>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Rosa Radom - Polpharma Starogard Under:157,5 @: 1,85


Ehhh, brak mi słów, jak widzę, że nikt jeszcze nie wspomniał o pograniu na under pkt,
w meczu Rosa vs Polpharma !!!!!!

Na początek opiszę gospodarzy, jest to solidny zespół który plasuje się w środku tabeli, po przez wygrywanie, trudnych meczy u siebie....
Rosa ostatni raz grając z drużyną przeciwną wygrała po dość zaciętym meczu 71:75 ( under) Natomiast drużyna Polpharmy spisuję się fatalnie przegrywając tyle meczy ile popadnie, są w bd. trudnej sytuacji zajmując ostatnie miejsce w tabeli...
Prawdopodobnie w tym meczu bd chcieli za wszelką cenę wygrać rozgrywając wolno piłkę ( szanując ją) i grać mocno defensywnie....
Rosa grając u siebie zawsze gra mocno defensywnie co przekłada się czasem na porażki, a to przez to iż skupiają się zbytnio defensywnie nie zważając na to że, nie zdobywają pkt....
Prawdopodobnie oglądniemy w miarę wyrównane spotkanie ( na pewno Rosa nie zmiażdży tutaj rywala) a to przez 2 defensywnie ustawione zespoły, dziwi mnie taka linia, sądzę że bd dużo wolnych akcji kończących się często klapą, linia 157.5 mnie bd, dziwi.... Ten kto w miarę interesuję się PLK, wie jak wyglądają mecze drużyn ze środka tabeli z ostatnimi, 1 się niby stara, ale nie wierzy 100 na win, a 2 mając noż pod gardłem ( ost. miejsce w tabeli) spręża dupe.... Dlatego typ jest oparty na moich spostrzeżeniach, statystykach, oraz mając informacje o taktykach którymi prawdopodobnie posłużą się obie drużyny......

Grajcie spokojnie: 8,5-10 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Jezioro- Siarka
PLK
under 165,5
bet 365

@1,60

Na dzisiaj proponuje spotkanie 2 drużyn z dołu tabeli....
Oba zespoły nie spisują się w tym sezonie db, aszczególnie Jezioro ( ostatnie).
Śląsk w środku tabeli, zapewne nie bd chciał tutaj pogromu a skupi się na spokojnym kontrolowaniu meczu... Jezioro za to bd chciało zablokować autobusem swoją połowę, upatrując się w szybkich kontrach, które prawdopodobnie bd, okażą się klapą. ( śląsk u siebie db broni.. zaraz mecz więc nie bd się rospisywać... ( jestem po grubym melanżu) ale wczoraj miałem już pograny mecz , mam nadzieję że bez błędów...
Dodam jeszcze że mecz zakończy się w granicach 140-150 pkt....
Sory za słabą analizę ale ledwo co widze ???? ))))
 
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
O tym nie wiedziałem, śmiech na sali.... Ale ja dalej nie rozumiem, jak bodajże w drugiej kwarcie przy chyba 7 sekundach do końca, wpadają punkty dla Jeziora i od razu leci faul i tamci osobiste. Podawałem ten typ w typach dnia, byłem prawie go pewny, wiem, że te drużyny między sobą rzucają dużo punktów, ale to co się działo w pierwszych dwóch kwartach przerosło całkowicie moje oczekiwania, takiego braku obrony nie widziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec 2,1 2/10 unibet ✅
Ostatnie dwa mecze Turowa nie za ciekawe i juz Anwil jest faworytem wg bukow. Nie sadze aby to bylo rozsadne. Kazdy mecz to inna historia, Turow ma sporo meczow i wpadki beda sie zdarzac. Zgorzelec mial ostatnio problem aby skompletowac pelny sklad. W kadrze polawil sie Podanowski, Muskala, troche pogral Krestinin. Turow ma teraz waski sklad, Barone odszedl z klubu. Mimo to kadra: Taylor, Dylewicz, Prince, Kulig, Wiśniewski, Stelmach, Karolak, Krestinin gorzej od Anwilu nie wyglada. Wloclawek gra chaotycznie a Turow dosc soldinie broni mimo, ze ostatnie mecze tego nie potwierdzaja.
Dwa dni temu Turow rozegral dobry mecz z Unicsem Kazan, przegrali ale dlugie momenty byly dobre.
- Jakub Karolak i Denis Krestinin grali dziś dłużej po to, aby dać oddech Łukaszowi Wiśniewskiemu i J.P Princowi, których akumulatory po ostatnich pojedynkach są niemal wyczerpane. Odpocząć miał także Taylor, ale on zagrał dziś do ostatnich minut wyjątkowe zawody - dodawał trener Miodrag Rajković.
Wiec mozna przypuszczac, ze liderzy nie beda zajechani na Anwil a piatka Kulig-Dylewicz-Prince, Wisniewski-Taylor powinna sobie poradzic z Anwilem. W razie czego jest Krestinin, Karolak i Stelmach. No i Anwil slabo w Prokomem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jezioro Tarnobrzeg - Asseco Prokom 1,50 5/10 unibet✅
Jezioro z jednego powodu jest w lidze przydatne. Warto dvd z ich meczami pokazywac mlodziezy paczcie i uczcie sie jak nie grac w basket. Sklad marny, taktyka zadna, obrona zerowa. Graja to co potrafia czyli staraja sie atakowac i ta metoda byc blisko rywala. Prokom juz troche poukladal swoje szeregi. Nie przypadkowo zagrali dobry mecz w Koszalinie (nie wiem jakim cudem to przegrali) a ostatnio ograli u siebie Anwil Wloclawek przerywajac znakomita serie druzyny z Kujaw.
Walton/Kowalczyk
Seweryn/Matczak
Szczotka/Frasunkiewicz
Dmitriew
Szymanski/Galdikas
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Rosa Radom - Czarni Slupsk
2(-4) @ 1.95 Pinnacle 5/10

Masówka idzie na gospodarzy, wg. mnie z dwóch powodów:
1. Brak Trice&#39;a podstawowy zawodnik w Słupsku
2. Ostatnia wyjazdowa porażka w Zielonej Górze - Czarni jeszcze w trzeciej kwarcie prowadzili blisko 15-punktami, ale nadszedł moment, że koszykarze się kompletnie zacięli - głupie, wręcz banalne straty. Presja na Hullsie i Stelmet wyszarpał zwycięstwo, w czym pomogła niewątpliwie kontuzja w/w zawodnika i wg. mnie, to było powodem zablokowania się (głowy) podstawowych zawodników ze Slupska.
Jeśli Rosa zmieni taktykę i będzie bardziej grała do przodu, a do tego skutecznie - Czarni mogę mieć problem. Jednak Urlep ze swoim zespołem jest na tyle elastyczny, że potrafi dopasować się do taktyki rywala i potrafi tego dokonać nawet w trakcie przerwy przed drugą połową spotkania.
Dla Czarnych jest to mecz o 4 punkty, bo to zwycięstwo znacznie przybliży ich do ulokowania się w pierwszej szóstce po sezonie regularnym.
W poprzednim meczu nie grał Michał Nowakowski - podstawowy zawodnik Słupska, ale dziś zagra. Dodatkowo Joseph Taylor - wsparcie dla Stuttza pod koszem - Urlep jest z niego zadowolony - to są dwa inside info ze Słupska.

Rosa gra bardzo &quot;niechlujny&quot; basket. Nawet jeśli będzie presja na rozgrywających ekipy gości, to jestem pewien, że Urlep wyciągnął wnioski z ostatniej wyjazdowej porażki i nie dopuści , by presja na gracza z piłką była aż takim zaskoczeniem.

GL!
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Energa Czarni - Slask Wroclaw
Slask Wroclaw @ 3.40
⛔
Jeden z czołowych strzelców drużyny Czarnych, Roderick Trice, podczas niedawnego meczu ze Stelmetem Zielona Góra nabawił się urazu stawu skokowego i jego występ w niedzielnym starciu ze Śląskiem stoi pod znakiem zapytania, nie zagra także Michał Jankowski. Czarni od dłuższego czasu są w dołku, na siedem rozegranych od grudnia spotkań wygrali zaledwie dwa razy. W odmiennych nastrojach są Wrocławianie, zmienili trenera, zatrudnili bardzo dobrego środkowego Millera, a także odmienili swój system gry. Dzięki temu notują serię trzech wygranych z rzędu z Jeziorem, Kotwicą i Polpharmą.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Asseco Gdynia - Czarni Słupsk (HC 0/-1,5) --&gt; 2 - 1,95 Milenium ✅ 56-67
Kurs na Czarnych dość fajny. 1,80. Czarni ostatnio przeplatają wygrane z przegranymi. Głupio przegrali mecz Z Zieloną Góra wysoko prowadząc. Na razie daje im to 5 miejsce w tabeli. A Asseco jest 6. Więc bardzo ważny mecz w kwestii uzyskania miejsca w TOP6. Gdynianie zaskakująco dobrze graja w tym sezonie. Maja właśnie serię 4 zwycięstw z rzędu. Trzeba jednak zauważyć, że oprócz 1 spotkania tej serii z Anwilem późniejsze 3 kolejne wygrane nie były już z drużynami z górnej półki, a wręcz przeciwnie z dołu - Jezioro, Kotwica i Polpharma. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda to lepiej niż ktokolwiek by wcześniej pomyślał. Czarni przystępują do dzisiejszego spotkania z nowym rozgrywający Derrickiem Zimmermanem, co powinno poszerzyć zmiany i rotację. Czarni to tzw. team swojego parkietu, ale znowu wyjazd to jest żaden - grają w Gdyni. Wg mnie Słupsk ma po prostu lepszą drużynę i Urlep powinien to wykorzystać i spokojnie walczyć może i o TOP4 z Anwilem. Porażka sporo skomplikuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anwil Wloclawek - Zastal 1.60 6/10 pinnacle✅
Szlagier PLK wreszcie w tv, 20:00 niedziela. Nic tylko ogladac i kibicowac pytanie komu? Zdecydowanie Zielonej Gorze. Syutacja w tabeli jest dosc trudna i trojka: Zastal, Turow, Trefl walczy o liderowanie. Stelmet ma rozegrane dwa mecze mniej dlatego sa na trzecim miejscu. Jesli oba wygraja beda liderami. W przypadku dwoch porazek wszystkie zespoly beda miec 30 punktow. Stawka jest wiec spora. Zalegly mecz ZG ma w Koszalinie. Nie warto wszystkiego zostawiac na ostatnia kolejke bowiem wtedy Stelmet zagra z Turowem. Ponadto maja Eurocup i kazda wpadka ligowa moze slono kosztowac.
Anwil na tle Zielonej Gory wyglada wyjatkowo marnie. Dulkys, Hajric, Katnic i to byloby na tyle. Mijatovic, Pamula, Kostrzewski, Sokolowski duzo slabsi. Moze bedzie grac Graham ale napewno nie zobaczymy Clantona. Trener gosci nie moze skorzystac z uslug Przemka Zamojskiego. Spore to oslabienie ale grali bez niego z Valencia i pokonali drugi zespol ACB. Wyraznie w lepszej formie jest Eyenga i Koszarek. Zawsze mozna liczyc na znakomitego Dragicevica. ZG to obecnie duzo lepszy zespol nawet bez Zamoja.
Clanton to bardzo wazna postac w druzynie z Kujaw bo notowal srednio ponad 11 punktow i prawie 7 zbiorek. Z wysokich graczy maja tylko walecznego Hajrica i slabego Kostrzewskiego. 203 cm i 200 cm koniec. Za to Stelmet ma Cela, Eyenge, Hrycaniuka, Brackinsa, Dragicevica, Sroke! Nic tylko walic pod kosz, zbierac i wygrywac a jak bedzie zageszczenie i podwajanie i oddawac na obwod. Niezly mecz w Belgii, swietny z Valencia, powinni podtrzymac passe i ograc Anwil.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z Rox. Właśnie przed chwilą napisałem analizę do Typów Dnia na Stelmet :] Ja idę nawet w -4,5 dla Stelmetu.
Generalnie ze wszystkim się zgadzam, ale jeśli chodzi o Eurocup to dla mnie Zastalu już w Pucharach nie ma...Co prawda rzutem na taśmę zachowali jeszcze szansę na awans wygrywając z Valencia u siebie ????, ale awans tak naprawdę przegrali w Belgii - jaka szkoda,że Ponitka trafił ta 3kę...Musieli by teraz wygrać mecz w Rosji na wyjeździe...Chyba nie osiągalne...Dlatego wydaje mi się, że Pucharami Stelmet już się za bardzo nie przejmuje i TBL teraz to podstawa. Chociaż z Valencia wytargali zwycięstwo, więc może jednak wierzą w wygrana w Kazaniu ;)
Do tego wg mnie Zamojski dziś zagra...tzn wg probasket.sk tu link: http://probasket.sk/news/zapowiedz-17-kolejki-stelmet-i-czarni-zdobeda-wloclawek-i-gdyniie-51643
W obydwu drużynach wystąpią rekonwalescenci Przemysław Zamojski i Paul Graham.
ed:// Poczytny koszykarski serwis a serwuje takie buble...Ani jeden ani drugi nie zagrał.

???? Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra (HC 0/-4,5) --&gt; 2 - 1,90 Unibet lub 1,85 Milenium jeśli chodzi o naziemne ✅ 77-94
Mecz o godzinie 20:00. Transmisja w Polsacie Sport News. Anwil walczy o miejsca 4-6, Stelmet musi gonić Trefla i Turów, ale ma zaległe spotkanie z Koszalinem. Ważny mecz dla obydwóch drużyn. Anwil ostatnio miał passę 3 porażek z rzędu - z Asseco, Turowem i Treflem. Pokazuje to, że drużyna ta nie radzi sobie z lepszymi drużynami. Ogrywa dół, ale 1wsza 3ka raczej nie osiągalna. A może i nawet 4ka, bo osobiście wyżej daję Czarnych Urlepa niż obecny Anwil. Do tego - chyba większości osób, które choć trochę śledzą TBL - znany jest problem ze sponsorem i perypetie z tym związane. Koszykarze Anwilu niby twierdzą, że ich to nie dotyka i robią swoje. Pokazali to wygrywając z Koszalinem. Ale problem jest dość poważny jeśli chodzi o sprawy ze sponsorem. Co do Zielonej Góry to chłopaki są w formie. Co jak co, ale ot tak sobie z Valencią w pucharze się nie wygrywa. Najpierw dostali baty w Valencii, a w Polsce wygrali 5 pkt. Wraca Zamojski. Skład Stelmet ma po prostu lepszy i powinien wygrac to spotkanie powyżej 5 pkt. Jedyne co to to, że jest to wyjazd, ale Stelmet nie ma się co oszczędzać, bo w Pucharach raczej już za wiele nie zwojuje, a o 1 miejsce w tabeli powinni zawalczyć i mają na to realne szanse jeśli wygrają dziś i zaległe spotkanie z Koszalinem. To chyba tyle :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bender7 91

bender7

Użytkownik
Mecz:Anwil - Czarni Słupsk
Data: 05.02.2014, godzina 18:00
Rozgrywki: Puchar Polski 1/4 finału
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,32 w STS

Ostatnie mecze Włocławian nie napawają optymizmem (bilans 1-4), atmosfera w klubie jest nienajlepsza po pojawieniu się informacji na temat dalszego funkcjonowania klubu - jak zawsze gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze... Na domiar złego wykluczony z gry jest Clanton - bardzo wszechstronny center i to aż do końca sezonu. Kontuzję ma też Paul Graham. Wszystko to sprawia, że trener Bogicević ma wąskie pole manewru, może liczyć na 7-8 zawodników w rotacji. Bardzo ciężko się gra w ten sposób na tym poziomie rozgrywek.

Tak to wygląda na chwilę obecną:
1. Katnić
2. Dulkys / Pamuła
3. Sokołowski / Kostrzewski
4. Mijatović / Witliński
5. Hajrić


Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Słupsku - tam nowi zawodnicy przychodzą w ostatnim czasie - zmiennik dla Stutza - Joe Taylor pokazał się z dobrej strony, bardzo dynamiczny zawodnik, o rozgrywającym Zimmermanie nie jestem w stanie wiele napisać, bo rozegrał tylko jeden mecz w tym sezonie.

1. Śnieg / Zimmerman
2. Trice / Hulls
3. Dutkiewicz / Mokros / Borowski
4. Nowakowski / Jarmakowicz
5. Stutz / Taylor

Od razu widać, że jest to lepiej zbudowana drużyna, przede wszystkim zmiennicy dają dużo więcej zespołowi niż w przypadku Anwilu, gdzie młodzi zawodnicy jak Krzywdziński czy Warszawski w ogóle nie wchodzą na parkiet.

Ciekawostka - Anwil pokonał w tym sezonie Energę i to w Słupsku 71:64, było to niedawno bo 15.12.2013. Jednak kontuzję leczył wtedy Stutz, nie było też tak pełnego składu jak obecnie w zespole słupskim. Jutro Energa będzie miała szansę awansować do wrocławskiego Final Four i myślę, że ją wykorzysta. Dla Anwilu Puchar Polski może tylko zaszkodzić, bo w tak wąskim składzie ciężko będzie zdobyć to trofeum, dodatkowo w obliczu walki o pierwszą szóstkę w lidze powinni oszczędzać siły a gra w turnieju finałowym PP oznaczałaby dla nich, że od 2.02 do 09.02 musieliby zagrać aż 4 mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maxti 234

maxti

Użytkownik
vs.

Jezioro Tarnobrzeg - Zielona Gora
Under 163.5
@1.83​


O 18:30 rozpoczynamy bój o Finale Four, w ćwierćfinale Jezioro Tarnobrzeg zagra z mistrzem Polski, Zastal w formie wygrał w Eurocup&#39;ie z Valencia i po znakomitym meczu pokonał Anwil (77-94). Po zaledwie dniu przerwy czeka ich walka o najlepszą 4 pucharu Polski. Na wstępie warto dodać że to tylko puchar Polski i bardzo rzadko wygrywa tutaj faworyt, mecze ligowe, Eurocup i jeszcze Puchar Polski? Chyba o jeden turniej za dużo, i wątpię żeby dali z siebie 100%. Ekipa z Tarnobrzegu żeby dostać się do Ćwierćfinałów musiała pokonać
Jezioro Tarnobrzeg -Polpharma Starogard 91 : 75, oraz
Kutno -Jezioro Tarnobrzeg 65 : 73

Mój główny typ po analizie ostatnich wyników to Under na mecz, ale i jako dodatkowy dołączam grę na Jezioro ze sporym handicapem, dołączam jescze ostatnie mecze obu drużyn.
AZS Koszalin Jezioro Tarnobrzeg 88 : 66
Jezioro Tarnobrzeg Trefl Sopot 74 : 77
Turów Zgorzelec Jezioro Tarnobrzeg 84 : 63


Anwil Włocławek Zielona Gora 77 : 94
Zielona Gora Valencia 82 : 77
Zielona Gora Rosa Radom 91 : 89


Under 163.5 @1.83 ComeOn✅✅✅
Jezioro +14.5 @1.88 Unibet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Turow - Slask 1.53 7/10 bet365⛔
Turow pod kazdym wzgledem wydaje sie mocniejszy, pokonali sile z Siarka gdzie wygrali 89:51 a forma ponownie blysnelo kilku graczy Zigeranovic, Prince, Taylor, Dylewicz, Wisniewski, Stelmach i Kulig. Trener ma jeszcze na lawce Karolaka i Krestinina. Sklad wydaje sie o wiele mocneijszy od Slaska. Nie ma w pucharze Anwilu przez klopoty kadrowe, nie ma Stelmetu wiec faworytem jest zdecydowanie PGE Zgorzelec. Slask ogral Anwil ale druzyna z Kujaw poza Hajricem, Katnicem i Dylusem nie ma obecnie nikogo dobrego. To glowna przyczyna wygranej a nie wielka sila Slaska. Wroclaw akurat niczym nie imponuje i razem te 7-8 pkt w plecy powinno byc a moze i wiecej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 531

paolo_

Użytkownik
Koledzy
Co sądzicie o spotkaniu Czarni z Turowem? Mecz powinien być na styku z lekka przewagą Turowa, buki faworyzują gospodarzy. Może jakiś hc +4,5 w stronę gości?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po tym co pokazał Turow w finale Pucharu Polsk to faworytem dzisiejszego meczu jest na pewno zespol ze Slupska. Czarni u siebie mocni, nie ma juz takich problemow kadrowych jak byly wiec wszystko w rekach koszykarzy Czarnych. Szokujaca byla postawa Zgorzelca w obrone ze Slaskiem. Notorycznie koszykarze Wroclawia rzucali z czystych pozycji dlaczego wiec z lepszym rywalem na wyjezdzie maja byc faworytami? Czarni graja o 4 miejsce i jest to o tyle wazne zeby miec parkiet po swojej stronie. 10-7 oni i Anwil, kazdy mecz istotny. Ciezki ogolnie mecz bo bledy i slabosci zdecyduja ale mysle, ze te 2/10 na Czarnych mozna 1,73 pinnacle
odpuszczam granie tej amatorskiej ligi na to sie nie da patrzec ⛔ kalectwo koszykowki
Snieg/Hulls
Trice/Zimmerman
Dutkiewicz/Mokros
Nowakowski/Jarmakowicz
Taylor/Stutz
Wreszcie to wyglada normlanie, spokojnie mozna grac na dwoch wysokich, rowniez jedynki mocna rotacja, Trice sie skupi na punktach. Turow nie ma tutaj zadnych przewag, kadrowo wygladaja dobrze ale jesli graja tak jak ostatnio to szanse maja male na wygrana.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Turów ma za sobą sporo meczów w VTB, już mniejsza o wyniki, ale chodzi mi o zgranie.

Kadry tych zespołów są wyrównane. Ważne że Zigeranović i Kulig nie ustępują warunkami Stutzowi i Taylorowi, a Energa jak może to wykorzystuje możliwości przede wszystkim Stutza, więc ta przewaga się zniweluje. Widziałbym też przewagę na pozycji numer 3 na korzyść Turowa, jeżeli Dutkiewicz ma zagrać przeciwko Princowi.

Zgadzam się z tym, że Energa jest mocna u siebie, to widać od lat, ale jest to przeciętny zespół. Jak dla mnie to kursy powinny wyglądać 1,85 - 1,85 i to jest no bet bo zadecyduje dyspozycja dnia. Jeżeli musiałbym zagrać a kursy są ze wskazaniem na gospodarzy to grałbym Turów, ponieważ to jest valuebet (moim zdaniem) w tak wyrównanym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bender7 91

bender7

Użytkownik
Anwil rozwiązał kontrakt z Katniciem. W Tarnobrzegu nie zagra też Paul Graham. Wcześniej kontuzja wykluczyła z gry Keitha Clantona. Kursy na Anwil rosną a na Jezioro maleją bardzo szybko. Panowie co sądzicie o tym meczu?
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Dzien dobry wszystkim...
Prosze o slow kilka na temat spotkan, ktore zostana dzisiaj rozegrane.
a pozniej oczywiscie post do usuniecia...
Hc na Slask w +14 do +16.5 czy warto isc w ta strone?
Prosze rowniez o komentarze do innych spotkan
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom