długopisy ZZ za Kilokarpi Lindbaeck wczoraj nie tak szybki jak by można było się spodziewać.Bogdavnovs,Podżuks Kostrygow tracą na wyjazdach zdecydowanie wiele.Myślę że jak co jakiś czas Dauqvapils do baraży z nami nie przystąpi bo za duża $$ się z tym wiąże i przekształcanie klubu a wyłożyć pieniędzy nie ma komu.Im dobrze jest w 1 lidze i niech tak zostanie.
Stawiam zdecyodwanie na Ostrów....
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Betano daje wyższy kurs jakby co. ;)
EDIT: Panowie, co myślicie o linii wystawionej na Tonio przez całorocznego? 15 to dość wysoko, ale jakby nie patrzeć, to Szwed dziś pojedzie w 7 biegach. Wczoraj mocno w kratkę, w SEC nie dał rady, ale dziś tor zapewne będzie inny. Do tego dużo biegów z juniorami. Pewnie bym się nie zainteresował, ale kurs 3,1 moim zdaniem zachęcający.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Borowicz (+4)- Lebiediev 1 1,72 bet365 izzi bet✅

Mateusz bardzo dobrze spisuje sie na torze w Ostrowie. Srednia Ponad 2,0 mowi wszystko. Lebiediev na wyjazdach blisko 2,0 jednak w Ostrowie w tym roku slabiutko tylko 4 oczka. Dzisiaj zapewne Lotysz pojedzie 6-7x jednak nawet mimo tylu startow wcale nie jestem pewien czy zdobedzie Ponad 8-9pkt bo Tyle gdzies musi zdobyc zeby myslec o wygranej z Borowiczem.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lindbaeck powyżej 15 @3,1 b36555 ✅
Mat Szczepaniak powyżej 9 @1,83 i ⛔
Obaj panowie w SECu pojechali fantastycznie. Tonino dziś pewnie 7 startów, więc jest szansa na 21 punktów, jeśli zrobi oczko to Dauga awansuje. Dziś przy założeniu 7 biegów, może stracić 5 oczek by wszedł zakład, jeśli podczas SECu takiego Nickiego ojeżdżał to i dziś z takim Holtą sobie poradzi.
Mateusz to samo, podczas SECu mnie zaskoczył, myślałem że zrobi 4 oczka i będzie statystą, a jechał bez kompleksów. Dziś pewnie te 10 oczek zrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aikman 460

aikman

Użytkownik
Baraż o PLZ
Pila -6,5pkt - Gniezno 1@ 1.80 STS ✅ easy
Wedlug mnie Pilanie realnie myśląc o awansie do PLZ muszą to spotkanie wygrać jak największą ilością pkt.Gniezno jak każdy wie sezon bardzo kiepski a w polowie rozgrywek calkowicie odpuścili ligę.Sklad gospodarzy najmocniejszy,atut wlasnego toru oraz regularnosc rozgrywania spotkan,a Gniezno dawno nie jezdzil dlatego kieruje ten typ.Kibicuje pilanom i myślę ze spokojnie ten handicap pokryją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Piła-Gniezno:
Patryk Dolny vs Jacob Thorsell: Dolny -2,5 @2,20 Bet365 2/10✅


Miałem już w tym roku nic żużlowego nie grać,ale jednak takie coś proponuję.Dolny jako junior coś tam w E-lidze pojeździł,ale skończył się wiek młodzieżowca i poszedł do Piły.Szczerze mówiąc to lekki szok przeżyłem jak teraz patrzę,że ma czwartą średnią w lidze.W dodatku u siebie robi 2,4 pkt/bieg i jest liderem gospodarzy razem z weteranem Świstem.Thorsell w Gnieźnie w tym roku tylko 3 mecze,średnia 1,5 pkt/bieg.Oczywiście w wyższej lidze niż Dolny.Ja jednak zagram na młodego Polaka.Handi jest spore,ale tor w Pile jest dość specyficzny,a nie wiem czy Thorsell miał okazję odjechać tam chociaż jeden bieg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom