>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe logo forum

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
A co myślicie o tym, żeby w tle umieścić te koszulki co wstawił użytkownik Luk , wg. fajnie się prezentują się te nazwy bukmacherów na koszulkach piłkarskich.
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
za dużo kombinujecie, tak jak było z tym Księżycem i bez koszulek wyglądało dobrze, niepotrzebnie zmienialiście.
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
o proszę ????
Zmiana loga to coś czego się nie spodziewałem. Tym bardziej jak niektórzy WALCZYLI i twierdzili ze stare ohydne logo jest &quot;znakiem rozpoznawczym&quot; tego forum...
Ale najbardziej mnie rozbawiło ze te same osoby teraz z uśmiechem na twarzy się zacieszaja zmiana ????
Lifting loga JAK NAJBARDZIEJ przysłuży się forum. Podoba mi sie że nawiązuje do starego.
Moje lekkie uwagi:
- Nie marudźcie co za osoby powinny być umieszczone na logu bo ile osob tyle gustów
- Usunięcie półksiężyca znacznie poprawiło wygląd
- Czcionka niestety jest lekko &quot;nudna&quot; (mozna znalesc coś naprawde ciekawego na necie)
- Jak jest Messi i Lebron to spokojnie zmiesci sie tam 3 osoba i wypełni pustkę. Bo logo z prawej strony wygrala jakoś pustawo (rzeczywiście jakiś znany tenisista/tka by pasował/a)
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
To logo co jest teraz jest piękne, Stadion(Camp Nou chyba to jest) super wygląda, a loga bukmacherów na koszulkach fajnie też się komponuje ze sportowcami. Ja bym zostawił to, takie moje zdanie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
o proszę ????
Zmiana loga to coś czego się nie spodziewałem. Tym bardziej jak niektórzy WALCZYLI i twierdzili ze stare ohydne logo jest &quot;znakiem rozpoznawczym&quot; tego forum...

Ale najbardziej mnie rozbawiło ze te same osoby teraz z uśmiechem na twarzy się zacieszaja zmiana ????

Lifting loga JAK NAJBARDZIEJ przysłuży się forum. Podoba mi sie że nawiązuje do starego.

Moje lekkie uwagi:
- Nie marudźcie co za osoby powinny być umieszczone na logu bo ile osob tyle gustów
- Usunięcie półksiężyca znacznie poprawiło wygląd
- Czcionka niestety jest lekko &quot;nudna&quot; (mozna znalesc coś naprawde ciekawego na necie)
- Jak jest Messi i Lebron to spokojnie zmiesci sie tam 3 osoba i wypełni pustkę. Bo logo z prawej strony wygrala jakoś pustawo (rzeczywiście jakiś znany tenisista/tka by pasował/a)
hehe dokładnie.

Już nic nie zmieniać jest dobrze.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
o proszę ????
Zmiana loga to coś czego się nie spodziewałem. Tym bardziej jak niektórzy WALCZYLI i twierdzili ze stare ohydne logo jest &quot;znakiem rozpoznawczym&quot; tego forum...
Ale najbardziej mnie rozbawiło ze te same osoby teraz z uśmiechem na twarzy się zacieszaja zmiana ????
Zmiana nie jest jakaś drastyczna. Kolorystyka jest zachowana w podobnym tonie. Dodane pewne motywy graficzne w tle. Dwóch sportowców zostało podmienionych na bardziej &quot;aktualnych&quot;.
Nadal jest jeden fenomen piłkarz oraz jeden fenomen koszykarza.
Nie jest to na pewno &quot;rewolucyjna&quot; zmiana loga i nadal jest &quot;znakiem rozpoznawczym&quot; ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zmiana nie jest jakaś drastyczna. Kolorystyka jest zachowana w podobnym tonie. Dodane pewne motywy graficzne w tle. Dwóch sportowców zostało podmienionych na bardziej &quot;aktualnych&quot;.
Nadal jest jeden fenomen piłkarz oraz jeden fenomen koszykarza.

Nie jest to na pewno &quot;rewolucyjna&quot; zmiana loga i nadal jest &quot;znakiem rozpoznawczym&quot; ;)
To lepiej dać fenomen żużla Tomka Golloba i fenomen (prawie) biathlonu Tomka Sikorę, Polaków trzeba promować, a nie jakichś zagranicznych
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jak dla mnie to teraz jest OK. Wpradzwie każdy może się czepiac, dawac swoje propozycje ale tak nigdy bysmy nie wybrali nowego loga forum. Jest jak jest teraz i trzeba przyznac ze projekt fajny. O sportowców można sie kłocic, ale oczywiscie to zalezy od nas kibiców (kazdy kibicuje komu innemu), Adminini wybrali takich sportowców i trzeba to uszanowac. Dla mnie 5. ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja mam propozycję, może już padła, lecz może i nie ???? chyba większość z naszej społeczności FB ma coś pojęcia o PS ... więc moglibyśmy zrobić temat, w którym by każdy kto chciał dodawał swoje logo i by się zrobiło ankietę na kilka dni ???? wystarczy że ktoś będzie znał wymiary i coś może zdziałać ????
 
analpr0be 0

analpr0be

Użytkownik
Mam pytanie, czy w związku z wejściem nowej ustawy o grach hazardowych nie jest potrzebna zmiana logo forum? Tu podaję punkty, które mnie ciekawią:
Art.29.1. Zabrania się reklamy i promocji gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych oraz gier na automatach.
...
blabla
...

6. Przez reklamę gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na automatach rozumie się publiczne rozpowszechnianie znaków towarowych lub symboli graficznych i innych oznaczeń z nimi związanych, a także nazw i symboli graficznych podmiotów prowadzących działalność w zakresie gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na automatach oraz informacji o miejscach, w których takie gry lub zakłady są urządzne i możliwościach uczestnictwa.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Mam pytanie, czy w związku z wejściem nowej ustawy o grach hazardowych nie jest potrzebna zmiana logo forum? Tu podaję punkty, które mnie ciekawią:
Forum jest na brytyjskim serwerze (w okolicach miasta Maidenhead :razz: ) , wiec nie podlega prawu państwa polskiego.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
no bardzo fajnie to wygląda, ale w przyszłym, bo to nie pierwsze i nie ostatnie proponował bym kobietę i jakiś polski akcent. Ps. zamiast Messiego mogliście dać C. Ronaldo bo on chyba ostatnio jest największą gwiazdą piłki
 
Do góry Bottom