>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2015/2016

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Ostatni mecz sezonu zasadniczego, po nim będą już play - offy. Sopocianki pewne 2 miejsca i wydaje się, że mogą opuścić paru zawodniczkom aby nie nabawiły się kontuzji czy czegoś bo i tak 2 miejsce mają na pewno niezależnie od wyniku tego meczu. Czego nie może powiedzieć Piła, Piła ma tyle samo pkt co Bielsko, po 33, i 3 pkt tracą do Muszyny. Jej chyba akurat nie mogą minąć bo przy wygranej za 3 punkty mają po 36 a w bezpośrednich meczach wygrywały gospodynie po 3-2, ale sety Muszyna ma lepsze od Piły, (chyba że piła wygra 3-0 to będą takie same) ale to wtedy muszyna i tak będzie miała o jedno zwycięstwo więcej. ale Choćby 1 punkt w tym meczu dla Piły oznacza przeskoczenie w tabeli Bielska i lepsza pozycję wyjściową do wyścigu o 5 miejsce na koniec sezonu. Typ wydaje się bardzo rozsądny i to po takim kursie, bo wiadomo, jak to u kobiet, może zdarzyć się prawie wszystko, do tego dochodzi ze Sopocianki o nic nie grają i najprawdopodobniej będą się oszczędzać a Piła walczy o pozycję wyżej. Do tego w Sopocie, Trefl wygrał 3-1, więc tym bardziej u siebie może tego jednego seta ugrać, dla odważnych Piła +1.5 (czyli 2 sety które dają 1 pkt), Lecz typ Piła wygra seta jest mega okazją bo już na wyjeździe go ugrały a okoliczności były zupełnie inne.

Piła +2.5 seta - Sopot 1.85 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
F 51

fei14

Użytkownik
PTPS Piła - Atom Trefl Sopot

Krótko - Atom gra o nic. Do Piły przyjechał bez... Zaroślińskiej, Balkestein, Cooper i Radenković, czyli bez czterech zawodniczek robiących grę. Jak spisuje się w ataku Miros, jaka jest różnica na środku z Cooper i bez niej, co znaczy dobrze grająca Balkestein - nie ma się co nawet rozpisywać.
Atom pewny drugiego miejsca, musi się tylko oszczędzać przed play-offami i Pucharem Polski. Piła może przeskoczyć Muszynę i awansować na 6. miejsce, a przy tym ucieszyć swoich kibiców pokonaniem jednego z potentatów.
Piła seta powinna ugrać nawet z Atomem grającym w pełnym składzie, co zresztą uczyniła w tym sezonie w Sopocie. Tam faworytki wygrały 3:1, ale niewiele brakowało, by pilanki urwały punkt (prowadziły bodaj 23:20 w czwartym secie, przegrały na przewagi). Z tak dziurawym składem Atomówek set dla gospodyń tym bardziej powinien być formalnością, a kurs 6,5 na zwycięstwo PTPS zachęca do szaleństwa.

PTPS (+2,5) 1,8 Bet365 ✅
PTPS 1 6,5 Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W Pile nie grały ostatnio Kwiatkowska i Skorupa, nie wiem jak dziś, ale ostatnio żałośnie zagrały z Policami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Jak dla mnie to dzisiaj w Pile szybkie 3-0 dla Sopotu. Juz widzie jak sie Pila morduje o to 6 miejsce. Obie ekipy beda chcialy jak najszybciej skonczyc mecz i wrocic do domu. Wczoraj ekipy z topu pokazaly ze nie ma zadnego odpuszczania, szybkie 3-0 Polic i Wroclawia. Bo niby przed czym odpoczywac jak TOP4 Orlen Ligi sie w ogole nie spocily w tym sezonie zasadniczym, wiekszosc meczow na siedzaco wygranych..
e/ ogolnie najlepsza opcja na ten mecz to u 150,5 pkt po 1.90, druzyna ktora wygra pierwszego seta wygra na bank 3-0. 80% ze to bedzie Sopot.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
dobra ale w Sopocie nie pojechaly 3 podstw zawodniczki w tym najlepsza Zaroslinska, a wczoraj w Chemiku gral caly 1 sklad, nie wziales tego pod uwage? Sopot ma pewne 2, a tamte po 1 to nie walcza juz o 6 miejsce bo nie moga tam wskoczyc, ale o 7 jak najbardziej
Mobliny sugerujesz sie tym ze wygraja Sopot 3-0 bo wroclaw i Chemik tyle wygraly? ???? w pierwszym meczu tez nie bylo odpuszczania a jednak Sopot wygral 3-1, wtedy jeszcze walczyl o 1 msc, teraz ma pewne 2, wtedy graly wszystkie podstawowe zawodniczki, teraz nie pojechaly 4 z pierwszej szostki
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Mobliny sugerujesz sie tym ze wygraja Sopot 3-0 bo wroclaw i Chemik tyle wygraly? ???? w pierwszym meczu tez nie bylo odpuszczania a jednak Sopot wygral 3-1, wtedy jeszcze walczyl o 1 msc, teraz ma pewne 2, wtedy graly wszystkie podstawowe zawodniczki, teraz nie pojechaly 4 z pierwszej szostki



04.12.2015 Chemik Police-Rzeszow 3-1
12.03.2016 Rzeszow - Chemik Police 0-3

Rzeszow jakos ugral seta w Policach, a u siebie nie. Teraz widzisz ten swoj smieszny argument?
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
ale jaki śmieszny? to jest dla mnie argument, bo jak napisalem teraz nie gra 4 podstw zawodniczki z sopotu, teraz juz maja pewne 2 miejsce, w chemiku sytuacja jest inna bo jest inny trener i widac znaczaca roznice w grze teraz a za trenera włocha, chce sie pokazac mlody jest, daje z siebie maksa ii widac ze i dziewczyny przy nim super odzyly miazdazac ligowa konkurecje, a twoj argument to taki ze police z rzeszowem u siebie 3-1 a na wuyjezdzie 0-3???? no prosze cie, mam 10 razy bardziej mocniejsze argumenty,
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
ale jaki śmieszny? to jest dla mnie argument, bo jak napisalem teraz nie gra 4 podstw zawodniczki z sopotu, teraz juz maja pewne 2 miejsce, w chemiku sytuacja jest inna bo jest inny trener i widac znaczaca roznice w grze teraz a za trenera włocha, chce sie pokazac mlody jest, daje z siebie maksa ii widac ze i dziewczyny przy nim super odzyly miazdazac ligowa konkurecje, a twoj argument to taki ze police z rzeszowem u siebie 3-1 a na wuyjezdzie 0-3???? no prosze cie, mam 10 razy bardziej mocniejsze argumenty,
Jestes az takim TEPAKIEM czy tylko udajesz? To byl Twoj argument ze skoro Pila ugrala seta w Sopocie to tym bardziej ugra u siebie. To Ci pokazalem ze to tak nie dziala na przykladzie innego meczu.
Dobra koncze dyskusje, bo masz problemy z myslaniem. Szkoda mojego cennego czasu.
Następna obraza innego użytkownika, będzie skutkowała terminową blokadą konta! //K@mil
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
tak to byl moj argument bo taka prawda, bo wtedy Sopot gral w calym skladzie najmocniejszym!! teraz polowa nawet nie pojechala do pily!! nie wiadomo czy druga polowa zagra czy znajdzie sie w kwadracie, maja pewne 2 miejsce, tamte wciaz walcza o 7 miejsce, set to nic, nawet jaby to pila nie grala o nic a sopot o 2 miejsce walczyl mogly by tego seta wygrac bo to tylko babska siatka nie rozumiesz chlopie? tępy? wyzwalem Cie? a moglbym i powinienem uzyc mocniejszych argumentow ale tego nie zrobilem bo to forum i tu nie chodzi o wyzywania, jak nie masz co odpisac to nie odpisuj a nie wyzywaj tylko, twoj argument byl taki ze sopot wygra po wroclaw wygral 3-0 i chemik 3-0, dobry argument, a moj taki ze nie graja 4 podstw zawodniczki, maja pewne 2 miejsce, seta zawsze moze wygrac w tej lidze kazdy z kazdym, tym bardziej ze te walcza o cos a sopot nie, pila wygrala juz seta na wyjezdzie z nimi, cos tam ejszcze bylo? chyba nie, ale nie wedluyg ciebie to bedzie 0-3 bo wroclaw i chemik tyle wygraly, ale niech bedzie ze to ja jestem tepakiem ???? ostatni moj post do Ciebie, mam nadzieje ze moderatorzy sie tym zajma i rowniez dostaniesz ostrzezenie za obraze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Piła - Muszyna 1 3.30 2.5/10 s p o r t i n g b e t ⛔
Piła +1.5 seta 2.15 2.5/10 betano ⛔
Piła +9.5 pkt 1.84 2.5/10 betsson ⛔
0-3, najgorszy typ w karierze. Pierwszy set wtopiony z 16-13, drugi oddany do 18 mimo remisu 17-17. O trzecim nawet nie ma co pisać.

Sporo inwestuje w ten mecz, ale dla mnie zawsze przypadki home underdogów po tak przeszacowanych kursach (w stosunku do moich wyliczeń oczywiście) to must bet.

Piła najlepiej w całej lidze z punktowym ATS 16-6 overall, 7-4 dom.
Muszynianka pod tym względem neutralna (ATS overall 11-11, wyjazdy 5-6).

H2H z tego sezonu:
19.10. Muszyna - Piła 3-2 (1.04 Muszynianki, a wymęczone w tb 16-14. Punktowo 110-106)
13.12. Piła - Muszyna 3-2 (tym razem w tb 16-14 Piła, w punktach 101-103)

W rundzie zasadniczej 6 miejsce Muszyny, 7 miejsce Piły, obie z dorobkiem 36 pkt, 12 wygranych i 10 porażek.
Nie potrafię racjonalnie uzasadnić jak tu buki widzą rozkład szans 29-71%.
Bliźniacze dorobki, h2h też idealne 50/50.
Dla mnie szanse co za tym idzie też blisko 50/50 i mam nadzieję, że niedoszacowywanie Piły kolejny raz wyjdzie bukom bokiem.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Trefl Sopot - Wroclaw 3:1 (26:24, 16:25, 28:26, 25:11)
Typy:
- Over 3.5 seta @1.53 Pinnacle ✅
- Będzie 5 set @2.90 STS⛔
- Over 178.5 pkt @1.92 Marathonbet ✅

Ogólnie to dzisiaj od rana chodzi za mną że ten mecz to będzie kwintesencja patoligi. Ktoś powie że głupio tak sugerować się czujem, ale jak tak popatrzymy na te oba zespoły, to to wszystko wydaje się realne aby jutro zobaczyć cyrk na kołkach w Ergo Arenie.
Zacznijmy od ATOM-u. Od tej felernej przegranej w LM jest lipa. Dostały solidnie w dupę od Bielska, potem ograły fatalne kszo, ale co z tego jak ostatnio przegrały z Piłą. Tak wiem ze tam pojechał mocno obcięty skład bez Zaroślińskiej, Cooper, Radenković, Maret. Jednak takie słabe to było. :-|
Impel czyli standardowo moje słowa co do tej drużyny: Impel to skład naburmuszonych gwiazdeczek coś pójdzie nie tak i tak zostanie. Jedynie głupi uśmieszek do kamery. No i zgadza się. Przegrały w pucharze CEV to w lidze trafiły na solidniejszą Dąbrowę i co? Przegrały. Ostatni mecz w pucharze? Dramat... W 4 secie wygrać do 16 by taja przewalić do 9... Ludzie szanujmy się.
Ogólnie już kończąc ja widzę to tak. :grin: I Seta wygrywa Inpel, te poczują już wygraną, i w II odwalą klapę. Wtedy ATOM z Zaroślińską i Maret zrobią dobrą robotę. i będzie 1-1. III set wygrywa Impel bo Dolata jednak skumała że przegrały tego II seta i ten wypada wygrać. Wygrywają go, w IV secie ATOM wie że ma nóż na gardle i wygrywa. Zostaje Tie-break. Niestety tego nie potrafię przewidzieć tam może być wszystko. Może być gwałt do 6, a może i być wygrana np. 20-18... Ten typ na Over 3.5 seta toż to jest pewniak. Typ na 5 set przy tych drużynach tez realny . Over punktowy? 4 sety i overek wchodzi. Do zobaczenia jutro w Ergo. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Trefl Sopot - Wroclaw
Typy:
- Over 3.5 seta @1.53 Pinnacle
- Będzie 5 set @2.90 STS
- Over 178.5 pkt @1.92 Marathonbet

Ogólnie to dzisiaj od rana chodzi za mną że ten mecz to będzie kwintesencja patoligi. Ktoś powie że głupio tak sugerować się czujem, ale jak tak popatrzymy na te oba zespoły, to to wszystko wydaje się realne aby jutro zobaczyć cyrk na kołkach w Ergo Arenie.
Zacznijmy od ATOM-u. Od tej felernej przegranej w LM jest lipa. Dostały solidnie w dupę od Bielska, potem ograły fatalne kszo, ale co z tego jak ostatnio przegrały z Piłą. Tak wiem ze tam pojechał mocno obcięty skład bez Zaroślińskiej, Cooper, Radenković, Maret. Jednak takie słabe to było. :-|
Impel czyli standardowo moje słowa co do tej drużyny: Impel to skład naburmuszonych gwiazdeczek coś pójdzie nie tak i tak zostanie. Jedynie głupi uśmieszek do kamery. No i zgadza się. Przegrały w pucharze CEV to w lidze trafiły na solidniejszą Dąbrowę i co? Przegrały. Ostatni mecz w pucharze? Dramat... W 4 secie wygrać do 16 by taja przewalić do 9... Ludzie szanujmy się.
Ogólnie już kończąc ja widzę to tak. :grin: I Seta wygrywa Inpel, te poczują już wygraną, i w II odwalą klapę. Wtedy ATOM z Zaroślińską i Maret zrobią dobrą robotę. i będzie 1-1. III set wygrywa Impel bo Dolata jednak skumała że przegrały tego II seta i ten wypada wygrać. Wygrywają go, w IV secie ATOM wie że ma nóż na gardle i wygrywa. Zostaje Tie-break. Niestety tego nie potrafię przewidzieć tam może być wszystko. Może być gwałt do 6, a może i być wygrana np. 20-18... Ten typ na Over 3.5 seta toż to jest pewniak. Typ na 5 set przy tych drużynach tez realny . Over punktowy? 4 sety i overek wchodzi. Do zobaczenia jutro w Ergo. ????
Chciałbym zapytać gdzie tu jest choćby jedno merytoryczne zdanie?

Kolega wyżej widzę, że ma szansę zostać wróźką, gdyż stara się przewidywać przyszłość. :grin:

Sopot już we wcześniejszych meczach z Wrocławiem w tym sezonie pokazał kto tutaj jest lepszy. Łatwe 3-0 dla gospodyń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Rzeszów-Bydgoszcz
Bydgoszcz +1,5 seta @2,20 b e t 3 6 5

Dziś 3 mecz w fazie play out pomiędzy powyższymi drużynami. Dotychczasowy wynik pojedynku 1-1. Wczorajszy mecz to katastrofalna postawa Rzeszowianek. Brak jakiegokolwiek lidera, który pociągnął by ten mecz, fatalne błędy w przyjęciu, brak emocji. Tak wyglądał ten mecz w wykonaniu gospodyń. Za to Bydgoszczanki zagrały naprawdę fajną siatkówkę, były skuteczne, dwukrotnie potrafiły odrobić wyraźną stratę i zwyciężyły 3-0.
Warto dodać, że poprzednim meczu, który odbył się dwa tygodnie temu Bydgoszczanki urwały 2 sety gospodyniom. Po wczorajszej grze Developresu nie oczekuje, że dziś nastąpi znaczna poprawa więc typuje przynajmniej 2 wygrane sety przez bydgoskie siatkarki. Dodatkowo Rzeszowianki w przeciągu 3 dni grają 3 mecz, a przy wąskiej kadrze developresu, jestem przekonany, że nie są w pełni sił by zwyciężyć.

izi ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Sopot 2.00 Unibet
Drugi mecz półfinałowy Mistrzostw Polski, zwycięstwo Sopotu da im finał z Chemikiem i wydaję się to ciekawe zdarzenie na jutrzejszy dzień, w tym sezonie obie ekipy mierzyły się trzy razy, za każdym razem górą były tzw. Atomówki, wygrywając przy tym wszystkie trzy mecze tracąc max jednego seta, widać różnicę klas i zespół budowany od minimum dwóch sezonów, czego nie można powiedzieć o Wrocławiu, który powstał tak naprawdę przed tym sezonem, i raczej w tym pozostanie im tylko walka o brąz. Czemu taki kurs na Sopot? Nie wiem szczerze, szkoda nie skorzystać, 3 na 3 mecze wygrały z nimi w tym sezonie więc czemu nagle miały by przegrać mając lepszy skład?
04.11.15 Wrocław - Sopot 1:3
30.01.16 Sopot - Wrocław 3:0
23.03.16 Sopot - Wrocław 3:1
11.04.16 ???
Ja myślę, że wygrają spokojnie, można też popróbować handi ale to dla odważnych, bo czy będzie 2:3 czy 1:3 to awans i tak będą mieć bo to nie mecze w sezonie zasadniczym, że liczone są punkty za zwycięstwo tylko samo zwycięstwo suche w jedną lub drugą stronę.
Na niedzielę podawałem tutaj w siatkówce typ Cassmagiore w finale żeńskiej Ligi Mistrzyń z Vakifbankiem kurs 4.0, i trafiłem dość gładko, bo włoszki wygrały 3:0, powodzenia!
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami to wygrane Pomorzanek. Chcąc przypomnieć sobie wygraną Wrocławianek musimy cofać się do 8 kwietnia 2014 r.
Dla mnie prawdziwą gratką jest zakład na handi punktowe. Atomowa zagrywka kontra żałosne przyjęcie Impelu = gwałt. Różnica w małych punktach w tym sezonie: 9, 29 (!!!!) i 21 (!!), zawsze na korzyść Atomu!! To, co proponuje całoroczna becia to jest wpychanie nam hajsu do kieszeni! Skąd im się wziął taki pomysł? Ze słabego meczu Sopocianek z Chemikiem? Przecież Wrocław nawet do Kalisza nie pojechał, mocząc haniebnie z Muszyną!
Atom Trefl Sopot +0,5 pkt @ 1,83 ✅ No i mecz przegrany, a punkciki na plusie
Rzecz jasna Atom Trefl Sopot +1,5 seta @ 1,4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Chemik Police - Trefl Sopot ✅ 3:1 (25:21, 25:13, 26:28, 25:9)
Typ: Over 3.5 seta @1.81 Unibet

Ostatnie 5 meczy, typ czterokrotnie wchodził. Wiadomo chemik więcej odpoczywał. Atom z kolei od wczoraj już siedzi w Szczecinie. Każdy tutaj mówi że chemik ich ojedzie gładko, a jak bym wcale taki pewny nie był. Mieli długa przerwę, w końcówce sezonu potrafili odstawić manianę. ATOM na wyjeździe nie dobił do końca Impelu i był trzeci mecz. Szybko pokonał Impel. Zaroślińska w dobrej formie, Maret trochę obniżyła loty co do początku sezonu, ale nadal dobrze gra. Efimienko i Tokarska na bloku dają radę. Także ja bym tutaj nie spodziewał się gładkiej wygranej Chemika, bo ATOM też jest głodny zwycięstwa i rewanżu za Puchar. Same zawodniczki o tym mówiły że będę walczyć i chcą to złoto bo srebro je nie zadowala. Kadra kadrą, ale jak ATOM się zepnie to seta ugra.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Rozpoczynamy walkę o brąz.
O Impelu nie będę się rozpisywał, bo dużo o nich było już powiedziane i wiadomo jaka jest tam sytuacja, nie ma sensu się powtarzać. W skrócie: liczenie na dobry dzień Skowrońskiej i jakąś dyspozycje Costagrande.
Dąbrowa przed fazą play-off (wyraźny dołek i porażki) miała problemy z urazami, teraz to wszystko ustało. Gotowa jest w końcu Popović, od dłuższego czasu do dyspozycji jest Kaliszuk, która miała już przebłyski, Deja i Strasz także wróciła do optymalnej dyspozycji. Serramalera chyba nie miał jeszcze w tym sezonie całej drużyny do dyspozycji bez większych urazów.
Dąbrowa to zespół, który może spokojnie zagrozić przereklamowanemu Impelowi. Dwie porażki z Chemikiem bez wygranego seta, ale jednak były tam fajne fragmenty gry, a teraz liczę na troszkę lepszą grę. Dwa sety absolutnie do zgarnięcia przez zespół przyjezdnych, mogą nawet pokusić się o zwycięstwo. Próbuje.
Moje propozycje:
Dąbrowa Górnicza +1.5 --- 2.00 @ Bet365, Betsafe, Betsson ✅
Dąbrowa Górnicza wygra --- 3.00 @ Bet365 ⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Dziś kolejny pojedynek, nie będę się powtarzał poza pytami ;)
Rozpoczynamy walkę o brąz.

O Impelu nie będę się rozpisywał, bo dużo o nich było już powiedziane i wiadomo jaka jest tam sytuacja, nie ma sensu się powtarzać. W skrócie: liczenie na dobry dzień Skowrońskiej i jakąś dyspozycje Costagrande.

Dąbrowa przed fazą play-off (wyraźny dołek i porażki) miała problemy z urazami, teraz to wszystko ustało. Gotowa jest w końcu Popović, od dłuższego czasu do dyspozycji jest Kaliszuk, która miała już przebłyski, Deja i Strasz także wróciła do optymalnej dyspozycji. Serramalera chyba nie miał jeszcze w tym sezonie całej drużyny do dyspozycji bez większych urazów.

Dąbrowa to zespół, który może spokojnie zagrozić przereklamowanemu Impelowi. Dwie porażki z Chemikiem bez wygranego seta, ale jednak były tam fajne fragmenty gry, a teraz liczę na troszkę lepszą grę. Dwa sety absolutnie do zgarnięcia przez zespół przyjezdnych, mogą nawet pokusić się o zwycięstwo. Próbuje.
Dąbrowa miała 2-0 i wynik bodaj 13-7 w trzecim secie i chyba tego nie dźwignęły. Zapewne zaczęła też grać Kaśka i to wszystko skończyło się dość szybkimi 3 setami dla Wrocławia. Gram to samo, kursy nawet lepsze.

Moje propozycje:
Dąbrowa Górnicza +1.5 --- 2.10 @ Bet365 ⛔
Dąbrowa Górnicza wygra --- 3.25 @ Bet365
⛔
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Chemik mistrzem co było wiadomo praktycznie na początku sezonu. Jednak na uwagę zaskakuje fakt że Atom zaprosił bardzo dużo szkól na ostatni mecz i łącznie w Ergo Arenie zasiadło 8558 widzów! Naprawdę dobry wynik jak na kobiecą siatkówkę. Było słychać mocny doping przez cały mecz.
https://www.youtube.com/watch?v=kuw__cEVtpI
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom