>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga - Play Off

Status
Zamknięty.
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Nie lubię stawiać takich spotkań, bo mimo że to mecze o medale to wszystko jasne, ale że to końcówka sezonu to coś spróbuję uskrobać:

Gomólski over 5,5 @ 1,65 ⛔⛔⛔ ????
Gomólski w Tarnowie spędził ostatnie lata więc tor obcy mu nie jest. Dzisiaj miał być w parze z Lagutą, ale go nie będzie więc pewnie w każdym biegu będzie jechał z kimś innym (taktyczne lub Przedpełski/Fajfer ze zmian zwykłych). O ile Toruń jest bez większych szans na sukces to myślę że dzisiaj Kacprowi może zależeć bardzo by pokazać się z dobrej strony.

Emil under 12,5 @ 1,50 STS ✅✅✅ tak jak myślałem, 4 biegi i ostatni bieg oddany juniorowi
Emil w końcówce sezonu formę ma wielką, ale w meczu Leszno-Wrocław już wszystko jasne, więc liczę że odpuści ostatni bieg. Z resztą pamiętajmy że wciąż ma coś z barkiem i w Czewie również nie wyjechał do ostatniego biegu. Jeśli Unia zapewnie sobie już wcześniej DMP (co chyba pewne) to myślę że nie będzie się zbytnio Emil przemęczał.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mroczka - Gomolski 2 1,80 Betsafe ⛔

Kacper jeździł w Tarnowie więc tor nie jest mu obcy. W pierwszym meczu w Tarnowie w rundzie zasadniczej Mroczka (1,1,0,0,0) a Gomólski (d,2,1,1). Mroczka traci sporo bo jeździ w parze z Vaculikiem i ten mu pkt zabiera. Kacper dzisiaj z juniorami będzie jeździł + pewnie RT.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Bjerre - Doyle @1,35 betsson ⛔⛔ Bjerre dziś słabiuchno, a szmaciarz akurat miał dzień konia i nie dało rady inaczej :&gt;

Bjerre jedzie w kratkę,ale jednak u siebie mocny. Niby może tracić na Madsenie punkty,ale żałosnik Doyle mysle,że dziś znowu przejdzie obok meczu i przywiezie 5/6 oczek maks. Może niby jechać z taktycznej,ale wątpie,żeby był pierwszym wyborem. Doyle ma z kim przegrywać zarówno u siebie w ekipie jak i z jaskółkami
Madej - Fajfer @1,45 betsson ✅✅ po dwóch biegach księgarnia ????

Madej dno i tyle w temacie. Fajfer pod koniec sezonu się rozkrecił i fajnie punktuje. Dzisiaj mysle,że już w juniorskim będzie miał punkt przewagi nad Madejem,a potem coś może tylko poprawić. Zobaczymy czy jeśli pojadą na trzech juniorów to będzie go zastępował Gajewski czy da młodemu jechać. Jakby zamieniał to Oskar może dostać dodatkowe występy.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
w Bet365 handi +18 na Wrocław - czy ich troche nie ponioslo?!
po postawieniu kursu 15 i kursu 2 po odpowiednich stawkach wychodzi nam Wrocław +18.5 po kursie 1.76 - biore to w ciemno!
Woffinden, Janowski, Drabik - juz oni w trojke przy dobrych wiatrach sa w stanie zrobic potrzebne 36 pkt do wygrania powyzszego zakladu.
Bylem w Lesznie na ostatniej kolejce sezonu zasadniczego i nawet marny ostatnimi czasy Jedrzejak cos tam walczyl. Jepsen Jensen tez jest takim zawodnikiem, ze w kazdej chwili moze odpalic ..
polecam!?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja odpuszczam dzisiejsze mecze. Wszystko jest już praktycznie rozstrzygnięte, żadnej niespodzianki nie będzie więc niektórzy liderzy mogą być zmienieni przez juniorów i tym samym H2H na zawodników będzie nietrafione.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
juniorzy?
no to over 7 Drabika z ubezpieczeniem na dokladnie 7 na zwrot kurs 1.77 mozna chyba zagrac. ostatnio w Lesznie 8 pkt, a pewnie 5, 6 startow Maksym zaliczy ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Koza-Fajfer: Fajfer -0,5 @1,8 PrzykroNam 2/10✅

Koza ostatnio przegrywa już nawet z Madejem,nie wiem czy jest opcja żeby dziś nagle pozytywnie zaskoczył.Fajfer kompromisacja w pierwszym meczu,więc ma co poprawiać dziś.W Lesznie jechał bardzo dobrze,możliwe że dziś dostanie więcej biegów od Ernesta.Koza u siebie średnia biegowa 1,3 przy czym zbudowana głównie w dwóch pierwszych meczach sezonu gdy zrobił łącznie 17 pkt.W kolejnych 6 meczach zrobił również 17 oczek.Fajfer wyjazdowa też 1,3 lepsza niż u siebie w Toruniu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Madsen (-3,5) - Doyle 1 1,85 Sportingbet parówa umie jeździć⛔

Kompletnie nie wierze w parówe. Jeździ słabo w naszej lidze i nic nie wskazuje aby miało być lepiej. W rundzie zasadniczej fajnie pojechał 11+2 ale wtedy chciało mu się jeździć i miał na czym. Teraz sytuacja wygląda o wiele gorzej. Madsen na swoim owalu ma 2,324 pkt/bieg więc bardzo wysoko. Jeśli tylko Bjerre nie zabierze mu z 2-3oczek to będzie łatwo i przyjemnie. Doyle dzisiaj w parze z Holderem więc też pewnie potraci pkt.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Te linie wystawione przez beta to nieporozumienie. Tajski, Janoś i Emil spokojnie overy pokryją, jeśli Leszno pojedzie do końca to Nicki też, fajny kurs na over Drabika.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Emil i Piter jak dla mnie dzisiaj pojadą 4 razy więc ja bym w te overy nie wchodził (Emil odpuści nominowany i tam pojedzie Piter). Unia ma dobry wynik więc nie będzie parcia, dadzą pojeździć Musielakowi i młodzieży. Już prędzej over Drabika bym widział bo on może dziś 6 razy jechać. Ogólnie trudno rozgryźć ten mecz bo nie zawodnicy rozstrzygną to na torze a Skórnicki z Baronem w parkingu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Te linie wystawione przez beta to nieporozumienie. Tajski, Janoś i Emil spokojnie overy pokryją, jeśli Leszno pojedzie do końca to Nicki też, fajny kurs na over Drabika.
Masz pewność że każdy z nich pojedzie wszystkie swoje biegi + nominowane? Bo bardzo możliwe że jesli wcześniej będzie spora przewaga gosp. to będa jechać juniorzy. Emil już w pierwszym meczu odpuścił nominowany. Co nie zmienia faktu,że również mnie kuszą te linie.

Holder powyżej 6 -1,90 bet365 ⛔:grin:

Holder może i nie błyszczy jednak poniżej pewnego poziomu w lidze nie schodzi. W rundzie zasadniczej 9+1 w Tarnowie. Dzisiaj nie wiem czy będą chcieli Torunianie robić RT ale nawet w 5 startach ta linia do pokrycia. Wczoraj tragicznie podczas GP więc dzisiaj czas sobie polepszyc humor i zdobyć kilka oczek.

Gomólski poniżej 8 - 1,66 bet365 ✅

Pisałem wyżej o Kacprze,że stawiam iż będzie lepszy od Mroczki no ale taka linia to ciut za dużo. Tor zna itd ale nie wierzę żeby nagle pojechał mecz na tak wysokim poziomie. Duzo też będzie zależało z kim będzie jeździł te 3 biegi bo jeśli będzie z Pawłem lub Oskarem to i na nich może potracić. 5-6pkt uważam,że przywiezie ale czy więcej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wrocław +18,5 @1,85 Betano 2/10✅

Biorąc pod uwagę,że dwumecz już jest rozstrzygnięty to ten handicap trochę za wysoki.Unia praktycznie bez dziur w składzie i zasłużenie zdobędą DMP.Jednak Sparta jest w stanie te 36 pkt ugrać.Woffindnen,Janowski i Drabik powinni być w stanie rywalizować z gospodarzami.Liczę też na pojedyncze przebłyski ze strony Liglada.I to może wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ostrovia - Stal Rzeszów @1,30 betsson (1,44 w bet 365 to już wygląda zacnie ???? ) ✅✅✅ izi izi
Singlem raczej słabo, ale do dubelka jak znalazł. Zastanawiałem się nad HC +8, ale jednak odpuszczam, bo w sumie nie do końca wiadomo jak tu Stal do tego podejdzie. Jak się przyłożą to może być +30 równie dobrze. W Ostrowie wiadomo jaka jest atmosfera. Dzisiaj rozumiem, że tor będzie genialnie przygotowany, więc panowie Szczepaniakowie nie będą mieli na co narzekac i pojadą pod komplet ???? A tak zupełnie serio to Ostrovia ma Rune Holtę i Michelsena, którzy mogą coś powalczyć + Borowicz, który musi punktować na juniorach Stali. Nie ma dziś Nichollsa (nie wiem czy on miał dosyć czy o co chodzi) i jest to wielkie osłabienie, bo Porsing nie dawał sobie rady w pierwszej lidze, a co dopiero w starciach z Hancockiem czy Pająkiem. Bracia SZ więcej gadają , niż robią i uważam, że dzisiaj też nie przywiozą za wiele oczek.
Ekipa z Rzeszowa podchodzi do tematu poważnie i chce szybko skończyć rywalizację. Greg, Pająk we dwójkę mogliby wygrać ten mecz. Dochodzi do tego Keni Larsen, który miał kilka przebłysków. Baran na wyjazdach słabiej, ale nie zapominajmy, że tutaj jadą zawodnicy z klasy rozgrywkowej niżej, więc może też jakieś punkty przywozić na Porsingu czy Szczepaniakach. Do tego Lampart, który może nie jest regularny, ale potrafi fajnie pojechać. Juniorzy raczej na remis,a może i nawet z lekkim wskazaniem na gości. Borowicz faktycznie mocny u siebie, ale Rempała i Czaja też nie są pierwszymi lepszymi zawodnikami i szczególnie drugiego juniora Ostrovii powinni pokonywać (nie wiem czy to będzie w końcu Malczewski czy młody Gollob, ale to bez większego znaczenia)
Ogólnie spodziewam się łatwego zwycięstwa drużyny z Rzeszowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Rzeszów -4 @1,83 bet365 ✅ 40-50

Liczyłem na @1,5 na Stal, jest @1,44 i handi na poziomie -4, więc grywalne. Bądźmy szczerzy, Rzeszów ten mecz powinien na spokoju wygrać, nawet bez dużych nakładów sił. Dwójka z GP razem 27-28 punktów, do tego Lampart z Larsenem po 8-9, Baran i juniorzy coś dołożą i 50 punktów jest w spokojnym zasięgu. Wiadomo jak wygląda sytuacja w Ostrowie po komedii w poprzednią niedzielę. Polewaczkowego już nie ma, zawodnicy ostatnio byli zdenerwowani że Mareczek na bańce zrobił inny tor, po prostu nie widzę większych argumentów po ich stronie. Poziom może trzymać Holta, który w sumie zaliczył dobry sezon na pierwszoligowych torach, ale kto więcej? Kto może regularnie wygrywać biegi z rzeszowskimi liderami? Dla mnie wygrana Stali bardzo możliwa, handi także do zrobienia, bo jeśli pierwsza RT w osobie Holty nie zostanie dobrze wykorzystana to potem może być tylko regularny odjazd.

@down: Hot nie jedzie, za niego Porsing ;)

e: sezon 2015, choć późno rozpoczęty - w dziale 6-1-0

:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Rzeszów @ 1,44 Bet365 40:50 ✅✅✅
Taki kurs to mogę brać. Wszystko zostało już w sumie napisane. Poziom różnicy między drużynami jest spory. Lider Ostrowian to na poziomie ekstraligi zaledwie druga linia. Hanock, Kildemand, Larsen do tego dwójka dobrych juniorów, z czego Czaja wielokrotnie w Ostrowie jeździł. Ciężko będzie Ostrovii wygrać ten mecz.
Kildemand over 10 @ 1,72 bet365 (w,3,3,3,2*) ✅✅✅ // myślałem że znów upadek położy bet, ale defekt Holty uratował sytuację :cool:
Pająk ostatnio w formie i nie wierzę że będzie przegrywał ze Szczepaniakami, Michelsenem czy Nichollsem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom