>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe logo forum

al_capone 29K

al_capone

Gangster
no bardzo fajnie to wygląda, ale w przyszłym, bo to nie pierwsze i nie ostatnie proponował bym kobietę i jakiś polski akcent. Ps. zamiast Messiego mogliście dać C. Ronaldo bo on chyba ostatnio jest największą gwiazdą piłki
Zmiany Loga przez prawdopodobnie kilka lat nie będzie, więc nie ma co o nim dyskutować.
Kolega Vde w kontekście polskiego prawa dobrze napisał.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
no bardzo fajnie to wygląda, ale w przyszłym, bo to nie pierwsze i nie ostatnie proponował bym kobietę i jakiś polski akcent. Ps. zamiast Messiego mogliście dać C. Ronaldo bo on chyba ostatnio jest największą gwiazdą piłki
Z tym że Ronaldo jest ostatnio większą gwiazdą piłki się nie zgodzę :] Messi w tym sezonie zainkasował wszystkie nagrody jakie mogły być do zdobycia, a o przytłaczającej ilości głosów już nie muszę pisać ;) CR9 dostał jedynie nagrodę za najładniejszą bramkę :] No chyba że jesteś płcią żeńską to już wiem czemu uważasz Cristiano za największością gwiazdę ;) Żart oczywiście ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
nie trochę mnie źle zrozumiałeś pisząc gwiazdę miałem nie namyśli nie najlepszego piłkarza ubiegłego roku jakim niewątpliwie był Messi, tylko tego który się najlepiej &quot;sprzedała&quot; w sensie marketingowo, zwłaszcza po przejściu do Realu Cristiano stała się chyba najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym piłkarzem
 
Do góry Bottom