>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
S 2

stevie

Użytkownik
ewidentnie zagrales valubeta.
byl surebet na betonvalue - czy skad go wziales i bukmacher nie dal Ci sie &quot;ojebac&quot;.
niestety zamiast od razu anulowac Ci po meczu wygrane (czytaj zrobic zwrot) to zrobili to po kilku dniach.
sprawdz w regulaminie i poszukaj punktu dotyczacego anulowania zakladu.
w jakich przypadkach moga to zrobic, jesli bedzie napisane, ze kiedy chca, szczerze Ci powiem to ani SBR ani LGA Ci nie pomoze
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Powiem Ci jedno - czasem lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Oddsring sobie poleciał w ch.. kulki, wymyślili sobie, że mogą sobie anulować zakład, bo nagle nie gra kilku zawodników. Debilizm w czystej postaci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To nie dziękujcie za zrozumienie, bo ja tego właśnie nie rozumiem.

Był sobie mecz, mieliście go w ofercie podobnie jak inne firmy, obniżaliście kursy podobnie jak inne firmy, mecz rozliczyliście, a po 3 dniach stwierdziliście, że jednak nie, bo kilku zawodników nie było?

To niech ktoś kompetentny odpowie mi na pytanie. Jak ja postawię np na Barcelone w starciu z Lechią Gdańsk i Barcelona nie wygra, a potem po meczu znajdę informacje o tym, że Barcelona grała bez Messiego, Pique, Xaviego i Iniesty to dostanę zwrot ponieważ &quot;zespół, który faktycznie wystąpił w spotkaniu można uznać za inny niż ten, na który podawaliście kursy na Waszej stronie&quot;?

I jeszcze jedno pytanie. Jest mecz NBA, tuż przed meczem na rozgrzewce 3 zawodników doznaje kontuzji. Po meczu patrzycie sobie na wynik spotkania, jest nie po Waszej myśli, bo Wasz bilans na tym meczu byłby ujemy i tak po prostu sobie robicie zwroty tak?


Czekam z niecierpliwością na rzeczową odpowiedź na pytanie.

Powyższego maila wrzucałem.


Dostałem coś takiego:


Poniższa wiadomość to oficjalne i ostateczne stanowisko naszej firmy odnośnie meczu KTH Krynica - TH Unia Oświęcim.

Uprzejmie informujemy, iż kursy oferowane na to spotkanie na naszej
stronie były nieważne ze względu na fakt, że były obliczone na mecz
pomiędzy dwoma pierwszymi drużynami. Jednak w związku z tym, iż
jedna z tych drużyn zrezygnowała z uczestnictwa w meczu, zmuszając
klub do wystawienia drużyny rezerwowej, proponowane przez nas przed tą
decyzją kursy nie były już stosowne do realnej sytuacji meczowej.

Jako że odpowiednie kursy nie zostały wprowadzone, podjęliśmy
decyzję o anulowaniu wszystkich zakładów, jakie zawarte były w
związku z tym spotkaniem, i choć rozumiemy, iż nasi gracze zawierali
zakłady w dobrej wierze, zdecydowaliśmy się na anulowanie zakładów
by zapewnić uczciwe traktowanie wszystkich graczy i pozostać w zgodzie
z obowiązującymi na naszej stronie zasadami. Cofnięcie zakładów
było wynikiem działań naszego dostawcy kursów meczowych, co czyni
podjęte kroki globalnymi i dotyczącymi także innych bukmacherów
korzystających z usług tego samego dostawcy.

Więcej szczegółów co do punktów regulaminu, na podstawie których
taka decyzja została podjęta można znaleźć w jego sekcjach 9 i 10
na naszej stronie (pod adresem http://pl.oddsring.com/terms#9).

Odnosząc się do Pańskich wątpliwości co do tego, że w wielu
sportach występują rozmaite kontuzje czy inne nieprzewidziane braki w
składach zespołów - w przypadku &quot;zwyczajnych&quot; zmian w składzie,
które zachodzą typowo w sporcie oczywiście w ten sposób byśmy nie
zareagowali, lecz w momencie odejścia z zespołu wszystkich graczy,
którzy &quot;tworzyli&quot; dany kurs i sam zespół, inna reakcja byłaby
niewłaściwa. W przypadku graczy dotkniętych kontuzją czy przy
pojedynczych przypadkach konfliktów finansowych w skali drużyny taka
sytuacja nie miałaby miejsca - jednak w takiej sytuacji uznaliśmy, iż
tematem obstawiania nie był mecz jako taki, lecz sytuacja finansowa
drużyn, w związku z czym w imieniu uczciwego traktowania graczy
zakłady zostały anulowane.

Bardzo przepraszamy wszystkich dotkniętych tą sytuacją graczy i z
góry dziękujemy za ich zrozumienie.

Chcielibyśmy podkreślić, iż środki graczy nie zostały utracone,
jako że wszystkie zakłady zostały rozliczone po kursie 1.00, a
środki wróciły na konta graczy - zarówno w przypadku wygranych jak i
przegranych zakładów.

Szczegóły anulowanego zakładu można znaleźć po zalogowaniu na
stronę w zakładce „Moje konto” i „Historia zakładów”. W
przypadku dalszych pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt pod
adresem mailowym [email protected] .

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.


Prosimy o nie zmienianie tematu maila, nie wysyłanie nowych wiadomości
dotyczących tego samego zagadnienia oraz nie kasowania historii
korespondencji.
W przeciwnym razie czas odpowiedzi na zapytanie może się przedłużyć.

Z poważaniem,
OddsRing - Biuro Obsługi Klienta

No to poszło dalej, na odpowiedź czekamy:

A jaka to jest niby różnica czy nagle 10 zawodników by doznało kontuzji czy rozwiązało kontrakty? Nie ma ich na meczu i tyle. Zawodnicy rozwiązali kontrakty i grali rezerwowi, tak samo jak w przypadku kontuzji, więc jaką Wy tutaj widzicie różnice?

Informacja była w internecie o tym, Wy nie znaleźliście, bo widać od hokeja macie równie nieudolną osobę jak mieliście od zimówek czy motorów i tyle. Informacja była dobrych kilka godzin przed meczem. Wasza osoba zajmująca się hokejem widzę odkryła tą informację dopiero przy następnym meczu, także wypada pogratulować.

A na koniec tylko dlatego, że byliście na minus na tym meczu wymyślacie sobie anulowanie zakładów po kilku dniach i wymyślacie sobie jakieś uzasadnienia nie wiadomo skąd. Powołujecie się na punkt 9 regulaminu, którego widać sami nie znacie:

9.1 Zakłady mogą zostać uznane przez nas za nieważne włączając, ale nie ograniczając się do następujących sytuacji:
Jeżeli zakład odnosi się do zdarzenia odwołanego. Kursy zakładów wielokrotnych zostanie przeliczony ponownie z pominięciem kursu na zdarzenie odwołane.
Jeżeli zakład dotyczy zdarzenia, które nie rozpoczęło się w ciągu 36 godzin po planowanym czasie rozpoczęcia.
Jeśli wynik zdarzenia był znany publicznie przed końcem spotkania.
Jeśli wystąpił błąd transmisji lub inny problem techniczny.
Jeżeli istnieje podejrzenie nadużycia finansowego.
Jeżeli zakład został zaakceptowany już po rozpoczęciu wyścigu, gry lub innego zdarzenia.
Jeżeli brakuje rzeczywistej daty lub czasu zakładu albo niezbędnych dane osobowych Klienta ze względu na błędy w transmisji.

W wyżej wymienionych przypadkach stawki zostaną zwrócone na konto gracza.


Zdarzenie nie było odwołane, nie było opóźnione o 36 godzin, wynik nie był znany publicznie przed końcem spotkania, nie było błędów transmisji, żadnych nadużyć finansowych, zakłady zaakceptowane dobre kilka godzin przed meczem, data rzeczywista.

Więc gdzie Wy tu widzicie jakąkolwiek niezgodność?



I dalej punkt 10:

10.1 W każdym przypadku, gdy zakład został przyjęty lub płatność została dokonana przez nas w wyniku błędu, ze względu na fakt, że podane kursy i / lub wyniki zakładów były wyraźnie błędne, zastrzegamy sobie prawo do poprawy błędów nawet po zakończeniu zdarzenia. Odnosi się to do możliwości ponownego rozstrzygnięcia odpowiednich zakładów. Jeżeli nie ma ku temu wystarczających powodów, zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia zakładu, a tym samym zwrotu stawki konto gracza. Dokładamy starań, by informować Klientów o błędach najszybciej, jak to tylko możliwe.

10.2 Wszelkie środki pieniężne, które zostały dopisane do konta lub zostały wypłacone w wyniku błędu, muszą zostać zwrócone na nasze żądanie. Mogą być także wycofane bezpośrednio z konta gracza. Jeśli pieniądze wygrane w wyniku błędu zostały używane do wszelkich późniejszych zakładów, zastrzegamy sobie prawo do ich anulowania.

10.3 My (w tym nasi pracownicy i agenci), ani nasi partnerzy czy dostawcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym stratę wygranej, która wynika z jakiegokolwiek błędu popełnionego przez nas lub przez gracza.

10.4 W przypadku błędów systemowych i komunikacyjnych lub wad występujących w związku z połączeniem z naszym oprogramowaniem, ani my, ani nasz dostawca oprogramowania, agenci i / lub jakiekolwiek podmioty powiązane, nie będą odpowiedzialne wobec gracza ani jakiejkolwiek osoby trzeciej za wszelkie koszty, wydatki, straty lub roszczenia wynikające lub powstałe z takich błędów.



Nie było błędnych kursów, kursy mieliście takie same jak inne firmy na rynku, nie było żadnych odwróconych kursów ani nic.

Także łaskawie w końcu może sensownie się wytłumaczcie. Sory, nie ma wytłumaczenia na to, także zachowajcie chociaż odrobinę honoru, którego niewiele Wam zostało, przyznajcie się do błędu i rozliczcie mecz zgodnie z wynikiem spotkania.

Bo z takim podejściem szczerze mówiąc możecie oczekiwać, że w niedalekiej przyszłości rynek się zamknie na Waszą firmę.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Nie ma zadnego punktu w regulaminie by mogli nam od tak sobie kase zajebac.
Caly czas czekam za ostateczna decyzja bo te ich wypociny to zenada lekka.
Jak nie to wiadomo co dalej robimy z tym.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Wymieniając maile to raczej nic nie da. Będą dalej wklejać swoje formułki. Polecam zadzwonić do nich, ja tak załatwiłem swoja sprawę z Unibet. Na maila dostawałem ciągle te same formułki, a po telefonach zmiękła im buła. Sprawę tez już powinniście zgłosić do LGA i innych podmiotów.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Od nowego tygodnia sprawa zostanie zgloszoda do roznych podmiotow.
Weekend sie zbliza, za duzo gry, nie bedzie czasu na pisanie.

Kto chetny sie podpiac to pisac smialo.
Czym wiecej osob tym lepiej, nie musze chyba tego tlumaczyc.
 
G 0

grzyboland

Użytkownik
Witam. Założyłem to konto specjalnie po to żeby też coś zrobić z sytuacją na oddsring. Puściliśmy w nocy dzień przed rozpoczęciem meczu KTH-Unia (oczywiście wiedzieliśmy jakim składem zagrają kto by nie skorzystał ???? ) udało mi się złapać kurs 5,80 za 600zł co daje na czysto 2880zł. W sobote na moim koncie na odd kasa się zgadzała a w poniedziałek złodzieje zabrały i moim zdaniem tylko i wyłącznie dlatego że byli grubo w piz.... Ja i moich 4 kolegów postawiliśmy podobne kursy i każdemu zabrali kasę. Myślę, że trzeba tych cwaniaczków jakoś postraszyć albo zgłosić to gdzieś, 2880zł drogą nie chodzi a postawiłem uczciwie, a to że ci laicy nie wiedzieli jakim składem zagra Krynica już mnie ch... obchodzi.
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Czytam tak te wasze skargi, i choć gram u nich to na to osobiście nie pograłem, i szczerze, bym nie pograł, a na pewno nie za dużą kasę jak niektórzy z was mówią. Po pierwsze, jak idziecie w same surebety, a po drugie, jeszcze dokładacie takie wałki jak omijanie limitów itd, to żaden buk by wam nie chciał pozwolić ugrać za dużo. Późno zareagowali, fakt, ale w jedną stronę to wy ich ochujacie, w drugą oni was - obiektywnie żadna różnica.
Osobiście uważam, że LGA raczej wam nic nie da poza dodatkowym materiałem do wklejenia tutaj. A do każdego krzyczycie, że złodzieje, że oszuści, ale dalej pieniążki i zakłady lecą. Więc jak to jest - pchacie kasę złodziejom i potem płaczecie na forach czy raczej kozak w necie dupa w świecie? ;)
No ale czekam niecierpliwie na kontynuację tej waszej historii.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czytam tak te wasze skargi, i choć gram u nich to na to osobiście nie pograłem, i szczerze, bym nie pograł, a na pewno nie za dużą kasę jak niektórzy z was mówią. Po pierwsze, jak idziecie w same surebety, a po drugie, jeszcze dokładacie takie wałki jak omijanie limitów itd, to żaden buk by wam nie chciał pozwolić ugrać za dużo. Późno zareagowali, fakt, ale w jedną stronę to wy ich ochujacie, w drugą oni was - obiektywnie żadna różnica.
Osobiście uważam, że LGA raczej wam nic nie da poza dodatkowym materiałem do wklejenia tutaj. A do każdego krzyczycie, że złodzieje, że oszuści, ale dalej pieniążki i zakłady lecą. Więc jak to jest - pchacie kasę złodziejom i potem płaczecie na forach czy raczej kozak w necie dupa w świecie? ;)
No ale czekam niecierpliwie na kontynuację tej waszej historii.

Kolejnej osobie w tym temacie widać muszę powiedzieć te same słowa:

Czasem lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wróc tutaj jak nauczysz się czytać i myśleć jednocześnie.




Btw. Oddsring uważa, że to, że mieli takie same kursy jak reszta rynku to był ich ewidentny błąd i podstawa do zwrotów.

Ale reklamujcie ich dalej.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Czytam tak te wasze skargi, i choć gram u nich to na to osobiście nie pograłem, i szczerze, bym nie pograł, a na pewno nie za dużą kasę jak niektórzy z was mówią. Po pierwsze, jak idziecie w same surebety, a po drugie, jeszcze dokładacie takie wałki jak omijanie limitów itd, to żaden buk by wam nie chciał pozwolić ugrać za dużo. Późno zareagowali, fakt, ale w jedną stronę to wy ich ochujacie, w drugą oni was - obiektywnie żadna różnica.
Osobiście uważam, że LGA raczej wam nic nie da poza dodatkowym materiałem do wklejenia tutaj. A do każdego krzyczycie, że złodzieje, że oszuści, ale dalej pieniążki i zakłady lecą. Więc jak to jest - pchacie kasę złodziejom i potem płaczecie na forach czy raczej kozak w necie dupa w świecie? ;)
No ale czekam niecierpliwie na kontynuację tej waszej historii.
Wybacz, jako obserwator nie zauważyłem, by ktoś wspomniał o arbitrażu, a raczej o możliwości zagrania tego zakładu za większą sumę, a to różnica, buk sam sobie na to pozwala, więc wybacz, sam powinien o to zadbać.
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Wróc tutaj jak nauczysz się czytać i myśleć jednocześnie.
Spokojnie kolego, doceniam twój gniew i internetowe punkciki, ale zapewniam, że umiem. Widzę jednak, że emocje po skasowanym beciku jeszcze nie opadły, i to jeszcze nie jest miejsce na moje komentarze na ten temat. Nie ma sprawy, będę już tylko czytał to, co prawdziwie mądrzy mają do powiedzenia ;)

Wybacz, jako obserwator nie zauważyłem, by ktoś wspomniał o arbitrażu, a raczej o możliwości zagrania tego zakładu za większą sumę
Chodziło mi o te dokładki, o których pisali 2 strony temu. Za bardzo nie ufam bukom, szczególnie że czytałem o podobnych historiach u paru, np. u Betclica. No i jak podokładasz do meczu, nad którym buk potem siedzi i kombinuje, jak tu kasy nie stracić, to się nie dziw, że tobie też życie utrudniają potem - jakby beta całego nie cofnęli, to by się pewnie próbowali doczepić pojedynczo. . No ale jak mówiłem, czekam na dalszy rozwój sprawy.
 
E 2

emedic

Użytkownik
A jakiego powodu masowo stawialiście w Oddsring?
Przecież wiele bukmacherów wystawiało ten mecz w ofercie, a ja na przykład, mając do zagrania &quot;pewny&quot; mecz ale też i kontrowersyjny to wolałbym wybrać bardziej renomowanego buka, nawet kosztem mniejszego kursu.. Najlepiej u ziemniaka, bo wtedy bardzo trudno byłoby im się &quot;wykręcić&quot;
Jeżeli Wam Oddsring rozliczył ten mecz to dlaczego nie zleciliście szybko wypłaty na Skrilla?
Wypłacają bardzo sprawnie, nawet po kilkunastu minutach. Zagrać, wygrać i uciekać ????
Pytam się jedynie z ciekawości i życzę powodzenia w dochodzeniu swoich racji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 92

hagi

Użytkownik
Byly osoby co wyplacily od razu i takiego problemu jak my nie maja.
Nie wyplacilem z prostej przyczyny, ze bet byl grany prawidlowo i skad mialem wiedziec, ze anuluja zaklad po trzech dniach?
Kazdy buk prawidlowo rozliczyl to dlaczego mialoby mi przyjsc do glowy by wyplacac bo zrobia zwroty i okradna mnie z pieniedzy?
Z jakiego powodu?
Ano z takiego, ze to nisza, nigdzie nie da sie pograc mocniej, jedynie pinn, ale mial azjana+1 i po kazdym pograniu zbitka kursu wiec duzo bys nie upchnal.
Gralem wszedzie gdzie sie da, tylko te wynalazki anulowaly zaklad.
A co do dokladek to nie wiem w czym problem widzicie, buk na to pozwala to i tak gralem i nie tylko ja - normalna kolej rzeczy
Zadne oszustwo z naszej strony, gralismy value i tyle i powinno byc wszystko wyplacone tak jak inni to zrobili.

Pisac kto chce sie podpiac pod SBR, sprawa zostanie zgloszona tam w przyszlym tygodniu, nastepne kroki beda podjete takze dosc szybko.
Zachcialo im sie oszukiwac, teraz im to wyjdzie bokiem.
 
E 2

emedic

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, życzę powodzenia choć czeka zapewne trudna walka. Ja bym radził uderzyć także do licencjodawcy. Tylko konkretnie opisać problem, bez jakiś emocjonalnych wstawek.
Z pinnem to tak jak piszesz, kiedyś zbiłem kurs na jakieś siatkówce rosyjskiej czy podobnym wynalazku z 2.10 na 1.67, limity były bardzo małe z rzędu 160 PLN a ja waliłem równo na maksa, do bólu ;)
 
G 0

grzyboland

Użytkownik
panowie, powiedzcie czy wogóle jest szansa ujrzeć jeszcze te wygrane pieniądze? Macie jakieś pomysły? ja mam z 5 osób które się podpiszą pod tym jak nas w konia zrobili
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Masz napisane kilka postów wstecz ich stanowisko, w którym na dzień dobry piszą:
&quot;Poniższa wiadomość to oficjalne i ostateczne stanowisko naszej firmy odnośnie meczu KTH Krynica - TH Unia Oświęcim.&quot;
Zmian nie będzie i w tym momencie temat się wyczerpał.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Czy promocja w oddsring z zakladem bez ryzyka od 1 wplaty jest nadal aktualna...Prosze o odp najlepiej admina bo nie moge znalesc tego w dziale promocji...Ewentualnie poprosze o linka do promocji..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom