>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

koneser 339

koneser

Użytkownik
po 1 graty, zawsze to fajnie jak potyczka z bukiem wygrana
po 2 pytanie czy mimo tego że wyczyszczenie konta i strzał all in to jak sam widzisz kwestia czasu czy będziesz w to brnął aż do bankruta jak to maja w zwyczaju hazardziści czy się okażesz na tyle inteligentną bestią że wyciągniesz wnioski i dasz się przekonać że w progresji seria porażek prowadzących do bankruta jest zawsze tylko kwestią czasu.
pzdr Zdzisiu i mimo wszystko powodzenia !!!
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
po 1: nie ogralem buka. tylko paru takich jak my. a bf tylko zgarnal 5% prowizji. w tym wypadku ode mnie.
po 2: celem jest osiagniecie 6 tys funtow.
pozdro.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
zagralem 100 typow na forum ( o ile sie gdzies w obliczeniach nie walnalem) z czego weszlo mi 47. przy 47 % skutecznosci otarlem sie 2 razy o bankructwo. nieprzypadkowo wymyslilem sobie wielkosc budzetu. ustalalem go na bazie doswiadczenia dwuletniego. czas powiedziec sobie obiektywnie: bankructwo to kwestia czasu. wlasnie jestem w trakcie wyplacania kasy z bf. dlugi proces ???? mam dziwne przeczucie, ze na koncie bankowym będą duuuzo bardziej bezpieczne. dziekuje za uwage oponentom jak i wytrwalym kibicom.
moglbym zmniejszyc stawke poczatkowa np do 5 funtow i pewnie byloby duzo bardziej spokojnie. ale to cos jak w Wielkim Szu. jak sie gra o duze stawki w pokera z wielkimi to potem nie ma sie ochoty ogrywac taksowkarzy na postoju.
 
G 0

gugu55

Użytkownik
Graty za wytrwałość.Temat z potencjałem Gdyby go z analizować (serie 1x2 itd) na ostatnie 30 pudeł 20 remisów a może DNB poparte FK dla 1,5.Analiza ,symulacja i odpuść sobie ten bank...
 
Do góry Bottom