>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe logo forum

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
ale Wy narzekacie. Tydzien lub dwa i nie bedziecie widziec roznicy
snajper, Tobie też sie nie podobało o czym pisaleś mi na GG.
Po co więc przeczysz samemu sobie?

Stary układ był dobry i nowy nie jest potrzebny.
Jednak my tu jesteśmy gośćmi, a gospodarzami administracja i to ona decyduje jak to wszystko ma wyglądać.
Będzie taki układ działów - dobra, będzie stary - super. Tak czy siak ludzie na pewno na forum pozostaną.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zawsze przy zmianach są opinie pozytywne i negatywne...
Sam pamiętam jak była zmiana softu forum z phpp na vBulletin to też sporo było głosów żeby wrócić na poprzedni soft...
Dla przypomnienia
Nowy wygląd forum ???? wróćmy do phpbb
Każdy po pewnym czasie się przyzwyczai i nie będzie to nikomu przeszkadzało.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
2 dla mnie prawie idealne oprócz tego pechowego półksiężyca i coś nie do końca jestem przekonany do tego napisu :] Tak jak ktoś wspominał może pokombinuj coś z nim o ile będziesz miał czas, chęci i jeśli administracja się zgodzi ???? Do tego jesli jeszcze można coś dodac do nie pasują mi te nazwy firm bukmacherskich w odlnym pasku... Znaczy się są ciut za duże (i do tego z lekka oczoje....) i przy bliższym przyjrzeniu wydają się tak jakby nierówne. Do tego jak już robisz te nazyw tych firm to przeciągnij to do końca bannera a nie, że za LeBronem jest taka pustka tam. Konsekwencja się kłania ???? No i do tego jeszcze te poświatujące włosy Messiego i głowa LeBrona + całe plecy i ramie na pomarańczowy ciemny czy jaki to tam jest kolor nie wygląda za fajnie ???? Wszystkie uwagi stricte życzliwe nic uszczypliwego ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ogólnie szału ni ma z tym logo ... dla mnie to czy stare, nie robi różnicy :| ... więc po co przepłacać? ????
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ja nie rozumiem dlaczego nie wybraliscie Krzynowka i tylko jego:zoltakartka::zoltakartka: Logo przyjeloby sie od razu...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jeśli już ciężko alles zmieniać to teraz jedynie Messi mi nie pasuję z tymi długimi włosami i odkrytych uchem. :spokodfhgfh:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mi brakuje glownego bohatera, czyli ... pieniedzy xD xD xD

a tak powaznie to ladny bannerek nie ma co ... kojarzy sie z poprzednim, ale jest &quot;nowoczesny&quot; i o to w tym chodzi ????
 
Do góry Bottom