>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2015/2016

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ostatni mecz 5 błędów! Przedostatni 4 błędy... Na zagrywce.
5 błędów w przeciągu 5 setów to nie tak dużo dla osoby, która serwuje z wyskoku i potrafi to robić (u kobiet rzadko spotykane, większość tylko próbuje to robić). Poza tym w przeciągu całego spotkania zagrywała 28 razy, więc zdecydowanie najwięcej - a co za tym idzie - zespół robił serię dzięki jej odrzucającej zagrywce. Nie zawsze da się wbijać na czysto &quot;asy&quot;.
Sypaczką od Castiglione jest na pewno lepszą. Jak oglądałeś ostatni mecz Bielska to tam był właśnie popis fatalnej gry Argentynki. Micha gra solidnie, czasami zapomina o środkowych, ale rozgrywa dużo dokładniej.
Popović wzmocnieniem będzie zapewne dopiero w nowym roku, na razie musi wrócić do formy, bo w Rosji miała ciężki okres i oglądając jej dosłownie chwile na parkiecie w ostatnim meczu (gdzie weszła z kwadratu) oceniam, że do dobrej dyspozycji jej jeszcze sporo brakuje i potrzebuje czasu.
Sam zwróciłbym uwagę na Deję. Amerykanka po ostatnim sezonie w Sopocie miała opinie zawodniczki, która jest fatalna w przyjęciu. W tym sezonie trenerzy próbują to wykorzystać i masa piłek jest kierowana właśnie w kierunku McClendon. Różnica polega na tym, że teraz Deja radzi sobie całkiem przyzwoicie w tym elemencie, a Różycka jest mocno odciążona i dzięki temu gra lepiej.
Typ na Dąbrowę ma szanse powodzenia, bo Bielsko gra ostatnio bardzo przeciętnie, a Dąbrowa całkiem solidnie. Kurs jednak jest słaby, ja sam wolę czaić się na live na coś lepszego - może się trafi. Mecze pomiędzy Bielskiem, a Dąbrową są zwykle bardzo ciekawe i Dąbrowie może się nóżka powinąć...
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
ŁÓDŹ - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Witam Szanownych Państwa,
Na tą piękną sobotę postanowiłem przypatrzeć się temu spotkaniu. Nie ukrywam, że głównym powodem jest zatrucie gronkowcem zawodniczek Budowlanych. Trener dla lokalnej telewizji wypowiadał się iż na ostatnich treningach trenowało zaledwie siedem dziewczyn! Jeżeli nawet, któraś z zarażonych (Julia Twardowska, Ewelina Tobiasz, Dorota Medyńska, Martyna Grajber) wystąpi w tym meczu, to wiadomo, że organizm po takim zatruciu jest dość mocno osłabiony. Tak, ja wiem, że różnica umiejętności obu drużyn jest zauważalna dla każdego Janusza siatkówki. Jednak przy takim obrocie spraw decyduję się na grę w stronę siatkarek z Ostrowca, które dodatkowo są podbudowane upragnioną wygraną 3-0 z Legionowem.
Na to spotkanie, typy, które polecam są zdecydowanie warte gry. Każdy zadecyduje według swojego rozsądku, który typ zagrać. Ja osobiście polecam wszystkie trzy.

Ostrowiec +15.5 pkt @ 1.72 ✅
Ostrowiec +2.5 seta @ 2.5 ✅
Over 135.5 pkt @ 1.83 ✅

Pozdrawiam serdecznie oraz życzę wysokich wygranych.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Zgadzam się z powyższymi typami w kierunku KSZO. Dla uzupełnienia warto dodać, że ciągle kontuzjowana jest Muresan, niedawno treningi wznowiła Pycia. Co do zatruć - w czwartek pod kroplówką leżały jeszcze Liniarska, Grajber i Tobiasz. Przed obejrzeniem warto byłoby sprawdzić faktyczną szóstkę gospodyń i odpowiednio zwiększyć stawkę w razie sporych braków ;)

Aluprof Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz
Zapowiada się jednostronnie.
Bydgoszcz straciła niedawno Czyżnielewską i Krawulską. Szczególnie brak tej drugiej może być odczuwalny. Pozyskano na szybko Dominikę Minicz (Sieradzan), która po upadku Zawiszy Sulechów (I liga) chyba wyjechała do Francji i nie mam pojęcia czy przez te 2 miesiące cokolwiek trenowała. Wygrany set z ATOMem był chyba efektem zlekceważenia Bydgoszczanek.
Aluprof wypunktował ostatnio u siebie osłabioną Łódź. Wynik robił wrażenie, ale po sprawdzeniu składów i statystyk pomeczowych - szału nie ma. Podejrzewam, że ciągle są problemy z rozegraniem.
Dla mnie Krawulska była kluczową postacią na skrzydle. Bydgoszcz ma dość solidny środek, który potrafił wygrywać pojedyncze sety, ale to może być za mało na mecz w Bielsku. Gospodynie powinny tą wygraną z Łodzią się zbudować i złapać pewność, liczę na kontrolowanie wyniku przez cały mecz.
Moje propozycje:
Bielsko -2.5 --- 1.93 @ PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
IMPEL WROCŁAW - CHEMIK POLICE
Już jutro spotkanie dwóch drużyn, które przed rozpoczęciem sezonu były wymienianie w gronie faworytek do tytułu. &quot;Chemiczki&quot; jak na razie są w piekielnej formie, wygrały wszystkie trzynaście meczów! Spotkanie to będzie nam dane obejrzeć na kanale Polsat Sport.
Siatkarki z Wrocławia spisują się coraz lepiej pod wodzą nowego trenera, dodatkowo po długiej kontuzji do gry wraca libero, Agata Sawicka. Morale przed tym meczem są zdecydowanie na dobrym poziomie po zwycięstwie w LM z drużyną niemieckiego Dresdener - SC.
&quot;Dziewczyny z pomorza&quot; do Wrocławia jadą nieco podrażnione po porażce w LM. Zdecydowanie będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony aby zamazać gorycz po porażce. Do gry &quot;Policzanek&quot; często wkradają się niepotrzebne nerwy i straty setów, seta straciły chociażby z Bydgoszczą i Rzeszowem(nie ujmując nic tym drużynom).
W meczu na szczycie tabeli, na pewno nie będzie łatwo żadnej z drużyn. Na pojedynku 3 setowym nie powinno się zakończyć (wg. mojego zdania oczywiście). Policzanki prawdopodobnie wyjadą nadal niepokonane z Wrocławia, jednakże kursy nie zachęcają do obstawiania zwycięstwa &quot;Chemiczek&quot;
Ja w tym spotkaniu gram w kierunku Wrocławianek, które dobrze rokują pod wodzą nowego trenera, a i kursy są zachęcające.
Impel Wrocław + 14.5 pkt @ 1.8 ✅
Impel Wrocław + 2.5 seta @ 1.72 ✅

bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Impel Wrocław - Chemik Police
Niedługo start więc na szybko. Ponownie zgadzam się z Daamiano1.
Zapaliła się iskierka, że Impel po wywaleniu Negro w końcu zacznie grać na swoim poziomie. Wygrana w Dreznie na pewno je zbudowała, choć nie ustrzegły się błędów i do ideału jeszcze daleka droga.
Policzanki wyglądają dość niemrawo, głupia porażka z Cassalmaggiore może pozbawić Chemika awansu z grupy LM. Obydwie drużyny grają w tygodniu bardzo ważne spotkania w Lidze Mistrzyń.
Być może wróci do gry Wołosz, co może mieć wymierny wpływ na grę Chemika - wystawy Izy Bełcik są często bardzo słabe.
Impel u siebie, z lepszymi nastrojami, mogą powalczyć o zwycięstwo.
Moje propozycje:
Impel +2.5 --- 1.72 @ Bet365, Betsson, Betsafe ✅
Impel wygra --- 6.00 @ Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Legionovia Legionowo - PTPS Piła
Idąc za ciosem.

Legionowo straciło sponsora, brakuje kasy, w klubie są cięcia, a pierwszymi ofiarami stały się Małgorzata Zaciek (mała strata) i Kasia Wysocka. Na libero w poniedziałek zobaczymy więc Adę Adamek lub Krysię Pietraszkiewicz - powinno być jeszcze gorzej.

Sama gra przez cały sezon wygląda bardzo słabo. Ściągniecie Ettore było dużym błędem, ten człowiek totalnie nie odnalazł się w roli trenera młodych, obiecujących siatkarek. Brakuje nawet przebłysków, większości udanych akcji towarzyszy szczęście. Porażka 0-3 ze słabiutkim KSZO na pewno morale w drużynie nie podniosło i to jest kolejny mecz o życie dla Legionovii.

PTPS to średniak. Do czołówki daleko, od drużyn pokroju Bydgoszcz, Ostrowiec, Rzeszów czy właśnie Legionowo się wyróżniają. Z Dąbrową zagrały słabo, stąd 0-3, możliwe że były w lepszej formie przed przerwą świąteczno-noworoczną.

W Legionowie nerwowo, czują wagę tego spotkania i jest spora spinka. Wątpię jednak w cudowną odmianę i choćby poprawną grę. Liczę, że Pilanki wypunktują ten ogrom słabości gospodyń.

Moje propozycje:
Piła -9.5 --- 1.83 @ Bet365 ✅
Piła 3-0 --- 3.00 @ Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Legionovia Legionowo - PTPS Piła
Tym razem to kolega Mariok mnie ubiegł. Tutaj dam lekką poprawkę, nie Monika Zaciek, a Małgorzata Zaciek.
Ja również w tym meczu nie daję żadnych szans zawodniczkom z Legionowa. Mimo, iż mecz rozgrywają na własnej hali, to przy utracie sponsora i cięciu kosztów, nie ma żadnego znaczenia. Tutaj nawet nie pomogą chęci, gdyż umiejętności brak. Działacze wywołują presję, co na pewno nie pomaga psychicznie zawodniczkom Legionovii.
Reprezentantki Piły to typowe średniaczki ligi, przegrywają z czołówką, wygrywają z dołem tabeli. W kontekście tego meczu, nie da się nic więcej na ich temat szczerze powiedziawszy napisać. Skład optymalny, pewność zostania w fazie PlayOff&#39;ów w podświadomości dziewczyn, także dodaje spokoju i pozytywnego nastawienia. Na ten mecz jadą zagrać swoje i tyle.
Tutaj będzie mecz jednostronny i przewiduję pewne i spokojne zwycięstwo Piły 3-0. Aby nie powielać typu kolegi wyżej (ja także gram 3-0 dla Piły oczywiście), proponuję typ, który ma prawdopodobieństwo trafienia nawet w przypadku, gdy (jakimś cudem) gospodynie wygrają set. Tym typem jest :
Under 178.5 pkt @ 2 ⛔
bet365
Serdecznie pozdrawiam.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
ten człowiek totalnie nie odnalazł się w roli trenera młodych, obiecujących siatkarek. [/i]


Drogi moderatorze z tym zdaniem nie mogę się zgodzić ???? ponieważ :

Malwina Smarzek 20 lat - ale jej nikt nie pomoże bo nadmiar , zresztą wiemy jak jest i nie czas i miejsce żeby o tym wspominać .
Daria Paszek 25 lat
Aleksandra Wójcik 22 lata
Emilia Szubaert czy też teraz Gajewska : 24lata i 22 lata
Chojnacka 22 lata
Połec 27 lat
Czyli jak widzisz drogi moderatorze połowa składy Twój rocznik , a zdarzają sie i starsze nie wspominająć o Pani Wysockiej której blisko do mojego rocznika , czyli bliżej do ziemi niż do młodości niestety ....
a teraz spójrzmy na reprezentacje Włoch hmmm ....
Oczywiście serdecznie POZDRAWIAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Tym razem to kolega Mariok mnie ubiegł. Tutaj dam lekką poprawkę, nie Monika Zaciek, a Małgorzata Zaciek.
Zamyśliłem się o innej Monice... Poprawione, dzięki! ????
Drogi moderatorze z tym zdaniem nie mogę się zgodzić ???? ponieważ :
Malwina Smarzek 20 lat - ale jej nikt nie pomoże bo nadmiar , zresztą wiemy jak jest i nie czas i miejsce żeby o tym wspominać .
Daria Paszek 25 lat
Aleksandra Wójcik 22 lata
Emilia Szubaert czy też teraz Gajewska : 24lata i 22 lata
Chojnacka 22 lata
Połec 27 lat
Czyli jak widzisz drogi moderatorze połowa składy Twój rocznik , a zdarzają sie i starsze nie wspominająć o Pani Wysockiej której blisko do mojego rocznika , czyli bliżej do ziemi niż do młodości niestety ....
a teraz spójrzmy na reprezentacje Włoch hmmm ....
Oczywiście serdecznie POZDRAWIAM
Drogi komandosie5,
czuję się ciągle bardzo młodo, dlategoż 22 lata jest dla mnie wiekiem perspektywicznym, nawet w siatkówce. A jeszcze są takowe stwory jak Grzelak, Pacak, Bociek czy Alagierska które często goszczą na parkiecie (może poza tą ostatnią, ale to też chyba wina kontuzji). Zamiast patrzeć na Włochy popatrzmy na Kubę!
Pozdrawiam serdecznie.
PS. Wiem, że też grasz z nami Piłę :grin:
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Nie Pilanek akurat nie grałem , no licząc z tymi 22 latkami czyli dość mocno naciągając zaledwie polowa wyjściowego składu jest młoda , a o tych z ławki to nie ma o czym mówić , odszedł SK BANK i czymś trzeba było skład uzupełnić byłoby sianko to by ich w składzie nie było ... tylko &quot;ogywałyby&quot; się w młodej lidze ;)
Jeszcze raz pozdrawiam !
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
ŁÓDŹ - BYDGOSZCZ
Ponownie mecz Łodzianek, aktualnie wszystkie dziewczyny już są do dyspozycji trenera. Zawodniczki, które cierpiały na zatrucia także już są w pełni sił. Reprezentantka Polski, Sylwia Pycia, także wraca już do gry. W meczu z KSZO, trener wpuszczał ją już na parkiet. W lokalnej łódzkiej telewizji, zawodniczki wypowiadają się bardzo pewnie, iż dalej zainteresowane są walką o pierwszą czwórkę Orlen Ligii. Dzisiaj jest do tego idealna okazja.
Do łódzkiej Atlas Areny przyjeżdżają Bydgoszczanki, które plasują się w końcówce tabeli. Do Łodzi nie wybiorą się Zuzanna Czyżnielewska oraz Natalia Krawulska. Były trener Budowlanych, a aktualnie Pałacu, widzi wzmocnienie w Dominice Minicz, jednak ta dołączyła dopiero tydzień temu do drużyny i potrzebuje czasu na zgranie się z zespołem.
Biorąc pod lupę ambicje Łodzianek oraz chęć dopisania kompletu punktów w tym spotkaniu, a także &quot;zamazanie plamy&quot; po nieszczęsnym (dla siatkarek budowlanych, dla nas na forum - szczęsnym ???? ) meczu, nie widzę innej opcji niż jednostronnego wyniku w tym meczu.
Łódź 3-0 @ 1.72 ⛔
Under 140.5 @ 1.83 ⛔
Kontuzja mozgu w 2 secie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Trefl Sopot - Wrocław ⛔ EGZEKUCJA w Ergo Arenie! Piękne i szybkie 3:0 (25:19, 25:17, 25:10).
Typ: Over 3,5 seta @ 1.47 Pinnacle

Na samym początku pragnę powiedzieć że dla mnie ten mecz może pójść w obie strony z takimi samymi szansami, także kursy są trochę niezrozumiałe, ale do rzeczy. Wiadomą jest też to że obie drużyny wyjdą na parkiet w najmocniejszych składach. Do ATOM-u po kontuzji powróciła Brittnee Cooper i zagrała super mecz w Muszynie, i przyzwoity z Calcit Ljubljana. Jednak martwi mnie strasznie że trener uparcie stawia na Djerisilo Ivana przecież ta kobita robi takie błędy że to jest patologia... Mecz z Calcitem porażka, w Muszynie miała 5 razy zagrywała dwa razy błąd... Szkoda gadać aż żal ściska że za darmo wypuścili tak dobrą Olha Sawenczuk. :? Durajczyk w środę odpoczywała i grała młoda Kulig. Oczywiście jutro wyjdzie ta podstawowa zawodniczka. Formę dobrą ma Maja Tokarska nie popełnia błędów, robi bloki. Jedynie ostatni mecz fatalnie zagrała Zaroślińska, ale Balkestein dała radę. Ważne jest to że ATOM częściej punktuje zagrywką.
Po drugiej stronie mamy Impel naszpikowany gwiazdami który ograł Drezno i co ważniejsze pokonał u siebie z Chemiki Police 3:2. Mecz był popisem formy Caroliny Costagrande. A i przewalił 2:3 z Baku... Tak czy siak potencjał na papierze jest ogromy. Wiele osób zarzuca też że Skowrońska-Dolata jest przewidywalna, że to już stara rura, głupie błędy. Fakt faktem nie jest to ta sama zawodniczka co kiedyś, ale tak czy siak jest gwiazdą w Polskiej lidzie i staty ma przyzwoite. Kąkolewska zalicza bloki. Znakomicie radzi sobie środkowa, Monika Ptak.
Tutaj niby ATOM jest na fali, ale ma też swoje mankamenty które będą widoczne największym z nich jest oczywiście Djerisilo Ivana. Z drugiej strony Impel z gwiazdami. To nie ma prawa trwać 3 setów, 4 sety w tym meczu to minimum. Impel siedzi w Gdańsku od wczoraj. Dzisiaj robili trening w Ergo więc można powiedzieć że trochę obyli się z halą. Pierwsze spotkanie Atomówki wygrały na wyjeździe 3:1.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport:

W środę 3 lutego zaległości odrobią siatkarki Orlen Ligi. Z pięciu spotkań 13. kolejki najciekawiej zapowiada się konfrontacja wicelidera z liderem tabeli: PGE Atom Trefl Sopot zmierzy się w Ergo Arenie z Chemikiem Police. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 18.00.
źródło: polsatsport.pl
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Atom Trefl Sopot - Chemik Police 1 3.50 1.5/10 b e t 365 ⛔
Atom +1.5 seta 2.25 2.5/10 b e t365 ✅
Atom 3-0 @14.00 0.5/10 Parimatch ⛔
Atom 2-0 po 2 setach @6.50 0.5/10 b e t365 ⛔
2-3, mam wyjątkowego pecha do tie braków w tym sezonie niestety
Idealny moment w moim odczuciu dla Atomówek żeby w końcu w tym sezonie klepnąć Chemika.
W styczniu poza porażką 0-3 w Turcji z Vakifbankiem (każdy by tam przegrał), wyniki bardzo solidne:
Bydgoszcz 3-1
Muszyna 3-0
Calcit Kamnik 3-0
Impel Gwardia 3-0 (&#39;19 &#39;17 &#39;10)
Zwłaszcza wynik z wrocławiankami robić musi wrażenie i nie istotne jest dla mnie, że podobno to Gwardia zagrała tam straszne dno.
Chemik po przerwie reprezentacyjnej dość mocno sie męczy.
Po 3-0 z Muszyną przyszła wpadka z Casalmaggiore (Chemik był favem po 1.40) oraz porażka we Wrocławiu z Gwardią 2-3 (jako fav 1.20).
Później co prawda uratowały LM wygrywając 3-0 w Prostejovie, ale w ostatni weekend znów męczarnie z Dąbrową, gdzie potrzebowały cudu żeby się wygrzebać z 8-16 w 3 secie i uniknąć tie breaka.
Chemik na samym początku sezonu wygrał z Atomem 3-0 w Superpucharze, ale wtedy Zaroślińska dopiero wracała nieśmiało po kontuzji. W lidze było 3-1 dla policzanek, ale 2 sety na przewagi.
Teraz mamy sytuacje taką, że forma na plus dla Atomu, mobilizacja w mojej opinii większa u gospodyń, po tych 2 porażkach. Dodatkowo Chemik 5 pkt przewagi, raczej nie do roztrwonienia, więc pewne rozluźnienie na wyjeździe możliwe.
Suma sumarum 40% spokojnie daję gospodyniom. Wszystko powyżej 2.50 value.
Powodzenia
HH
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police typ 1 kurs 3.50 Bet 365⛔2-3
Zdadzam się z przedmówcą jest to idealny moment na wygranie z Chemikiem jeśli dokonał tego Impel we Wrocławiu to dlaczego nie może dokonać tego Atom , który rozbił Impel. Atom wyraźnie wysoka forma czego nie można powiedzieć o Chemiku dla mnie to zlepek gwiazd a nie drużyna. Atom to drużyna zbilansowana na każdej pozycji wartościowa zawodniczka. Dobre rozegranie ceniłem Bełcik ,ale Radenkovic może być tak samo dobra jak nie lepsza. Świetna forma Tokarskiej , Balkenstein oraz Zaroślińskiej również Cooper i Kaczorowska nie zawodzą. Durajczyk świetna libero. Natomiast Chemik to przede wszystkim dużo świetnych indywidualności. W tej chwili lekko pod forma warto dziś próbować w stronę Atomu szczególnie po takim kursie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To jest fenomen naszej Orlen ligi, mecz na szczycie a patologia pełną parą, jeszcze w pucharach (Liga Mistrzyń) potrafią jako tako zagrać obie drużyny by to nazwać siatkówką a dzisiejszy mecz to bardziej pod kabaret podchodzi.
Drużyna Atomu naoglądała się chyba ligi koreańskiej bo 90% piłek idzie do Zaroślińskiej.
????
Teraz wisienka na torcie i tiebreak nas czeka.

Wie ktoś czemu Montano nie gra?

Z meczu o 20stej w stronę Rzeszowa jakieś handi można grać, Muszyna trochę styrana po meczach z Baku, które swoją drogą były niezłym kalectwem. Mają średni skład a do tego grają słabiej niż swoje możliwości. Rzeszów niby najgorsza drużyna w lidze ale ostatnie mecze to powalczyły z DG czy Impelem.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Drużyna Atomu naoglądała się chyba ligi koreańskiej bo 90% piłek idzie do Zaroślińskiej.
????
Akurat tu się trochę na siłę czepiałeś. Zaroślińska dobry występ, 52% w ataku skończone.
To co powiedzieć o Chemiku, który dał 40 piłek Żebrowskiej (przepraszam Kowalińskiej), a skończyła tylko 14 (35%)?


ted // Nie napisałem że źle wypadła, ale był taki moment w jednym z setów co chyba 10piłek z rzędu i każda na punkt zamieniła :p Wiadomo jak idzie to grzech z niej nie korzystać.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
To jest fenomen naszej Orlen ligi, mecz na szczycie a patologia pełną parą, jeszcze w pucharach (Liga Mistrzyń) potrafią jako tako zagrać obie drużyny by to nazwać siatkówką a dzisiejszy mecz to bardziej pod kabaret podchodzi.
Drużyna Atomu naoglądała się chyba ligi koreańskiej bo 90% piłek idzie do Zaroślińskiej.
????
Teraz wisienka na torcie i tiebreak nas czeka.
Wie ktoś czemu Montano nie gra?
W końcu mecz na szczycie także pokazali to co najlepsze jest w Orlen Lidze.:grin: Co z Montano to nie wiadomo żadnej informacja, na hali też nic nie mówili. Jednym słowem cisza. Z tą Zaroślińską to nie ma co krytykować jak kończyła 10 piłek z rzędu w secie to grzech nie korzystać. Ogólnie mecz jak to Orlen liga, był wesoły. Przynajmniej kibice dopisali i oprawa była.
https://www.youtube.com/watch?v=RoS0g4jeV7w
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom