>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
panowie, powiedzcie czy wogóle jest szansa ujrzeć jeszcze te wygrane pieniądze? Macie jakieś pomysły? ja mam z 5 osób które się podpiszą pod tym jak nas w konia zrobili
piszcie teraz dlaczego nie anulowali dzisiejszego meczu Chrobry - W Plock kurs poczatkowy z rana na Chrobrego wynosil 6.1 a koncowy przed meczem okolo 2.8 sytuacja podobna do tamtej, dzis nie anulowali , mozecie wspomniec o tej sytuacji jesli bedziecie walczyc o tamte wygrane! Nie anulowali bo Chrobry przegral jakby wygral robili by zwroty
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 2,4K

promark

Użytkownik
Mam kilka pytań co do tego buka:
1. Jak tam jest z weryfikacją, wystarczy przy wypłacie skan dowodu i już czy wymagają jakiś rachunków itp ?
2. Można wpłacać przez Paysafecard ? I wypłacać od razu na konto bankowo
3. Skrillem można wpłacać i wypłacać czy w ogólnie go nie obsługują ?
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Mam kilka pytań co do tego buka:
1. Jak tam jest z weryfikacją, wystarczy przy wypłacie skan dowodu i już czy wymagają jakiś rachunków itp ?
2. Można wpłacać przez Paysafecard ? I wypłacać od razu na konto bankowo
3. Skrillem można wpłacać i wypłacać czy w ogólnie go nie obsługują ?
Podbijam !
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
1. wypłaciłem kwotę mniejszą niż 100zł i nie chcieli weryfikacji, jak wypłaciłem więcej, to poprosili scan dowodu i chyba foto skrilla (bo tak wpłacałem)
2. nie wiem - nie używam
3. obsługują i to bardzo szybkie wypłaty, dosłownie do 5 minut z reguły
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Mam kilka pytań co do tego buka:
1. Jak tam jest z weryfikacją, wystarczy przy wypłacie skan dowodu i już czy wymagają jakiś rachunków itp ?
2. Można wpłacać przez Paysafecard ? I wypłacać od razu na konto bankowo
3. Skrillem można wpłacać i wypłacać czy w ogólnie go nie obsługują ?
1. Weryfikacja jest według uznania buka. W regulaminie mają punkt, że jak osiągniesz chyba 2300 euro obrotu wpłatami i wypłatami to będzie konieczna. Innymi słowy: nie trzeba od razu wrzucać dokumentów, tylko jak poproszą - ale wtedy musisz dosłać wszystko o co proszą, bo bez tego wypłaty nie ma. Na plusie jest to, że dość szybko weryfikują.
2. Można wpłacać, ale - jak już ktoś pisał - najpierw obrót, potem wypłata. Darmowa, jak wszystkie na Oddsring. Szybciej od bankowych działają u nich portfele internetowe, bo wiadomo, na przelewy szczególnie międzynarodowe się zawsze czeka.
3. Skrill jest przez nich bardzo mile widziany, nigdy nie miałem problemu - nielimitowane wypłaty, w dowolne dni. Obsłużyli mnie najszybciej w 20min, najdłużej czekałem ok. 8 godzin jak dosyłałem dokumenty, bo zleciłem wypłatę w nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Ludzie, nie grajcie w tym buku !!!!!! Kolejny ich błąd, mecz na live potem normalnie nawet, więc nie było mowy o zdjęciu z oferty , rozliczone poprawnie, część wypłaciła a część ma zwrot stawki i nic więcej !!!!! dobrze że poszło do sbr o nich i czekamy na odzew. OMIJAJCIE TEGO BUKA SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chodzi o mecz futsala serie A, gdzie trzymali kursy do samego konca mimo iz inni poblokowali... ŻENADA . mecz zakonczyl sie wynikiem 20-0 i cofnęli wszytsko po jednym dniu. To nie bukmacher, to zenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
juvepoland1897 28

juvepoland1897

Użytkownik
Ten bukmacher robi sobie istne kpiny mecz ma się odbyć 12/01/2013 o godzinie 20:00 kupon zagrany tego samego dnia o godzinie 12:00 po kursie ponad 3.0. Mecz zakończył się na naszą korzyść czyli zaklad wygrany . W niedziele jeszcze wszystko się zgadza na koncie , kasa dodana , kupon rozliczony jako wygrany , a dzis ok godziny 13:00 mecz rozliczony 1:1 i kasa odjęta z konta . Tłumaczą się że źle wystawione kursy , a co najlepsze każdy bukmacher miał takie same kursy , a jeszcze ciekawostka mecz był do grania na live po jeszcze wyższym kursie i to do konca meczu , a oni się tłumaczą że źle wystawione kursy . Powiem tak jeżeli jest jeszcze ktoś kto został oszukany na Futsalu wczoraj to proszę się zgłaszać będę działał w tej sprawie dalej bo ja tego tak nie zostawię . Nie ważne jaka kwota ważne , że wygrana i to prawdziwa !!!!!
OGÓLNIE NIE POLECAM NIKOMU GRY w oddsring !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OddsRing OSZ**CI TYLE W TEMACIE !!!!
 
K 2

klek

Użytkownik
Spotkaliscie sie tez z takimi dzialaniami buka jesli chodzi o wazne spotkania typu Serie A, Premier League, NBA, NHL, KHL itp?
Nie spieszy mi sie, moge powalczyc z obrotem niskimi stawkami po 50e, zeby wyrobic bonus, ale jak tak czytam ten temat to strach cos stawiac, bo robia co im sie podoba jesli kupon wygra.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Oddsring to swietny bukmacher , ostatnio zagrany mecz gdzie oni jako nieliczni zaspali z kursami , mecz wchodzi , najpierw wyplacaja wygrana ale na drugi dzień anulują .

Dzien później kolejny mecz zagrany gdzie ring znow przyspal , tym razem mecz już nie wszedł , co robi ring ??? nic , tym razem już prawidłowa porazka , ale mysle ze gdyby mecz wszedł to bylyby zwroty i formulka od nich :

Jak już poprzednio Pana informowaliśmy, czasem w wyniku błędu ludzkiego
lub technicznego mogą wkraść się nieścisłości i kursy są wtedy
wyświetlane niepoprawnie, za co bardzo serdecznie przepraszamy.
Ta decyzja jest ostateczne i stoi w zgodzie z naszym regulaminem, a
dokładniej częścią 9 i 10 ogólnych warunków i zasad, które można
znaleźć na naszej stronie


Goraco polecam granie u tych malinowych cieci .
 
H 92

hagi

Użytkownik
W sprawie hoka cos ruszylo i czekam za finalem calej tej szopki.
Dzialam we wlasnej intencji + pare osob z ktorym mam kontakt regularny takze napisze jak juz bede wszystko wiedzial.
 
juvepoland1897 28

juvepoland1897

Użytkownik
Witam ???? Hagi jak coś to się odezwij do mnie co i jak na priv bede wdzieczny .
Ja napewno im tego nie popuszczę , już sprawę poruszyłem i będę działał dalej w tym temacie jeżeli ktoś jeszcze oszukany na futsalu to podbjajcie do mnie na priv , razem napewno coś ugramy !!!
Kolega im zacytował : &quot; To obojętnie jaki mecz postawie i będzie wygrany to możecie mi go rozliczyc 1:1 , bo napiszecie że się pomyliliście w kursach &quot; przecież to czysta kpina !!!!! Nie dajmy się nabrać tylko walczymy i jestem przekonany ze odzyskamy pieniądze !!!
Pozdro jak coś to priv
 
H 92

hagi

Użytkownik
niestety juve - czytaj bruksel nie pomoge.
Dzialam we wlasnej osobie + paru innych - tak jak napisalem wyzej i tego nie zmienie.
 
juvepoland1897 28

juvepoland1897

Użytkownik
Słuchajcie jeżeli chce ktoś odzyskać kasę za hokej czy futsal pisać do mnie zająłem się sprawą i sa małe postępy także pisać jak coś !!! Potrzebuje jak najwiecej osob poszkodowanych !!!!
Pozdro
odezwij sie do mnie walcze o pieniadze za hokej + futsall
 
K 0

kromson1985

Użytkownik
Witam
Zostalem oszukany przez tego bukmachera w tej chwili pisze mejle i probuje odzyskac pieniadze ktore mi sie naleza wysylam screeny i jezeli ktos sie spotkal z podobnym oszustwem prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w zalacznikach kupon oraz wynik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom