>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
panowie juz sa problemy z ustawa...o to link http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&amp;amp;view=item&amp;amp;id=1934:ustawa-do-komisji-sportu&amp;amp;Itemid=66
Projekt ustawy hazardowej po pierwszym czytaniu trafi nie tylko do Komisji Finansów Publicznych ale także do Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. We wczorajszym głosowaniu zadecydowało o tym 211 przeciwko 191 posłów!
Jest to niewątpliwy sukces środowiska pokerowego, którego reprezantacja we wtorek przed Komisją Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki przekonywała o sportowym charakterze tej gry oraz konieczności wyłączenia pokera sportowego z ustawy hazardowej.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
ja się tylko dziwie bukmacherom internetowym iż nie dali w łapę komu trzeba, polski Kowalski ma spory procent w zyskach owych firm i czy oni chcą to tak po prostu stracić na rzecz tej ustawy?
 
R 0

rerk

Użytkownik
cichacz - czy ja wiem czy taki spory, w BF i bet365 plasujemy się poza pierwszą 10tką, ale zysk to zysk i szkoda, że o niego nie walczą, - a może walczą, tylko nie mówią o tym głośno?
 
K 0

karzele

Użytkownik
Znowu pytanie od legislacyjnego laika do legislacyjnych ekspertów. ????
Czyli jak wygląda aktualnie sytuacja z ustawą? ????
Po pierwszym czytaniu w Sejmie skierowano ją do Komisji Finansów Publicznych oraz do Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki?
Czy teraz pójdzie do drugiego czytania dopiero jak te Komisje jakoś ten projekt przemielą?
Czy to oznacza dłuższy zastój? Czy zyskamy na czasie?
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
wogole z jakiej racji panstwo chce nam zabronic zawierania zakladow chocby na betfair gdzie my płacimy panstwu angielskiemu 5% podatku od zakladow wygranych wiec rozliczamy sie z nimi to dlaczego mamy w polsce placic jakies podatki podam inny przyklad jesli kupujemy jakas rzecz w usa płacimy cło wlasnie w usa bo tam kupujemy towar wiec jesli gramy na gieldzie betfaie to placimy 5% podatku firmie angielskiej to czemu polska ma nam zabronic tam grania lub zmuszac do placenia podatkow w polsce jesli placimy w angli 5% moze mi ktos to wytlumaczyc bo tego zupelnie nie rozumie?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
wogole z jakiej racji panstwo chce nam zabronic zawierania zakladow chocby na betfair gdzie my płacimy panstwu angielskiemu 5% podatku od zakladow wygranych wiec rozliczamy sie z nimi to dlaczego mamy w polsce placic jakies podatki podam inny przyklad jesli kupujemy jakas rzecz w usa płacimy cło wlasnie w usa bo tam kupujemy towar wiec jesli gramy na gieldzie betfaie to placimy 5% podatku firmie angielskiej to czemu polska ma nam zabronic tam grania lub zmuszac do placenia podatkow w polsce jesli placimy w angli 5% moze mi ktos to wytlumaczyc bo tego zupelnie nie rozumie?
1. chce zabronic bo nic ich nie interesuje podatek dla Anglii tylko kasa dla nich
2. z ich punktu widzenia jak chcesz grac to sie wyprowadz i sobie tam plac chocby i 0.5 %
3. bedzie mozna u nas spokojnie grac w ziemniakach i stronach internetowych .pl z kursami takimi ze juz nikt nawet nie bedzie mogł sie zajaknac o grze profesjonalnej hehe
nie twierdsze ze to ok ale to nas czeka na bank.
a co ich obchodzi podatek twoj w Anglii ?
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
no a co mnie obchodzi podatek w polsce ? jesli bym korzystal z polskich serwisow placil bym podatki w polsce jesli korzystam i pracuje dla firmy legalnej angielskiej betfair to oni pobieraja mi podatek w wysokosci 5% wiec nie rozumie czemu mial bym cos placic polsce jesli kupie cos w usa tam płace cło a nie w polsce jesli ty to rozumiesz to prosze wytlumacz mi ...
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ale ty nie pracujesz dla firmy angielskiej tylko uczestniczysz w niedozwolonej usludze. Tak jakbys sie tlumaczyl ze otwierasz w Polsce sklepik z marihuana na licencji holenderskiej i sie tlumaczyl ze przeciez to jest legalne w Holandii, masz papiery ze wlascicielem jest Holender i oplaca odatek w swoim kraju to dlaczego masz ponosic odpowiedzialnosc za taki sklepik? Mam wrazenie ze chcesz pokazac ze jestes najmadrzejszy na swiecie, madrzejszy od prawnikow, politykow i sedziow. We Francji zrobili zakaz i zaden prawnik nic nie wymyslil tam. Francuzi maja o tyle duze szczescie ze niektore buki zdecydowaly sie na rejestracje w tym kraju i otworzyly strony pod domena .fr. W Polsce buki tak nie zrobia gdyz podatek 12% ich zeżre z kopytami wiec nie oplacaloby im sie to. Wyglada na to ze koniec z graniem nadchodzi, ale poki co cieszmy sie z tego co mamy.
I dziwie sie ze nikt cie nie zbanowal po tych twoich postach z wyzwiskami i niecenzuralnymi slowami, modzi to chyba gdzies maja moderacje...
 
Z 26

zal28

Użytkownik
A ten podatek tyczy się tylko bukmacherów zarejestrowanych na terenie UE.
A co np. z azjatyckimi bukmacherami??
Azjatycki bukmacher +komórka na kartę+ karta MB tak nie da rady??
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Martinho19 1 sprawa odnosnie francji tak sie stalo bo zostal tam aresztowany szef bwina na dawaniu łapówki dlatego rzad chcial zamazac sprawe u nas bylo lobowanie i chca zamiesc sprawe pod dywan chora ustawa 2 sprawa ja nikomu pierwszy nie ublizalem jesli za pomoc ktos mnie nazywa kretynem nigdy nie czekam i po prostu odpowiedzialem i dostalem juz za to ostrzezenie zreszta nie wiem co cie to wogole obchodzi jesli nie dotyczy to twojej osoby wiec nie wiem po co sie udzielAsz o jakim banie słabe to byłó na maksa a 3 sprawa nie porownuj sytuacji z marichuana bo ja tu nic nie sprzedaje i nie lamie zadnego prawa mam prawo korzystac z serwisu legalnego zagranicznego ktory oplaca podatki bo jestem obywatelem uni a jesli bedzie to problemem to wynajme mieszkanie w czechach i tam bede obstawial tak samo poker jest gra losowo a totolotek nie popieraj te glupoty polskiego rzadu dalej.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Francuzi maja o tyle duze szczescie ze niektore buki zdecydowaly sie na rejestracje w tym kraju i otworzyly strony pod domena .fr. - a to zdanie twoje jest najlepsze tak maja duzo szczescia to jest ogromny biznes i nikgy nie zrezygnuja firmy z rynku francuzkiego wiec nie wiem o jakim szczesciu mowisz po 2 bwin i betclic juz zaskarzyly rzad francji do komisji europejskiej za ustawe cala ze jest niezgodna poczytaj troszke a potem sie wypowiadaj .
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
najgorsze jest to że nawet jak są jakies metody na obejście prawa i granie to stanie się to juz troche ryzykowne... teraz tez hazard w necie jest nielegalny ale odpowiednie organy nie maja argumentów w rekach by je egzekwowac, za niedlugo je juz dostana. ja akurat mam prace w ktorej moge sie zalogowac i obstawic co chce i juz wiem że to w ogole odpada bo jak by mnie tam jakis pajac wyczaił to klops na całego, z domu nie lepiej... pozostanie granie u ziemniakow striktr rekreacyjne i czekac jak sie rozwinie i czy w ogole sie rozwinie rynek online ze stronami .pl
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Francuzi maja o tyle duze szczescie ze niektore buki zdecydowaly sie na rejestracje w tym kraju i otworzyly strony pod domena .fr. - a to zdanie twoje jest najlepsze tak maja duzo szczescia to jest ogromny biznes i nikgy nie zrezygnuja firmy z rynku francuzkiego wiec nie wiem o jakim szczesciu mowisz po 2 bwin i betclic juz zaskarzyly rzad francji do komisji europejskiej za ustawe cala ze jest niezgodna poczytaj troszke a potem sie wypowiadaj .
a kiedy to bylo i czy odnioslo jakis skutek? a druga sprawa taka luka w internecie musi zostac wypelniona, przeciez to jest milionowy rynek i tyle ludzi nie przestawi sie przeciez na stsy i inne tego typu gowno, najgorsze jest to ze pis i inni tez popieraja ta ustawe, wyjatkiem jest chyba psl dlatego nie ma co liczyc na zmiane po wyborach jedyne co mogloby ich zniechecic to przegrana francuzow z Bwinem albo Betclickiem moze wtedy by sie opamietali.
 
B 59

blox

Użytkownik
A co z azjatyckimi bukami? Przecież w Azji jest dzicz, pełen freestyle. Mam uwierzyć, że azjatyckie buki nie będą rejestrowały Polaków, bo rudy błazen im zakazał?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom