>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Offseason & Preseason 2017 - dyskusje i typy

Status
Zamknięty.
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
GSW przede wszystkim maja kozacka pierwsza piatke, ale tez kompletna lawke rezerwowych: Igy, Livingston, Casspi, McGee, SwaggyP - jest w czym wybierac!
Co do Wolves - druzyny trenera TT nigdy nie graly jakos wybitnie ladnej dla oka koszykowki, wyroznialy je przede wszystkim bardzo szczelny blok defensywny, twarda i nieustepliwa gra na kazdym centymetrze parkietu no i (niestety), wykorzystywanie liderow w 120% - nawet jesli mecz jest +20pkt to i tak trzyma pierwsza piatke, co na dluzsza mete nie jest zbyt zdrowe, bo z Bullsami moze i potrafil wygrywac w sezonie zasadniczym, ale co z tego skoro zawodnicy byli tak zajechali ze do finalow nie dali rady wejsc. Wiec z ta koszykowka ladna dla oka w wykonaniu Wolves wstrzymalbym sie poki nie obejrzymy paru meczy w ich wykonaniu. W tej druzynie juz jest bardzo duzo umiejetnosci, ale jest jeszcze wiecej potencjalu do wykorzystania (chociazby obronnego, bo rzucac tam ma kto) - chyba jak wszyscy juz nie moge doczekac sie meczow przedsezonowych, ktore juz nam cos powiedza o druzynach, a co dopiero na pierwszy mecz o stawke!
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
BREAKING NEWS: Russell Westbrook właśnie podpisał extension!!! Tym samym staje się zawodnikiem z największym kontraktem w historii, otrzyma 233 miliony w ciągu najbliższych sześciu lat.
BTW. Podpisał extension w dniu urodzin Kevina Duranta. XD Kurwa, Russell, jak ja Cię kocham.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Nie wiem jaka jest stawka podatku w tym stanie, ale w tamtych okolicach jest chyba więcej nawet jak 40% , więc netto będzie około 140 mln, albo i niżej...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja bym tak podatek zapłacił jak by mi 140 zostało hehehe... ciekawe czy ta decyzja jest związana z tym że PG oraz CA zadeklarowali chęć pozostania Na prowincji dłużej niż rok. powiem Wam ze ja nie wierze W ten projekt ...kipi od testostronu A to może wywalić nawet najciekawsze pomysły w kosmos
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Napewno nic nie deklarowali, a nawet jakby to zrobili, to nie nalezy tego traktować poważnie, bo nikt nie wie jak będą tam grać indywidualnie, a co najważniejsze jak to będzie funkcjonować zespołowo.
Mając wolną rękę (bez umowy) Paul George i Carmelo Anthony na 100% nie zostaną w Thunder, nawet jakby dotarli do finału konferencji na zachodzie. A powody są oczywiste (ich najważniejszy, albo ostatni czas &quot;na górze&quot;), marketing itp
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Może to tylko spotkania przedsezonowe, oferta bardzo wąska, ale coś tam można rozgrzewkowo już popróbować pograć. Składy są mniej więcej znane, dzisiaj dwa spotkania:
Miami Heat - Atlanta Hawks
Typ: Miami Heat (Bez dogrywki)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Atlanta w tym sezonie to będzie drużyna &quot;do bicia&quot;, przechodzą totalną przebudowe, liderem zespołu jest Schroder, ale poza nim ciężko szukać kogoś solidnego w składzie, jest Bazemore, lecz w poprzednim sezonie jego gra bardzo falowała. Po drugiej stronie mamy takie nazwiska jak Dragic, Waitres, Whiteside, Winslow - myślę że sobie poradzą w starciu z Atlantą - ale jak to w spotkaniach przedsezonowych bywa każdy wie (wczorajsze spotkanie Denver z GSW...)
96-90 +++
Toronto Raports - Los Angeles Clippers
Typ: Toronto Raports
Kurs: 1.95
Bukmacher: forBET
W LAC prawdopodobnie nie zagra Blake Griffin, jest na statusie GTD - myślę że sztab LAC nie będzie forsował jego występu, jest to drużyna która totalnie nie jest ze sobą zgrana, w pierwszej piątke z nowych zawodników prawdopodobnie zagra dziś Beverley, Dekker i Gallinari - a więc większość składu. Myslę, że na odpalenie tych zawodników będziemy musieli jeszcze troszke poczekać. Z drugiej strony mamy utrzymany trzon zespołu, DeRozan, Lowry, Ibaka, Valanciunas, na pewno są zgrani, na pewno są gotowi, i mam nadzieje że nas zaskoczą i będą grali bardziej zespołowo niż w poprzednich rozgrywkach. Mimo wszystko wierze, że zgrany ze sobą skład Raports wygrają bezproblemowo z Clippersami.
121-113 +++
To tyle ode mnie, nie ma się co tutaj rozpisywać więcej, to są pierwsze spotkania przedsezonowe i tak jak mówie nie ma co grać za większe pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Dziś znalazłem jeden ciekawy mecz więc warto coś o nim napisać.
Portland Trail Blazers - Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns (+6.5) / Phoenix Suns (RYZYKOWNY)
Kurs: 1.80 / 2.80
Bukmacher: forBET
Kilka słów może najpierw o spotkaniach przedsezonowych które są rozgrywane w NBA. Kluby oszczędzają najczęściej swoich najlepszych zawodników, chcą żeby w sezon weszły powoli, małymi kroczkami, sezon jest bardzo długi, czeka ich wiele spotkań do rozegrania i na pewno są ważniejsze mecze od tych, które są przed sezonem.
Chciałem nawiązać do tego, że na papierze drużyna PTB jest lepsza, natomiast ma kilka wad. Kuleje u nich pozycja 3-4, do tego mają bardzo krótką, i w średniej jakości ławkę rezerwowych. Liderzy (Lillard, McCollum) dostaną na pewno nie więcej niż 22 minuty w meczu, Nurkić podejrzewam że też niewiele więcej. A zastępować za bardzo nie ma kim, na ławce pozostają Aminu, Collins (rookie), Napier. Z drugiej strony drużyna Suns jest bardzo młoda, wielu zawodników chce walczyć o pierwszą piątkę i będą chcieli pokazać to co mają najlepsze. Booker dostanie pewnie około 20 minut w meczu, podobnie Chandler i Bledsoe. Zastępować ich będą zawodnicy tacy jak TJ Warren, czy Derrick Jones, ponadto jest Alex Len, Tyler Ulis - to są zawodnicy którzy już nie są anonimowi w świecie NBA, mieli już przebłyski w poprzednich sezonach, a zwłaszcza TJ Warren i Jones będą mieli sporo do udowodnienia. Uważam że Phoenix wygra ten mecz, ale bezpieczniej zagrać handicap 6.5pkt.
112-114 +++
Zarowno Handicap 6.5pkt @1.80 jak caly mecz @2.80 na plus. Fajnie zlapany wysoki kurs!
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
nc+ ma chyba do końca roku kalendarzowego licencje. Na stronie jest informacja że do końca 2017 roku ale nie wiadomo czy to chodzi o kalendarzowy czy sezonowy rok więc ciężko w sumie powiedzieć.
EDIT: Jeśli ktoś jest fanem i śledzi NBA to najlepsze rozwiązanie wykupić LP. W tv i tak pokażą tylko kilka meczy, więc jak ktoś jest widzem z doskoku bo czasem lubi sobie obejrzeć mecz to są strony gdzie od rannych godzin wrzucają na strony całe powtórki w jakości HD. I jeszcze tak zaciekawiłem się tym i wyczytałem że podobno NBA nie chce sprzedawać praw do europy ale nie wiem ile w tym prawdy.
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Orlando Magic - Miami Heat
Typ: Orlando Magic
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Dwie drużyny, ze zgoła innymi celami na ten sezon. Z jednej strony Orlando które w końcu chce zaliczyć bardziej udany sezon niż pare poprzednich, z drugiej strony Miami które będzie się biło moim zdaniem o TOP5 Wschodu.
Ale teraz znajdujemy się w innej fazie sezonu, zacznijmy więc od drużyny z Miami. Nieznaczna wygrana z Atlantą, i porażka z Netsami, w drugim meczu więcej minut otrzymał Dragic który wciąż może odczuwać trudy Eurobasketu, Waitres ma dosyć rozregulowany celownik, jedyny trzyma poziom podkoszowy Whiteside. Marne 14% za 3PKT rzucone z Brooklyn, z ławki pomocni tylko Tyler i Olynyk - reszta jakos gra bez wyrazu z tego co widziałem. Przejdźmy więc do drużyny Orlando, która w tym sezonie niezbyt się wzmocniła ale doszedł Rookie Isaac, Speights z GSW oraz Simmons z San Antonio, te wzmocnienia pozwoliły zbudować całkiem przyzwoity skład który jest bardzo równy, można powiedzieć że 9-10 zawodników ze składu może grać w pierwszej piątce, więc rywalizacja w składzie na pewno będzie bardzo duża, każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Poza pierwszym składem gdzie każdy dostaje +/- 20 minut, z ławki fajne zmiany daje Simmons, Hezonja, Isaac i Speights. Moim zdaniem w tym meczu zadecyduje długa ławka Magików, oraz większe zaangażowanie w mecze przedsezonowe, które już pokazali chociażby w meczu z Dallas.
93-90 +++, kolejny plus!
 
szarcin 0

szarcin

Użytkownik
Panowie, na STSie zauważyłem osobną zakładkę w koszu - &quot;NBA H2H&quot;, a w niej jeden zakład datowany na 28.05.2018 z typami &quot;Golden State&quot; lub &quot;Pozostali&quot;. Może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa rozstrzygnięcie tego zakładu?
 
szarcin 0

szarcin

Użytkownik
A jednak, myślałem że chodzi może też o jakieś porównanie statystyk względem innych drużyn na koniec sezonu. Dzięki za odpowiedź ???? Swoją drogą zakład moim zdaniem wydaje się dość bezsensowny żeby go grać, patrząc na mały kurs i duże zmiany w składach na ten sezon. No i termin rozstrzygnięcia ;).
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Już trochę mi się dłuży ten preseason, kiedy w końcu start prawdziwej gry :mad: Mimo że zwykle omijam typowanie sparingów, to dziś jest naprawdę jeden typ który mnie kłuje w oczy.
Grizzlies @ Hawks

Grizzlies win

1.83 1xbet / 1.75 Dafabet


Grizzlies over 100.5

2.20 Dafabet
Sprawdziłem kontuzje, nic znaczącego. Wszyscy z podstawowych składów mają grać w obu drużynach. W normalnym sezonie takiego kursu w życiu nie ujrzymy, wiem że to tylko gierka treningowa, ale starterzy Grizzlies powinni tu wypracować dobrą przewagę i nie widzę powodu żeby nie zaryzykować. Debiut Marca Gasola, myślę że będzie chciał pograć trochę żeby wejść w rytm. Pierwsza piątka Memphis wygląda nieźle, drugi rok coach Fizdale wprowadza swój szybki styl gry, więcej biegania, sporo trójek. Na tle słabiutkiej odmłodzonej ekipy Hawks powinni rzucić swoje. Over punktowy Memphis to już naprawdę mega value dla mnie.
Zobaczymy, ja zagram z tęsknoty na NBA. Delikatnie bo to preseason, więc wiadomo uważamy. Powodzenia.
Preseason to jednak inna bajka, dwa zupełnie nietrafione typy :oops:
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Houston Rockets - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio do przerwy WIN
Kurs: 2.55
Bukmacher: forBET
Typ moim zdaniem warty pogrania. Każdy wie, że San Antonio w meczach przedsezonowych ma wyje****, ale jakby nie patrząc 3 z 4 swoich meczy do przerwy prowadzili, potem oddawali prowadzenie. Chłopaki chcą się pokazać, nie ma co. Z drugiej jednak strony nie zagra CP3, Rockets będą forsować trójki, Harden raczej nie będzie narzucał tempa pod RS, tym bardziej mając w głowie, że 18 października naprzeciw niemu staną najwięksi rywale z Oakland. Do tego można dodać dłuższą ławke San Antonio - Gay, Mills, Bertans, Ginobili, Forbes. Dadzą rade Spursi moim zdaniem, aczkolwiek nie stawiajcie na to domów - to tylko przedsezonowe rozgrywki, na poważne granie jeszcze przyjdzie czas ;)
51-54 +++, lekko i gładko - Spurs nie oddali żadnej kwarty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Houston Rockets - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio do przerwy WIN
Kurs: 2.55
Bukmacher: forBET
Typ moim zdaniem warty pogrania. Każdy wie, że San Antonio w meczach przedsezonowych ma wyje****, ale jakby nie patrząc 3 z 4 swoich meczy do przerwy prowadzili, potem oddawali prowadzenie. Chłopaki chcą się pokazać, nie ma co. Z drugiej jednak strony nie zagra CP3, Rockets będą forsować trójki, Harden raczej nie będzie narzucał tempa pod RS, tym bardziej mając w głowie, że 18 października naprzeciw niemu staną najwięksi rywale z Oakland. Do tego można dodać dłuższą ławke San Antonio - Gay, Mills, Bertans, Ginobili, Forbes. Dadzą rade Spursi moim zdaniem, aczkolwiek nie stawiajcie na to domów - to tylko przedsezonowe rozgrywki, na poważne granie jeszcze przyjdzie czas ;)
Odradzałbym granie nie tyle co na San Antonio a przeciwko Houston Rockets. Oni chyba najbardziej przykładają się do tych meczy. Komplet 4 zwycięstw. Harden już jeden mocny mecz, 36 pkt, 9 zbiórek i 11 asyst. Co ciekawe grał 37 minut więc jak na pre season to bardzo dużo. W ogóle w każdym meczu gra po około 30 minut i notuje dobre statystyki w pkt zbiórkach i asystach. Jedyny słaby punkt to straty bo już 21 zanotował ???? Inni podstawowi jak Capela, Paul, Ariza, Anderson też są po średnio 25-30 minut trzymani. Do tego dochodzą z ławki Gordon, Tucker czy Mbah a Moute też po około 20 minut. Więc praktycznie rotacja jaka będzie faktycznie w sezonie. Głębsza rezerwa o ile jeszcze w pierwszych meczach była trochę wykorzystywana to tak z meczu na mecz co raz mniej. Paul w meczu z Grizzlies też miał nie grać a jednak okazało się że grał 31 minut. Wydaje mi się, że nie zagra ale decyzja pewnie dopiero przed meczem zapadnie. Co do SAS to wiadomo weterani i Greg jest za mądrym trenem by forsować swoich najlepszych zawodników, zwłaszcza, że Parker na początku grudnia wróci a Leonard jeszcze nie wiadomo czy będzie dostępny na otwarcie sezonu. Na dniach na treningu kostkę skręcił Kyle Anderson i też nie będzie ryzykował żeby stracić go przed RS. Dodatkowo w ostatnim meczu Danny Green grał tylko 9 minut ale nie mam żadnych informacji czy jakaś kontuzja czy coś. Pop wykorzystuje dużo graczy i to dostają solidne minuty by się wykazać. Weterani jak Gasol, Manu, Gay czy Aldridge są już na tyle doświadczeni, że wiedzą że nie mogą się forsować, czuję pewnie nawet że od Popa mają zakaz ???? Ale 41 minut Gasola w pierwszym meczu nie kumam ???? Dużo szans dostają z ławki Bertans, Lauvergne, Forbes, Costello, Brandon Paul, White czy też Hilliard. Jestem pewny, że Houston będzie chciało wygrać, a SAS podejdzie jak do zwykłego meczu towarzyskiego. Podstawowa rotacja Rockets kontra szeroka kadra Spurs
EDIT: Murray (zapomniałem nawet o nim coś napisać ???? ale też jest dzisiaj out)
918896333485944835
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Pozwolę sobie podać kilka moim zdaniem bardzo ciekawych propozycji długoterminowych. Wszystkie kursy są z Unibet. Osobiście nie gram tego, bo Unibet niebawem ma wejść na polski rynek, więc pewnie i tak będą zwroty, ale jeśli ktoś uważa, że Unibet jednak nie wejdzie(różne są opinie na ten temat), to polecam takie typy długoterminowe:
Chicago Bulls wejdą do playoff? TAK @21,00
Jak dla mnie to jest duże value. Ja wiem, że skład Byków wygląda źle, ale dla mnie wschód to jest po prostu patologia już od dobrych paru lat i nie trzeba wiele, by się tam znaleźć w pierwszej ósemce. Ok, jest Cleveland, Boston, Toronto, Waszyngton. Do tego można jeszcze ewentualnie dołożyć Miami i Milwaukee. Ale co dalej? Indiana i Atlanta mocno się osłabiły. Wspomina się o Philadelphii, że mogą namieszać, ale ja jakoś w nich nie wierzę. Naprawdę taka drużyna z charakterem jak Chicago Bulls ma szanse, nawet z obecnym składem. Dla mnie ten kurs to gruba przesada.
New York Knicks wejdą do playoff? TAK @7,00
Jak wyżej- wschód jest na tyle słaby, że takie wielkie drużyny z charakterem i ambicjami mają szanse, nawet mając słaby skład, a Knicks znowu aż tak słabo nie wyglądają. Podobnie jak w przypadku Bulls widzę tu naprawdę duże value. Widzę potencjał w tej ekipie.
Minnesota Timberwolves wejdą do playoff? NIE @3,75
Sytuacja trochę podobna jak z Philadelphią- talenty są, ale czy to odpali już w tym sezonie? Mam co do tego spore wątpliwości. Do tego jak wiadomo zachód jest bardzo mocny, więc nie wiem dlaczego Minnesota jest niby takim pewniakiem do playoffów.
New Orleans Pelicans wejdą do playoff? TAK @2,75
Pelikany mają ciekawy skład. Pod koszem powinni wymiatać mając takie dwie bestie jak Davis i Cousins, byle dobrze to poukładać. Do tego jest jeszcze paru ciekawych graczy. Dla mnie jest to drużyna na playoffy.
Utah Jazz wejdą do playoff? TAK @3,20
Drużyna trochę się osłabiła, ale patrząc na ich skład, to widzę dla nich szanse na pierwszą ósemkę na zachodzie. kurs wart spróbowania.
Phoenix Suns wejdą do playoff? TAK @21,00
Skład Suns nie powala, ale czy oni rzeczywiście są tak słabi, żeby na ich awans dawać kurs 21,00? Dla mnie to jest przesada.

Na jakie drużyny warto stawiać, żeby zarobić, typując pojedyncze mecze w tym sezonie? Oto moje propozycje:
- Chicago Bulls - ta drużyna da zarobić w tym sezonie, naprawdę w to wierzę
- New York Knicks - tu podobnie jak z Bulls- będą dobre kursy na nich, a niejedną niespodziankę na plus sprawią
- New Orleans Pelicans
- Utah Jazz
-Phoenix Suns
-Los Angeles Clippers (drużyna się osłabiła, ale w sezonie zasadniczym mogą być groźni)
- Orlando Magic
- Indiana Pacers (są osłabieni, ale jak dla mnie mimo wszystko są trochę niedoceniani)
Na jakie drużyny bym uważał? Oto one:
- Minnesota Timberwolves
- Houston Rockets (teoretycznie druga siła zachodu, ale ja bym z tym polemizował)
- Oklahoma City Thunder (za dużo niewiadomych, różnie może z nimi być, jak ich grac to tylko jako doga)
Oczywiście są to tylko moje propozycje, dla większości niektóre z nich mogą być dziwne, ale ja tak to widzę.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
1 @ 2.50
Cleveland już przyzwyczaiło, że są słabi w preseason albo po prostu olewają. Rok temu 2W 4L a dwa lata temu 1W 6L. W tym roku jeszcze bez zwycięstwa z czterema porażkami. Dzisiaj bez LeBrona muszą sobie radzić, w jego miejsce wejdzie Shumprert. Ostatni mecz towarzyski więc na pewno nie będą się przeciążać. Nie zdziwiłbym się w ogóle jak by się powtórzyła sytuacja z Wizards gdy wszyscy podstawowi siedzieli. Dużo graczy jest testowanych jak Zizic, Holland, Felder, Osman, Calderon i Ci co dostają mniej minut w RS jak Jefferson czy Frye. Póki co Wade, Rose, Love czy Green nie zachwycają (duże prawdopodobieństwo że się nie przykładają). Orlando ambitna młodzież. Z meczu na mecz co raz więcej sprawdzają podstawową rotację. Niestety zabraknie dzisiaj Rossa, ale za to Gordon jest w mega formie. Do tego jest wielu to już się wykazało jak Biyombo, Simmons, Payton, Augustin, Isaac jest jeszcze Vucevic, Hezonja, Speights czy Mack. Na prawdę bardzo ciekawy skład mogą dużo w lidze namieszać. Taka zlepka zawodników którzy są za słabi na podstawowych ale za dobrzy by być tylko uzupełnieniem składu. Głodni gry. Widać że chcą grać i się starają walczą o skład. Easy win.
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Odradzałbym granie nie tyle co na San Antonio a przeciwko Houston Rockets. Oni chyba najbardziej przykładają się do tych meczy. Komplet 4 zwycięstw. Harden już jeden mocny mecz, 36 pkt, 9 zbiórek i 11 asyst. Co ciekawe grał 37 minut więc jak na pre season to bardzo dużo. W ogóle w każdym meczu gra po około 30 minut i notuje dobre statystyki w pkt zbiórkach i asystach. Jedyny słaby punkt to straty bo już 21 zanotował ???? Inni podstawowi jak Capela, Paul, Ariza, Anderson też są po średnio 25-30 minut trzymani. Do tego dochodzą z ławki Gordon, Tucker czy Mbah a Moute też po około 20 minut. Więc praktycznie rotacja jaka będzie faktycznie w sezonie. Głębsza rezerwa o ile jeszcze w pierwszych meczach była trochę wykorzystywana to tak z meczu na mecz co raz mniej. Paul w meczu z Grizzlies też miał nie grać a jednak okazało się że grał 31 minut. Wydaje mi się, że nie zagra ale decyzja pewnie dopiero przed meczem zapadnie. Co do SAS to wiadomo weterani i Greg jest za mądrym trenem by forsować swoich najlepszych zawodników, zwłaszcza, że Parker na początku grudnia wróci a Leonard jeszcze nie wiadomo czy będzie dostępny na otwarcie sezonu. Na dniach na treningu kostkę skręcił Kyle Anderson i też nie będzie ryzykował żeby stracić go przed RS. Dodatkowo w ostatnim meczu Danny Green grał tylko 9 minut ale nie mam żadnych informacji czy jakaś kontuzja czy coś. Pop wykorzystuje dużo graczy i to dostają solidne minuty by się wykazać. Weterani jak Gasol, Manu, Gay czy Aldridge są już na tyle doświadczeni, że wiedzą że nie mogą się forsować, czuję pewnie nawet że od Popa mają zakaz ???? Ale 41 minut Gasola w pierwszym meczu nie kumam ???? Dużo szans dostają z ławki Bertans, Lauvergne, Forbes, Costello, Brandon Paul, White czy też Hilliard. Jestem pewny, że Houston będzie chciało wygrać, a SAS podejdzie jak do zwykłego meczu towarzyskiego. Podstawowa rotacja Rockets kontra szeroka kadra Spurs
EDIT: Murray (zapomniałem nawet o nim coś napisać ???? ale też jest dzisiaj out)
918896333485944835
Rozumiem Twoje argumenty, jednak musisz też spojrzeć jakich przeciwników miało Houston i z kim wygrywali - Oklahoma (bez westbrooka, ze świeżo upieczoną piątką z PG i Melo w składzie - musieli to wygrać), Shanghai (nie będę komentował), NYK (również pozostawie bez komentarza tą drużynę) Memphis (jedyna drużyna, która potrafiła coś zagrać w obronie, jednak oni akurat mają wyjebke na przedsezonowe, Conley i Gasol wolą się oszczędzić i nie forsować). Więc dziś przyszedł czas na pierwszy sprawdzian, to czy SAS gra pierwszą piątką czy też nie, nie ma większego znaczenia. Tam każdy wie co ma robić, i wie jak ma bronić. Zatrzymali Rakiety na 97 punktach, a tamci odpalili 53 trójki na marnej skuteczności (28.3%), Harden 1/8 za trzy. Ta drużyna będzie po prostu miała problem w tym sezonie w momencie gdy zabraknie CP3, oby chłopaki poprawili celownik na GSW, bo będą mieli spory problem i dostaną niezłe manto. Co do San Antonio, Kyle Anderson o którym pisałeś zagrał dziś 26 minut, rzucił 13 punktów przy skuteczności 83.3%, Aldridge zagrał 36 minut co zaowocowało rzuceniem 26 punktów i zebraniu 10ciu piłek. LA ostatnio odbył rozmowe z Popem i coś czuje, że ten sezon będzie już zupełnie inny niż poprzedni w jego wykonaniu. To tylko przedsezon jak mówiłem wcześniej, większe analizy nie mają sensu, bo żaden z nas nie ma takich informacji, żeby móc przewidzieć ile w danym dniu trener przeznaczy minut grania dla swoich najlepszych zawodników, jakie dostali wskazówki przedmeczowe, jakie zagrywki mają trenować, tego niestety nie możemy się dowiedzieć, prawdziwe granie zacznie się dopiero z wtorku na środe, ale cieszy mnie, że kurs 2.55 wszedł praktycznie bez większych problemów, bo w drugiej kwarcie &quot;ławka&quot; Spurs kontrolowała przebieg pierwszej połowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom