>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2015 / Polska 2. Liga Żużlowa

Status
Zamknięty.
furman19 928

furman19

Użytkownik
Lokomitv Daugavpils V Row Rybnik + 14.5 @ 1.65 STS ⛔

Taki duży handicap wystawiają na drużynę, która niszczy wszysko co spotyka na swojej drodze. Biorę i to szybko zanim zmienią linie i kurs.! RKM ma mega mocny skład, najlepszy w całej lidze. Pierwszy mecz w Rybniku mega lanie dostali Łotysze, spodziewałem się wyrównanej walki. Gospodarze mają atut własnego toru i daje i przewagę. Może wygrają mecz ale to będzie mecz na styku. Ułamek rok temu 14 pkt z drużyną GKM , Batchelor w tym roku w GP zajął 4 miejsce . Zapowiada się bardzo wyrównany mecz z delikatną przewagą na Lokomotiv ze względu na handicap toru .


Polecam!
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Hans Andersen over 10.5 @ 1,7 http://www.sts.pl
Hans w tym sezonie bardzo dobra forma co pokazuje choćby jego ligowa średnia 2,429 - drugi zawodnik ligi zaraz za Sebą Ułamkiem. Dziś w Krakowie ustawiony z numerem 1. Rywale wybitni nie są: mocny Karpov, dobry Watt. Kuciapa i Aspgren to wielka niewiadoma. Za Rafała Trojanowskiego gospodarze stosować będą z/z. Za typem przemawia też wyścig 12 tych zawodów a Hansa czwarty obsada: Kuciapa, Kościelski i Wawrzyniak powinna zostać połknięta przez Hansa bez wahania. Możliwe, że nie będzie się liczył 15 bieg bo Hansior pojedzie z taktyka w którymś z wcześniejszych biegów. Liczę, że Dunczyk dzisiaj przywiezie około 12 pkt w 5 biegach ;)
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Hans Andersen (suma punktow)
Typ: Hans Andersen - ponizej 14
Kurs: 1,72

Fajnie jezdzi w tym roku &quot;Hansio Lansio&quot;, ale ta linia jest piekielnie wysoka. Sporo moze zalezec od usposobienia gosci, bo wcale nie jest powiedziane, ze beda stosowane RT by wygrac za wszelka, czy nawet bronic bonusa gdyz mecz jest w zasadzie o nic. Przedostatnie miejsce nie grozi wszak zadnymi barazami. Lodz pechowo w tym roku bo tracili zawodnikow regularnie, a wedlug mnie mieli szanse na PO kosztem Bydgoszczy. Dzisiaj patrzac na kadre przewiduje ich wystep na &quot;2,0-2,5 zawodnika&quot; max, wiec bez wielkiej spiny. Wanda ma zawodnikow, ktorzy u siebie potrafia jechac, szczegolnie jesli pod tasma nie stoi nikt ze scislego topu ligi. Tu prym wiedzie Karpow, ktory swietnie rozpracowal tor Wandy. Podobnie bylo w Grudziadzu przez lata. Tutaj oprocz niego Hansa powinni kasac takze inni, np. Watt lub wracajajcy po kontuzji Trojanowski. Andersen na wyjazdach juz bez takiego blysku jak u siebie. Dwucyfrowka powinna peknac, ale nie widzi mi sie zeby az tak zdeklasowal reszte stawki. Wanda to nie Start Gniezno, zeby walic komplet. Poza tym nie wydaje mi sie, zeby Hans mial kiedykolwiek okazje startowac na torze w Krakowie, a sama proba toru i fachowa ocena moga nie starczy by juz od samego poczatku wiedziec o co chodzi. Powinien zrobic 10-12 oczek - w zaleznosci od liczby wyscigow, w ktorych wezmie udzial.
/edit
Sorry za błąd. Zupełnie zapomniałem, że Rafał odpadł na kilka miesięcy i będzie ZZ...
Wyniki: Hans Andersen (0,2*,2,0,3,3) 12
Komentarz: Zgodnie z przewidywaniami Hans słabiej na początku, gdzie pierwszy bieg dnia praktycznie ustawił typ, a już po ósmej gonitwie można było księgować. Pod koniec meczu juz nieco lepiej choć trzeba przyznać, że biegi się tak ułożyły, że rywalizował ze śmieszną parą Kuciapa-Budzyń, wiec trudno ocenić czy rzeczywiście się tak bardzo dopasował.

1/0
(+0,72j)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Popieram typ powyżej
Hans Andersen poniżej 14 @1,72 b3655 ✅
Uważam, że dziś Duńczyk pojedzie &#39;tylko&#39; 5razy, a nie jak oddsmaker zakłada 6. Przy 5 startach musiałby zrobić komplet, co na tak obcym torze jak w KrK jest raczej niemożliwe.
Kuciapa +3 - Bielusov @1,61 b3655 ✅
To samo co u Duna, wydaje mi się, że jadąca o nic Łódź nie będzie robiła na siłe taktyków, i Rosjanin pojedzie tylko 5x. Mecz jest o pietruszkę Skrzydlewski oszczędza, więc czemu by nie zagrać Kuciapy. Tydzień temu fajny występ w Bdg, dziś 4 swoje starty + z/z za Trojana + kandydat do biegu 14nastego. Myślę, że dziś 6x pojedzie i jak pojedzie jak w Bydgoszczy to będziemy księgować pieniążki. Kuciapa sezon ma okropny, ale pojawiła się iskierka na sam koniec. Handi +3 wydaje mi się, że o 1 bieg więcej, dlatego też pobieram.
Piła - Gdańsk @1,2 stsy ✅
Polonia u siebie piekielnie mocna, pokonuje każdego. Zawodnicy z 1-5 w top 10 ligi + do tego najlepszy junior ligi, pilanie jak zawsze solidnie się przygotowywali do meczu, który chcą wygrać. Dziś będzie ok 5 koła kibiców co będzie dodatkową motywacją. Kiełbasa od senatora też będzie, o wynik mecz jestem spokojny. Z tego co Michaelis mówił chcą wygrać mecz, ale nie za 3pkt bo wolą jechać 1/2 z Lublinem niż z Krosnem.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Andrej Lebedev vs Kacper Woryna (H2H)
Typ: Andrej Lebedev (-2)
Kurs: 1,83

Typ dnia! Pojedynek mlodziezowcow. Nie wiem zupelnie czym sie kierowali oddsmakerzy, bo na moje caly handicap juz redukuje przewidywana liczba biegow. Lebedev powinien pojechac 5 razy a Woryna max 4. Ale nawet gdyby mieli jechac po tyle samo biegow to i tak nie widze szans u Kacpra. Rok temu co prawda bardzo przyzwoity wystep indywidualnie na Lotwie, ale po pierwsze Lokomotiv byl slabszy niz obecnie, a po drugie RKM to dzisiaj o klase lepsza druzyna. Lebedev u siebie nawet z takim rywalem to opcja na dwucyfrowy wynik, zas Kacper jesli uzbiera 5 oczek to bede pod wrazeniem.
Wyniki:] Andrej Lebedev (3,2*,1,3) 9
Kacper Woryna (w,1*,1,1*,2) 5+2
A.L. 9(-2):5 K.W. &gt;&gt;&gt; A.L. 7 &gt; 5 K.W.
Komentarz: Różnica klas. Jedynie Kokin mógł to zepsuć. Całe szczęście nie zrobił cyrku i pozwolił swojemu najlepszego młodzieżowcowi odjechać uczciwą liczbę biegów.

1/0
(+0,83j)
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
POLONIA BYDGOSZCZ v LOKOMOTIV DAUGAVPILS (odwołane)

Patrick Hougaard (suma punktów)
Typ: Patrick Hougaard - powyżej 9
Kurs: 1,83

Patrick jest czołowym zawodnikiem Polonii. Lepszą średnią legitymuje się tylko Woźniak, który nabił ją głównie przy Sportowej. Na domowym torze Dun legitymuje się bardzo solidną średnią powyżej 2 pkt/bieg. Dzisiaj jedzie jako prowadzący parę z rewelacją wczorajszego turnieju w Gnieźnie, Kudriaszowem, który według mnie dzisiaj nie powinien już pojechać aż tak dobrze. Liczę na to, że P.H. nie będzie tracił żadnych punktów na rzecz kolegi z pary, a i w drużynie gości jest może 1-2 zawodników, którzy powinni mu zagrozić w Bydgoszczy (Lindbaeck i Lindgren). Kilka tygodni temu Dauga gościła w Bydgoszczy i szczęśliwie wygrali dzięki defektowi... Hougaarda na prowadzeniu w 15 biegu. Mimo pecha ten zdobył i tak 10+1 w 4 biegach (nie licząc defektu). Dzisiaj powinien pojechać podobnie. U gości brak kontuzjowanego Kylmakorpiego (Z/Z), który ostatnio pojechał rewelacyjnie (13 w 5). Polonia powinna ten mecz wygrać, ale gdyby mecz przybrał niespodziewany obrót i goście zaskoczyli to właśnie Duńczyk będzie jednym z dwóch pierwszych do taktycznej (+ Woźniak). Jeśli Polonia myśli o sukcesie w tym meczu to tutaj musi być dwucyfrówka, czyli dokładnie to co potrzeba do wygrania zakładu.
W perspektywie braku Kylmakorpiego (Z/Z) nieźle też wygląda Antonio Lindbaeck (suma punktów - powyżej 12) - 2,00. Już z automatu wychodzi mu 6 biegów, a liczę po cichu, że Bydgoszcz da Kokinowi szansę na taktyczną wychodzi aż 7 biegów. Tutaj Antonio powinien być pierwszym wyborem. Mam tylko nadzieję, że wczorajsza klapa GP Challenge nie odbije się negatywnie na jego dzisiejszej postawie. Warto też przypomnieć, że Lindbaeck zna i lubi tor w Bydgoszczy (jeździł parę sezonów dla Polonii), a w tym sezonie pojechał też całkiem przyzwoicie przywożąc w 5 biegach (w tym defekt) 9+2.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Typując mecz w Bydgoszczy weźcie pod uwagę warunki atmosferyczne. W chwili obecnej leje jak z cebra. Myślę, że jeśli mecz się odbędzie to ciężko będzie mówić o jakimkolwiek atucie własnego toru. Choć z drugiej strony ciężkie warunki powinni raczej pasować gospodarzom niż gościom przyzwyczajonym do betoniku. Ale szczerze mówiąc to wątpie by mecz się odbył.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
W Krośnie leje od dobrych 20 minut i nie zanosi się,żeby przestało szybko. W nocy też trochę wody tor przyjął. Nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ostrów - Rybnik @3,12 stsy
Dziwi mnie taki kurs na zespół ze Śląska. Dla mnie są faworytami całej ligi i chyba tylko im zależy na awansie, w Ostrowie odchodzi jeden ze sponsorów, w kasie klubowej jest pusto i są zaległości, na linii trener - prezes robi się nerwowo, oczywiście nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. W Ostrowie zapowiadany jest deszcz i wszystko co chłopaki mają potrenowane i ułożone w głowie, idzie w łeb. Po deszczu w meczu z Dauvgapils długo przegrywali, by w przerwach nie lać wody na tor i dopiero w końcówce wyszarpali zwycięstwo. Dziś myślę, że Ostrovia przegra ten mecz i kurs @3+ jest z kosmosu.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ostrów - Rybnik @3,12 stsy ⛔
Rybnik +4,5 @1,8 stsy ⛔

Dziwi mnie taki kurs na zespół ze Śląska. Dla mnie są faworytami całej ligi i chyba tylko im zależy na awansie, w Ostrowie odchodzi jeden ze sponsorów, w kasie klubowej jest pusto i są zaległości, na linii trener - prezes robi się nerwowo, oczywiście nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. W Ostrowie zapowiadany jest deszcz i wszystko co chłopaki mają potrenowane i ułożone w głowie, idzie w łeb. Po deszczu w meczu z Dauvgapils długo przegrywali, by w przerwach nie lać wody na tor i dopiero w końcówce wyszarpali zwycięstwo. Dziś myślę, że Ostrovia przegra ten mecz i kurs @3+ jest z kosmosu.

1.
Troy Batchelor - 10+2 (1,2*,1*,3,3)
2. Dakota North - 5 (0,3,2,0,d)
3. Sebastian Ułamek - 10 (3,3,2,2,0)
4. Rafał Szombierski - 1 (0,1,-,-)
5. Damian Baliński - 12 (2,2,3,3,2)
6. Kacper Woryna - 3+2 (w,1*,0,0,2*,u)
7. Kamil Wieczorek - 0 (w,-,d)

Poprzedni mecz w Ostrowie między drużynami, dziś prawdopodobnie pojedzie Fricke i Harris. North i Szumina zrobili razem 6 oczek, Max i Bomber myślę, że to będzie lekkie wzmocnienie, bo Dakota zgubił gdzieś formę. Liczę też na lepszy występ Woryny, którego stać na ok 10 oczek, bo 3 oczka w 6 biegach to występ bardzo słaby, stać go na lepszy. Jeśli pozostali liderzy utrzymają fason z pierwszego meczu to Rybnik powinien minimalnie wygrać w Ostrowie.

Woryna - Borowicz @2 wszystkie b3655 ⛔

Woryna jest lepszym juniorem co tu dużo mówić. Uważam, że dziś nie zawali jak ostatnio i spokojnie pokona Borowicza. Kurs fajny handi (0) warto pograć.

Ułamek powyżej 9
@1,83 ⛔

Sebastian na twardych torach jest mocny, takiego dziś spodziewał się w Ostrowie. W pierszym meczy był liderem zanotował tylko jedną wpadkę. Dziś myślę, że 10 oczek jest spokojnie w jego zasięgu.

Lindbaeck powyżej 12 @2,1 ⛔

W Bydgoszczy Antonio zawsze latał, dziś pewnie będzie podobnie. Ma swoje 5 biegów do tego z/z, kto wie może w końcówce Bydzia odskoczy na 6 oczek i w 12-14 biegu pojedzie jako taktyk? 6 startów to minimum, 7 być może, znajomość toru, dziś przekroczy tą linie spokojnie.
Wszystko ⛔ sorki
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Szymon Woźniak over 10,5@1,7 STS 4/10✅

Kurs nie powala,jednak nie bez powodu.Woźniak ma u siebie średnią blisko 2,4 pkt na bieg.Jedzie w parze z juniorem,a więc absolutnie nie ma opcji żeby w 3 pierwszych biegach stracił coś na swoich-nie ma gościa na juniorce,a nasi to jeszcze nie jest poziom ligowy.U rywali dla mnie tylko Antonio może z nim wygrać,ale to i tak nie powinno przeszkodzić w zdobyciu tych 11 pkt.Ostatnie dwa mecze Szymona to 12+1 i komplet 15 pkt-w obu jechał własnie spod 13,wcześniej startował w innej parze i wynik były trochę inne,bo łapał sporo bonusów.
E:jechał jeszcze spod 13 z Loko i zrobił 10 pkt,przegrywając tylko z Antonem i Kilokarpi,a tego drugiego dziś nie ma
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 1 @ 1,86 Betsafe ⛔ 45-45 Woźniak przydziadował
W fazie zasadniczej Długopisy wygrały 47-43, ale w ostatnim biegu Hougaard miał defekt na 1 pozycji więc byłby remis. Dzisiaj u gości nie jedzie Kilokarpi a to jest spore osłabienie, ma kłopoty z kręgosłupem. Hougaard i Woźniak razem powinni 25 punktów zdobyć, pozostali seniorzy też u siebie są solidni. Słaba juniorka, ale Woźniak remisy będzie woził w tych biegach. Goście mają mocnego Murzyna i sporą przewagę na juniorce, ale to nie wystarczy do wygranej. Z tego co się mówi w kuluarach Długopisy nie chcą awansu do ligi wyżej (nie wiem jak wygląda to z punktu prawnego).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils
1,85 @ Betsson ⛔ 45-45
Fajney kurs i warto pobrać. Na Polonie aż 1,85 pewnie dlatego że goscie wygrali mecz w rundzie zasadniczej 47-43. Warto jednak pamiętać, że gospodarze wygraliby tamten mecz gdyby nie defekt na prowadzeniu Patricka Hougaarda w ostatnim biegu i tak z 5-1 dla Polonii zrobiło się 1-5 dla gości. Warto też wspomnieć, że Polonia prowadziła w tamtym meczu od 1 biegu i tylko przez fatalną końcówkę tj. 2-10 w dwóch ostatnich biegach oddali zwycięstwo.
Dziś Lokomotiw jedzie bez Kylmakorpiego, który wtedy zrobił robotę, był niemal nieuchwytny i zdobył 13 pkt (3,1,3,3,3). ZZ to zatem spore osłabienie, zwłaszcza jak przynajmniej jeden z zastępujących będzie miał gorszy dzień. Mam też wątpliwości czy Lebiediew będzie w stanie powtórzyć swój wynik (12 pkt) ale z drugiej strony duet Lindback-Lindgen zrobił wtedy tylko 17 pkt,a dziś zapunktuje pewnie lepiej. Zwłaszcza Toninho. Tutaj zatem status quo. Niemniej gospodarze na swoim torze są bardzo mocni i na odpowiednio przygotowanym torze nie powinni oddać tego meczu. Juniorka zdecydowanie gorsza ale seniorka znacznie lepsza (na własnym torze). Polonia też ma co poprawiać. W tamtym meczu kompletnie nie sprawdził się Kudriaszow, który zrobił tylko 1 pkt. Jechał co prawda Kubera ale zrobił tylko 3 pkt. Reasumując, brak Jonasa K. to dla mnie spore osłabienie. Polonia nie rozjedzie Loko ale powinna pewnie wygrać i zdobyć koło 48-50 pkt. Goście i tak bez problemu powinni odprawić Polonistów w rewanżu na własnym torze. Warto też grać na over Hougaarda. Chłop jest nieuchwytny jak jest spasowany.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Typy te same co przed tygodniem tylko kursy wyższe. ????
Bet365
POLONIA BYDGOSZCZ v LOKOMOTIV DAUGAVPILS

Patrick Hougaard (suma punktów)
Typ: Patrick Hougaard - powyżej 9
Kurs: 2,10

Patrick jest czołowym zawodnikiem Polonii. Lepszą średnią legitymuje się tylko Woźniak, który nabił ją głównie przy Sportowej. Na domowym torze Dun legitymuje się bardzo solidną średnią powyżej 2 pkt/bieg. Dzisiaj jedzie jako prowadzący parę z rewelacją wczorajszego turnieju w Gnieźnie, Kudriaszowem, który według mnie dzisiaj nie powinien już pojechać aż tak dobrze. Liczę na to, że P.H. nie będzie tracił żadnych punktów na rzecz kolegi z pary, a i w drużynie gości jest może 1-2 zawodników, którzy powinni mu zagrozić w Bydgoszczy (Lindbaeck i Lindgren). Kilka tygodni temu Dauga gościła w Bydgoszczy i szczęśliwie wygrali dzięki defektowi... Hougaarda na prowadzeniu w 15 biegu. Mimo pecha ten zdobył i tak 10+1 w 4 biegach (nie licząc defektu). Dzisiaj powinien pojechać podobnie. U gości brak kontuzjowanego Kylmakorpiego (Z/Z), który ostatnio pojechał rewelacyjnie (13 w 5). Polonia powinna ten mecz wygrać, ale gdyby mecz przybrał niespodziewany obrót i goście zaskoczyli to właśnie Duńczyk będzie jednym z dwóch pierwszych do taktycznej (+ Woźniak). Jeśli Polonia myśli o sukcesie w tym meczu to tutaj musi być dwucyfrówka, czyli dokładnie to co potrzeba do wygrania zakładu.
Wyniki: Patrick Hougaard (2,2*,2,3,3,3) 15+1 &gt;&gt;&gt; P.H. 15 &gt;9
Komentarz: Fantastyczne spotkanie Patricka, który okazał się zdecydowanym liderem swojego zespołu.

W perspektywie braku Kylmakorpiego (Z/Z) nieźle też wygląda Antonio Lindbaeck (suma punktów - powyżej 12) - 2,10. Już z automatu wychodzi mu 6 biegów, a liczę po cichu, że Bydgoszcz da Kokinowi szansę na taktyczną wychodzi aż 7 biegów. Tutaj Antonio powinien być pierwszym wyborem. Mam tylko nadzieję, że wczorajsza klapa GP Challenge nie odbije się negatywnie na jego dzisiejszej postawie. Warto też przypomnieć, że Lindbaeck zna i lubi tor w Bydgoszczy (jeździł parę sezonów dla Polonii), a w tym sezonie pojechał też całkiem przyzwoicie przywożąc w 5 biegach (w tym defekt) 9+2.
Wyniki: Antonio Lindbaeck (2,1,3,0,0,-) 6 &gt;&gt;&gt; A.L. 6 /&gt; 12
Komentarz: To jeden z najdziwniejszych zawodników tej ligi. W Szwecji super wyniki, w SEC-u także i DPŚ także. Dochodzi do meczu na świetnie sobie znanym torze, którego największym mankamentem dla przyjezdnych jest nie nawierzchnia a geometria i... bardzo słaby wynik. Zamysł był taki, że typy miały tworzyć w najgorszym przypadku coś w rodzaju surebetu i poniekąd to się udało. Liczyłem jednak na dwukrotnie większą skuteczność.
Podsumowanie dnia:
11 września 2015 (1 liga)
1/1
(+0,1j)
(+5,0%)
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Bydgoszcz - Daugavpils 1 @ 1,66 Bet365 ⛔⛔⛔ 45-45 ehh ostatni łuk.....????
Dwumecz powinien paść łupem Lokomotivu ale w pierwszym meczu stawiam na Polonię. Pamiętajmy że nie ma Kylmaekorpiego - jednego z liderów drużyny z Łotwy (3 miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników NPLŻ i najkuteczniejszego zawodnika Lokomotivu na wyjazdach). Jest zz-tka, ale czy są w stanie go zastapić? Moim zdaniem nie. W rundzie zasadniczej w Bydzi on zrobił 13 punktów (3,3,1,3,3). Tyle to na zz-tce to oni na pewno nie zrobią. Poudżuks i Kostygow na wyjazdach nie istnieją, więc jak Bogdanov się nie poprawi w stosunku do tego meczu z RZ (zrobił wtedy 3 punkty) to nie widzę tutaj triumfu Łotyszy. Lindbaeck, Lindgren i Lebiedew to może być za mało. Tak jak mówię, w dwumeczu Polonia raczej polegnie ale na własnym torze się postawią.

Ostrów - Rybnik
Nie czuję kompletnie tego meczu więc nic na siłę nie gram. Rybnik powinien awansować do finału, ale czy dziś wygrają? Ktoż to wie? Szukałem jakiś fajny handicap w stronę gości, ale nic ciekawego nie znalazłem więc daję sobie spokój z tym meczem.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Sorry za lekki off, ale wracam z roby, patrze wyniki i nie wierzę... 54 - 36 myślę sobie pogrom jak wczoraj Wrocek - Tarnów, ale patrze przebieg meczu po 9 biegu 26 - 28 dla Rybnika, wszystko pięknie, a później 28 do 8... jak to? Oglądał ktoś mecz? Co tam się stało? Te taktyczne też jakaś paranoja, w 14nastym jedzie Batch za Fricke, za Ułamka - Harris, by w 15nastym puścić Ułamka za ... Batcha?! Nie rozumiem tego meczu. Już nie chodzi o przegrane pieniądze, ale za styl Rybnika, za te taktyczne manewry z 4 liter.
 
S 9

stefan144

Użytkownik
Witam,co do meczu w Ostrowie,to Rybnik od 9 biegu nie istniał ze startu,tor zrobił się jak na treningu i wszystko pasowało Ostrovii ale sprawa awansu jest otwarta.pozdro.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Szymon Woźniak over 7,5@1,75 STS 2/10✅

Ok Szymon na wyjazdach traci bardzo dużo w porównaniu z własnym torem,ale dalej jest liderem Polonii,lepszą średnią ma tylko Hougaard ale on nie jechał w Łodzi,Krakowie i Daugavpils.Woźniak znów w parze z juniorem,więc 3 pkt ma z urzędu.W pierwszym meczu na Łotwie błysnął i zrobił 12 pkt w 6 biegach wygrywając biegi z Lindbaeckiem,Bogdanowsem czy Lindgrenem.
---------

Damian Baliński-Michał Szczepaniak: Baliński @1,43 Betsson 8/10✅

Balon u siebie średnia 2,34-Szczepaniak na wyjeździe 1,37.W zasadniczej 7-3 dla Balińskiego.Dziś imo będzie jeszcze większa przewaga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom