>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe logo forum

V 256

vernix

Użytkownik
Pierwsza propozycja lepsza, ale napis leży i kwiczy. Zbyt &quot;tłusty&quot; cień, grubością dorównujący literom. Zamiast białego koloru można dać gradient białego z jasnym szarym, co uwydatni tekst, a jednocześnie wkomponuje się on w tło. Obrys liter &quot;F&quot; i &quot;B&quot; jest zbędny (porównajcie z obecnym logo). &quot;.com&quot; również można dać nieco innym kolorem/gradientem. I odstęp między literami zwiększyć o 1-2pt. Takie moje zdanie ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Lucas zdecydowanie 1 wersja,

Ja bym dał Federera/albo tenisistke (Kirilenko &lt;3) w tle. Albo jakiegoś hokeistę, w końcu to na forum popularna dyscyplina obok tenisa.
podbijam :spokodfhgfh: 3 gwiazdy na logo w zupełności wystarczą a płeć piękna lepiej wygląda ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mi sie nie podoba bo nie widzę Alexsa tylko grajka z Barcy :p fee :p
Logo to 1 oki możecie dać nowe ale zróbcie stary układ działów :/
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wlasnie mialem pisać o tym ze jednemu sie nie bedzie podobało za na Avku jest Messi zamiast Ronaldo itp itd ;) trzeba bedzie jakos dogodzić wszystkim ????
i to co pisał MadAngel ... weźcie zmiencie stary układ działów ... w sumie się już prawie przyzwyczaiłem ale denerwuje mnie i za pewne wielu innych userów
 
L 8

luk

Użytkownik
Jesli macie zyczenia odnosnie postaci wystepujacych w banerze, to smialo piszcie. Postaram sie wykorzystac wszystkie postaci i zrobic kilka banerow.
Dzieki za wszystkie opinie i ciesze sie, ze wiekszosci przypadla do gustu moja praca :)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
WEdług mnie logo przedstawione przez Lucasa w swojej prostocie to prawdziwy majstersztyk. Może miałbym lekkie obiekcje (po kiego LeBron ;/ ) ale i tak jest super ;)
PS Dajcie żużlowca ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Znów piłkarz Barcy...Doberman znów będzie miał doła.Przychylam się do pomysłu Benka ,jakaś ładna tenisistka przyciągneła by oko i uwagę,o hokeiście nie marzę.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ja bym dał Federera/albo tenisistke (Kirilenko &lt;3) w tle. A snookerzysta i bolid jakiś to może jak te czarne ludki tam są. Ale to chyba będzie za dużo... Albo jakiegoś hokeistę, w końcu to na forum popularna dyscyplina obok tenisa.
Tenisista ponad wszystko i jakaś piękna sportsmenka bo Messi na pewno nie jest twarzowy tym bardziej jak nie był Ronaldinho.

Jak dla mnie logo w jaśniejsze paski.
 
joozin89 0

joozin89

Użytkownik
Jak już ktoś napisał 3 sportowców wystarczy 2 już jest dodałbym jakąś siatkarkę lub tenisistkę. Jeśli chodzi o siatkarkę to proponuję jakąś polską piękność może Skowrońska:-D.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Już jest nowe logo. Także wątpliwości są rozwiane. Mała podmianka dwóch sportowców. Trochę zmian w grafice i jest ;)
Nawiązuje do starego logo i jest ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A Kubica to nie Polak?
Wystarczyłoby dać tam mały bolidzik w lewym dolnym rogu... a byłoby pięknie!


choć i tak jest fajnie... i samo forum jakieś żywsze się wydaje. miła odmiana
 
Do góry Bottom