>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga - Play Off

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
J.Doyle ponizej 8 2,05✅ izzi bet parówa nadal w formie✅:cool: bet365

Nie wierze w niego. Zawiodl juz kilka razy i teraz pewnie bedzie podobnie. W parze z juniorami wiec bardzo mozliwe ze Pawel i Oskar beda mu zabierac pkt do tego goscie dobrze wygladaja na MA i Jason dzisiaj bedzie mial Ciezko o jakas wieksza zdobycz. Mozliwe ze pojawi sie 2-3x i do szatni bo jak mu nie wyjda pierwsze biegi to juniorzy tylko czekaja na dodatkowy start. Doyle na torach Ekstraligi w ostatnim czasie spisuje sie po niej oczekiwan i pewnie dzis bedzie podobnie. Jak zdobedzie z 5-6 pkt to bedzie dobry wynik.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


WIELKI FINAŁ PGE EKSTRALIGI
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno MECZ O 3 MIEJSCE PGE EKSTRALIGI
KS Toruń - Unia Tarnów Zdecydowanym faworytem w finale, w dwumeczu jest Fogo Unia Leszno. Leszczynianie we wczorajszym SEC spisywali się znakomicie i jestem przekonany że przedłożą tamtą dyspozycję w dniu dzisiejszym. Kibice zamarli kiedy przy świętowaniu radości Emilowi Sajfutdinowowi odnowiła się kontuzja barku, na szczęście nic poważnego się nie stało, a Emil wrócił po badaniach na stadion. Odnośnie dzisiejszego meczu, Unii będzie pasował tor w Częstochowie, ma świetnych liderów i przede wszystkim nie ma dziur tak jak Wrocław w postaci Milika i Jędrzejaka.
Odnośnie meczu o 3 miejsce ciężko wskazać faworyta w dwumeczu, ale Tarnowianie dobrze spisują się na Moto Arenie i powtórka z rudny zasadniczej czyli remis nie jest wcale wykluczony. W Mościcach Torunianie bez zaliczki co najmniej 6-8 punktowej nie mają czego szukać.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Leszno +5 @ 1,75 Betgun ✅ 41-49
Najpierw eksperci z sts wysypali się z kursami, gdzie lekko się pogubili, potem bet365 wystawił, więc Juroszki poprawiają, a Betgun nie jest zbyt szybkim bukiem i u nich nadal stoi win Unii @2,25. Ja jednak zabezpieczę się handicapem aż +5, czyli do wygrania potrzeba 43 punkty Leszczynian. O meczu nie trzeba za dużo wspominać, wszyscy zainteresowani wiedzą doskonale o co dziś jadą obie drużyny. Ja osobiście nie wierzę we Wrocławian, wg mnie w finale powinny spotkać się dwie Unie. No, ale skoro już Sparta jest tam gdzie jest, to trzeba wykorzystać sytuację. Leszno ma o wiele lepszą kadrę z trzeba liderami w osobach Powera, Emila i Piotrka. Do tego dochodzą dwaj solidni krajowi seniorzy Przemek i Zengota, a także nieprzewidywalny Musielak a skład dopełnia rozwijający się Smektała. Jeden z lepszych zespołów jeżdżących w ostatnich latach w lidze. Wrocław ma dwie dziury w składzie w postaci Ogóra i Milika. Obydwaj wczoraj wypadli bardzo słabo w Ostrowie. Jędrzejak to już w ogóle dla mnie była tragedia. Oczywiście są liderzy Janowski czy Tajski, ale ten drugi jakoś ostatnio nie jest w formie z pierwszej części sezonu. MJJ pojedzie w Częstochowie, tak samo jak Drabik, jednak myślę że słaba postawa Polaka i Czecha będzie bardzo widoczna i wynik zakręci się w okolicy remisu.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Oskar Fajfer(-3) v Ernest Koza @ 1.5 ⛔ wtopa

Oskar ostatnio świetna forma potwierdził to w pierwszym meczu z Lesznem, zdobył aż 9 pkt(4starty), pokonał Emila, Pedersena to o czymś świadczy. W również dobrze się spisał 6 pkt. Jego rywal na przeciwnym biegunie, totalnie słaby w tym sezonie, wyszedł mu właściwie jeden mecz. W Częstochowie na trasie objeżdżał go Drożdż, dziś nie wróże mu nic dobrego, trzy starty i do domu. Bez problemu bet powinien wejść przy tym co jedzie Fajfer, a jak tragiczny jest Koza.

Bet365
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
KS TORUN V UNIA TARNOW
Grigorij Laguta (Suma punktow)
Typ: Grigorij Laguta - powyzej 8
Kurs: 1,75

Tydzien temu udalo sie z o wiele silniejszym przeciwnikiem, wiec czemu nie dzis? Co prawda Grisza w tym sezoni bardzo zawodzi i kto wie, czy w ogole beda chcieli go zostawic w Toruniu na kolejny sezon, ale mimo wszystko walka wciaz toczy sie o medale i nie powinno byc odpuszczania. Wczoraj w Ostrowie pojechal padline, wczesniej w Rosji takze. Ok, jest na pewno zmeczony, ale moze wlasnie odpuszczenie ostatnich zawodow zwiastuje pelna koncentracje na lidze? Sezon sie konczy, wiec kazdy bedzie chcial zostawic po sobie jak najlepsze wrazenie. Griszce powinno na tym zalezec w szczegolnosci. Dodatkowo w parze jest raczej slaby w tym sezonie Miedzinski, co jest ulatwieniem w porownaniu do posiadania mlodziezowca w parze (ostatnio swietna forma zarowno Pawelka jak i mlodego Fajfera).
Wyniki: Grigorij Laguta (0,0,-,0) 0 &gt;&gt;&gt; G.L. 0 /&gt; 8
Komentarz: Bez komentarza. ????

SPARTA WROCLAW V UNIA LESZNO
Tai Woffinden (Suma punktow)
Typ: Tai Woffinden - powyzej 12
Kurs: 2,30

Bardzo dobry kurs na to zdarzenie. Teoretycznie mecz powinien byc wyrownany, ale jednak jest lekkie wskazanie na gosci. Trio Emil-Nicki-Piter powinni w dwumeczu poprowadzic Unie do zlota. Czy rozstrzygna kwestie mistrzostwa juz dzisiaj? To jest mozliwe. Woffinden w jakiej formie jest kazdy wie. To duzy argument za graniem w jego strone. Rzecz polega na tym, ze widze dwa mozliwe scenariusze: 1) Sparta toczy rowny boj z leszczynianami, a to znaczy ze lider druzyny musi jechac na trojki i dwojki. 2) Unia prowadzi w meczu (bo ma kim to zrobic) i Woffi wskakuje z taktycznej, a wtedy jesli nie wydarzy sie jakis kataklizm 13 punktow powinno byc formalnoscia. Sam osobiscie sklanialbym sie bardziej w stronie drugiej opcji. Dlatego mysle, ze przy 2.30 mozna to spokojnie probowac.
Wyniki: Tai Woffinden (2,t,2,2,3,3) 12 &gt;&gt;&gt; T.W. 12 /&gt; 12
Komentarz: Było dzisiaj bardzo nerwowo i co zaskakujące Tai był tym, który to okazywał najbardziej. Taśma, w którą wpuścił go Zengota załatwiła bet. Choć wcześniej zdaje się jechał na pewnej, pierwszej pozycji. Szkoda bo mecz się ułożył tak jak byłem skłonny zakładać (wariant 2). Niestety pech nie pozwolił na zielone.

Ciekawi mnie takze wystep Przemka Pawlickiego (powyzej 6 punktow - 2.37). W tym roku zaczal swietnie, ale po paru miesiach zlapal zadyszke, czego zwienczeniem byly 3 punkty w dwumeczu z Toruniem. Moge sie mylic, ale chyba ostatnio przy Olsztynskiej jezdzil az w 2013 roku. Po wynikach mozna jednak wywnioskowac, ze ten tor swoja geometria pasuje mu. Co prawda &quot;baronowa Czewa&quot; to inna bajka, ale tez nie musi byc kompletnej klapy. Zobaczymy jak zachowa sie komisarz. Najwiekszym problemem jest oczywiscie parowy - Emil. Z drugiej zas strony wczoraj swietne zawody w Ostrowie. I to wlasnie w oparciu o ten prognostyk postanawiam grac. Szkoda, ze linia nie jest o punkcik mniejsza, bo mysle, ze bylby to bet dnia.
Wyniki: Przemysław Pawlicko (2*,0,1,0) 3+1 &gt;&gt;&gt; P.P. 3 /&gt; 6
Komentarz: Zupełnie nietrafiony bet. Oczywiście po meczu każdy mądry, ale przyznaję, że to jednak był zły zakład od samego początku.

Ciekawie tez wygląda zakład na Damiana Drożdża w starciu ze Smektałą (2.10). Ten ostatni w ogóle nie istniał w starciach półfinałowych. Damian zaś bardzo poprawnie. Myślę że wszystko powinno rozstrzygnąć się już w pierwszym biegu. Kurs z value, wiec czemu nie.
Wyniki: Damian Dróżdż (1,-,1) 2; Bartosz Smektała (0,1,0) 1 &gt;&gt;&gt; D.D. 2 &gt; 1 B.S.
Komentarz: Pierwszy bieg zgodnie z oczekiwaniami. I już wszystko byłoby jasne gdyby nie taśma Maksyma, która wprowadziła nerwy. Później jednak kontrowersyjne wykluczenie Pedersena i Damian dowiózł &quot;padlinę&quot;. ;)
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
mi w oczy wpadły dzisiaj:
STS:
Toruń + Wrocław under 2.5 podwójnych zwycięstw
ako po podatku: 1.90
Torun u siebie powinien, a moze nawet musi wygrac.
Sparcie kibicuje, ale na tle Leszczynian to nie bardzo widze kto by mial wygrywac 5:1.
jedyni w 4 biegu wydaje mi sie mozliwe 5:1 - Janowski z Drabikiem przeciwko Zegnocie i Smektale.

Bet365
Kenneth Bjerre over 6.5 1.75
Bjerre ostatnio w Tarnowie slabiutko, ale tam mu cos tor nie pasuje. na wyjazdach cos tam jezdzi i wydaje mi sie, ze te 7 punktow jest w stanie spokojnie dowiezc. w meczu z 23go sierpnia zrobil 8pkt.

Sparta Wrocław - Unia Leszno
X - kurs jakos 13.00 - 14.00
mysle, ze remis jest dzisiaj mozliwym rozstrzygnieciem i po takim kursie za niska stawke mozna sprobowac.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Gomolski-Mroczka [email protected] bet365 ✅ EASY po 13 biegach

Kurs zlecial z 1.72 do 1.66

Kacper wraca po zawieszeniu za niesluszna czerwona kartke.Jest glodny walki na torze ostatnio dobry wystep a barwach Pool.Podejrzewam ze w straciu z najslabszym ogniwem w ekipie przyjezdnych bedzie lepszy.Za Mroczke beda stosowane rezerwy taktyczne jak bedzie tylko taka opcja.Mroczka zawodnik na 2 lige max na 1 nie ma czego szukac w Toruniu.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Sparta Wrocław - Unia Leszno 1.90 bet365
Uderzam w kierunku gospodarzy. Kto jak kto, ale Piotrek Baron potrafi wykorzystywać atut własnego toru, o czym nie raz się w tym sezonie przekonaliśmy. Tai to pewniak, do tego dochodzi fenomenalny Drabik, Janowski i Jensen również powinni punktować na poziomie. Wiele zależy od dyspozycji Milika i Jędrzejaka, ale wierzę, że będą potrafili dorzucić ważne oczka. Unia wiadomo jest mocna, ale zbyt dużo niewiadomych na Częstochowskim torze. Sparta nie ma nic do stracenia i jeśli chcą marzyć o złotym medalu to po prostu muszą to spotkanie wygrać. Leszno to nie jest jakiś dream team nie do pokonania. Zawodnicy pokroju Pedersena czy braci Pawlickich wnoszą wiele, ale ich forma to taka sinusoida. Stawiam dość pewnie na ekipę Sparty. Powodzenia.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wydaje mi się, że pójście w którąkolwiek stronę w finale jest błędem. W mojej opinii wynik będzie na styku. Z jednej strony Tajski i Janoś, z drugiej Nicki i Emil. Drabik vs Piter. MJJ vs Zengota, Milik i Ogór vs Przemo i Musielak. Nieco większe szanse daję Unii, ale tylko z racji na osobę Przemka, którego dyspozycja jest jednak niewiadomą. Ja widzę jedną ciekawą linię.
Emil Sajfutdinow powyżej 10 @2,1 bet365
Tak jak pisałem, przy dobrej dyspozycji Przemka over może być zagrożony, ale kurs i tak jest mocno przesadzony. Ja pobieram z przyjemnością. Emil jest chyba w najlepszej formie ze wszystkich zawodników, jest też przecież niewielka szansa, że pojedzie jako RT, wtedy już na 99% typ wejdzie. Dodatkowo ma za sobą jazdą w Częstochowie, a Leszno trenowało na torze podobnym do tego &quot;baronowskiego&quot;. Zresztą, jaki tor by nie był, przy formie Emila w mojej opinii nie ma to znaczenia.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Koza under 2,5 @ 1,47 Betsson ✅✅✅
Dziwię się że jeszcze nikt tego nie dał, dla mnie to lokata. Kurs spadł już z 1,60 i pewnie jeszcze trochę zleci. Przecież Koza ma problemy z punktowaniem u siebie a co dopiero na wyjazdach. Tylko raz zdobył więcej niż 2 punkty na obcym torze - w Grudziądzu, gdzie wiemy jaka jest geometria i jaki tor jest (podobny do Tarnowskiego), pokonał tam Nowaka w juniorskim (kuriozalny bieg bo jechało ich dwóch). Reszta jego punktów na wyjazdach to punkty z biegów juniorskich na koledze z drużyny. Nie wiem kogo miałby dziś pokonać, ostatnio Fajfer bardzo fajnie śmiga, jesli się nie da dwa razy oblecieć to powinien być plus.
 
M 32

molpl

Użytkownik
Przedpełski - Vaculik 1 2.05 Betsson 13:9 ✅✅✅
Przedpełski rewelacyjny na swoim torze. Ostatnio 14 z Tarnowem i 11+1 z Lesznem. Vacul też w gazie może i pojedzie dzisiaj 6 biegów ale w kazdym biegu po za 12stym trafia na liderów Torunian. Juniorka Tarnowska nie zagraża a w parze z Doylem który może zrobic dzisiaj albo 9 albo 2 pkt więc nie powinien na nim tracić. Kurs tez zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
radula 5,4K

radula

Użytkownik
E.Sajfutdinow powyżej 10 - 2,00 [10]:grin:⛔bet365

Emil w świetnej formie. Wczoraj zdobył ME. Było podejrzenie kontuzji jednak wszystko szczęśliwie się skończyło i Emil dzisiaj jedzie. Tor w Częstochowie zna bardzo dobrze. Dzisiaj w parze z Przemkiem i tu jedynie jest haczyk co do tego typu ze Przemas moze 1-2 oczka zabrać Emilowi i wtedy brakiem do pokrycia linii. Jednak mimo wszystko w takiej formie jakiej jest rosjanin to linia spokojnie do ogarnięcia. Z ekipy gości wydaje mi się ze tylko Tajski moze mu zagrozić.

M.Drabik poniżej 9 - 2,15 [10]⛔ bet365

Dzisiaj piekielnie ciężkie zadanie przed młodzieżowcem Wrocławian. W beigu juniorskim przyjdzie mu się zmierzyć z Piterem Pawlickim i tu nie ma pewnych 3 oczek jak zazwyczaj. Dodatkowo dzisiaj w ekipie gości zagadka jest postawa Przemka i Tobiasza jednak za nich w każdej chwili moze wskoczyc Piter i Drabik nie będzie miał łatwo o pkt nawet mimo 5-6 biegów. Linia wystawiona o 2-3 pkt za wysoko według mnie. To jest finał tu jadą najlepsi.

Przemek Pawlicki powyżej 6 - 2,37 [4]⛔bet365

Przemek w parze z Emilem później z Tobiaszem a znając życie pojedzie Piotr. Linia spokojnie do ogarnięcia jeśli tylko Przemek uporał się ze sprzętem. Wczoraj w SEC już wyglądało to fajnie i obiecująco. Kurs naprawde fajny. Jędrzejak,Jensen,Milik sa do objechania.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik






Czas na spotkania rewanżowe. Praktycznie wszystko wiadomo jest po pierwszych meczach. Dodatkowo ekipy które teoretycznie będą chciały powalczyć o lepszy wynik w rewanżu pojadą osłabione. Wrocław bez Milika a Toruń bez Łaguty. Spowodowane to jest przełożeniem dzisiejszych zawodów MEP w Debreczynie na jutro.
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/549734/final-mep-w-debreczynie-odwolany
Zapraszam do wspólnej dyskusji i podawania typów.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Natomiast w Toruniu za Lagute pojedzie jeden z juniorow. Grisza swoja postawa pokazuje gdzie ma Torun. W przyszlym sezonie napewno juz nie bedzie jezdzil w ekipie Aniolow.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dawid Krzyżanowski potrzebuje jeszcze czasu żeby dojść do siebie, więc może tym razem Marcin Turowski pojedzie do Tarnowa na coś więcej niż tylko wycieczkę.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W Tarnowie z tego co słyszałem w ostatnich dniach bardzo deszczowo, jutro ma niby nie padać, ale poprzednie opady mogły zrobić swoje. Więc liczę na raport kogoś z Tarnowa jak wygląda sytuacja i czy jest szansa odjechać zawody.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Natomiast w Toruniu za Lagute pojedzie jeden z juniorow. Grisza swoja postawa pokazuje gdzie ma Torun. W przyszlym sezonie napewno juz nie bedzie jezdzil w ekipie Aniolow.
Grisza już nauczył się, że jak nie płacą to lepiej nie jechać, coś w Toruniu nie ma atmosfery w tym roku.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Jak ktos gra w Fortunie to -14,5 HC @1,8 ✅✅ na Tarnów to dla mnie super opcja. Gospodarze będą jechać na maksa,żeby fajnie sezon zakończyć i pokazać kibicom fajny speedway. Toruń rozbity. Gajewski pewnie dziś da pojechać Turowskiemu,bo niby i czemu miałby nie dać skoro już po wszystkim. Doyle jak zrobi łącznie 4/5 oczek to będę w szoku ???? Miedziński i Ginger to samo. Sam Pawełek im tu wyniku nie uratuje. Pogrom być musi ;)
Z fartem ????
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Janusz Kolodziej under 12.5 @1.70 sts ⛔

Tarnow zapewne szybko przyklepie brazowy medal i spodziewam sie ze Koldi odpusci nominowane i puszcza w nich juniorow. Wielokrotnie juz taki manewr tarnowianie stosowali
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom