>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Darts Championship 2019 - Londyn

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
&quot;Chciałbym wykorzystać ta okazję aby szczerze przeprosić za swoje czyny ubiegłego wieczora. Seigo Assada jest wspaniałym graczem i pragnę przeprosić jego, fanów i PDC. Każdy kto śledzi moja karierę wie że się tak nie zachowuje i jestem rozczarowany swoim zachowaniem zarówno na meczu jak i w wywiadach po nim. Toczylem bitwe z samym sobą zanim stanąłem na scenie z powodu napadu hipomani, który może się wydarzyć w każdej chwili i nie ma osoby której jest bardziej przykro z powodu tego co się stało niż ja. Ponownie chciałbym przeprosić i mam nadzieję że ludzie zrozumieją jak bardzo skruszony jestem. *HIPOMANIA- jedna z postaci epizodu maniakalnego. Może wskazywwc że osoba cierpi na chorobę dwubiegunowa&quot;
To tyle na temat zachowania Wade. Szczerze to szkoda, że nie odpadł, bo Asada super spotkanie. Tak jak pisałem odpuszczam granie, ale mam na dziś dwa fajne bety, więc może się uda i ktoś skorzysta.

Mensur Suljovic najwyższy C/O powyżej 115.5 pkt - 1.8/unibet
Steve Beaton - 2.2/unibet


Standardowy bet na Mensura przy takiej linii, bo moim zdaniem jest ociupinkę za niska. Austriak już nie schodzi tak na 25 przy ostatnich lotkach, ale nadal mu się to zdarza. Przy ogromnej ilości 140 bardzo często zostawia sobie 121, a te bez problemu potrafi skończyć swoim ukubionym D14 czy Bullem, który ma dość dobry. Dziś wygra, wiec będzie miał 9 legów żeby to zrobić, a jeżeli rywal dotrzyma kroku to spotkanie może potrfać nawet te 14 legów. Linia super, więc polecam. Beatona polecam ze względu na kurs. Typowe spotkanie 50:50, więc nie rozumiem takiej różnicy kursów. Dobey w pierwszej rundzie niby pewne 3:0, ale jego rywal zagrał na średniej poniżej 80, więc nie róbmy z tego halo. Wyczuwam tutaj nawet 5 setówkę jednak Beaton to dużo bardziej doświadczony gracz i moim zdaniem ma spore szansę na wygraną.
 
lukaku80 304,6K

lukaku80

Typer
Po pewnej informacji którą usłyszałem w jednej z telewizji brytyjskiej, zaciekawił mnie pewien typ na mecz Van de Pas - Long. A dokładnie - kto więcej 180 w meczu i tu mój wybór pada na Longa po dość fajnym kursie 2,88 w Unibet. Argumenty jakie przemawiają za tym wyborem jest to że Van De Pas w 14 z ostatnich 21 meczów miał tylko 1 lub mniej 180 , w tym tylko 4 w ostatnich 6 meczach !. Informacja dość ciekawa i chyba warto spróbować po dość fajnym kursiej. Nie jestem znawcą darta więc nie sugerować się moim wyborem, jest to typ poparty tylko i wyłącznie na statystykach. I jeszcze jedne staty Long ma średnią 0,16 180 na lega , Van Der Pas ma 0,08 180 na lega (jeśli komuś coś to mówi?) więc jak by nie patrzeć wszystkie statystyki przemawiają za Longiem. Ja to gram ! Powodzenia
B. Van De Pass - J. Long
Typ : kto więcej 180 w meczu - Long * 2,88 / Unibet
B. Van De Pass - J. Long . 2 * 5,50 / Bwin
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Podobno PDC zaczęło się śledztwo w sprawie Cullena, który oddał spotkanie z Dolanem w bardzo słaby sposób. Ale w takim razie co z Mensurem? Oglądam darta od 5 lat i nie wiedziałem tak dziwnego spotkania jak te wczoraj. Po pierwszym secie rozmawiałem z kumplem i oboje stwierdziliśmy, ze Suljovic ma szanse na zostanie mistrzem świata, a potem? Bardzo dziwny występ, brak podwójnego, dużo szybsze rzucanie niż zwykle, większa ilość maxow niż 140 i ogólna porażka z Searle. Mega dziwna sprawa.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Podobno PDC zaczęło się śledztwo w sprawie Cullena, który oddał spotkanie z Dolanem w bardzo słaby sposób. Ale w takim razie co z Mensurem? Oglądam darta od 5 lat i nie wiedziałem tak dziwnego spotkania jak te wczoraj. Po pierwszym secie rozmawiałem z kumplem i oboje stwierdziliśmy, ze Suljovic ma szanse na zostanie mistrzem świata, a potem? Bardzo dziwny występ, brak podwójnego, dużo szybsze rzucanie niż zwykle, większa ilość maxow niż 140 i ogólna porażka z Searle. Mega dziwna sprawa.
Przecież Suljovic rzucił ponad 10 - 180, a jego rywal zaledwie 3. Fakt, że dziwne, że przy takich statytystykach przegrał mecz 1:3, ale to, że oddał spotkanie to dosyć poważny zarzut. Miałby się specjalnie mylić, czyli zamiast double rzucać obok tarczy? Zresztą w darcie ciężko utrzymać wysoką formę przez cały mecz. Fakt, że też się zdziwiłem, że po pierwszym secie tak słabo mu dalej szło, ale nie doszukałbym się drugiego dna, zwłaszcza, po tym, jak się zachowywał (podniesiona ręka, gdy skończył lega, aby przeprosić publiczność oraz szybkie zejście ze sceny po porażce).
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Clayton v Van den Bergh over 3,5 seta @1,70 sts
Sts ma błąd tutaj, powinno być na to @1,30, uni ma @1,28. Młodzian potrafi rzucać na avg w okolicach stu, jednak jest dosyć chimeryczny, zwłaszcza na dablach. Clayton miał w tym sezonie przebłyski, rozegrał kilka świetnych pojedynków. Mecz z minimalnym wskazaniem na Belga, w każdym razie te 4 sety bardzo możliwe.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Podobno PDC zaczęło się śledztwo w sprawie Cullena, który oddał spotkanie z Dolanem w bardzo słaby sposób. Ale w takim razie co z Mensurem? Oglądam darta od 5 lat i nie wiedziałem tak dziwnego spotkania jak te wczoraj. Po pierwszym secie rozmawiałem z kumplem i oboje stwierdziliśmy, ze Suljovic ma szanse na zostanie mistrzem świata, a potem? Bardzo dziwny występ, brak podwójnego, dużo szybsze rzucanie niż zwykle, większa ilość maxow niż 140 i ogólna porażka z Searle. Mega dziwna sprawa.
Nie zdziwiłbym się. W końcu PDC i World Snooker ma tego samego szefa, Barryrho Hairna i w snookerze od jakichś 2-3 lat poważnie się wziął się za ustawianie meczów (we współpracy z bukami, które w obu sportach sa głównymi sponsorami turniejów). Co chwila wychodzą komunikaty kto jest i za co zawieszony na jakiś czas, ostatnio 2 Chińczyków, wcześniej Tajów, ale też naprawdę duże nazwiska jak były mistrz świata Bingham albo pare lat temu Higgins, ale oni nie tyle za ustawienie tylko gotowość do ustawienia. Więc nie byłoby to takie dziwne. Jest dużo większa kasa w obu dyscyplinach dzięki Hairnowi własnie, więc chłop chce za to widowiska, a nie ustawek.
Ale coś mi się wydaje, że w darcie mimo wszystko byłoby trudniej o ustawianie. Jednak precyzja tu potrzebna na milimetry. Akurat Cullen miałby jakąś podkładkę do wtopy bo chyba miał 8 wylotów w 1 rundzie w ostatnich 9 latach czy jakoś tak. Ale fakt, wyglądał bardzo amatorsko w tym meczu.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Clayton v Van den Bergh over 3,5 seta @1,70 sts
Sts ma błąd tutaj, powinno być na to @1,30, uni ma @1,28. Młodzian potrafi rzucać na avg w okolicach stu, jednak jest dosyć chimeryczny, zwłaszcza na dablach. Clayton miał w tym sezonie przebłyski, rozegrał kilka świetnych pojedynków. Mecz z minimalnym wskazaniem na Holendra, w każdym razie te 4 sety bardzo możliwe.
Nadal 1,70 na to zdarzenie
Over 4,5 tylko 0,10 więcej czyli ewidentnie byk stsu
Pewnie anulują te zakłady stwierdzając że źle dobrali kurs
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Klaasen też się dobrali z Brownem. Poziom barowy, jakby ślepy wiódł kulawego. Obaj średnie poniżej 80 i dawno nie widziałem tylko trafionych siódemek i piątek, oczywiście nie zamierzenie. Mieli kilka legów gdzie obaj nie przekroczyli 100 w podejściu.. Lisa Ashton obu by poskładała w 3 setach.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Clayton v Van den Bergh over 3,5 seta @1,70 sts
Sts ma błąd tutaj, powinno być na to @1,30, uni ma @1,28. Młodzian potrafi rzucać na avg w okolicach stu, jednak jest dosyć chimeryczny, zwłaszcza na dablach. Clayton miał w tym sezonie przebłyski, rozegrał kilka świetnych pojedynków. Mecz z minimalnym wskazaniem na Belga, w każdym razie te 4 sety bardzo możliwe.
Wyraźny błąd stsu jednak mam nadzieję że będą conajmniej 4 sety. To co się dzieje w tych MŚ to naprawdę przewalone, oby tu ugrali po secie i oby STS nie zmienił tego.
Na powyżej 3.5 seta jest 1.7 a na powyżej 4,5 seta 1,8 . Wiadomo że to błąd ich ale mam nadzieję że się uda jednak to co się dzieje w tych MŚ to już mnie nic nie zdziwi.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
W każdym spotkaniu dzisiaj były conajmniej 4 sety wiec nie zawiedzcie Panowie.
Swoją druga wyjaśni mi ktoś skąd tyle niespodzianek?
Price przegrał z 2-0?dobrze widziałem?
Te mecze stają się coraz dziwniejsze. Mensur też wczoraj co zrobił to brak słów.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Co sądzicie dzisiaj o Huybrechts&#39;ie? Jak widać w tym turnieju nie ma co grać na faworytów a Belg w poprzedniej rundzie zagrał kapitalnie gdyby nie kilka doubli w ostatnim secie to średnią by miał ponad 105 a Chisnall powinien już polecieć z tego turnieju. Ich ostatnie mecze to właściwie 50/50 a kurs 2.20
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dziś warto chyba grać na Irlandczyka?
Searle chyba sam jeszcze nie może uwierzyć w to że pokonał Mensura.
Zresztą ten mecz był strasznie dziwny (to chyba najlagodniejsze określenie)
Co myślicie? Searle kompletnie mnie nie przekonuje, według mnie Anglik dzisiaj leci z turnieju.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Ryan Joyce - Alan Norris
Alan Norris 2,10 Unibet
Dave Chisnall - Kim Huybrechts
Kim Huybrechts 2,30 Unibet
Króciutko bo obowiązki świąteczne gonią. Dwa razy zagram na underdogów, którzy w mojej opinii są tutaj faworytami. Joyce właściwie wyrósł nagle z podziemi. Był po prostu przeciętnym darterem i nadal jest. To, że odprawił bez straty seta Dobromysłovą i Whitlocka to moim zdaniem bardziej niemoc jego przeciwników. Dwukrotnie średnie 90 i wątpię, żeby zrobił więcej, szczególnie w nieco dłuższym formacie. Norris po fatalnym sezonie ratuje dupę i pierwszy mecz był jak na jego ostatnie możliwości na prawdę przyzwoity. 3-2 z solidnym Lennonem, średnia powyżej 92, 10 maksów i 21 140+. To taki Norris jakiego znamy i jeżeli zagra tak jak potrafi, to jest po prostu lepszym zawodnikiem.
Drugi mecz to pojedynek dwóch bardzo dobrych zawodników, chociaż obaj ten sezon raczej pod formą. Chizzy wcale mnie jakoś pierwszym występem nie przekonał i widać po nim, że chyba czuje się nie na 100% mocy. Co prawda zrobił dobry mecz, 3-2 z Paynem, średnia 95 przy 98 u przeciwnika, jednak to Huybrechts mnie pierwszym pojedynkiem bardziej porwał. Wyszedł i po prostu zagrał to co potrafi najlepiej. Mocne 3-0 z nieźle grającym Larssonem, średnia 103, a po pierwszym dwóch setach była nawet wyższa. Wydaje mi się, że chce odbić się po słabym sezonie i formę skroił akurat pod MŚ. Ja go nie skreślam, a przy chociaż jednym celnym typie z podanych minimalny zysk będzie ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ryan Joyce - Alan Norris
Alan Norris 2,10 Unibet
Dave Chisnall - Kim Huybrechts
Kim Huybrechts 2,30 Unibet
Króciutko bo obowiązki świąteczne gonią. Dwa razy zagram na underdogów, którzy w mojej opinii są tutaj faworytami. Joyce właściwie wyrósł nagle z podziemi. Był po prostu przeciętnym darterem i nadal jest. To, że odprawił bez straty seta Dobromysłovą i Whitlocka to moim zdaniem bardziej niemoc jego przeciwników. Dwukrotnie średnie 90 i wątpię, żeby zrobił więcej, szczególnie w nieco dłuższym formacie. Norris po fatalnym sezonie ratuje dupę i pierwszy mecz był jak na jego ostatnie możliwości na prawdę przyzwoity. 3-2 z solidnym Lennonem, średnia powyżej 92, 10 maksów i 21 140+. To taki Norris jakiego znamy i jeżeli zagra tak jak potrafi, to jest po prostu lepszym zawodnikiem.
Drugi mecz to pojedynek dwóch bardzo dobrych zawodników, chociaż obaj ten sezon raczej pod formą. Chizzy wcale mnie jakoś pierwszym występem nie przekonał i widać po nim, że chyba czuje się nie na 100% mocy. Co prawda zrobił dobry mecz, 3-2 z Paynem, średnia 95 przy 98 u przeciwnika, jednak to Huybrechts mnie pierwszym pojedynkiem bardziej porwał. Wyszedł i po prostu zagrał to co potrafi najlepiej. Mocne 3-0 z nieźle grającym Larssonem, średnia 103, a po pierwszym dwóch setach była nawet wyższa. Wydaje mi się, że chce odbić się po słabym sezonie i formę skroił akurat pod MŚ. Ja go nie skreślam, a przy chociaż jednym celnym typie z podanych minimalny zysk będzie ;)
W punkt!
Oprocz tego w obu meczach w8dze over maxów i over setow ????
 
Do góry Bottom