>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
po prostu się pomylili, w każdej firmie się to zdarza, wyślij im maila z linkiem do wyniku i powinni poprawić
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kolejna mega profesjonalna sytuacja. Chciałem wejść w historie za listopad, nie ma takiej opcji na stronie więc poprosiłem mailowo, przysłali mi excela z niedziałającymi hyperlinkami. No więc mail od nich:


Dear Sir,

To see each individual transaction for this month and the last, please click on the &quot;My account&quot; tab after logging in, and select appropriate filters in the &quot;Account history&quot; section below your details.

The data we have exported into an excel sheet is our backend office data, with hyperlinks not working since they lead to information only some of our employees have access to (including bet calculation sheets). We do apologise, but providing you the full details of each individual coupon would require multiple hours of copying and pasting of each record, which is a very time-consuming job, and a workload that we do not at the moment have staff capacity for without inconveniencing other players by being able to provide them with less of our attention; therefore, we will not be able to provide such details.

In the future, should you wish to keep track of your placed bets and processed payments for personal reasons, please keep a record of the data you can find in the &quot;My account&quot; tab - for example, by copying and pasting the entire list into a spreadsheet, such as an Excel document. It will allow you to access the information at any time in the future, and will be a much quicker way to locate certain bets from your end.

We apologise for any inconvenience caused and thank you in advance for your understanding.
Hello.

Unfortunately we do not have a technical possibility to provide the archived account history.
Żenada buk.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Witam, dzisiaj zrobiłem do tego buka depozyt z Moneybookers, ale podczas rejestracji podałem innego maila niż mam na moneybookers. Od razu zablokowali mi konto, miał ktoś kiedyś taką sytuacje? I musze teraz wysyłać im jakieś skany dowodu czy może wystarczy zmiana adresu email bo już sam nie wiem.
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Pewnie nie chcą, żebyś im po czasie napisał z maila MB że ktoś użył twoich środków bez twojej zgody - a z maila od konta u nich, że nie wiesz, skąd się wzięły na koncie. To ta cała polityka przeciwdziałania oszustwom, czy jak się u nich nazywa - chronią swoje tyłki, proste i zrozumiałe ;) Wyślij skan dowodu jak proszą, albo jakiegokolwiek dokumentu ze zdjęciem/adresem/co wymagają (prawko, paszport) i nie powinno być problemu, może nawet nie będziesz musiał zmieniać maila.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 11

felix-malu

Użytkownik
szybkie pytanie.. dokonując pierwszej wpłaty powiedzmy 600 zł czy od razu zostanie dopisane do mojego konta 600 zł z warunkiem że nie mogę wypłacić tylko bonusu dopóki nie wykonam wymaganego planu Oringów??
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
szybkie pytanie.. dokonując pierwszej wpłaty powiedzmy 600 zł czy od razu zostanie dopisane do mojego konta 600 zł z warunkiem że nie mogę wypłacić tylko bonusu dopóki nie wykonam wymaganego planu Oringów??
bonus dostajesz dopiero po wyrobieniu odpowiedniej liczby punktów bonusowych - tylko i wyłącznie wtedy.
pozdro!
 
oddsring 16

oddsring

Użytkownik
Ponieważ wielu graczy pyta, jak właściwie działa ten nasz bonus - wyjaśnimy go sami. ;)

Oferujemy bonus o wartości 200% pierwszej wpłaty (do 600 PLN). Jest automatycznie wypłacany w momencie spełnienia warunków – zebrania odpowiedniej liczby punktów Oring, które zbierać można zawierając zakłady sportowe.

&quot;ZROBIŁEM DEPOZYT, A BONUSU NIE MA. CO SIĘ STAŁO?&quot;
Bonus nie jest naliczany od razu po wpłacie - a dopiero po zebraniu określonej liczby punktów.

&quot;TO ILE RAZY MUSZĘ OBRÓCIĆ? I ILE MAM NA TO CZASU?&quot;
Otrzymujecie 1 punkt Oring (bonusowy) za każde 3zł wygrane lub przegrane, więc każdy postawiony zakład zbliża do odblokowania bonusu. Nie ma ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, a środki na koncie mogą być dodawane lub wypłacane bez utraty punktów Oring.

&quot;TO ILE MAM PUNKTÓW?&quot;
Możecie na bieżąco sprawdzać, ile punktów już macie na swoim profilu na naszej stronie, a brakującą liczbę punktów oraz wysokość bonusu można obliczyć za pomocą kalkulatora na naszej stronie.

&quot;A JAKIEŚ DODATKOWE BONUSY, JAK TEN JUŻ MAM?&quot;
Po uwolnieniu bonusu możecie dalej zbierać punkty bonusowe - a jak osiągniecie kolejne progi, wymieniać je na nagrody rzeczowe (np. tablet, aparat, smartfon) lub ich równowartość pieniężną. Dokładne przeliczniki dostępne są na naszej stronie.

&quot;A TO DLACZEGO O TYM NIE NAPISALIŚCIE?&quot;
Dokładne zasady promocji dostępne są w zakładce &quot;Promocje&quot; na naszej stronie i w paru miejscach w Internecie - teraz także tu ????

W razie dalszych pytań - zapraszamy do kontaktu tutaj, na naszym profilu na Facebooku (Oddsring PL), Twitterze (@OddsringPL) lub wyślijcie maila (szczególnie w przypadku kwestii indywidualnych). Chętnie pomożemy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
F 26

facepalm

Użytkownik
Nie polecam korzystać z oferty tego buka. Przypominam że to złodzieje, którzy porobili graczom nieuzasadnione zwroty za mecz hokeja Krynica-Oswiecim (jako jedyna firma na świecie !!!)
Do tego bardzo wysokie marże a co za tym idzie niskie kursy, fatalna oferta(nie mieli nawet olimpiady w Sochi)
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Faktycznie z Sochi trochę przespali sprawę, bo chyba tylko jakiś hokej był, ale na ofertę z piłki nie mogę u nich narzekać ???? a i kursy się czasem ciekawe trafią, choć faktycznie trzeba poszukać.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Faktycznie z Sochi trochę przespali sprawę, bo chyba tylko jakiś hokej był, ale na ofertę z piłki nie mogę u nich narzekać a i kursy się czasem ciekawe trafią, choć faktycznie trzeba poszukać.
Ogólnie to ten buk się cofa zamiast iść do przodu.
Każdy sport na którym &quot;popłynęli&quot; kończą z ofertą i takie jest ich rozwiązanie...
Skoki, F1, teraz zapewne też motorki pójdą taką drogą... Zwroty według własnego &quot;widzimisie&quot;. Jeszcze brakuje, żeby ogłosili śledztwo w sprawie ustawiania spotkań niczym STS ???? Do tego żałosne obniżanie kursów w chwili grania kuponu.
 
oddsring 16

oddsring

Użytkownik
czekam 4 dni na weryfikacje konta
Przepraszamy - możliwe, że mail do nas zwyczajnie nie dotarł, lub nasza odpowiedź zaginęła w folderze spam. Prosimy o kontakt z naszym supportem pod adresem [email protected] . Tam, mając dostęp do danych konta i wysłanych wiadomości, na pewno pomożemy ????
Zleciłem w niedzielę wypłatę na konto bankowe do dzisiaj jest ona przetwarzana
Zazwyczaj wypłaty na konto bankowe są przetwarzane przez nas w ciągu 1 dnia, a na kontach pojawiają się następnego dnia (choć w przypadku niektórych banków trwa to dłużej - to kwestia przelewów międzynarodowych i liczby pośredniczących banków). Niestety, bez szczegółowych danych niewiele zdziałamy - dlatego prosimy o kontakt z supportem pod adresem [email protected] , a sprawdzimy, dlaczego płatność jeszcze nie dotarła. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom