>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

V 256

vernix

Użytkownik
pokazaliscie jakas tam skutecznosc ktorej nikt nie moze potwierdzic.
Skuteczność rzędy 70% jest przesadzona o dobre kilkanaście procent. Ja temu programowi podziękowałem już w fazie &quot;testów&quot;. Dla mnie nic ciekawego.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Dijon-Guingamp (2,5) - 1,55 - under ⛔
Clermont-Ajaccio 1-1 1,60 - podwójna szansa ✅
Brest-Amiens (2,5) - 1,57 - under ⛔
Bastia-Boulogne 1 1,95 ⛔
Nimes-Angers 2 2,73 ⛔
Wehen-Freiburg 2 1,95 ✅
1.FC Koln-Bielefeld 1 1,85 ⛔
Telstar-Apeldorn 2 3,22 ⛔
Livorno-Empoli 1 1,80 ⛔
wyniki nie swiadcza o &quot;atrakcyjnosci&quot; tego programu..
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Ja również nie jestem zachwycony jego skutecznością. Autorzy chyba zbytnią uwagę zwrócili na zarabianie na nim i panelu płatności niż samym algorytmie. Program przed wprowadzeniem testu powinien przejść jeszcze kilka testów i przeróbek... Abonament jest z góry przesadzony! Ale jak ktoś chce to niech bierze nie mam zamiaru zrobić negatywnej reklamy tylko pisze to, co mi wyszło w testach i nie chce żeby się ktoś rozczarował, jeżeli wiąże z tym programem duże nadzieje ja również nie jestem zachwycony jego skutecznością. Autorzy chyba zbytnią uwagę zwrócili na zarabianie na nim i panelu płatności niż samym algorytmie. Program przed wprowadzeniem testu powinien przejść jeszcze kilka testów i przeróbek... Abonament jest z góry przesadzony! Ale jak ktoś chce to niech bierze nie mam zamiaru zrobić negatywnej reklamy tylko pisze to, co mi wyszło w testach i nie chce żeby się ktoś rozczarował, jeżeli wiąże z tym programem duże nadzieje
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
ale jak ja mam zaplacic za abonament skoro nawet nie wiem jak te testy wypadly. pokazaliscie jakas tam skutecznosc ktorej nikt nie moze potwierdzic. kolega wyzej podal typy ktore &quot;srednio&quot; siadly. Ja moze bylbym chetny ale nigdy nic w ciemno nie biore. zamieszczajcie codziennie np po 2 typy przez tydzien i wtedy zobaczymy co i jak
Testy programu były, kto chciał ten się zgłosił.
Najpierw kilka osób do pierwszej fazy testów dostało program, sprawdzali skuteczność programu oraz wykrywali błędy przez ponad miesiąc.
W drugiej fazie testów która trwała około 2 tygodni (w zależności od czasu zgłoszenia) program otrzymał każdy kto się zgłosił do testów.
Więc kto chciał ten mógł sobie sam sprawdzić program.

A co do skuteczności typów - program nie ma 100% skuteczności i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę, nie ma idealnych rzeczy, nie obiecuję gruszek na wierzbie.
Większość osób z tego forum testowała poprzednią darmową wersję czyli &#39;Analizatora&#39; jeżeli chcesz się sam przekonać jaka jest skuteczność to poszukaj na tym forum a na pewno znajdziesz bardzo dużo cennych informacji.
A co do abonamentu to jest on tylko i wyłącznie za możliwość pobierania aktualnej bazy danych dzięki której nie trzeba wprowadzać ręcznie danych.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
ale jak ja mam zaplacic za abonament skoro nawet nie wiem jak te testy wypadly. pokazaliscie jakas tam skutecznosc ktorej nikt nie moze potwierdzic. kolega wyzej podal typy ktore &quot;srednio&quot; siadly. Ja moze bylbym chetny ale nigdy nic w ciemno nie biore. zamieszczajcie codziennie np po 2 typy przez tydzien i wtedy zobaczymy co i jak
średnio? ... TRAGICZNIE 1 mecz na 9 wszedł :zoltakartka:
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Ja proponuje podać wszystkie typy z weekendu i w tedy każdy zobaczy jaka byla skutecznośc oraz czy warto kupić, jeśli jesteście zadowoleni z jego skuteczności to nie powinniście robić problemu od jednego weekendu nie zbiedniejecie a program albo będzie miał dobrą reklame albo nikt z niego nie skorzysta bo nie warto
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Ja stwierdziłem że ten tydzień i pare dni to za mało na przetestowanie programu dlatego wykupiłem abonament na marzec. zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, bo nie ma się co sugerować jednym weekendem.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że Wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Nikt nie obiecywał skuteczności 100% Co do tych wczorajszych meczy, spoko fakt, kiepsko to wygląda. Tylko mam pytanie do autora tego postu. Analizowałeś te mecze czy tylko &quot;na pałę&quot; przepisałeś typy z programu?? Jak przepisałeś suche typy to nie dziw się że wyniki mogą być różne. Program to tylko maszyna. On nie myśli, a jest jeszcze za mało9 zaawansowany, żeby opierać się na wszystkich ważnych czynnikach tj (kartki, kontuzje, forma zdrowotna zawodników, przewidywane ustawienie i skład)
Co do skuteczności 70%, która była na screenach, to pewnie i tak nie uwierzycie, że miał taką skuteczność. Bankowo jest już wydana opinia, że jesteśmy naciągaczami itp. Trudno, żyje się dalej, a ja wiem swoje.
I chyba najważniejsze. Nie chcesz, nie kupuj. Tylko nie rozumiem jednego. Jak program był darmowy to było super. Działał na gorszym algorytmie, trzeba było ręcznie wyniki wprowadzać, ale i tak było świetnie. A teraz, kiedy chcemy, żebyśmy przynajmniej strat nie ponosili w związku z programem, to nagle taki kiepski się zrobił. Mam wrażenie, że gdyby dalej był darmowy to Wasza opinia byłaby zupełnie inna.
W żadnym wypadku nie chciałem nikogo urazić tym postem. Więc jeśli ktokolwiek poczuł się dotknięty, to przepraszam.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Skuteczność rzędy 70% jest przesadzona o dobre kilkanaście procent. Ja temu programowi podziękowałem już w fazie &quot;testów&quot;. Dla mnie nic ciekawego.
To może powiesz mi vernix czemu nic nam nie napisałeś, w czasie testów???
;)
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
ostatni raz podaje typy ????
A.Karnten-Mattersburg 1 1,83
Mouscron-Anderlecht 2 1,60
Hercules-UD L.Palmas 1 1,75
Queens Park-Ayr 2 1,80
Breda-Sp.Rotterdam 1 1,70
Ostrawa-V.Zizkov 1 1,50
jak nie wejdą wszystkie to będzie żal ... ???? siedziałem z 1 godzinę nad typami ???? i analizami
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Ludzie nawet gdyby program okazał się klapą to powinniście przynajmniej trud i wisiłek twórców programu docenić, a jak uważacie że jest do kity nikt Wam nie karze płacić abonamentu. No coż chyba taka jest już mentalność polaków. :-D
 
G 46

ghs

Użytkownik
I chyba najważniejsze. Nie chcesz, nie kupuj. Tylko nie rozumiem jednego. Jak program był darmowy to było super. Działał na gorszym algorytmie, trzeba było ręcznie wyniki wprowadzać, ale i tak było świetnie. A teraz, kiedy chcemy, żebyśmy przynajmniej strat nie ponosili w związku z programem, to nagle taki kiepski się zrobił. Mam wrażenie, że gdyby dalej był darmowy to Wasza opinia byłaby zupełnie inna.
Sprawiasz wrażenie, jakbyś się wczoraj urodził. Przecież ludzie jak zapłacą choć 5 złotych, to się cudów spodziewają, nie mów, że nie byłeś tego świadom.
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
Znalazłem typy na ten wekend, sposró nich postarałem sie wybrac najpewniejsze , w niedziele wieczorem lub w poniedziałek popołudniu przedstawie jaki yield wyszedł mi ze wszystkich wybranych przeze mnie spotkań i oddzielnie z tych &quot;najpewniejszych&quot;
 
V 256

vernix

Użytkownik
To może powiesz mi vernix czemu nic nam nie napisałeś, w czasie testów???
;)
Program wywaliłem po 2 dniach, taką miał piorunującą skuteczność. Niby co miałem pisać? Że skuteczność oscyluje przy ok. 50%?! Poprawilibyście to? Na forum codziennie jest po kilkaset nowych postów, myślisz że mam czas przegląd choćby większość?
 
T 0

termometr123

Użytkownik
wiadomo ze to tylko maszyna. nikt nie liczyl na 100% skutecznosc bo to tylko matemyka i nijak to sie ma do sportu....ale nadal podtrzymuje moja prosbe zwiazana z podawaniem nawet 1 typu dziennie ktory program by przewidzial dajac wysoki procent wystapienia danego wyniku.
 
R 0

raulito86

Użytkownik
ludzie jestem tu nowy, od kilku dni śledzę dyskusję na temat analizatora. Testowałem pierwszą wersję analizatora i w mojej opinii był zbyt słaby. Postanowiłem więc wprowadzić kilka nowych rzeczy do niego i mam swój własny analizator.

Odnosząc sie do postu Vernixa: według mojego analizatora
A.Karnten-Mattersburg 1 1,83
Mouscron-Anderlecht 2 1,60
Hercules-UD L.Palmas 1 1,75
to trzy mecze które powinny wejść.
Pozostałych nie zdążyłem przeanalizować.
Co do meczu Ostrava- V.Żizkov, nie kierował bym się żadnymi analizami, ponieważ w Czechach dopiero rozpoczyna się runda wiosenna i nie wiadomo w jakiej formie są zespoły. Nie mówie, że Ostrava nie wygra, ale program w tym momencie moim zdaniem nie jest w stanie przewidzieć wyniku z dużą dokładnością. ( to samo tyczy się lig, które dopiero startują w rundzie wiosennej). Radziłbym poczekać z typami w takich ligach kilka kolejek.

Nie rozumiem wszystkich tych, którzy krytykują twórców ANALIZATORA, chłopaki napewno włożyli w niego dużo pracy. 20 zł to nie majątek, a skoro ktoś nie jest zadowolony z jego działania to niech sam stworzy coś lepszego. Każdy ma wybór, nikt nikomu nie karze płacić. Ja narazie nie wykupuje abonamentu. Ulepszam swój program. Może nasze wspólne doświadczenia pozwolą nam kiedyś stworzyć program, który oszuka buków. pozdr
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Ale nie chodzi o to że oni się nad tym nie napracowali tylko o to że podawana skutecznośc na początku ma się nijak do tego co teraz widzimy. Za to że podjeli taką próbe to gratulacje ale myśle ze zeby wprowadzić za program opłate trzeba by było jeszcze nad nim troche przysiąść i popracować. Ale to już zalerzy od autorów pewnie że 20 to nie majątek i się ludzie skusza ale zbyt długo nie będą abo opłacać.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
I chyba najważniejsze. Nie chcesz, nie kupuj. Tylko nie rozumiem jednego. Jak program był darmowy to było super. Działał na gorszym algorytmie, trzeba było ręcznie wyniki wprowadzać, ale i tak było świetnie. A teraz, kiedy chcemy, żebyśmy przynajmniej strat nie ponosili w związku z programem, to nagle taki kiepski się zrobił. Mam wrażenie, że gdyby dalej był darmowy to Wasza opinia byłaby zupełnie inna.
Dukat, troche sie zachowujesz jakbys spadl z ksiezyca
dopoki program byl darmowy, ludzie rozsylali sobie go po sieci, na forum wrzucali typy itd bylo to wszystko wspolna walka z bukami, testowali sobie, probowali, jak wygrali bylo super, jak nie to trudno, bo program tak na dobra sprawe mogl tylko pomoc...
nadszedl jednak czas ze przekroczyles magiczna granice i wstapiles w szeregi osob sprzedajacych za kase programy typujace, wiadomo jaka jest opinia o takich rzeczach, ludzie od razu lekko zmienili nastawienie, od darmowych rzeczy wymaga sie nie wiele, uzywanie ich nic nie kosztuje i jak sa do niczego to po prostu kasujemy i koniec, ale jak trzeba za cos zaplacic to juz wymagania rosna, jak ktos bierze za cos kase to musi nam zagwarantowac ze cos dostaniemy w zamian... wg mnie sprawa jest bardzo prosta, za szybko i za duzo kasy chcecie...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dukat, troche sie zachowujesz jakbys spadl z ksiezyca
dopoki program byl darmowy, ludzie rozsylali sobie go po sieci, na forum wrzucali typy itd bylo to wszystko wspolna walka z bukami, testowali sobie, probowali, jak wygrali bylo super, jak nie to trudno, bo program tak na dobra sprawe mogl tylko pomoc...
nadszedl jednak czas ze przekroczyles magiczna granice i wstapiles w szeregi osob sprzedajacych za kase programy typujace, wiadomo jaka jest opinia o takich rzeczach, ludzie od razu lekko zmienili nastawienie, od darmowych rzeczy wymaga sie nie wiele, uzywanie ich nic nie kosztuje i jak sa do niczego to po prostu kasujemy i koniec, ale jak trzeba za cos zaplacic to juz wymagania rosna, jak ktos bierze za cos kase to musi nam zagwarantowac ze cos dostaniemy w zamian... wg mnie sprawa jest bardzo prosta, za szybko i za duzo kasy chcecie...
Spoko, tylko z tego co pamiętam to największym minusem pierwotnej wersji było ręczne wpisywanie wyników. To teraz tego nie trzeba robić. Ale coś za coś. Statystyk nie dostajemy za darmo, mario też się napracował nad aplikacją, plus jeszcze serwer na którym trzymane są aktualizacje.
Jak sam zrobiłem Analizatora to oprócz czasu i energii nic mnie to nie kosztowało. Ale teraz jest inaczej. A chyba sam rozumiesz że ja nie chce ponosić strat na programie. A tak przy okazji to jak na razie zysków też nie mam żadnych. Poprostu zaczynam wychodzic na zero.
Każdy oczywiście może mieć własną opinię. I uważam, że tutaj należy zakończyć temat odnośnie ceny programu i samego abonamentu. Kto będzie chciał spróbować to wykupi, kto nie to nie i tyle. Takie jest moje zdanie ;)
 
Do góry Bottom