>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Czy pisaniem cos na to poradzimy? Cierpi na tym polski sport , ale i tak wiekszosc mało inteligentnych Polaków uważa Donalda T. za cudotwórcę , podoba im się pomysł ustawy i prawdopodobnie niektórzy z nich zagłosują na któregos z kandydatów PO na prezydenta , DT wie co robi prezydent+premier i zgermanizują ten kraj na dobre. To ,że większosc ludzi z tego dorum to boli nic nie da jestesmy mniejszoscią a rząd zrobi co chce . Niezgodna z prawem europejskim ustawa weszła w zycie. I co zrobili im cos za to ? Nie i prawdopodobnie nic nie zrobią. Ja jednak osobiscie uwazam , ze zostanie ona usunięta bo granica głupoty została przekroczona.
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Ja zawszę będę popierał PO. Na dobre i na złe. I dobrze że wreście ktoś na poważnie zainteresował się rynkiem hazardowym w Polsce. Za rządów SLD i PiS to dopiero musiały być mahlojki jak nie było CBA jeszcze, ale na to nikt nie zwraca uwagi. Prawda jest taka że każdy coś za uszami ma.
 
tracer112 0

tracer112

Użytkownik
jesli obstawiam mecze na internecie to jaka kara mi grozi? A czy mozna grac na internecie jakos legalnie nie wiem podatek czy cos?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Czyli muszą udowodnić dochód i nie liczy się samo zawieranie takich zakładów?
sam musisz udowodnić swój nielegalny dochód a zawieranie zakładów nic nie ma do tych rzeczy. US wisi skąd bierzesz kasę byle płacił podatki i to legalnie.
 
money 52

money

Użytkownik
No po co ja czytalem ten temat.....nie mam zadnego MB chcialem wczoraj zrobic kolejny przelew bankowy na BAH ale chyba sie wstrzymam,kieruje pytanie do tych co wyplacaja pieniadze do zwyklych bankow do 2-3 k,macie jakies problemy z wyplatą?

P.s-Admin zeby nie było czytalem za jednym razem chyba 20 stron tego tematu

dodam jeszcze wypowiedz darknightmare kto sledzi temat &quot;kupony&quot; wie ze troche wyciaga kasy od bukow

&quot;Już nie będę grał tym systemem chyba że znajdę odpowiednią giełdę zakładów ponieważ na Betfair bez podstawie zablokowali mi konto i nie chcą wypłacić pieniędzy.&quot;

To ma jakis zwiazek z ustawą?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
No po co ja czytalem ten temat.....nie mam zadnego MB chcialem wczoraj zrobic kolejny przelew bankowy na BAH ale chyba sie wstrzymam,kieruje pytanie do tych co wyplacaja pieniadze do zwyklych bankow do 2-3 k,macie jakies problemy z wyplatą?

P.s-Admin zeby nie było czytalem za jednym razem chyba 20 stron tego tematu
Nie wiem jak mogles czytac skoro zadajesz takie pytania. Mozesz wyplacac bez problemu takie kwoty na konto. Ile razy bylo juz to pisane............??
Sam w tygodniu wyplacalem z Betclic, teraz czekam na kase z Bwin.
 
money 52

money

Użytkownik
Okej jestem przewraźliwiony tym wszystkim,Czyli według tego co bylo pisane mozna spokojnie wplacac np na poczcie ,wyplacac na zwykle konta bankowe bez problemu do 10 tysiecy?poprostu gram jako moj ojciec jestem pelnoletni ale nie mam swojego konta w zadnym z bankow dlatego zeby nie bylo problemow z ew.wyplata,przy rejestracji podalem wszystko jego dane,za jego zgoda oczywiscie wiec nie chce zeby mial przeze mnie problemy

Jestem zoltodziob a wiec dopiero teraz doczytalem ze w Polsce granie u bukow jest NIELEGALNE od lat tylko od jakies pol roku ta sprawa i nie tylko jest NAGŁOSNIONA,pozdrawiam
 
B 0

barti

Użytkownik
nie mam zadnego MB
To sobie załóż! W powiązaniu z ich kartą jesteś niewykrywalny i Twoje obecne problemy przestają istnieć! Dla bezpieczeństwa wpłaty na MB można dokonywać przez pocztę, są także inne metody, ale do dla graczy z wyższej półki raczej.
 
money 52

money

Użytkownik
3/4 graczy z tego forum nie ma zapewne MB i żyją co nie zmienia faktu ze ta karta moze troche ulatwic zycie ale co tam narazie nic nie wygralem a jedyne co to dzisiaj wplacilem sobie 200 stowki
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Ustawa Hazardowa - Blokowanie Treści Internetowych w tym blokowanie Hazardu Internetowego nie przeszła ze względu na to że jest niezgodne z Konstytucją i PO postanowiło to wycofać czyli wszystko zostaje po staremu ????
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Trza zrobic protest internautów przeciwko tej ustawie (taki jak zrobili kibice przeciwko PZPN). W koncu to nasze zdanie powinno sie liczyc a nie posłów i innych bo to tylko nasi reprezentanci w sejmie. Ale wiadomo ze ustawa weszła po to by Polacy nie wydawali kasy za granice....
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Czy pisaniem cos na to poradzimy? Cierpi na tym polski sport , ale i tak wiekszosc mało inteligentnych Polaków uważa Donalda T. za cudotwórcę , podoba im się pomysł ustawy i prawdopodobnie niektórzy z nich zagłosują na któregos z kandydatów PO na prezydenta , DT wie co robi prezydent+premier i zgermanizują ten kraj na dobre. To ,że większość ludzi z tego dorum to boli nic nie da jesteśmy mniejszością a rząd zrobi co chce . Niezgodna z prawem europejskim ustawa weszła w życie. I co zrobili im cos za to ? Nie i prawdopodobnie nic nie zrobią. Ja jednak osobiscie uważam , ze zostanie ona usunięta bo granica głupoty została przekroczona.
No to cóż zrobisz jak chory na władzę wytrzeszcz oczu Donek, jak nie może tak to kombinuje by zmienić konstytucje itp itd.
Mam nadzieję, że kibice Lecha, Wisły, Iskry Kielce (vive) przy wyborach wystawią rachunek słoneczku peru i jego hołocie w wyborach (obojętnie jakich).
Ja jestem tylko ciekaw jednego, co nowego obieca Słońce peru , drugie USA?
A wracając do tematu, ciekawe które prawo wg Traktatu Lizbońskiego ma zastosowanie w takich sprawach. (Wg KE zakłady bukmacherskie przez neta są legalne, wg prawa donkowego nie) i ciekawi mnie jakie są konsekwencje GŁUPOTY I DEBILIZMU POsłów (czytałem ostrzeżenia w $T$ odnośnie kar- Kodeks Karny Skarbowy).
Popieram przedmówcę i dobrym pomysłem było by założenie w jakimś zagranicznym kraju portalu coś na wzór koniec z PZPN, może akcja wszyscy administratorzy wszystkich for o tematyce bukmacherskiej łączcie się (użytkownicy z tych for jakby zaczęli się wpisywać ze swoim sprzeciwem był by może jakiś oddźwięk))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom