>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe programy bukmacherskie

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Informacja dla zainteresowanych wyścigami koni:
na norweskiej stronie http://totopro.no jest do bezpłatnego ( po zarejestrowaniu się ) pobrania pełna wersja programu TotoPrO XV
 
W 0

winettou

Użytkownik
Do czegos takiego bys musial napisac wlasny program. Nie widze jednak sensu takiego dzialania, patrzac nawet na roznice kursu. Ew program ktory z tych 6 bukow powie Tobie gdzie jest najlepszy kurs
 
P 0

pyjter

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie czy spotkaliście się z programem który po podaniu złóżmy loginu i hasła do jakiegoś buka typu bet365, bwin stawia automatycznie kupony?? Mam pojedyncze zakłady ok. 50szt dziennie i nie chce mi się za każdym razem klepać i szukać np. w bet365 gdzie nie ma wyszukiwarki. Napisałem sobie skrypt który rozpoznaje co to za liga etc... ale chciałbym żeby to był taki samograj czyli importuje typy do programu gdzie podane jest nazwa spotkania, liga(te dwie rzeczy mogę dostosować do formatu programu) i stawka i ten stawia automatycznie u buka.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie czy spotkaliście się z programem który po podaniu złóżmy loginu i hasła do jakiegoś buka typu bet365, bwin stawia automatycznie kupony?? Mam pojedyncze zakłady ok. 50szt dziennie i nie chce mi się za każdym razem klepać i szukać np. w bet365 gdzie nie ma wyszukiwarki. Napisałem sobie skrypt który rozpoznaje co to za liga etc... ale chciałbym żeby to był taki samograj czyli importuje typy do programu gdzie podane jest nazwa spotkania, liga(te dwie rzeczy mogę dostosować do formatu programu) i stawka i ten stawia automatycznie u buka.
Obawiam się, że nie ma. Sam szukałem i się poddałem. Pierwszy etap mam 500 betów... a potem pod dutching na wyższej stawce. Chętnie bym zapłacił za takiego bota, co wg reguły postawi mi zakłady...

Niestety zdarzenia nie u wszystkich mają numer widoczny.

Gdyby udało Ci się znaleźć automat - PW poproszę.
 
P 0

pyjter

Użytkownik
Trzeba ogarnąć kogoś kto zna dobrze flasha, asp.net, php. Można wykorzystać do tego strony mobilne tam zawsze klucze są podane w nagłówkach.
mobile.bet365.com/#type=Coupon;key=1-1-13-29765132-2-17-0-0-1-0-0-4100-0-0-1-0-0-0-0-0-0;ip=0;lng=21;anim=1
mobile.bet365.com/#type=Coupon;key=1-1-13-29713209-2-17-0-0-1-0-0-4100-0-0-1-0-0-0-0-0-0;ip=0;lng=21;anim=1
mobile.bet365.com/#type=MarketCount;key=1-1-8-56948598-3-0-0-0-1-0-0-0-0-0-1-0-0-0-0-0-0;ip=0;lng=21

Jak byś był zainteresowany to ja chcę zlecić to by zrobić taki skrypt to możemy podzielić koszty. Chyba że jeszcze ktoś się dołączy i 5-6 buków wybrać żeby obstawiał równolegle. Ligi idzie poparować to nie problem.
 
Do góry Bottom