>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2016/2017

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/11/2016 18:00 CET
Polpharma Starogard (-5.5) - Trefl Sopot
1.86 (Pinnacle) ⛔ 74:79
5/10

Jakiś czas temu podawałem typ na dodatni handicap Trefla przeciwko Polskiemu Cukrowi w Toruniu. Nie wiedziałem wówczas o kontuzji Filipa Dylewicza, który nie wystąpił w tym spotkaniu i pauzował również z Siarą Tarnobrzeg.

Brak Dylewicza odbił się na poczynaniach Trefla, który dostał lanie 82:59 w Toruniu oraz zagrał bardzo słaby mecz z Siarką, z którą walczyli mecz 50-50%, ale trafiali dobrze trójki i dzięki temu wygrali. Na koniec Siarka specjalnie faulowała i Trefl wyrobił sobie przewagę. Dzisiaj wraca Dylewicz, ale znowu nie wiadomo czy zagra na pewno i powinno mu brakować rytmu meczowego, bo ostatni mecz rozegrał prawie miesiąc temu.

Polpharma też grała ostatnio w Toruniu i zaprezentowała się z o wiele lepszej stronie. Walczyła do końca i przegrała 86:78. W ogóle terminarz Polpharmy na początku rozgrywek był bardzo trudny, a oni zdołali zrobić bilans 3-3 wygrywając u siebie z Anwilem i Rosą oraz wygrali wyjazdowy mecz w Ostrowie. Oprócz tego grali ze Stelmetem, liderem w tabeli Polskim Cukrem oraz wyjazdowe spotkanie w Zgorzelcu. Nie grali dotychczas żadnych spotkań ze słabszymi zespołami i dzisiaj przyjdzie pierwsze spotkanie.

W Polpharmie podoba mi się, że mają swój styl. Grają twardą obronę, biją się mocno o zbiórki i mają trochę szaleństwa w ataku (Hicks oraz Miles). Taka systemowa koszykówka zazwyczaj jest skuteczniejsza od drużyn, które grają chaotycznie i bazują na dyspozycji dnia. Trefl jest ostatni fatalny i nie ma też walecznej obsady na pozycjach PF/C, gdzie są same czwórki bez prawdziwego centra. Sajus i Diduszko wyjdą z myślą walki i bicia się o zbiórki, powinni przejąć deski i powinno być dużo ponowień akcji.

Jako ciekawostka i lekko podparcie zakładu. Redaktor &quot;Przeglądu Sportowego&quot; pan Jakub Wojczyński widzi wysokie zwycięstwo Polpharmy, zdecydowanie wyższe od wystawionej linii:

Martynas Sajus z Polpharmy ma średnio 14.7 punktu i 10 zbiórek w trzech ostatnich spotkaniach, a starogardzianie wygrali w tym okresie ze Stalą oraz Rosą i postraszyli w Toruniu niepokonanego lidera. Czy to oznacza, że zniszczy pod obręczą podkoszowych Trefla, wśród których nie ma żadnego typowego środkowego? Niekoniecznie, bo choć na początku (po przegranej ze Stelmetem) wydawało się, że sopocianie będą regularnie napotykali na poważne problemy z centrami rywali, to później się to nie potwierdziło. Pojedynki Sajusa z Nikolą Markoviciem, oszukaną „piątką” gości, będą ciekawe – Litwin też może mieć kłopoty z szybszym i chętnie biegającym po obwodzie Serbem.

Nasz typ: Polpharma +11-15 punktów
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
20/11/2016 12:40 CET
MKS Dabrowa Gornicza (-1.5) - Rosa Radom
1.91 (Pinnacle) ✅ 71:67
5/10

Dzisiaj bez żadnych pseudo analiz, bo piszę o jakichś dominacjach, przewagach, lepszych budżetach, a potem zawodowy koszykarz pudłuje w kontrze dwa razy sam z koszem (pozdrawiam rozgrywającego Stali - Aarona Johnsona).

Rosa w środę grała we Włoszech spotkanie w Lidze Mistrzów. Dzisiaj grają z Dąbrową, a za dwa dni grają kolejny mecz w Lidze Mistrzów, który powinien być dla nich bardzo ważny i myślę, że jest bardziej priorytetowy od dzisiejszego. Ogółem rzadko nasze drużyny mają tak napięty terminarz i zazwyczaj przekładają wtedy spotkania.

Rosa ma krótką rotację, bo wypadli Jeszke oraz Szymkiewicz. Darnell Jackson powinien dzisiaj grać limitowane minuty, bo ma problemy kondycyjne i powinien oszczędzać siły na wtorek. Dąbrowa ma szeroki skład i we własnej hali rozbijała już Anwil czy Stelmet.

AZS Koszalin (+5) - Anwil Wloclawek
1.93 (Pinnacle) ⛔ 45:93
5/10

Anwil ma bilans 4-0 we własnej hali oraz 0-3 na wyjazdach. Już od poprzedniego sezonu grają koszmarnie na wyjazdach, a na ostatnie cztery spotkania trzy rozgrywali we własnej hali i zawsze mieli duże problemy do końca z Kutnem, Krosnem oraz Asseco Gdynią. Nic nie wskazuje, aby podnieśli wysoko swój poziom gry i dzisiaj powinny wrócić koszmary wyjazdowe.

Koszalin gra nieźle i chociaż ma we własnej hali 0-2, to brakowało masy szczęścia, bo Czarni machnęli im trójkę na koniec spotkania, a ze Asseco prowadzili już +9, ale myśleli, że chyba mecz wygrany i Asseco wygrało +3. Myślę, że to jest 50-50% mecz a&#39;la wczorajszy Trefl-Polpharma i zadecyduje lepsza dyspozycja dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
20/11/2016 12:40 CET
MKS Dabrowa Gornicza (-1.5) - Rosa Radom
1.91 (Pinnacle)
5/10
Dzisiaj bez żadnych pseudo analiz, bo piszę o jakichś dominacjach, przewagach, lepszych budżetach, a potem zawodowy koszykarz pudłuje w kontrze dwa razy sam z koszem (pozdrawiam rozgrywającego Stali - Aarona Johnsona).
Rosa w środę grała we Włoszech spotkanie w Lidze Mistrzów. Dzisiaj grają z Dąbrową, a za dwa dni grają kolejny mecz w Lidze Mistrzów, który powinien być dla nich bardzo ważny i myślę, że jest bardziej priorytetowy od dzisiejszego. Ogółem rzadko nasze drużyny mają tak napięty terminarz i zazwyczaj przekładają wtedy spotkania.
Rosa ma krótką rotację, bo wypadli Jeszke oraz Szymkiewicz. Darnell Jackson powinien dzisiaj grać limitowane minuty, bo ma problemy kondycyjne i powinien oszczędzać siły na wtorek. Dąbrowa ma szeroki skład i we własnej hali rozbijała już Anwil czy Stelmet.
Ja do typu na Dąbrowę dołożyłbym jakiś under.
Rosa ma napięty terminarz i nie będzie przyspieszać gry.
Aczkolwiek już Słupsk bez B&#39;game&#39;a miał grać piach a jak wyszło ze Stelmetem to każdy widział
Dąbrowa -3.0 @2,00 ✅ 71-67
under 145.0 @1,66 ✅
138
Ako @3,33 ✅
i o to się rozchodzi
2Q: 13-9
i love plk
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 833

sebunited16

Użytkownik
Lublin 3.50 bet365 ⛔

Śmieszna sytuacja. Lublin jako drużyna z bilansem 0:6 miała przed tą kolejką dwóch graczy na miejscach 1-2 jeśli chodzi o największą zdobycz punktową w całej lidzę! Patrzymy na eval tych graczy to pozycja 1 i 5, jest więc na kim opierać gre, ale reszta mocno zawodzi. Między innymi pretensje pojawiły się jeśli chodzi o rozegranie, Wiggins słabiej, od Grzelińskiego chyba nie można było za wiele oczekiwać, wobec takiego obrotu sprawy sięgneli po grającego już w Lublinie Kellogga, który zdobywał średnio 11.6 pkt na mecz. Gracz będzie miał zaległości jeśli chodzi o system gry trenera, jednak dochodzą z Lublina głosy, że fizycznie nie odbiega pod żadnym względem, więc powinien okazać się wzmocnieniem. Po stronie nazwisk Polskich jest fajnie, ale tylko na papierze strzelcy tacy jak Dłoniak czy Jankowski notują zza łuku odpowiednio 15 i 23%.
Gospodarze, jak na to czym dysponują pokazują się z dobrej strony, ostatnio zwycięstwa, czy minimalna porażka to fajne wyniki. Szubarga robi swoje, a nawet więcej w perspektywie tego, że długo nie grał, jest Matczak, wciąż swoje dodaje Szczotka, efektowny Źolnierewicz, fajna jest tam atmosfera i to widać w grze, na naszą ligę to już dużo, bowiem nie ma co porównywać nastrojów w Gdyni oraz w Lublinie. Jednak koszykarsko: pod koszem Peterson powinien grać swój mecz, bo kogo ma mieć na przeciw Szymańskiego ? 9.5 zbiórki średnio na mecz powinno zostać jutro podbite. Wzmocniona rotacja na pozycji 1-2 ( bowiem pojawiają się głosy, że Kellogg może grać z Wigginsem) powinna dać gościom dodatkowe możliwośći do punktowania, pomimo dobrego/bardzo dobrego zaciągu obcokrajowców, bilans jest jaki jest, więc niezbędna do pierwszego zwycięstwa jest również choćby przyzwoita postawa dwójki Polaków.

Chyba nigdy nie rozliczałem wyniku koszykówki w trakcie meczu, ale to co widzę zmusza mnie do tego ???? Ten łysy z Lublina w garniturze to są dla mnie dwie opcje albo on im nic nie mówi jak i co grać jak bronić, albo coś tam gada a Ci grają przeciwko niemu, była pogadanka w szatni przez 15 min kompletnie nie rzucali w przerwie ani minuty, kto grał w kosza ten wie ocb. No i z nastawienia tego co wyszli to tłukł im o agresji w obronie efekt chyba w 1min 20 sek 4 faule no agresja rzeczywiście . Jeśli ten gość dalej będzie choćby w następnej kolejce prowadził ten zespól bardzo mocno się zdziwie. Choćby detal, jak została sekunda do końca kto oglądał ten wie, gdzie zostawił 5 gracza do przeszkodzenia przy wyżucie machał łapą aby się cofali, efekt trójka co prawda fartowna, ale można było postawić gośćia niech macha łapami robi pajacyki i utrudnia wybicie, ale nie, zresztą szkoda pisać typ jest typ i był zły, a i niech weźmie ze sobą paru gwiazdorów jak wchodzi all star Dłoniak za hall of fame`a Jankowskiego ... to człowiek wie że 4 liga Surinamu mogłaby byś ich
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
21/11/2016 19:00 CET
Asseco Gdynia - Start Lublin (+6)
1.90 (Pinnacle) ⛔ 80:65
5/10

Start bilans ma jaki ma, czyli 0-6. Jednak rozbierając na czynniki pierwsze te spotkania to gra jest zdecydowanie lepsza od wyników. 93:88 z Kingiem, gdzie gra się trudno, a Start walczył do samego końca o wygraną. 92:72 z MKS Dąbrową, gdzie grali bez Balmazovica oraz Grzelińskiego. Rezerwowym rozgrywającym był 16-letni Pelczar i wówczas, kiedy grał Dąbrowa mocno odskoczyła. 87:74 z Krosnem, gdzie przed ostatnią kwartą prowadzili i zagrali fatalnie w ostatniej kwarcie przegrywając 26:12. 63:66 z Czarnymi Słupsk, gdzie znowu kontuzja i brak podstawowego rozgrywającego Douga Wigginsa - mimo wszystko walka do końca o wygraną. 78:74 z Kutnem u nich oraz 68:74 u siebie z Koszalinem. Te dwie porażki w pełnym składzie i szczególnie rzuca się w oczy porażka z Koszalinem, który wczoraj został rozjechany przez Anwil u siebie. I to dla mnie jedyny argument przeciwko temu betowi.

Najważniejszymi koszykarzami są Peterson, Wiggins oraz Balmazović, którzy rozegrali razem dotychczas 4 na 6 spotkań, a brak jednego z nich to przeogromna strata, bo Polacy grają bardzo słabo. Do drużyny doszedł w ostatnich dniach i dzisiaj zadebiutuje Kellogg, który grał w poprzednich rozgrywkach i powinien pozwolić na granie PG-SG duetem Wiggins-Kellogg, który powinien być o wiele mocniejszy od jakiegokolwiek dotychczasowego. Kellogg może nie jest żadnym wybitnym graczem, ale dobrze rzuca za trzy (36% w tamtym sezonie przy 62/170, czyli bardzo wiele prób). To da więcej miejsca innym albo Kellogg będzie strzelał. W każdym bądź razie wygląda, że jest w końcu strzelec lepszy od Dłoniaka (15% za 3) i Jankowskiego (23% za 3) - obaj gracze najbardziej rozczarowują i przy ich lepszym meczu Start może to nawet wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jednak się nie zdziwie
Ja też, już ostatnio się zastanawiałem, czy przypadkiem Polacy nie grają przeciw niemu, bo Start najlepsze polskie nazwiska w swej nowszej historii(zagraniczni z resztą jako całość też), a statystyki mają tragiczne... Czyżby teraz Polacy przypadkiem odżyli..?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/11/2016 18:00 CET
Start Lublin - Anwil Wloclawek (-7)
1.90 (Pinnacle)
5/10
Chwaliłem tydzień temu, że Start gra lepiej od wyników, a Anwil jest słaby na wyjazdach. Start dostał lanie od Asseco, gdzie nie mieli nic do powiedzenia, a wynik gazetowy zrobili, kiedy weszły głębokie rezerwy i wówczas nadrobili wynik. Mecz wcześniej porażka we własnej hali z AZS-em Koszalin, z którym Anwil grał w ostatniej kolejce i ograł ich 93:45 w Koszalinie.
Start zmienił trenera, ale Dedek w zasadzie nie ma czasu na wprowadzenie czegokolwiek, bo wczoraj dopiero został trenerem. Polacy grają tragicznie i nic nie wskazuje, że będzie lepiej, bo Jankowski i Dłoniak na niskim poziomie grają od początku sezonu i to tylko liczenie na farta, że w końcu zacznie im wpadać.
Anwil słabo na wyjazdach, ale przez to powinni być mocno skoncentrowani, bo takie mecze muszą wygrywać. W poprzednich dwóch sezonach wygrywali w Lublinie 97:62 (2015/16) i 91:77 (2014/15). Ze Startem nie mieli dotychczas problemów i patrząc przez pryzmat ostatnich dni to Anwil powinien pokryć ten handicap.
 
czoker 111,7K

czoker

Użytkownik
12:40 Polfarmex Kutno - Stal Ostrów Wielkopolski
Typ: Stal -1,5, Pinnacle, kurs 2,21 stawka 6/10
✅ 72:80
Z informacji odnośnie składów - w Stali zagra dzisaj Nikołow (10,7pkt/mecz), w Kutnie wypadł pierwszy rozgrywający, czyli Grochowski (średnio 5pkt i 2,7as, ale w ostatnim meczu z Turowem 28min, 8pkt i 7 asyst).
Dla Stali ten mecz to must win. Duże pieniądze zostały zainwestowane w ten zespół - cel to awans do play offów. Spory falstart na początku sezonu i teraz trzeba gonić - mecze z takimi drużynami jak Kutno po prostu muszą wygrywać. W ostatniej kolejce pechowa/przypadkowa/bezsensowna/frajerska porażka w Krośnie, gdyby nie to, po roszadach w składzie byłby bilans 2:0. Doszli rozgrywający Carter, a także środkowy Shawn King (średnia z dwóch spotkań 15,5 zbiórki) do tego wzmocniono polską rotację Robertem Tomaszkiem i po tych transferach skład wygląda naprawdę bardzo solidnie. Do tego dochodzą Troupe, Szewczyk, Majewski oraz Johnson. Jest kim grać i ta ekipa powinna w końcu zaskoczyć.
Po drugiej stronie ekipa z Kutna, która w tym sezonie postawiła na duet polskich rozgrywających - Kowalczyka oraz Grochowskiego. Tak jak wspomniałem wcześniej Grochowski dzisiaj nie zagra, więc Kowalczyka na rozgrywaniu będzie prawdopodobnie wspomagać Berisha, dla którego nie jest to naturalna pozycja.
Kutno zaczęło sezon od dwóch zwycięstw, jedno z mającymi wtedy problemy Czarnymi, drugie walkowerem ze Stelmetem, później udało im się ograć jeszcze słabiutki Start Lublin stąd lepszy bilans niż u Stali.
Tylko dwóch zagranicznych zawodników w składzie - Fraser - który pod koszami będzie miał się dzisiaj z kim ścierać oraz Wallace na trójce. Z Polaków oprócz Berishy nikt się nie wyróżnia(no może grający sezon życia Bartosz), a i Dardan gra póki co na słabej skuteczności (niecałe 35% z gry).
Bezpośrednie pojedynki na poszczególnych pozycjach też wyglądają nieźle dla Stali, pod koszem mają kim postraszyć i zmęczyć Frasera oraz Bartosza, na obwodzie również szersza rotacja.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
S 833

sebunited16

Użytkownik
Szczecin : Tarnobrzeg over 165.5 bet365 1.83⛔

Jak dla mnie duża stawka. Sytuacja z liczb wygląda na mocny under, bo średnie 66.1 pkt gości nie napawają optymizmem, jednak dla mnie sytuacja jest inna. Szczecin, jak gra było już wałkowane, szczególnie u siebie jest mocne parcie na zdobywanie punktów, jedynie bardzo dobrze zorganizowany Toruń był w stanie zatrzymać ich na liczbię 78 punktów, po za tym jednen mecz ponad 90 i dwa ponad 100, liczby nie bez przypadku, robią wrażenie. Jedynymi hamulcowymi jak dla mnie są tam Kulon i Łukasiak. Teraz Siarka średnia, jak to średnia, zbiór z całego sezonu, teraz jest to nieco lepsza drużyna, niż na starcie, przede wszystkim zwiększona rotacja pozwala na nieco intensywniejszą grę przez większą część meczu, po za wkomponowanym już Relefordem, dołączył center Knowles, który w porównaniu do Nelsona-Henry musi być wzmocnieniem, bo tamten wypełniał tylko protokół meczowy. Siarka to jest Pyszniak, obserwujemy to granie już parę sezonów, prosty basket z ciągiem do przodu, powrót Browna do Szczecina, dobrze napędza te ataki gospodarzy, Siarce nie powinna przytrafić się szczególnie niska kwarta, czy nawet połowa, jeśli chodzi o zdobycz punktów, bo najzwyczajniej gospodarze nie stanowią monolitu w obronie, myślę, że to będzie fajny mecz dla kibiców lubiących ofensywne spotkania.
Wypowiedź Schenka po meczu z Siarką; &quot; Siarka zachęca do takiego szybkiego, szalonego grania i oni świetnie się z tym czują, a my tak z nimi zaczęliśmy grać&quot;
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Start Lublin @2,00
under 145.0 @2,00
AKO @4,00

Co myślicie o takim zestawieniu?
Za Lublinem przemawia chęć przełamania i dobre wyniki z dobrymi ekipami
-3 ze Słupskiem
-4 z Kutnem
-2 z Anwilem
Jeśli chodzi o under to w ostatnich 5 meczach Lublin tylko raz przekroczył tę granicę, będą gryźć parkiet i nie pozwolą gościom na łatwe granie.
Wynik 74-70 poproszę
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Start Lublin @2,00
under 145.0 @2,00
AKO @4,00

Co myślicie o takim zestawieniu?
Za Lublinem przemawia chęć przełamania i dobre wyniki z dobrymi ekipami
-3 ze Słupskiem
-4 z Kutnem
-2 z Anwilem
Jeśli chodzi o under to w ostatnich 5 meczach Lublin tylko raz przekroczył tę granicę, będą gryźć parkiet i nie pozwolą gościom na łatwe granie.
Wynik 74-70 poproszę
Pograłem Start i to grubo,wczoraj po kursie 2.50.
Nowy trener zapowiada szybki basket...w meczu z Anwilem, bardzo dobrze zagrali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli chodzi o under to w ostatnich 5 meczach Lublin tylko raz przekroczył tę granicę
Ja zagrałem over, bo mają nakazane jak najszybsze przechodzenie do ataku, nakręcanie gry, a akurat ma kto to robić. Anwil grał wolno, ustawiał akcje pod 4-5 i do bólu szczególnie w końcówce to robili, Polpharma jednak powinna pójść na warunki Dedka...
e; 100-99, więc poszli na warunki Dedka ;) a poważnie to dużo rzutów, dużo wolnych, wysoki %, więc ✅
Dłoniak duży kredyt zaufania, chce mu się... wow dziś 100% nawet, żywych i będzie walka o t8 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 833

sebunited16

Użytkownik
Można gdzieś ten mecz zobaczyć? Szukam i bez rezultatów ;/

Sorry że już po fakcie akurat co do tego meczu, ale wszystkid mecze (z wyłączeniem tych co są na Polsacie Sport) można oglądać na stronie emocje.tv , tam kosztuje to 5 złotych, jest jedna kamera bez powtórek, komentarza.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Polpharma: Wilki over 166.5 1.83 zamknięty

Szczecin z Siarką jakiś ospały, Robinson więcej zatrzymywał się niż beigał, nie funkcjonował dystans 7/27, liczba rzutów - 71 uprawniała do zdecydowanie większej zdobyczy punktowej, ale wyszło jak wyszło. Gospodarzom wiedzię się zmiennie w tym sezonie, u siebie potrafią zagrać obronne mecze z Zieloną, czy Radomiem, jak i otwarte z Siarką, czy to niespodzianka Anwilem, mają w dobrej formie duet strzelecki Miles- Hicks, Flieger nie jest może jakoś super napędzającym zawodnikom, ale często szybko oddaje piłke wcześniej wspomnianym, a tam egzekucja rzutowa następuje w mgnieniu oka. Polpharma widzi mi się jako drużyna która przyjmuje warunki rywala, a już na pewno te ofensywne, a Szczecin takie powinien postawić. Liczę, że Wilki lepszą egzekucją niż w ostatnim meczu przyczynią się do oddania z nawiązką tego co &quot;zabrały&quot; w meczu z Tarnobrzegiem.

Ostrów -8.5 : Koszalin 1 1.83⛔ 1.23✅

Stal coraz mocniejsza szeroka rotacja, zgrywają się, ze słabym Koszalinem powinni odnieść kolejne zwycięstwo

Toruń : Czarni 1 1.47 ✅

Niezbyt przepadam za Winnickim jako trenerem, ale przyznaje, że świetnie poukładał swój zespół. Jeszcze nie czas na przegraną liderów, którzy mają moim zdaniem najlepszego zawodnika w naszej lidze od czasów &quot;Sopockiego Qyntela Woods`a&quot; nazywa się Kyle Weaver

Radom : Kutno +10.5 1.83⛔

Siarka +9.5: Dąbrowa Górnicza ⛔

MKS do tej pory tylko 2 wyjazdy i dwie porażki, podbili bilans w meczach domowych, mają swoje problemy kadrowe, pod koszem nie jest kolorowo, a Siarka zakontraktowała dobrego dzika Knowlesa, ruchów kocich może nie ma ale silny i walczy a to wystarczy ???? Jest reszta obcokrajowców, jakoś zaczyna sobie radzić Welsh, który ma bardzo dobry rzut, tylko czasami wydaje się jakby unikał gry, do tego dochodzi bardzo dobrze ostatnio usposobiony Jakóbczyk, to nie będzie spacer dla gości.


Sopot -2.5 Krosno 1.83✅

Zgorzelec : Lublin +13.0 1.83⛔
 
czoker 111,7K

czoker

Użytkownik
12.04.2016 18:00
Polpharma Starogard Gdański - Wilki Morskie Szczecin
Typ: Unibet -4,5 kurs 1,87 stawka 6/10!!
✅

Spotkanie dwóch nastawionych głównie na ofensywę zespołów. Gospodarze tego spotkania stracili jednak wczoraj swoich dwóch spośród trzech najlepszych strzelców - zawieszeni zostali - na trzy mecze Miles (średnio 16,9 pkt), na dwa mecze Hicks (11,4 pkt, średnią mocno zaniża spotkanie ze Stelmetem gdzie zagrał tylko przez dwie minuty). Do tego dochodzi kontuzjowany Martynas Sajus, który nie zagrał w Lublinie.
Do gry zostają Flieger, Mirkovic, Ł.Diduszko, Pauliukenas, Davis(który do tej pory grał średnio 6 minut i notował w tym czasie po jednym punkcie i zbiórce ;) ) niepewny Sajus oraz Schenk, Michałek i Długosz.
Nie ma się co oszukiwać - rotacja nie powala na kolana.
Brak dwóch amerykanów to naprawdę ogromne osłabienie tej ekipy.
Szkoda, bo po końcówce poprzedniego sezonu wydawało się, że drużyna Budzinauskasa może trochę namieszać i wskoczyć do playoffów. Niestety, zaraz mogą się obudzić z bilansem 4-7, a z tego coraz ciężej będzie gonić czołówkę, tym bardziej że terminarz do końca rundy nie rozpieszcza.
Po drugiej stronie Wilki Morskie z dokładnie takim samym bilansem 4:5, jednak nastroje w Szczecinie były aż do ostatniej kolejki zupełnie inne - porażki z samą czołówką ujmy na pewno nie przyniosły, jednak po wpadce z Siarką zrobiło się gorąco.... Wilki kolejny sezon mają naprawdę mocny skład, dobrzy amerykanie uzupełnieni solidnymi Polakami (Kikowski, Nowakowski, Dutkiewicz), jedynie obsada ławki trenerskiej pozostawia trochę do życzenia ..
Dla Szczecina ten mecz, szczególnie przy osłabieniu rywala, to absolutny must win. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż ich zwycięstwo.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin under 140pkt 1,95 Bet365 ✅ 65-60

Dzisiaj jedno spotkanie w PLK. Koszalinianie jadą do Ostrowa, prawdopodobnie po ostry wpiernicz. Dwie kontuzje Stelmacha i Wadowskiego wymuszą zapewne na przyjezdnych wolniejszą grę, ławka króciutka więc trzeba będzie spokojnie kreować grę bo inaczej padną w drugiej połowie. Do tego AZS ma na chwilę obecną najsłabszy atak w PLK, ostatnie zdobycze w liczbie 58,45, 74, 65, 69, 63 to potwierdzają. Ostrów u siebie również niewielkie zdobycze (70, 65, 70 u siebie). Liczę dzisiaj na wolną grę obu ekip, jeśli stalowi powstrzymają parę Harris-Nelson to Koszalinianie mogą skończyć na 50pkt i to głównie w nich upatruję undera. Chyba tylko dzień konia gości i dziurawa obrona może popsuć typ. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom