>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2015/2016

Status
Zamknięty.
macio106 131,5K

macio106

Znawca - MMA
Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot ⛔ 2:3 (27:25, 23:25, 13:25, 25:19, 14:16)
Typ: 2 (-1,5 seta) @1.75 Unibet

Ja tutaj nie daje większych szans gospodyniom. Trefl bez problemu by wygrał z mocnym, Chemikiem, gdyby w tai-breku nie pomyliła się Maret i dwa razy Cooper. Mam na uwadze że Sopocianki stoczyły męczący i długi pięciu setowy mecz. I mają także sporo do pokonania autokarem, ale szanujmy się Sopot obecnie jest w dobrej formie. Ok W Dąbrowie ostatnio zadebiutowała młoda libero Kinga Drabek i wykręciła całkiem dobry wynik. 3 błędy na 37 przyjęć, jest ok. Jednak najważniejszy aspekt z ostatniego meczu to gra blokiem. Dąbrowianki poprostu zablokowały swoje rywalki. Kamila Ganszczyk 8 bloków, Popović Sanja, Pavan Rebbeca po 4 bloki. Wynik świetny. Jednak na zagrywce nie jest już tak kolorowo i gospodynie popełniają błędy. W ataku w ostatnim meczu też nie było tak jak powinno być z takiej klasy rywalem, jedynie Dziękiewicz Eleonora dobrze grała.
Teraz przyjeżdża ATOM z obecnie najlepszą atakującą ligi, która odbudowała swoją formę po urazie i zagrała bardzo dobry mecz z Chemikiem. Na środku bryluje Maja Tokarska, która potrafi dobrze przyblokować, a i zagrywkę ma bardzo dobrą. Niestety zagrywkę trochę gorszą ma Danica i Klaudia. Jednak ta pierwsza nadrabia to dobrą grą na rozegraniu. Maret Balkestein też jest w dobrej formie. Po urazie powróciła Brittnee i jakby nie te błędy z taja to by było super. Podsumowując ATOM ma jakieś tam niedociągnięcia, ale z drugiej strony ATOM obecnie jest na fali. Potrafiły w secie wygrać z Chemikiem do 10, ośmieszyły Impel. W głowie pewnie kolejny mecz w LM i zapewne odpoczną, i to jest jedyna moja obawa, bo jeżeli będzie grała Djerisilo to będzie sporo błędów. Nie mniej nie sądzę, aby gospodynie zagroziły przyjezdnym, a te wezmą srogi rewanż za pierwszy mecz.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PGE ATOM Trefl Sopot
Najciekawsze spotkanie tej kolejki OL.
Tauron w ostatnim meczu mocno osłabiony, dalej brakowało McClendon, ponadto lekka kontuzja Szczurek (mają być gotowe na to spotkanie) i uraz - najprawdopodobniej mięśniowy - Krysi Strasz (występ zagrożony). W przypadku braku Krysi na libero zobaczymy Urban (przy możności gry pozostałych 3 przyjmujących) lub młodą, nieograną Drabek.
Co do formy Dąbrowianek - jest całkiem dobrze, choć są jeszcze spore rezerwy. Ganszczyk niestety cały sezon ma problemy z kończeniem ataków (nadrabia blokami), Popović potrzeba jeszcze chwilę, no i te kontuzje...
Sopocianki w dobrej dyspozycji, tak jak napisał macio106 - Zaroślińska się odbudowała, fajnie pogrywa sobie Tokarska, Maret i Cooper robią swoje. W pierwszej rundzie ATOM przegrał z Dąbrową i teraz będą chciały się zrewanżować, ja jednak na miejscu Micellego miałbym z tyłu głowy mecz z Piacenzą i w Dąbrowie starałbym się chuchać na najważniejsze ogniwa własnego zespołu.
Sporo niewiadomych w tym meczu, dlatego po namyślę - jeśli już coś będę grał to gdy poznam wyjściowe szóstki na to spotkanie.

PS. Świeże info - Krystyna Strasz dziś nie zagra.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Łódź - Rzeszów
Łódź -2,5 seta 1,72 bet365
Analiza:

Mecz pomiędzy 5. zespołem żeńskiej ekstraklasy a kompletnym outsiderem z Rzeszowa. Drużyna z Łodzi plasuje się w dosyć pewnym położeniu. Odstaje nieco od najlepszej 4, jednak traci do nich 6 punktów mając do rozegrania mecz mniej. Aby wywalczyć lepsze miejsce w rozstawieniu play-offów muszą zgarnąć w dzisiejszym meczu komplet oczek, gdyż mecz ten będzie ich 17 z 22 zaplanowanych na rundę zasadniczą. Do tego są w niezłej formie - wygrały 4 na ostatnie 5 spotkań. Drużyna z Reszowa odpadła totalnie. Są czerwoną latarnią ligi. Zgromadziła ledwie 4 punkty za dwie wygrane stosunkiem 3-2. W 16 meczach zawodniczki z Podkarpacia ugrały ledwie 13 setów. Awans do play offów im nie grozi, będą zbierały siłę na walkę w kwalifikacjach o utrzymanie.
Różnica klas między dwoma zespołami widoczna, motywacja także inna. Wierzę, że Łodzianki będą chciały szybko i bezboleśnie zdobyć komplet punktów, tak jak w ich pierwszym spotkaniu w tym sezonie gdzie Rzeszów uległ u siebie 0-3. Liczę na taki sam rezultat.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Lodz vs Rzeszow
Rzeszow +2,5 seta
2,08 Unibet


Ja sprobuje troche inaczej niz kolega u gory. Ja to widze tak ( z calym szacunkiem dla zawodniczek ) dzis spotyka sie srednia patologia z duza patologia. Granie sredniej patologii po kursie ok 1,7 ze wygraja -2,5 jest dla mnie kompletnie bezsensowne. Oczywiscie Lodz pewnie wygra i jest tez prawdopodobieństwo ze rozstrzygna to w 3 setach, ale po takim kursie to malo oplacalne. Zawodniczki z Rzeszowa w ostatnich 5 meczach ( 5 przegranych ) 4 krotnie zdobywaly seta ( UWAGA Z Z KIM! - z Dabrowa Gornicza, Sopotem, Wroclawiem i Muszyna ) czyli z druzynami lepszymi od Lodzi, wczesniej dziewczyny z Podkarpacia ugraly tez seta z Chemikiem. Natomiast Lodz stracila ostatnio np 2 sety u siebie z Ostrowcem Swietokrzyskim, wiec z druzyna ktora ma zblizony poziom do Rzeszowa. Ciezko mi sie wyslic na jakas sensowna analize, bo to kobieca siatkowka w dodatku ORLEN LIGA i pisanie analiz czesto mija sie z celem. Po prostu wedlug mnie bardziej oplacalne jest pogranie seta dla druzyny gosci, kurs atrakcyjniejszy a szanse na 3-0/3-1 dla mnie fifty/fifty.


✅✅✅
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Budowlani Łodź +2,5 @2,37
Jak widzicie szanse na wejście tego typu?
Miło słabej formy Łodzianek to jednak na 17 meczów tylko raz przegrały 0-3
Chemik po meczu z Galatą. Jakieś indywidualne odpoczynki się szykują?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Budowlani Łodź +2,5 @2,37
Jak widzicie szanse na wejście tego typu?
Miło słabej formy Łodzianek to jednak na 17 meczów tylko raz przegrały 0-3
Chemik po meczu z Galatą. Jakieś indywidualne odpoczynki się szykują?
Jezeli chcesz grac ze Lodz wygra seta to lepiej pograc over 3,5 na Unibet po kursie 2,65 bo raczej Chemik tu nie przegra 3-0.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Rzeszów - Bydgoszcz 2 3.75 2.5/10 b e t 365 ⛔
Bydgoszcz +1.5 seta 2.35 2.5/10 Parimatch ✅
3-2. Zgodnie z przewidywaniami prawie 50/50 szanse. Po secie wygranym w miarę wyraźnie, po secie wygranym w końcówce. W tb z 2-4 na 8-6 run zadecydował.

Bez jaj, jak można tu oszacowac szanse na 75-25%?
Rzeszów 10 w tabeli, z bilansem 4-16, Bydgoszcz na 11 miejscu z identycznym 4-16.
Ostatnio na przykład obie ekipy grały z Piłą. Bydgoszcz 22 lutego sensacyjne 3-0 na wyjeżdzie, Rzeszów 27 lutego 0-3 w domu.
W 1 rundzie Bydgoszcz 3-1.
Typowy mecz o nic, dwóch łachów i ze względu na własny parkiet może jakieś 60/40, no dajmy na to 65/35 idąc po bandzie, ale nie 75/25. Na bank wszystko od 3.00 w górę musi mieć tu value.
W preview meczu brak informacji o kontuzjach i problemach. Ot zwykła ligowa klepanka, w której szanse widzę znacznie bardziej wyrównane niż buki to sugerują.
Jeszcze statystyki z całego sezonu, w których przewaga Rzeszowa w ataku, ale słabsze przyjęcie. Blok i zagrywka porównywalny poziom:
http://stats.orlenliga.pl/Statistics.aspx?ID=1035

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Rzeszów - Bydgoszcz 2 3.75 2.5/10 b e t 365
Bydgoszcz +1.5 seta 2.35 2.5/10 Parimatch
Jakimś odnośnikiem są też wyjazdowe mecze tych drużyn w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Bydgoszcz tam przegrał, a Rzeszów wygrał. Obydwa mecze były w lutym tego roku.
A może dali taką minę, żeby każdy myślał że fajny pewniak na dokładkę do taśmy...
Obydwie drużyny mają po 4 zwycięstwa w tym 2 u siebie i 2 na wyjeździe, więc tutaj też niczego nie można się doszukać.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Słuchaj no właśnie jeżeli raz te, raz tamte w danym odnośniku korzystniej wypadają i nie ma znaczącej przewagi o czym on właśnie pisze, to kursy powinny być max 35/65 - a tutaj nie zagrać na dwójke to szkoda kursu, wiadomo może być i jednynka ale po takim kursie to całkowicie nie opłacalna gra! ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Bydgoszcz tam przegrał, a Rzeszów wygrał.
chyba Pan Minister nas zaszczycił????????
a może mecze z Piłą jednak, bo tam Bydgoszcz &quot;wygrał&quot; &quot;gładko&quot; 3-0, a Rzeszów u siebie przegrał z tym Piłą...
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Trzeba też mieć na uwadze to , że Rzeszów ostatnio dobre wyniki łapie. Z Piłą obie drużyny przegrały 3:0, ale Bydgoszcz zebrała oklep do 15,14,18 a Rzeszowianki powalczyły i przegrały do 23,22,22.
Rzeszów na pewno faworyt , ale po 1.25 na pewno bym nie zagrał.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Transmisja bedzie na Polsacie Sport, mysle ze warto zobaczyc na poczatek dyspozycje i potem cos ewnetualnie pograc na live. Obie ekipy to straszna patologia i gra przed meczem czegokolwiek to jak rzut moneta, wypadnie orzel albo reszka. Tak samo bedzie dzisiaj w tym meczu.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Widzisz Mobilny dobrze nawet czytasz mecz, a mimo to wolisz czekać na live.
Coin flip, &quot;orzeł i reszka&quot;, obie straszna patologia etc. Właśnie na tym polega sedno tego zagrania, że przy kursie blisko 4 możemy mieć (choć oczywiście nie musimy, bo to tylko sport) mecz z szansami może nawet blisko 50 na 50, w którym o wyniku zadecyduje która drużyna zaliczy dłuższą serię zapaści w przyjęciu. Typowy jak dla mnie mecz z jedynym factorem decydującym - formą dnia.
KURS jest podstawą, jak zawsze zresztą, do tego zagrania. W tym przypadku w mojej opinii mocno zawyżony. Nawet jeśli dziś się pomylę, to ze świadomością, że nawet trafiając 1 na 3 takie zagrania, będę zarabiał w długim okresie. Koniec i kropka.
 
M 101

mistrzgry

Użytkownik
Dlaczego piszesz ze mecz jest o pietruche? zeby spelnic wymagania ligowe druzyna potrzebuje 5 zwyciestw w sezonie i o to jest ten mecz prosze nie wprowadzac ludzi w blad.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dlaczego piszesz ze mecz jest o pietruche? zeby spelnic wymagania ligowe druzyna potrzebuje 5 zwyciestw w sezonie i o to jest ten mecz prosze nie wprowadzac ludzi w blad.
rok temu w plus lidze też tak było ze potrzea 5 zwyciestw chyba a będzin wygrał 4 i jakoś gra dalej, to bujda, ponoć jest tak ze spada sie tylko wtedy jezeli ten sam zespol bedzie dwa razy na ostatnim miejscu, sezon po sezonie, w orlen i plus lidze.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
W Orlen Lidze w tym sezonie 4 były wymagane. (chyba)
Dopiero teraz zauważyłem, daję info może się komuś przyda.
W Orlen Lidze w tym sezonie trzeba mieć minimum pięć zwycięstw, aby wypełnić jeden z warunków pozostania w elicie na kolejny sezon (inne wymogi to hala odpowiednia i budżet na poziomie 2 milionów złotych)
Jednak jeśli jest obiekt i kasa takie jak trzeba, przymykają oko na zwycięstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom