>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

S 45

sikorrrr

Użytkownik
Mie wierzyłem w twoją progresję Zdzisiek co można na pierwszych stronach pewnie jeszcze znaleźć, więc czuję się w obowiązku pogratulowania. Przyznaję, myliłem się, choć jak sam napisałeś dwa razy było blisko końca.
Gratuluje, życzę dalszych sukcesów jeśli będziesz dalej grał ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Zdzisio&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;A calkiem dajesz spokoj zakladom?Czy zylka gracza ci na to nie pozwoli? ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Mie wierzyłem w twoją progresję Zdzisiek co można na pierwszych stronach pewnie jeszcze znaleźć, więc czuję się w obowiązku pogratulowania. Przyznaję, myliłem się, choć jak sam napisałeś dwa razy było blisko końca.
Gratuluje, życzę dalszych sukcesów jeśli będziesz dalej grał ????

dzieki. nie wierzyles w moja progresje wiec powinienes teraz miec minimalna chociaz satysfakcje, bo w sumie zakonczyla sie klapą. rozplanowalem wydanie 6 tys, a mam tylko 1700. skad mam wziasc teraz 4300? hehe.

a tak powaznie to kazdy widzial co sie dzieje. system mimo, ze bezpieczny w porownaniu do innych to jednak dwa razy bylem bliski konca. wczesniej tez mi sie zdarzalo otrzec o bankructwo ale jednak zaduze stawki teraz zaczely wchodzic w gre. nie doroslem do takiego grania. nie jestem jednak hazardzista pelna geba. za mniejsze poniedze mozna sobie dziubac, a jak ktos ma jeszcze smykalke do dobrej analizy to powinno byc ok.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu, a nie uważasz, że lepiej zainwestować to w sure bety?
&quot;Chciałem postawić za 2000 ogółem. Wyszlo ponad 1700zł w bwinie, chciałem postawić wyskoczył limit na wygraną dla zakładu 209 złotych i maksymalnie mogłem postawić około 180złotych&quot;

kto to napisal?
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Ja ????
Bwin to nie jest jedyny bukmacher u którego można grać, ja tylko zadałem pytanie, po miesiącu grania całkowicie przekonałem się do tego sposobu gry
 
A 498

addam44

Użytkownik
hehe...
Z surami to podobnie jak z progresja.
Po pierwszym entuzjazmie przychodzi otrzezwienie a potem zniechecenie.Czesto bolesne dla portfela.
Wystarczy ze jeden z bukow u ktorego gramy dany surebet zrobi zwrot po kursie 1.
Jak pisza na innym forum jest to coraz czestsza praktyka wzgledem graczy podejrzewanych o granie surebetow.Regulamin kazdego bukmachera na to pozwala!
I bieda.
A zagrozen jest wiecej.I tez tu sa na forum opisane.
Latwo zauwazyc-tu tez na forum-ze ci co grali surebety np.2-3lata temu juz...nie graja.
Przypadek???
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
przerobilem temat surebetow od deski do deski na forum i jakos mnie nie przekonuje. zdaje sie, ze nawet skrecz w tenisie powoduje, ze tracisz kase.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
czy ktos z Was zna dyscypline lub jakies zaklady specjalne, ze na dwa zdarzenia przeciwne jest kurs powyzej 1,95 na oba? np jak w onder/over w koszykowce czasami mozna znalesc 1,95 na under 200,5 i 1,95 na over 200,5 punktu. z gory dzieki.
 
A 498

addam44

Użytkownik
czy ktos z Was zna dyscypline lub jakies zaklady specjalne, ze na dwa zdarzenia przeciwne jest kurs powyzej 1,95 na oba? np jak w onder/over w koszykowce czasami mozna znalesc 1,95 na under 200,5 i 1,95 na over 200,5 punktu. z gory dzieki.
Ciezka sprawa ale...pogrzeb na stronie Pinnacle;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Pozwolę sobie odświeżyć temat, który przynosił zyski.
Sposób jest ciekawy ale poważnie zastanowiłbym się nad doborem innych zdarzeń.

Dla leniwych w skrócie przypomnę o co biega.

Gra posiada 3 etapy

1) gra wirtualna
Autor tematu posiada 10 koszyków.
Do każdego wkłada spotkanie gdzie na gospodarza jest kurs większy niż 2.00 (oraz za gościa powyżej 3.00).
Do koszyków, w których spotkanie nie wejdzie wkłada ponowne typy.

2) gra właściwa
Gdy tak, w którymś z koszyków nazbiera 5 nietrafionych typów zaczyna grać za 1j.

3) progresja
W razie porażki w danym koszyku (czyli 6 przegranych gra ponownie zwiększając stawkę dla progresji)

Zabawy trochę z tym jest ale dla miłośników progresji może się spodobać.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dalik&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Radze przeczytaj caly temat.Szczegolnie pare wpisow sceptykow oraz zauwaz jak sam zalozyciel tematu powoli tracil entuzjazm...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Cały bajer polega na tym, że zasugerowałem by grać coś innego niż typ na gospodarza po kursie 2.0
Np. 2-3 gole w meczu po kursie 1.95-2.10 ?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Mam nadzieję, że autor tematu się nie obrazi.
Chciałbym rozpocząć testy na 2-3 bramki w meczu.
typ: 2-3 gole w meczu
założenia: typuję spotkanie, które po obu stronach od 2 kolejek nie zakończyły się oczekiwaną liczbą 2 lub 3 bramek.
wyjątki: Odpadają ligi skandynawskie , australia , japonia, dzieci i kobiet, inne overove oraz drużyny bramkostrzelne - np PSV, Barca, Real..., a także ligi egzotyczne ponieważ Bet365 nie udostępnia dla nich rynku 2-3 gole w meczu.
ilość koszyków: 5 (na razie)
stawkowanie: na stały zysk 0,50j.
progresja: 3 wirtualne progi (virtual) + 4 właściwe (real) (uwaga! gdyby się okazało, że na pierwszy właściwy (real) próg za szybko wejdę pomyślę o rozszerzeniu wirtualnych progów do 5.
koszyk - liczba nietrafionych - następne spotkanie
1 - 0 - Sheffield Utd - Crewe
2 - 0 - Hartlepool - Oldham
3 - 1 - Bournemouth - Stevenage
4 - 1 - Dover Ath. - Billericay
5 - 0 - Zadar - Belupo
 
D 77

dalik

Użytkownik
koszyk - liczba nietrafionych - następne spotkanie
1 - 1 - Kallithea - Niki Volos
2 - 0 - Giannitsa - Gazoros
3 - 1 - Epanomi - Panachaiki
4 - 2 - Sol de America - Nacional Asuncion
5 - 1 - Marathon - Atletico Choloma
Tak wygląda rozkład po 2 dniach. Czyli gdy w meczu Sol de America - Nacional Asuncion nie padnie oczekiwany wynik w czwartym koszyku będę wchodził z pierwszym progiem za real cash.
Zobaczymy jak to się potoczy.
 
Do góry Bottom