>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Offseason & Preseason 2017 - dyskusje i typy

Status
Zamknięty.
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Fakt Houston nikogo znaczącego nie pokonał ale widać, że się przykładali na przekroju innych drużyn. To jest pre season i ja jak co roku odpuszczam granie go, teraz się dopiero zacznie to na co wszyscy czekali blisko 4 miesiące. LA bardzo dobry mecz pociągnął drużynę, a co do Andersona to gdzieś znalazłem informacje, że Pop powiedział, że jeśli nie może zagrać na 100% to nie będą go wstawiać, ale ta informacja w sumie była przed meczem z Nuggets. Na potwierdzenie słów, że w preseason może wszystko się zdarzyć to przewidziałem bardzo dobrze mecz Magic z Cavaliers. LBJ, Love, Jefferson i Felder (oboje trade do Atlanty) nie grali, Rose 9 minut, Wade 12 minut, JR 11 minut, Thompson 8 minut, ale ławka dała rada. Przestój w 3 kwarcie zadecydował o wyniku, mieli prowadzenie 68:60 i nagle się zrobiło 70:78
http://www.nba.com/article/2017/10/13/reports-cleveland-cavaliers-trade-richard-jefferson-kay-felder-hawks#/
 
titan 442

titan

Użytkownik
Pozwolę sobie podać kilka moim zdaniem bardzo ciekawych propozycji długoterminowych. Wszystkie kursy są z Unibet. Osobiście nie gram tego, bo Unibet niebawem ma wejść na polski rynek, więc pewnie i tak będą zwroty, ale jeśli ktoś uważa, że Unibet jednak nie wejdzie(różne są opinie na ten temat), to polecam takie typy długoterminowe:
Chicago Bulls wejdą do playoff? TAK @21,00
Jak dla mnie to jest duże value. Ja wiem, że skład Byków wygląda źle, ale dla mnie wschód to jest po prostu patologia już od dobrych paru lat i nie trzeba wiele, by się tam znaleźć w pierwszej ósemce. Ok, jest Cleveland, Boston, Toronto, Waszyngton. Do tego można jeszcze ewentualnie dołożyć Miami i Milwaukee. Ale co dalej? Indiana i Atlanta mocno się osłabiły. Wspomina się o Philadelphii, że mogą namieszać, ale ja jakoś w nich nie wierzę. Naprawdę taka drużyna z charakterem jak Chicago Bulls ma szanse, nawet z obecnym składem. Dla mnie ten kurs to gruba przesada.
New York Knicks wejdą do playoff? TAK @7,00
Jak wyżej- wschód jest na tyle słaby, że takie wielkie drużyny z charakterem i ambicjami mają szanse, nawet mając słaby skład, a Knicks znowu aż tak słabo nie wyglądają. Podobnie jak w przypadku Bulls widzę tu naprawdę duże value. Widzę potencjał w tej ekipie.
Minnesota Timberwolves wejdą do playoff? NIE @3,75
Sytuacja trochę podobna jak z Philadelphią- talenty są, ale czy to odpali już w tym sezonie? Mam co do tego spore wątpliwości. Do tego jak wiadomo zachód jest bardzo mocny, więc nie wiem dlaczego Minnesota jest niby takim pewniakiem do playoffów.
New Orleans Pelicans wejdą do playoff? TAK @2,75
Pelikany mają ciekawy skład. Pod koszem powinni wymiatać mając takie dwie bestie jak Davis i Cousins, byle dobrze to poukładać. Do tego jest jeszcze paru ciekawych graczy. Dla mnie jest to drużyna na playoffy.
Utah Jazz wejdą do playoff? TAK @3,20
Drużyna trochę się osłabiła, ale patrząc na ich skład, to widzę dla nich szanse na pierwszą ósemkę na zachodzie. kurs wart spróbowania.
Phoenix Suns wejdą do playoff? TAK @21,00
Skład Suns nie powala, ale czy oni rzeczywiście są tak słabi, żeby na ich awans dawać kurs 21,00? Dla mnie to jest przesada.

Na jakie drużyny warto stawiać, żeby zarobić, typując pojedyncze mecze w tym sezonie? Oto moje propozycje:
- Chicago Bulls - ta drużyna da zarobić w tym sezonie, naprawdę w to wierzę
- New York Knicks - tu podobnie jak z Bulls- będą dobre kursy na nich, a niejedną niespodziankę na plus sprawią
- New Orleans Pelicans
- Utah Jazz
-Phoenix Suns
-Los Angeles Clippers (drużyna się osłabiła, ale w sezonie zasadniczym mogą być groźni)
- Orlando Magic
- Indiana Pacers (są osłabieni, ale jak dla mnie mimo wszystko są trochę niedoceniani)
Na jakie drużyny bym uważał? Oto one:
- Minnesota Timberwolves
- Houston Rockets (teoretycznie druga siła zachodu, ale ja bym z tym polemizował)
- Oklahoma City Thunder (za dużo niewiadomych, różnie może z nimi być, jak ich grac to tylko jako doga)
Oczywiście są to tylko moje propozycje, dla większości niektóre z nich mogą być dziwne, ale ja tak to widzę.
Wiadomo, sezon NBA może przynieść wszystko, ale te bety są trochę szalone.
Chicago - oni chyba otwarcie mówią, że będą tankować. To jest ostatni sezon, kiedy tankowanie ma sens, bo od przyszłego zmieniają się zasady loterii draftu i Bulls zechcą na tym skorzystać. Jedyny argument to słabość wschodu, ale chyba znajdą się zespoły, które celują w PO.
Phoenix - przy tak silnym zachodzi to już naprawdę jest fantazja. Tam kolejka do PO jest ogromna, nawet jak niektórzy zawalą to nadal Phoenix jest gdzieś na jej końcu.
Typy na Utah i Pelicans jeszcze rozumiem, bo faworyzowanie do PO Clippers lub Denver mogą przegrać np. z kontuzjami.
Minnesota - nie porównywałbym jej do Philadelphi, tutaj jednak są już bardziej ukształtowani gracze jak Butler, KAT. Jak wyżej, mogą przegrać chyba tylko z kontuzjami.
Knicks - nie wiem i chyba nikt nie wie. To może wejść, ale nie wiem czy to &quot;value&quot;
Zgodze się natomiast z tym co napisałeś na końcu, na zespołach takich jak Bulls, Knicks może dać się zarobić w trakcie sezonu. Tankersi są w miare łatwi do odczytania na tle innych drużyn.
Od siebie dodam, że może być warto na początku łapać Spurs, dlatego, że wypada im Leonard, więc bukmacherzy mogą lekko podnosić kursy na nich, a Spurs już wielokrotnie pokazywali, że nawet bez liderów są bardzo mocni. Ponadto doszła im konkurencja do top3 zachodu w postaci OKC i może Wolves, a wiadomo, że nikt nie chce skończyć 4 i 5 bo to oznacza Warriors w 2 rundzie PO. Więc Spurs będą od początku spinać o cenne zwycięstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom