>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Niemcy- Polska] - 2 kolejka grupy C, 16.06.2016 r. godz 21:00

bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
BTS @ 1.72 b365⛔⛔ 0-0
Obie drużyny mają kim strzelać, Muller,Szweinsteiger czy Oezil.U nas wiadomo,Lewy,Milik czy Krycha, który potrafi przyłożyć z dystansu.Polacy w obronie widac spore luki,Pazdan jak miał kontakt z piłka dostawał paraliżu,a przy jedynych okazjach jakie mieli Irlandczyczy, dokładnie odprowadzał piłkę wzrokiem.Ponoc Szczęsny nie zagra, tak że Szwaby strzela na luzaku.Polacy waleczni jak zawsze, powinni dać radę,Lewy odpali i bedzie git.Dla mnie 1-1 lub 2-1 dla Szkopów
Pzdr
 
O 16

odlin

Użytkownik
Media nie milkną w sprawie Szczesnego. Nie wiadomo czy znajdzie się na boisku. Otóż wiadomo, mam potwierdzone info w jego sprawie od mojej dziewczyny. Marina na snapchacie maluje sobie paznokcie na złoto, więc chyba by się nie zajmowała teraz paznokciami i to jeszcze malowaniem ich na złoto gdyby Szczęsny był bardzo chorki

@Szczęsny w wyjsciowym
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Jestem realistą. Scenariusz na ten mecz? Ciągły nacisk na Polaków, posiadanie piłki w stosunku 65-35 i moooże 1-2 celne strzały reprezentacji PL.
Prawdopodobnie nie zagra Szczęsny, ale akurat to jedyna pozycja, gdzie nie trzeba martwić się o zastępstwo. Mecz z Irlandią wygrany, mówią, że w niezłym stylu. Martwią tylko dwie rzeczy: środek obrony i skuteczność (Milik;P). Z całą sympatią do Pazdana, Thiago i Salamona, ale to jeszcze nie ten poziom. Sytuacja sam na sam, była niestety wynikiem błędu naszego stopera a z Niemcami łatwiej nie będzie. Nie spodziewam się widowiska, Niemcy w ataku pozycyjnym, Polacy będą bronić w 11. Coś tam może wpadnie, ale nie wiele
Niemcy i under 2,5 - 3,7 betclic
spada, było 3,8
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Polska+0.5
2.610
Pinnacle
✅ ✅ ✅
Niemcy lepszy wynik z Ukraina niż gra.Juz czas udowodnić ze potrafimy urwać im punkty nie tylko w meczu gdzie grają rezerwa ale po prostu Niemcy musza sie nas bać!
Mam nadzieje na dobra grę w defensywie i bramkę naszego superduetu.Tylko Nawalka miejze pan jaja i daj grać Kapustce,Grosik jest groźny na ostatnie 20 minut wtedy jest czempionem.
Dawać Polska!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Rzuty rożne - 2,5 Niemcy
Sekabet 1,83
To będzie ciągłe posiadanie piłki przez Niemców, walka o każdy metr do przodu, mnóstwo wrzutek i strzałów z daleka, nie ma się co oszukiwać to oni są faworytami. Nawet gdy wygrywaliśmy z nimi 2:0 to w rożnych było 6:0, ostatni mecz przegrany 3:1 to także dominacja w rożnych, Szczerze polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ukraińcy nic nie strzeli, ale mieli pełno okazji, nabili też bardzo dużo różnych. Myślę że Polska ma nikłe szansę na urwanie Niemcom choćby punktu, ale można grać na live bramkę Polski a przede wszystkim różne. Myślę że na różnych będzie można sporo zarobić grając na live + jakaś wysoka linia przed meczem. Polacy nabili 8 różnych z Irlandią, a Ukraińcy nabili Niemcom 12 różnym. Niemcy powinni wygrać ale w najwyższej formie na pewno nie są, Polacy swoje sytuację będą mieli, z Irlandią było pełno ataków skrzydłami, tutaj będzie podobnie. Ale jak pisałem wcześniej, najlepiej grać na live bo wątpię że mecz będzie os początku otwarty.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Niemcy lepszy wynik z Ukraina niż gra.
Czy ja wiem? W porównaniu z Polakami i tak pokazali się lepiej. Nie dość, że mieli bardziej wymagającego przeciwnika tak praktycznie w każdym aspekcie pokazali więcej niż nasi. Ich kultura gry, technika, dokładność podań i świadomość gdzie i po co są koledzy z drużyny to mimo wszystko poziom wyżej. Owszem, Polacy zagrali bardzo fajne spotkanie i powinniśmy być zadowoleni ale bądźmy szczerzy - nie mamy zbyt wysokich standardów. W przypadku Niemców wręcz przeciwnie. Co z tego, że robiliśmy wiatr na skrzydłach jak ponad 90% dośrodkowań, na których ewidentnie opierała się nasza taktyka leciała w kosmos? Nasza obrona tak na prawdę nie przeszła testu a było parę momentów, w którym mogliśmy się bać jak stały fragment pod koniec meczu w wykonaniu Iroli. Mimo wszystko Polska ma najlepszą repre od wielu lat i patrząc na historię spotkań z Niemcami powinni wyjść bez kompleksów. Niemniej jednak uważam, że stawianie na zwycięstwo naszych to czysty patriotyzm a remis opcja dla odważnych. Dla mnie ten mecz to no bet ale jeśli miałbym stawiać to coś w stylu bts lub kartkek indywidualnych w naszych formacjach obronnych.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Niemcy - Polska (+1,5) 2 (1.52) Pinnacle

Zacznę od tego, że w dotychczasowych spotkaniach nie pada wiele bramek, a mecze są wyrównane. Jak dotąd tylko 3 mecze skończyły się wygraną dwoma bramkami, ale za każdym razem druga bramka padała w końcówce gdy zespół goniący wynik próbował za wszelką cenę odrabiać straty i odkrywał się stawiając wszystko na jedną kartę. Niemcy mają swoje problemy z kontuzjami i w mojej opinii nie mają już tak mocnej paczki jak 2 lata temu. Nawet w meczu z Ukrainą mogli zostać skarceni i zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Polska pokazała się z dobrej strony, a szczególnie defensywa na którą wszyscy narzekali dała radę. Jeśli Niemcy wygrają to w mojej opinii minimalnie.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Niemcy - Polska (+1,5) 2 (1.52) Pinnacle

Zacznę od tego, że w dotychczasowych spotkaniach nie pada wiele bramek, a mecze są wyrównane. Jak dotąd tylko 3 mecze skończyły się wygraną dwoma bramkami, ale za każdym razem druga bramka padała w końcówce gdy zespół goniący wynik próbował za wszelką cenę odrabiać straty i odkrywał się stawiając wszystko na jedną kartę. Niemcy mają swoje problemy z kontuzjami i w mojej opinii nie mają już tak mocnej paczki jak 2 lata temu. Nawet w meczu z Ukrainą mogli zostać skarceni i zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Polska pokazała się z dobrej strony, a szczególnie defensywa na którą wszyscy narzekali dała radę. Jeśli Niemcy wygrają to w mojej opinii minimalnie.
To ze Polska zagrala na 0 z tylu nie znaczy ze obrona dala rade. Ile Irlandia stworzyla akcji podbramkowych? W koncowce meczu miales przyklad jaka zgrana jest nasza defensywa. Blad w kryciu i moglo byc 1:1. Pazdan nie jest pewny, a w starciach z Niemcami to moze nas zabolec.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
To ze Polska zagrala na 0 z tylu nie znaczy ze obrona dala rade. Ile Irlandia stworzyla akcji podbramkowych? W koncowce meczu miales przyklad jaka zgrana jest nasza defensywa. Blad w kryciu i moglo byc 1:1. Pazdan nie jest pewny, a w starciach z Niemcami to moze nas zabolec.
Irlandia Północna miała dwie średnie sytuacje z czego żadna nie zakończyła się strzałem. Dwie takie sytuacje to nawet ma San Marino w swoich meczach. Jak oglądam mistrzostwa, to Polska ze wszystkich drużyn najmniej dała pograć przeciwnikowi. Wiadomo, że Irlandia Północna to nie Niemcy, ale moim zdaniem defensywa spisała się bardzo dobrze i nie mówie tu tylko o samej formacji, ale o całym zespole.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Tak tylko, że defensywa tam nic nie miała do roboty, bo środek pola nie doprowadzał do tego, a jak juz 2 razy podeszli pod nasze pole karne to była panika obrońców i zamieszanie. Przy rzucie wolnym gdyby Irlandczyk sie nie potknął to byłby sam na sam z bramkarzem, bo nikt go nie krył.
Do eliminacji też ciężko się odnosić, bo już trochę czasu minęło i to nie ten sam skład, nie ta sama forma u wszystkich. Myślę, że coś strzelimy ale boję się, że w obronę to Niemcy wespół z imigrantami będa wchodzili jak w masło.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie ale co tu porównywać mecz z Irlandią a Niemcy.
Oczywiście ja także boję się że taki Pazdan może przy próbie wybicia nie trafić czysto w piłkę Niemcy zabiorą i strzelą gola(nie wiem jakoś mi się kojarzy ten gość z takimi kiksami najgorszej wagi) ale z drugiej strony ten mecz to będzie całkiem co innego.
Tu Niemcy od początku na nas usiądą żadni rewanżu a my się będziemy bronić całym zespołem to będzie całkiem inaczej wyglądać będzie asekuracja jeden drugiego(mam nadzieję że Nawałka pójdzie śladem Simeone).
Mam nadzieję że obrona zagra na wysokim poziomie może Pazdan zagra jak profesor kto wie to wszystko jest dyspozycja dnia.
Z drugiej strony mamy w ataku Lewego i Milika i oni MUSZĄ jak na moje coś ustrzelić presja ogromna ale skoro Ukraina miała tyle okazji to nasi niech walną tym Niemcom gola.
Oczywiście Ukraina to większa jakość na skrzydłach i z tego się brały te ataki ale sorry my nie wyglądamy jakoś wyjątkowo mizernie a o naszym ataku to takie Niemcy to sobie mogą pomarzyć.
Jeszcze a propos Niemców i zachowania jakże dostojnego Lowa ????
Ten kraj nie ma za grosz honoru i nie potrafi się z siebie śmiać jakieś skargi składają jak tu lubić naszych ukoachanych sąsiadów?Oni muszą zawsze być idealni śmieszy mnie ten naród.
Achim sam jakoś z tego wybrnął zwalił na stres.Swoją drogą świetna sposób na walkę z nerwami ????
Trener jakoś z tego wyszedł ale ich federacja to dno i wodorosty ale to się bierze z mentalności.
Dlatego:
NA NICH!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aliant 531

aliant

Użytkownik
Czy ja wiem? W porównaniu z Polakami i tak pokazali się lepiej. Nie dość, że mieli bardziej wymagającego przeciwnika tak praktycznie w każdym aspekcie pokazali więcej niż nasi. Ich kultura gry, technika, dokładność podań i świadomość gdzie i po co są koledzy z drużyny to mimo wszystko poziom wyżej.
No OK, tylko weź pod uwagę, że ten bardziej wymagający przeciwnik nie zamknął się na swojej połowie i nie bronił się w jedenastu tak jak to zrobiła Irlandia Płn., tylko momentami próbował grać nawet otwarty futbol i mam wrażenie, że Niemcy nie pokazali nic sami z siebie. Pierwszy gol to dośrodkowanie po faulu ktorego nie było, drugi gol to kontratak gdzie Ukraińcy się odsłonili w ostatnich minutach. Ani w pierwszym meczu ani w całych eliminacjach Niemcy nie pokazały nic godnego mistrzów świata.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Polska - Niemcy
Typ: Polska strz. +1,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Przed nami kolejne emocje związane z naszą Reprezentacją Polski. Polacy po świetnym początku czyli zwycięstwie nad Irlandią Północną 1:0 podejmują mistrzów świata Niemcy.
Niemcy swój pierwszy mecz w grupie wygrali z Ukrainą 2:0. Wynik mówi, że zwycięstwo Niemiec było pewne otóż nie, kto oglądał ten mecz to wie, że Ukraina miała sporo pecha w tym meczu a Niemcy furę szczęścia, że mieli po meczu 0 konto. Mówię, tutaj o świetnej 1 połowie Ukrainy, świetnych obronach Neuera oraz wybiciu piłki z linii bramkowej przez Boatenga. Ukraińcy mieli duze szanse na strzelenie minimum 1 gola ale niestety nie udało im się to.
Wiadomo, że obrona Niemiec bardzo osłabiona przez kontuzję Hummelsa potem przez kontuzję zastępcy Hummelsa czyli Rudigera. Do końca nie wiadomo czy Hummels wystąpi w tym meczu ale nawet jeśli to nie będzie w pełni sił i to muszą Polacy wykorzystać. Nie oszukujmy się Niemcy to już nie ta sama drużyna co pareę lat temu a My jesteśmi silniejsi niż dawniej.
Polacy wiadomo najsilniejsza ofensywa od lat. Lewandowski, Milik po bokach Błaszczykowski i Grosicki do tego dochodzi świetny Kapustka, w środku Krychowiak. Strzeliliśmy Niemcom na Narodowym 2 gole więc dlaczego nie moglibyśmy strzelić Im tutaj 2 goli? W Niemczech strzeliliśmy im 1 gola + świetne sytuacje do strzelenia 2 gola napawają optymizmem.
Jestem pewny, że Nawałka zrobi świetną robotę przed meczem z Niemcami i poskłada Nas w całość i wyjdziemy świetnie przygotowani taktycznie, mentalnie, fizycznie na ten mecz. Uważam, że Polacy powalczą w tym meczu o zwycięstwo co za tym idzie powinni strzelić 2 gole.
Trzymać kciuki na Naszych.
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Według mnie fajnym pomysłem będzie gra na kartki. Na razie jest linia 3.5 lecz wydaje mi się że nie ma sensu grać jej przed meczem tylko poczekać na live gdzieś do 20 minuty i wtedy jak linia spadnie do 2,5 zagrać over&#39;a grubiej. Podrzucam statystyki sędziego Kuipers&#39;a:


Znając życie na początku sędzia da się troszkę wyszaleć a później zacznie rzucać kartkami. Ja podchodzę na spokojnie, poczekam jak się mecz rozwinie jak z agresywnym nastawieniem u naszych i pogram chyba live. Fajną propozycją też na ten mecz wydaje się granie BTS ale to też wydaje mi się żeby lepiej poczekać na live i wtedy decydować ;)

A jeśli chodzi o naszych zawodników to chyba najłatwiej będzie wyjąć kartkę:
Krychowiakowi
Pazdanowi
Jędrzejczykowi (o ile zagra)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z bukmacherskiego punktu widzenia mam pograne czyste Niemcy i Niemcy(DNB) oczywiście na kuponach z innymi zdarzeniami z uwagi na kursy. Polacy się poprawili, sam na nich grałem w meczu z Irlandią, ale jednak Niemiec raczej nie pokonamy. Ten pierwszy historyczny mecz w Polsce wygrany nie wynikał wyłącznie z dobrej gry Polski, ale bardzo słabego składu Niemiec wtedy jak i pewno zlekceważenia. Niemcy mają swoje problemy, zgadza się, ale ponieważ Polska jest stawiana jako 2 drużyna w grupie mobilizacja ze strony Niemiec będzie większa niż na Ukrainę. O ile w ofensywie Lewy i Milik dają radę, środek pola z Krychowiakiem również, o tyle defensywa to już 2 półki niżej od defensywy Niemiec. No i jeszcze nie mamy Szczęsnego, który jak dla mnie jest jednak lepszy od zmienników.
Z punktu widzenia kibica na miejscu Nawałki poddałbym ten mecz w ten sposób, że albo nie wystawił bym najsilniejszego składu, albo nie kazał się przemęczać bo kluczowy mecz będziemy mieli z Ukrainą, która jest znacznie lepsza od Irlandii Płn. To w tamtym meczu rozstrzygnie się kwestia naszego awansu. Jeśli jutro zawodnicy się ostro zmachają, a nie uda się zdobyć 1pkt lub 3pkt i po &quot;zaciętej walce&quot; przegramy 0:1 albo 1:2, a nie będzie sił na Ukrainę to będzie problem. Widziałem dzisiaj Rumunię, która gdyby nie zmęczenie po walce z Francją mogła ogarnąć 3 pkt ze Szwajcarią. Skończyło się na 1pkt, a w końcówce mogli stracić nawet i to bo byli totalnie zmęczeni. Nie chciałbym takiego scenariusza dla Polski.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Football. UEFA Euro. 2016. Final Tournament. France. Group Stage. Germany vs Poland. Total Corners (Poland) : Over 4. Odds: 1.86 marathon ⛔
Gram wbrew statystykom, na ktore nie ma co patrzec. Defensywa Niemcow kuleje, Polacy z kolei dosc przyzwoita gra na skrzydlach i w ataku. Jesli szukac bramek z Niemcami to tylko po stalych fragmentach gry, lub z kontry. Licze, ze Polacy jutro nie dadza sie zepchac do defensywy i milo zaskocza, Niemcow nie ma sie co bac, to juz nie ta sama druzyna co kiedys, spokojnie mozna z nimi powalczyc i cos ugrac. Linia jesli chodzi o pojedynki wylacznie polsko - niemieckie dosc wysoka, ale jesli wezniemy pod uwage aktualna gre polskiej reprezentacji i jej styl ofensywny mysle, ze spokojnie do pokrycia. Czas odczarowac statystyki i nabic troche roznych Niemcom.
Licze na dobry mecz w okolicach remisu 1:1.
POLSKA!!
 
dreamgrinder 0

dreamgrinder

Użytkownik
Panowie ale co tu porównywać mecz z Irlandią a Niemcy.
Oczywiście ja także boję się że taki Pazdan może przy próbie wybicia nie trafić czysto w piłkę Niemcy zabiorą i strzelą gola(nie wiem jakoś mi się kojarzy ten gość z takimi kiksami najgorszej wagi) ale z drugiej strony ten mecz to będzie całkiem co innego.
Tu Niemcy od początku na nas usiądą żadni rewanżu a my się będziemy bronić całym zespołem to będzie całkiem inaczej wyglądać będzie asekuracja jeden drugiego(mam nadzieję że Nawałka pójdzie śladem Simeone).
Mam nadzieję że obrona zagra na wysokim poziomie może Pazdan zagra jak profesor kto wie to wszystko jest dyspozycja dnia.
Z drugiej strony mamy w ataku Lewego i Milika i oni MUSZĄ jak na moje coś ustrzelić presja ogromna ale skoro Ukraina miała tyle okazji to nasi niech walną tym Niemcom gola.
Oczywiście Ukraina to większa jakość na skrzydłach i z tego się brały te ataki ale sorry my nie wyglądamy jakoś wyjątkowo mizernie a o naszym ataku to takie Niemcy to sobie mogą pomarzyć.
No tak, bo przecież Milik, który w kadrze ma tragiczną skuteczność jest o klasę lepszy od Goetzego, a Muller to przecież chłopak z podwórka i o strzelaniu nic nie wie. Niemcy żądni rewanżu? Ostatni mecz wygrali 3-1. Także nie rozumiem o czym tu piszesz.
 
Do góry Bottom