>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga - Play Off

Status
Zamknięty.
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Zdjęcia z Częstochowy na ten moment. Tor wygląda bardziej optymistycznie dla Jaskółek niż ostatnio.


Do usunięcia później.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wrocław - Tarnów (+10,5) 2 1,70 ⛔Sportingbet

Taki handicap to już pobiorę. 10pkt to duża różnica przy tak wyrównanych zespołach. Po zdjęciach widac że tor będzie nadawał się do walki i nie tylko start i kreda a jeśli tak będzie to szanse przyjezdnych wzrastają sporo. Nie mówię,że dziś wygrają jednak w przypadku sporej różnicy zawsze można korzystać z RT i trochę zniwelować różnice. Kołodziej i Vaculik swoje pojada i o nich jestem spokojny. Wszystko zalezy od pary Madsen-Bjerre jeśli oni pojada na swoim wysokim poziomie to Tarnów będzie do końca walczył jak równy z równym.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wrocław - Tarnów 1 @ 1,30 Expekt ✅ 54-36 brawo Wrocek ????
Gram na czyste zwycięstwo &#39;gospodarzy&#39;. W tej fazie sezonu lepiej się prezentują. Dwóch mocnych liderów, do tego bardzo mocny na juniorce Drabik. Ponadto mocno liczę na dobry występ MJJ. Ogór i Milik też ogonów wozić nie będą. Goście mają równą seniorkę ale dużo tracą mając takich juniorów. Mroczka na wyjazdach jest dużo słabszy niż u siebie. Bjerre też niezbyt pewny. Stawiam na 6-8 punktową przewagę Wrocławia przed rewanżem. Baron pewnie pomajstruje z torem skoro dzisiaj mecz ma status niezagrożony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
G 12

gruby9510

Użytkownik
Drabik over 9 @2.00 bet365
Drabik juz w pierwszym podejsciu pokazal ze tor zna doskonale, wychowal sie na nim i moim zdaniem bedzie on dzis zastepstwem za Milika lub Jedrzejaka jesli zawioda oczekiwania Barona. Linia spokój jniedo pokrycia przez Drabika;)
Vaculik over 10,5 @ 1.80 sts
Moim zdaniem Vaculik wraz z Kołodziejem beda dzis ciagnac dobry wynik dla tarnowian, to beda dwie strzelby, obstawiam ze Vaculik dzis moze pojechac 6 raz za Madsena lub Mroczke, a wiec przy 6 biegach linia z latwoscia do pokrycia!
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Vaculik over 10,5 @ 1.80 sts

Moim zdaniem Vaculik wraz z Kołodziejem beda dzis ciagnac dobry wynik dla tarnowian, to beda dwie strzelby, obstawiam ze Vaculik dzis moze pojechac 6 raz za Madsena lub Mroczke, a wiec przy 6 biegach linia z latwoscia do pokrycia!
Nie ma znaczenia czy Vaculik pojedzie z taktycznej czy też nie, bo STS uwzględnia tylko pierwsze 5 biegów.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Oddsmaker zdaje się wysłuchał moich słów i pewne kursy i handicapy dopasowano do tego co pisałem. Podtrzymuję to co pisałem przed paroma dniami. Drabik (-7) vs Koza. Choć kurs juz niższy bo 2,20.
Wyniki: Maksym Drabik: (3,3,0,3,2*) 11+1; Ernest Koza (1,0,0) 1
M.D. 11(-7):1 E.K. &gt;&gt;&gt; M.D. 4 &gt; 1 E.K.
Komentarz: Młody Drabik to bezwzględnie odkrycie tego sezonu. Poza jednym biegiem, który był obsadzony czołowymi zawodnikami całej ligi, pojechał niemal bezbłędnie. Zapowiada się na to, że Sparta zdobędzie przynajmniej srebro. I to właśnie Maksym jest wartością dodaną, której w przedsezonowych kalkulacjach brakowało wrocławianom do Play-Off.

Pozostałe zakłady zmieniły się na tyle, ze nie warto ruszać. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to Vaculik - powyzej 12 (1,80). Widzę go w 6 biegach. Coś tam wygra a raczej z tyłu przyjeżdżać nie powinien. Spory margines błędu.
Wyniki: Martin Vaculik (2,3,1*,1,2,2) 11+1 &gt;&gt;&gt; M.V. 11 /&gt; 12
Komentarz: Niewiele brakowało, choć z perspektywy czasu muszę przyznać, że to pierwsza odsłona półfinałów mnie skusiła do zagrania na Vacula. Miałem z tyłu głowy jego dwie pewne trójki z niedzieli i wyszło jak wyszło. Wydaje mi się, że Baran popełnił błąd nie dając Martina bieg po biegu jako RT za Madsena w 6.wyścigu. Myślę, że wówczas losy typu mogłyby się potoczyć nieco korzystniej. Cieszy jednak to, że spełniło się zakładane 6 biegów Martina - czyli to co najważniejsze w obstawianiu meczów żużlowych - przewidzenie przebiegu meczu.

Podsumowanie dnia:
10 września 2015 (Ekstraliga)
1/1
(+0,2j)
(+10,0%)

* * *
Gdyby poprzedni mecz się odbył a wyniki pokryły z dzisiejszymi to byłoby 3/0
Bet365
SPARTA WROCŁAW v UNIA TARNÓW (mecz przerwany, wynik niezaliczony)
Maksym Drabik vs Ernest Koza (handicap)
Typ: Maksym Drabik (-7)
Kurs: 2,50

Szalony handicap (w życiu nie widziałem tak dużego na żużlu), ale i kurs zacny jeśli zastanowimy się na spokojnie nad powodzeniem typu. Koza dzisiaj ugra 1-2 punkty - w zależności od losów 1 biegu. Drabik to już zupełnie inna bajka. Chłopak jest w tym roku niesamowity, a smaczku dodaje fakt, że mecz odbędzie się na jego de facto domowym torze, bo właśnie przy Olsztyńskiej się wychował żużlowo. Jeśli tylko nie spali się psychicznie to powinien zakręcić się koło 10 punktów. Liczę na jego świetny występ!
Tomasz Jędrzejak vs Leon Madsen (handicap)
Typ: Leson Madsen (+2)
Kurs: 1,50

Niski kurs, ale trudno mi sobie wyobrazić, żeby Leon nie pokrył tego, ba, jestem gotów stwierdzić, że dzisiejszy mecz to Leon zakończy z większą zdobyczą punktową. Taki kurs możnaby grać przy braku jakiegokolwiek handicapu, a co dopiero +2 na korzyść o wiele lepszego Duńczyka. Oczywiście zagadką pozostaje tor w Częstochowie, ale historia pokazuje, że Madsen umie tam jeździć całkiem nieźle. Dodatkowo wydaje mi się, że to Jędrzejak ma silniejszego parowego i Jensen zabierze Tomkowi więcej punktów niż Kenneth Leosiowi.
Ciekawie też wygląda pojedynek Woffindena z Vaculikiem (1 - 1,70). Tajski powinien dzisiaj celować w komplet, a Vaculik jednak na wyjazdach nie jest już taki pewny. Co prawda można spodziewać się u niego aż 6 biegów (liczę na kontrolowane zwycięstwo &quot;gospodarzy&quot;), ale i tak kurs wygląda nieźle. Tym bardziej, że Martin w Częstochowie jeździ różnie (2013 - 0; 2014 - 11).
M.D. 11(-7):1 E.K. &gt;&gt;&gt; M.D. 4 &gt; 1 E.K.
T.J. 2:5(+2) L.M. &gt;&gt;&gt; T.J. 2 &lt; 7 L.M.
T.W. 13 &gt; 11 M.V.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Dzisiejszy mecz jest tak słaby pod względem stawienia, wszystko na siłe. Niby tor wygląda dobrze i dla gości tym lepiej, jednak Baron mógł tam porobić parę niespodzianek. Dla mnie osobiście go gry jest over 11.5 Tajskiego ✅✅ w betano po 2.0 w 1 biegu Vaculik może mu zagrozić, w 7 z Jankiem sobie poradzi, w 9 trafia na Madsena i Bjerre jedzie z zewnętrznego, tor powinien być częstochowski i być do ścigania, powinien też sobie poradzić z mocną dwójką tarnowską, 13 trudny bieg MJJ, Jankiem i Madsenem może zdobyć 2 oczka, w nominowanych na pewno Tai się pojawi w biegu 15 zapewne zmierzy się z Vaculem i Jankiem tu powinien 2 oczka przywieźć, w Szwecji niby słabiutko, ale mecz o nic awans pewny, furmanki na Szwecję też gorsze. Bet365 ma linię 12 i jest ona bardzo ciężka i ją lepiej zostawić, w betano po 11.5 Tai ma 3 punkty do stracenia i zapewne straci je na Vaculu albo może wieźć przed sobą Milika jednak w to powątpiewam.
Over Vacula na linii 12.5 jest uzależniony od tego jaki będzie wynik czy RT będzie potrzebna, bukmacherzy twierdzą, że będzie potrzebna bo dają wynik handi około 10 pkt. Nie zdziwię się jak Tarnów będzie się długo trzymał blisko i np w którymś biegu przegrają, żeby wziąc RT np w nominowych w postaci Vacula i Janka.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Vaculik M.-Woffinden T. 2 za 2,40 w Milenium ✅

OK - ja rozumiem, że atut własnego toru, że trzeba odrabiać itd itp. Tylko czemu nikt nie patrzy na formę Tajskiego ... Gościu na dystansie robi z każdym co chce. Tarnów nie zaskoczy też torem Sparty. 2,40 na lidera GP to ja biorę z pocałowaniem ręki.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Doyle poniżej 7,5 @1,75 FORTUNA ✅✅ 4 izi izi :cool:
Nie wiem skąd ta linia. Doyle w naszej lidze jest dramatycznie słaby. Średnia wyjazdowa 1,8 na bieg i tak uważam,że za wysoka jak na obecną formę. Może sobie wygrywać GP,ale w naszej lidze której miał być liderem przywozi ogony. Dzisiaj mega trudne biegi. Ja tu Doyla nie widze. Do tego dojdzie pewnie jakieś wykluczenie patrząc na styl jazdy Kangura. Nie lubie mendy, ale typ w stu procentach obiektywny i przwmyslany. Z gospodarzami na smoczyku wygrać mu będzie mega trudno. W parze z Holderem też spacerku nie będzie. Jak zrobi tu 3/4 oczka to będzie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rachek 18

rachek

Użytkownik
mi w oko wpadly dwa typy z Milenium.

Woffinden T.-Janowski M. 1 1.75 ✅
Pawlicki Pi.-Przedpelski P. (+2.5) 2 1.87

ako po podatku: 2.88


Tajski w formie dosc dobrej i nawet po zlym starcie potrafi wyprzedzic na dystansie.
Magic niby jezdzil w Tarnowie, ale trzeba brac pod uwage, ze wczoraj rozwalil sobie lokiec i stlukl kolano. wczoraj zawody jakos dojechal na adrenalinie, ale dzisiaj moze juz bardziej odczuwac skutki upadku.

w drugiej parze buki sugeruja sie chyba slaba postawa Przedpelskiego w Lesznie w sezonie zasadniczym. obecnie jego forma wyglada znacznie lepiej i pomimo, ze Piotrek jest dobrym zawodnikiem, to handi +2.5 wydaje sie w miare bezpieczne.

p.s.
w obu typach liczymy tylko 5 pierwszych biegow kazdego zawodnika
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Doyle poniżej 7,5 @1,75 FORTUNA
Nie wiem skąd ta linia. Doyle w naszej lidze jest dramatycznie słaby. Średnia wyjazdowa 1,8 na bieg i tak uważam,że za wysoka jak na obecną formę. Może sobie wygrywać GP,ale w naszej lidze której miał być liderem przywozi ogony. Dzisiaj mega trudne biegi. Ja tu Doyla nie widze. Do tego dojdzie pewnie jakieś wykluczenie patrząc na styl jazdy Kangura. Nie lubie mendy, ale typ w stu procentach obiektywny i przwmyslany. Z gospodarzami na smoczyku wygrać mu będzie mega trudno. W parze z Holderem też spacerku nie będzie. Jak zrobi tu 3/4 oczka to będzie dobrze.
Świetny typ, popieram w 100%. Raz że Holder mu sporo punktów odbierze. Po drugie to w biegu z juniorem nie trafia na Smektałe a na Pitera. Jak Jonasson będzie jechał padakę, a reszta będzie ładnie punktować to nie zdziwię się jak Piter już w 9 biegu pójdzie ze zmiany za THJ, więc teoretycznie dwóch najsłabszych zawodników gospodarzy na których może zrobić łatwe punkty może mu odpaść. A w biegu mieszanym trafia na Emila, Nickiego i Lagute. Strasznie ciężką ma tą rozpiskę Doyle.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bjerre-Drabik: Drabik @2,45 Betsson 2/10✅

W pierwszym meczu w tej parze był kurs 1,35 na Drabika.Dziś Bjerre u siebie i dlatego się odwróciło,ale żeby aż tak faworyzować Duna?Z Madsenem w parze może coś potracić.Minimum 2 razy trafi w biegu na niesamowitego Woffindena.Z drugiej strony Drabik,który miesiąc temu zrobił tu 10 pkt w 6 startach.I dziś też bym oczekiwał 6 startów juniora,bo Tarnów będzie cisnął i będą taktyczne Wrocławia.
-----------

Chris Holder over 6,5 @1,57 Bet365 6/10⛔

W parze z Doylem,czyli nie za łatwo mimo wszystko.Można liczyć na 6 startów Chrisa,ale on tu w 5 też jest w stanie zrobić te 7 punktów.Jego forma zdecydowanie na to pozwala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Wrocław + Leszno (awans) @ AKO 1,61 Milenium ✅✅✅
Tarnów nie odrobi takiej przewagi, fakt że Milik, Jędrzejak i Gała na wyjazdach to dno ale reszta wraz z rezerwami taktycznymi swoje zrobi. Tarnów może tylko uratować mecz życia Kozy (taki jaki miał np. z Toruniem). Co to Leszna to powinni sobie poradzić. Jesli każdy swoje zrobi to będzie finał. 5-ciu zawodników na Smoku ma średnią ponad 2,00. 8 punktów to w zasadzie 2 razy po 5:1. No i brak Gomólskiego też swoje zrobi, bo już od pierwszego biegu muszą łatać dziury w składzie.

Piotr Pawlicki over 9,5 @ 1,50 Milenium ✅✅✅
Piter jest w formie, dzisiaj pewnie 5 startów, linia spokojnie do pokrycia na własnym torze.

Holder under 1,5 wygranych biegów @ 1,40 Milenium ✅✅✅ lokata :cool:
Holder ostatni raz wygrał indywidualnie bieg w Lesznie na meczu ligowym dokładnie 10 czerwca 2012 roku. Jego indywidualnie wygrane biegi w tym sezonie na wyjazdach to: Gorzów 0, Leszno 0, ZG 2, Tarnów 1, Wrocław 0, Rzeszów 1, Grudziądz 2. Linia więc wydaje się być wystawiona dobrze, ale dwóch biegów jak dla mnie nie wygra. Zaczyna od pary Emil - Przemo, później jest Piter, dalej Nicki, jedynie w 11 może wygrać bo ma Zengote, THJ i Turowskiego (tu będzie zmiana ale wyczuwam tutaj jakiegoś taktyka). Te indywidualne wygrane na wyjazdach to w Grudziądzu i w Rzeszowie jedynie pokonał jakiegoś konkretnego zawodnika, bo w Rzeszowie wygrał z Hancockiem (bieg uzupełniali Gomólski i Lampart) a w Grudziądzu dwa razy z Artiomem i raz z Gollobem. W Tarnowie wygrał bieg ale przeciwko parze Koza-Madej ;D A w ZG dwa razy przeciwko parze Loktajew-Jabłoński. Dzisiaj widzę to ciężko. W Lesznie w każdym biegu będzie trudny rywal.

Zengota (-3) - Miedziński 1 @ 2,00 Milenium ✅✅✅
Zengi u siebie mocny a Miedziak na wyjazdach taki sobie. Jeśli Zengi pojedzie tak jak w ostatnich meczach na Smoku, na wynik w granicach dwucyfrówki to typ powinien wejść bo wątpię żeby Miedziak uzbierał więcej niż 6 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Janowski - Kolodziej @2,7 betsafee ⛔
Janowski jak będzie się czuł okej to będzie dzis ciągnął wynik, 6 startów myślę że stać go na 12-13 oczek, pod warunkiem że kontuzja nie będzie mu mocno doskwierać
Vacul - Woffi @2,2 betsafee ⛔
Taj nie radzi sobie na tym torze, 6 biegów i kto wie czy jakikolwiek wygra. na ten tor trzeba mieć silnik, a Taj takiego nie ma. Dawno nie zaliczył dobrego meczu w Tarnowie, dziś myślę że 2 będzie zdobywał, ale z liderami Jaskółek będzie przegrywał
Emil - G Laguta @1,45 betsyfe ✅
Emil od 3 dni trenuje w Lesznie, nie dość że jest nie do dogonienia, to jeszcze się mocniej przykłada do meczu. Lider Byków, jest nie do pokonania nie ździwie się jak dziś zrobi płatny komplet bo nie widzę tutaj nikogo kto by mógł go pokonać, a Grisza jak zakręci koło 10 będzie dobrze
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chris Holder over 6 @ 1,57 Bet365 ⛔ 6+2 heh niepotrzebne bonusy... ale przynajmniej Trolluń do domu ????
Jak Holder nie zrobi 7 punktów w 6 startach to Toruń nie ma czego szukać w Lesznie. Chyba tylko tyle co do analizy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Holder powyżej 6 - 1,57 bet365
Dzisiaj zapewne 6 startów Crispiego. Linia jak dla mnie zaniżona o jakieś 2pkt. Holder może i nie błyszczy na wyjazdach i w Lesznie nie notuje jakiś rewelacyjnych wynikow jednak taka linie spokojnie ogarnie. Dzisiaj będzie jednym z liderów przyjezdnych.
Kołodziej - Janowski (+4) 2 1,66 ⛔ bet365
Wiem,że Magic jest po dzwonie. Jednak dzisiaj pojedzie. Tor zna znakomicie. Nie jest to wymagający tor więc nie powinna mu kontuzja przeszkadzac. Bardzo możliwe ze pojedzie nawet 6x czyli start wiecej od Janusza. Para jak dla mnie 50/50 wiec z takim zapasem pobieram z miłą chęcią.
Leszno - Toruń +12,5 2 1,90 Sportingbet
Torunianie w Lesznie spisują się dobrze i dzisiaj podejrzewam,że będzie podobnie. Jeśli nie będzie kombinowania z torem to takie handi powinno wystarczyc zeby rozliczyc na ✅. Liczę ze Doyle pojedzie na swoim poziomie chociaż teraz bo ostatnio to kpi sobie z Torunia. Pawełek Grisza i Crispi o nich jestem spokojny ze swoje przywiozą a jesli Doyle im pomoże to będzie bardzo dobrze. W Lesznie pewniakiem jest Emil i Piter. Reszta spisuje sie zazwyczaj dobrze ale nie ustrzegaja sie wpadek. Cisnienie w Lesznie ogromne co nie pomaga zawodnikom.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
UNIA TARNOW v SPART WROCLAW
Maciej Janowski (suma punktow)
Typ: Maciej Janowski - powyzej 8
Kurs: 1.66

Maciek poobijany po wczorajszym GP, ale druzyna go potrzebuje i jak na klasowego zawodnika przystalo Maciek da rade. Ostatnio platny komplet, wiec ta linia wydaje sie smiesznie niska. Kurs co prawda bez rewelacji, ale powinno spokojnie siasc. Tym bardziej, ze mozna spodziewac sie nawet i 6 biegow w jego wykonaniu.
Wyniki: Maciej Janowski (2,2,1*,2) 7+1 &gt;&gt;&gt; M.J. 7 /&gt; 8
Komentarz: Tarnów był słabszy niż się spodziewałem, przez co nie było presji na Magicu. Gdyby Bjerre pojechał nieco lepiej...

Janusz Kolodziej (suma punktow)
Typ: Janusz Kolodziej - ponizej 12
Kurs: 1.72

Dla mnie nie ulega watpliwosci, ze Janek bedzie czolowa postacia w zespole. Jednak 12 punktow to piekielnie trudne zadanie. Ma z kim przegrywac w Sparcie a i na paru swoich moze cos stracic. 12 punktow to piekielnie wysoka linia na tym poziomie, szczegolnie jesli wezmiemy pod uwage, ze to Sparta powinna rotowac taktycznymi, a nie gospodarze.
Wyniki: Janusz Kołodziej (3,3,2,3,3) 14 &gt;&gt;&gt; J.K. 14 &lt;/ 12
Komentarz: Świetne zawody Janka. Dodatkowo Sparta nie miała presji na taktyczne i jechanie do końca, co dodatkowo ułatwiło Koldiemu punktowanie.

UNIA LESZNO vs KS TORUN
Jason Doyle (suma punktow)
Typ: Jason Doyle - powyzej 8
Kurs: 2.00

Jason wczoraj fajna koncowka SGP. Co prawda bez finalu, ale bylo bardzo przyzwoicie. W RZ w Lesznie pozamiatal. Tutaj szykuje sie raczej 6 biegow, wiec 8 punktow spokojnie w zasiegu.
Wyniki: Jason Doyle (2,2,0,0) 4 &gt;&gt;&gt; J.D. 4 /&gt; 8
Komentarz: Fantastyczny początek zawodów, gdzie mimo braku zwycięstw indywidualnych jechał w kontakcie z liderami Unii. A później się kompletnie pogubił. Na dodatek zawody potoczyły się tak, że pierwsze taktyczne pojawiły się dopiero w nominowanych.

Chris Holder (suma punktow)
Typ: Chris Holder - powyzej 6
Kurs: 1.57

Podobnie jak wyzej. Co prawda Chris nie czuje az tak swietnie toru w Lesznie, ale zapowiada sie na 6 biegow z jego udzialem. To zbyt solidny zawodnik, w zbyt dobrej formie, zeby tego nie osiagnac. Szczegolnie, ze to jest cholernie wazny mecz.
Wyniki: Chris Holder (1*,1*,1,2,1) 6+1 &gt;&gt;&gt; C.H. 6 /&gt; 6
Komentarz: Doyle zabrał mu parę punktów. I tak jak wyżej wspomniałem - pierwsze taktyczne dopiero w nominowanych, przez co Turowskiego musieli zastępować Przedpełski i Fajfer. Zabrakło jednego biegu.

0/4
(-4j)
(-100%)
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Fajny bet z dodatnim HC Macka, jednak trzeba miec na uwadze ze jezeli przed nominowanymi Wroclawianie beda pewni finalu mozna zalozyc ze trener oszczedzi pobijanego Janowskiego, niemniej HC wysokie.
Ciezko cos ugryzc poki co Leszno -4 po 8 biegach @ 1,72
i Vacul dokladnie 11 @ 7.50 i Woffi dokladnie 11 @.7.50 na moje oko dobrze sutawione linie (mysle ze przynajmniej jedno wejdzie choc licze na oba : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom