>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nowe logo forum

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Przedstawiam 2 wstepne wersje nowego logo forum. Prosze o wasze uwagi i sugestie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zdecydowanie wersja z ciemniejszymi paskami ;) Te jasne rażą po oczach. Logo bardzo fajne, najważniejsze, że kolorystyka ta sama.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Nie jest to jeszcze wersja ostateczna, jesli macie jakies pomysly co mozna zmienic, dodac, prosze o sugestie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Takze jestem za 1 opcja. Szkoda ze nikogo z F1 nie ma :jezora:
Jakaś niewielka postać snookerzysty też by mogła się pojawić.. :jezora:

Nie jest to jeszcze wersja ostateczna, jesli macie jakies pomysly co mozna zmienic, dodac, prosze o sugestie.
Jak wyżej.. ;)
A tak poważnie to wiadomo, że wszystkich dyscyplin być tam nie może..

Moim zdaniem to pierwsze logo jest odpowiednie i chyba nic bym już tam nie zmieniał.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja bym dał Federera/albo tenisistke (Kirilenko &lt;3) w tle. A snookerzysta i bolid jakiś to może jak te czarne ludki tam są. Ale to chyba będzie za dużo... Albo jakiegoś hokeistę, w końcu to na forum popularna dyscyplina obok tenisa.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ja bym właśnie wybrał to pierwsze jaśniejsze będzie się lepiej komponować z layoutem forum, oraz może nazwa forum powinna nie być tak zbita ze sobą. Taka moja sugestia. Najlepiej zrobić ankietę.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
musze powiedzieć, że ciekawie to wygląda ????
zmienic kolejność tj. najpierw napis, później obrazki ...
no i zaznaczyć F oraz B ;-)
jedyny minus to to, ze moze zrobic sie troche &quot;bajkowo&quot;, czyli kolory - wyraziste.

projekty proponowane przez lucasa: nr 1 zdecydowanie ???? (ahh ta ramka)
edit: tak mysle ... snajper ma racje .. nie lubie radykalnych zmian ... nr 1 od Lucasa !
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
bunik pomysłowe :] Kolory inne i byłoby git, ale faktycznie troszkę za dużo tego, ale też można dodać do ankiety.
 
Do góry Bottom