>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
panowie juz sa problemy z ustawa...o to link http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&amp;amp;view=item&amp;amp;id=1934:ustawa-do-komisji-sportu&amp;amp;Itemid=66
Projekt ustawy hazardowej po pierwszym czytaniu trafi nie tylko do Komisji Finansów Publicznych ale także do Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. We wczorajszym głosowaniu zadecydowało o tym 211 przeciwko 191 posłów!
Jest to niewątpliwy sukces środowiska pokerowego, którego reprezantacja we wtorek przed Komisją Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki przekonywała o sportowym charakterze tej gry oraz konieczności wyłączenia pokera sportowego z ustawy hazardowej.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
ja się tylko dziwie bukmacherom internetowym iż nie dali w łapę komu trzeba, polski Kowalski ma spory procent w zyskach owych firm i czy oni chcą to tak po prostu stracić na rzecz tej ustawy?
 
R 0

rerk

Użytkownik
cichacz - czy ja wiem czy taki spory, w BF i bet365 plasujemy się poza pierwszą 10tką, ale zysk to zysk i szkoda, że o niego nie walczą, - a może walczą, tylko nie mówią o tym głośno?
 
K 0

karzele

Użytkownik
Znowu pytanie od legislacyjnego laika do legislacyjnych ekspertów. ????
Czyli jak wygląda aktualnie sytuacja z ustawą? ????
Po pierwszym czytaniu w Sejmie skierowano ją do Komisji Finansów Publicznych oraz do Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki?
Czy teraz pójdzie do drugiego czytania dopiero jak te Komisje jakoś ten projekt przemielą?
Czy to oznacza dłuższy zastój? Czy zyskamy na czasie?
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
wogole z jakiej racji panstwo chce nam zabronic zawierania zakladow chocby na betfair gdzie my płacimy panstwu angielskiemu 5% podatku od zakladow wygranych wiec rozliczamy sie z nimi to dlaczego mamy w polsce placic jakies podatki podam inny przyklad jesli kupujemy jakas rzecz w usa płacimy cło wlasnie w usa bo tam kupujemy towar wiec jesli gramy na gieldzie betfaie to placimy 5% podatku firmie angielskiej to czemu polska ma nam zabronic tam grania lub zmuszac do placenia podatkow w polsce jesli placimy w angli 5% moze mi ktos to wytlumaczyc bo tego zupelnie nie rozumie?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
wogole z jakiej racji panstwo chce nam zabronic zawierania zakladow chocby na betfair gdzie my płacimy panstwu angielskiemu 5% podatku od zakladow wygranych wiec rozliczamy sie z nimi to dlaczego mamy w polsce placic jakies podatki podam inny przyklad jesli kupujemy jakas rzecz w usa płacimy cło wlasnie w usa bo tam kupujemy towar wiec jesli gramy na gieldzie betfaie to placimy 5% podatku firmie angielskiej to czemu polska ma nam zabronic tam grania lub zmuszac do placenia podatkow w polsce jesli placimy w angli 5% moze mi ktos to wytlumaczyc bo tego zupelnie nie rozumie?
1. chce zabronic bo nic ich nie interesuje podatek dla Anglii tylko kasa dla nich
2. z ich punktu widzenia jak chcesz grac to sie wyprowadz i sobie tam plac chocby i 0.5 %
3. bedzie mozna u nas spokojnie grac w ziemniakach i stronach internetowych .pl z kursami takimi ze juz nikt nawet nie bedzie mogł sie zajaknac o grze profesjonalnej hehe
nie twierdsze ze to ok ale to nas czeka na bank.
a co ich obchodzi podatek twoj w Anglii ?
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
no a co mnie obchodzi podatek w polsce ? jesli bym korzystal z polskich serwisow placil bym podatki w polsce jesli korzystam i pracuje dla firmy legalnej angielskiej betfair to oni pobieraja mi podatek w wysokosci 5% wiec nie rozumie czemu mial bym cos placic polsce jesli kupie cos w usa tam płace cło a nie w polsce jesli ty to rozumiesz to prosze wytlumacz mi ...
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ale ty nie pracujesz dla firmy angielskiej tylko uczestniczysz w niedozwolonej usludze. Tak jakbys sie tlumaczyl ze otwierasz w Polsce sklepik z marihuana na licencji holenderskiej i sie tlumaczyl ze przeciez to jest legalne w Holandii, masz papiery ze wlascicielem jest Holender i oplaca odatek w swoim kraju to dlaczego masz ponosic odpowiedzialnosc za taki sklepik? Mam wrazenie ze chcesz pokazac ze jestes najmadrzejszy na swiecie, madrzejszy od prawnikow, politykow i sedziow. We Francji zrobili zakaz i zaden prawnik nic nie wymyslil tam. Francuzi maja o tyle duze szczescie ze niektore buki zdecydowaly sie na rejestracje w tym kraju i otworzyly strony pod domena .fr. W Polsce buki tak nie zrobia gdyz podatek 12% ich zeżre z kopytami wiec nie oplacaloby im sie to. Wyglada na to ze koniec z graniem nadchodzi, ale poki co cieszmy sie z tego co mamy.
I dziwie sie ze nikt cie nie zbanowal po tych twoich postach z wyzwiskami i niecenzuralnymi slowami, modzi to chyba gdzies maja moderacje...
 
Z 26

zal28

Użytkownik
A ten podatek tyczy się tylko bukmacherów zarejestrowanych na terenie UE.
A co np. z azjatyckimi bukmacherami??
Azjatycki bukmacher +komórka na kartę+ karta MB tak nie da rady??
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Martinho19 1 sprawa odnosnie francji tak sie stalo bo zostal tam aresztowany szef bwina na dawaniu łapówki dlatego rzad chcial zamazac sprawe u nas bylo lobowanie i chca zamiesc sprawe pod dywan chora ustawa 2 sprawa ja nikomu pierwszy nie ublizalem jesli za pomoc ktos mnie nazywa kretynem nigdy nie czekam i po prostu odpowiedzialem i dostalem juz za to ostrzezenie zreszta nie wiem co cie to wogole obchodzi jesli nie dotyczy to twojej osoby wiec nie wiem po co sie udzielAsz o jakim banie słabe to byłó na maksa a 3 sprawa nie porownuj sytuacji z marichuana bo ja tu nic nie sprzedaje i nie lamie zadnego prawa mam prawo korzystac z serwisu legalnego zagranicznego ktory oplaca podatki bo jestem obywatelem uni a jesli bedzie to problemem to wynajme mieszkanie w czechach i tam bede obstawial tak samo poker jest gra losowo a totolotek nie popieraj te glupoty polskiego rzadu dalej.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Francuzi maja o tyle duze szczescie ze niektore buki zdecydowaly sie na rejestracje w tym kraju i otworzyly strony pod domena .fr. - a to zdanie twoje jest najlepsze tak maja duzo szczescia to jest ogromny biznes i nikgy nie zrezygnuja firmy z rynku francuzkiego wiec nie wiem o jakim szczesciu mowisz po 2 bwin i betclic juz zaskarzyly rzad francji do komisji europejskiej za ustawe cala ze jest niezgodna poczytaj troszke a potem sie wypowiadaj .
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
najgorsze jest to że nawet jak są jakies metody na obejście prawa i granie to stanie się to juz troche ryzykowne... teraz tez hazard w necie jest nielegalny ale odpowiednie organy nie maja argumentów w rekach by je egzekwowac, za niedlugo je juz dostana. ja akurat mam prace w ktorej moge sie zalogowac i obstawic co chce i juz wiem że to w ogole odpada bo jak by mnie tam jakis pajac wyczaił to klops na całego, z domu nie lepiej... pozostanie granie u ziemniakow striktr rekreacyjne i czekac jak sie rozwinie i czy w ogole sie rozwinie rynek online ze stronami .pl
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Francuzi maja o tyle duze szczescie ze niektore buki zdecydowaly sie na rejestracje w tym kraju i otworzyly strony pod domena .fr. - a to zdanie twoje jest najlepsze tak maja duzo szczescia to jest ogromny biznes i nikgy nie zrezygnuja firmy z rynku francuzkiego wiec nie wiem o jakim szczesciu mowisz po 2 bwin i betclic juz zaskarzyly rzad francji do komisji europejskiej za ustawe cala ze jest niezgodna poczytaj troszke a potem sie wypowiadaj .
a kiedy to bylo i czy odnioslo jakis skutek? a druga sprawa taka luka w internecie musi zostac wypelniona, przeciez to jest milionowy rynek i tyle ludzi nie przestawi sie przeciez na stsy i inne tego typu gowno, najgorsze jest to ze pis i inni tez popieraja ta ustawe, wyjatkiem jest chyba psl dlatego nie ma co liczyc na zmiane po wyborach jedyne co mogloby ich zniechecic to przegrana francuzow z Bwinem albo Betclickiem moze wtedy by sie opamietali.
 
B 59

blox

Użytkownik
A co z azjatyckimi bukami? Przecież w Azji jest dzicz, pełen freestyle. Mam uwierzyć, że azjatyckie buki nie będą rejestrowały Polaków, bo rudy błazen im zakazał?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom