>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
witu111 0

witu111

Użytkownik
Proponuje taki kuponik :
PZU AZS Olsztyn-KS Jastrzębski Węgiel 1 1,50
KS Jadar Radom-Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle - handicap : 1.5-0 1 1,75

trener jadara chciał awansować o gre o miejsca 1-6 lecz trafil niestety na pzu , mimo wszystko zawodnicy jadaru sposywali sie nieźle 2 mecze po 3:1, teraz latwo nie oddadza skóry i bedą walczyć , jeśli nie wygrają to na pewno zdobędą 2 sety no a jastrzębie w tym sezonie jeszcze nie wygrało z pzu...powodzenia !
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Powalająca analiza ;-)

Typ na PZU jak najbardziej słuszny. Są faworytami, mają lepsze przyjęcie , Pawła Zagumnego no i grają u siebie. Jestem pewien , że od początku meczu pocelują zagrywką swojego wychowanka , Pawła Siezieniewskiego , który jest najsłabszym elementem w odbiorze zagrywki po stronie Jastrzębia. Meczu Jadaru z Mosto nie ruszam, co nie zmienia faktu że zdecydowanie bardziej preferuję styl gry zespołu z Kędzierzyna. Polecałbym przyjrzeć się spotkaniu warszawskiej Politechniki z Resovią. Drużyna ze stolicy , niezależnie czy z Rybakiem czy bez jest u siebie zespołem bardzo groźnym, wiele będzie zależało od Chudika, który momentami czaruje na rozegraniu. Resovia z kolei ma kłopoty ze zdrowiem obu rozgrywających i oprócz sensacyjnego zwycięstwa w Olsztynie dużo gorzej spisuje się na wyjazdach , niż na własnej sali. Dlatego stawiam na Politechnikę.

Oprócz tych dwóch spotkań , moje siatkarskie propozycje na weekend to zwyciestwo Winiar Kalisz w Pucharze Polski , a w jutrzejszym meczu z Muszynianką nawet z handicapem , oraz niedzielny mecz ligi włoskiej Cuneo - Trentino , gdzie nie będzie innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy.

Pozdro
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Skra Bełchatów - AZS Częstochowa 3:1
(20:25, 25:18, 25:16, 25:18)

Jutro pierwszy meczy drugiej pary półfinałowej AZS OSLZTYN - KS JASTRZĘBIE, jak uda m isie rano wstac na tyle wczesnie to kolo 7 wrzuce jakies typki z analizą.
Pozdro
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
AZS OLSZTYN - KS JASTRZĘBIE ⛔ :sad:
Typ: 1
Dziś rozpoczyna się wrywalizacja w drugiej parze półfinałowej. Akademicy z Olsztyna podejmą zespół Tomasa Totolo - Jastrzębski Węgiel. Jak pamiętamy, siatkarze ze Śląska dosc niespodziewanie męczyli się w 1/4 finału z Mostostalem, triumfując dopiero po 5 meczach a AZS raczej bez większych przygód uporał się z Jadarem w 3 spotkaniach. Oglądałem mecz finałowy PP w Kielcach i musze przyznac, ze Olsztyn nie powalał na kolana a JSW w piątym meczu z Azotami zagrało naprawde solidnie i skutecznie.Z drugiej strony tej 5 meczowy bój moze negatywnie obic się na ich postawie. Biorąc pod uwagę aspiracja obu ekip o walke o mistrzostwo, zapowiada nam sie ciekawa rywalizacja. Sadze jednak ze AZS jest drużyną bardziej doświadczoną, która na własnej hali powinna uporać się z Jastrzębiem .
Mecz 15, transmisja Polsat Sport i TV4.

Z innych meczy mysle ze mozna zagrac dzis na Politechnika po kursie 1,6. Na własnej hali graja naprawde dobrze a Resovia ostatnio nie zachhwycam, co wiecej w ich skladzie sa spore braki kadrowe (brak pierwszych dwóch rozgrywających). ✅ :spokodfhgfh:

Sory z tak krotko i bez przekonania, nie mam ostatnio wogule czasu zeby cos spokojnie napisac ????
Powodzenia :spokodfhgfh:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Moim zdaniem wygra dziś PZU AZS Olszytn.Ostatnio w PP pokzali dobrą siatkówke,zaś Jastrzebienie mocno meczęyli sie w play-offach z Mozstostalem i o mały włos tej rywalizajci nie przegrali.Zespoł Jastrzebiskiego Węgla wg mnie nie jest w tej formie na ktrą stac tych siatkarzy,tacy siatkarze jak Murek,Pliński,Kadziewicz,Szymański,Ivanov powinnie wygrać z takim Mozstostalem gładko 3:0 i nie meić zadnych problemów,Ireneusz Mazur to siatkarski &#39;&#39;cwaniak&#39;&#39; i myśle że dzsiaj taktyka odegra kluczowa rolę.Zagumny i Ivanov zapowiada się fajny pojedynek rozgrywaczy obaj mają wspaniałe sukcesy.Ostatnio mówiełm że Zagumny jest lepszym rozgrywającym niż Dobrowolski w emczu jednak to rozgrywający Skry pokazał ze był w tym meczu lepszy.Wydaje mi się że Ivanova stać na dużo wiecej niż to co prezentuje.Bardzo wazną sparą jest dzsiaj gra w Olszynie w hali Urania,zapewne będzie ona wypełniona po brzegi,i doping bedzie unosił siatkarzy PZU AZS i wygrją.

Pzdr :spokodfhgfh:
 
D 0

damian591

Użytkownik
WARSZAWA-RESOVIA 1 1.65 Toto-mix.

Skąd typ 1 ?. Myślę, żę ta rywalizacja skończy się w trzech meczach, przypomnę, że walka trwa do dwóch zwycięstw. Atutem gospodarzy jest własna publiczność oraz własna hala. Myślę, że ty dość pewny i z niezłym kursem. Osłabieniem gospodarzy jest brak Radka Rybaka, ale uważam, że dzisiaj górą będą akademicy z Warszawy. POZDRAWIAM

OLSZTYN-JASTRZĘBIE H(0-1,5) ---2-----1.80

Coś czuje, żę dzisiaj Jastrzębie sprawi niespodzianke i wygra ten mecz. PZU AZS Olsztyn
ostatnio nie gra najlepiej, co było widać w finale Pucharu Polski, przegrana gładko 3-0.
Jak dla mnie ten typ co podałem powinien wejść.

RADOM-KĘDZIERZYN KOŹLE H(1,5-0)--------1----1.60
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
WARSZAWA-RESOVIA 1 1.65 Toto-mix.

Skąd typ 1 ?. Myślę, żę ta rywalizacja skończy się w trzech meczach, przypomnę, że walka trwa do dwóch zwycięstw. Atutem gospodarzy jest własna publiczność oraz własna hala. Myślę, że ty dość pewny i z niezłym kursem. Osłabieniem gospodarzy jest brak Radka Rybaka, ale uważam, że dzisiaj górą będą akademicy z Warszawy. POZDRAWIAM
Nie zgadzam się z tobą co do tego typu. Przypomnę o co walczyły drużyny w rundzie zasadniczej. Resovia - O czołowe miejsce.Ostatecznie skończyli na 5 miejscu. Politechnika - walczyła o zakwalifikowanie się do play-off. I ledwo im to się udało. Danian591 podpierasz się w tym meczu tym, że Politechnika gra u siebie i mają atut własnej hali ale to nie znaczy tyle aż żeby wygrać. Politechnika w playoff przegrała 3 razy ze Skrą, a Reovia 3:1 z Częstochową. Politechnice za ten sezon nie należy się walka o 5 miejsce, .a &quot;Janosikom&quot; tak. Politechnika na dodatek osłabiona brakiem podstawowego zawodnika.

Mój typ: 1:3


pzdr ????
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Brak Rybaka to nie jest ogromny problem - w PP zastąpił go skutecznie Siebeck. Natomiast Resovia zagra z jednym i to w dodatku kontuzjowanym rozgrywającym, dlatego pawlikn pozwolę się nie zgodzić z twoją analizą. Ponieważ atakującego zawsze jest kim zastąpić , bo inny zawodnik może mieć &quot;dzień konia&quot; w ataku ,a istotę gry rozgrywającego dostrzegają tylko nieliczni, a przecież jest to najważniejszy zawodnik na parkiecie. Jeżeli drużyna ma do dyspozycji jednego zawodnika na tą pozycję w dodatku z niedoleczoną kontuzją, to ta drużyna nie może być dla mnie faworytem.
 
D 0

damian591

Użytkownik
OLSZTYN-JASTRZĘBIE H(0-1,5) ---2-----1.80

Coś czuje, żę dzisiaj Jastrzębie sprawi niespodzianke i wygra ten mecz. PZU AZS Olsztyn
ostatnio nie gra najlepiej, co było widać w finale Pucharu Polski, przegrana gładko 3-0.
Jak dla mnie ten typ co podałem powinien wejść.
✅ ✅ ✅

PZU AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1-3 (23-25, 21-25, 25-21, 21-25)

MVP spotkania Paweł Siezieniewski.

POZDRAWIAM
 
D 0

damian591

Użytkownik
WARSZAWA-RESOVIA 1 1.65 Toto-mix.

Skąd typ 1 ?. Myślę, żę ta rywalizacja skończy się w trzech meczach, przypomnę, że walka trwa do dwóch zwycięstw. Atutem gospodarzy jest własna publiczność oraz własna hala. Myślę, że ty dość pewny i z niezłym kursem. Osłabieniem gospodarzy jest brak Radka Rybaka, ale uważam, że dzisiaj górą będą akademicy z Warszawy. POZDRAWIAM
Nie zgadzam się z tobą co do tego typu. Przypomnę o co walczyły drużyny w rundzie zasadniczej. Resovia - O czołowe miejsce.Ostatecznie skończyli na 5 miejscu. Politechnika - walczyła o zakwalifikowanie się do play-off. I ledwo im to się udało. Danian591 podpierasz się w tym meczu tym, że Politechnika gra u siebie i mają atut własnej hali ale to nie znaczy tyle aż żeby wygrać. Politechnika w playoff przegrała 3 razy ze Skrą, a Reovia 3:1 z Częstochową. Politechnice za ten sezon nie należy się walka o 5 miejsce, .a &quot;Janosikom&quot; tak. Politechnika na dodatek osłabiona brakiem podstawowego zawodnika.

Mój typ: 1:3


pzdr ????

Politechnika Warszawska - Resovia Rzeszów 3-1 (23-25, 25-23, 25-21, 25-22)

Po raz kolejny mój typ wchodzi ???? , Pawlikn, nie wiem czy zauwazyłes, ale Resovia już nie ma tego błysku co w trakcie rundy zasadniczej, dochodzą do tego jeszcze problemy rozegrywających. Tak czy owak zapowiadają się ciekawe mecze w Rzeszowie, a tam uważam, że dwa mecze wygrają własnie gospodarze. POZDRAWIAM
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Jak by tak przejrzeć to forum to już dosyć dawno temu jeszcze w trakcie sezonu zasadniczego pisałem, że dla mnie Jastrzębski Węgiel jest faworytem do gry w finale a nawet do mistrzostwa Polski. I myślę że dzisiejszy drugi mecvz półfinałowy w Olsztynie pokazuje że się nie myliłem. Fakt że trzeba jeszcze wygrać po raz trzeci, ale myślę, że w takiej formie Jastrzębie nie będzie miało z tym problemów. A później już wielki finał Jastrzębie - Bełchatów. Podtrzymuję swój typ: Jastrzębski Węgiel będzie mistrzem Polski!!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wydaje sie ze Jastrzębie idealnie trafiło z formą.Ale ja napewo nie skreśle siatkarzy z Olsztyna którzy napewno nie poddadząc sie i bedą dalej walczyć.Choć wydaje mi sie że Jastrzebie bdzie trudne to ogrania,zaś co do mistzostwa Polski,mój faworyt numer jeden i jedyny BOT SKRA Bełchaów ;)
 
new 0

new

Użytkownik
Przełomowym momentem wczorajszego meczu było w końcówce ostatniego seta, gdy przewaga Jastzrębia nie była tak wysoka, sciągnięcie Papkego i wprowadzenie Lubiejewskiego.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się dwóch zwycięstw Jastrzębskiego Węgla. Role się odmieniły, Olsztyn nie trafił z formą. W rundzie zasadniczej prezentowali się dobrze, długo byli na 1 miejscu i ostatecznie jak wiemy skończyli na 2 miejscu. Jastrzębianie nie błysnęli formą w rundzie zasadniczej, i tak samo na początku play-off z Mostostalem. Mało brakowało aby odpadli. W czwartym meczu meczu w Kędzierzynie Mostostal miał już piłkę meczową i nie wykorzystali tego i w 5 meczu Jastrzębianie pokazali kto jest lepszy. Jastrzębski obudził w sobie sportową złość wygrywając z Olsztynem.
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Przełomowym momentem wczorajszego meczu było w końcówce ostatniego seta, gdy przewaga Jastzrębia nie była tak wysoka, sciągnięcie Papkego i wprowadzenie Lubiejewskiego.
Jestem z Olsztyna, Papke dziadek, grał ładnie no ale skurczu mięśni nawet Wlazły nie przeskoczy ;)

Olsztyn ma teraz tylko iluzoryczne szanse na awans do finału, niestety najprawdopodobniej Jastrzebski Wegiel zakonczy sprawe przejscia do meczu o złoto już w pierwszym spotkaniu u siebie.
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
AZS CZĘSTOCHOWA - SKRA BEŁCHATÓW
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,60
Typ 2: over 186,5 ✅
Kurs: 1,8
Buk: Expekt

Znalazłem bardzo ciekawą i dogłębą zapowiedz tego meczu na stronie Skry. Od siebie napisze tyle - Skra bedzie chciala zakonczyc tą rywalizację już dziś i pomimo gorącego terenu na którym bedzie im dane zmierzyc sie z akademikaim, moim zdaniem odniosą zwycięstwo.

Walka o finał Polskiej Ligi Siatkówki wkracza w decydującą fazę. Półfinały mogą zakończyć się już w czwartek i piątek, jeżeli Skra i Jastrzębie pokonają swoich rywali po raz trzeci.
Rywalizacja Skry i AZS-u Częstochowa przenosi się do hali Polonia. To tam częstochowianie mają spowodować, że siatkarze obu drużyn wrócą na piąty mecz do Energii. Problem jest w tym, że ekipa już Panasa, bo Brokking został zwolniony najwyższego poziomu nie prezentuje i trudno spodziewać się choćby jednego zwycięstwa akademików. Wydaje się, że szansa Gierczyńskiego i spółki na triumf w półfinale uciekła razem z meczami w Bełchatowie, gdzie nasi, jak sami twierdzili, czuli się zmęczeni po Pucharze Polski. Trener Castellani również mówił, że podczas spotkań w Energii będzie trudno, ale w kolejnych meczach będzie już lepiej. AZS może więc oczekiwać nie obniżonej, a jeszcze podwyższonej poprzeczki, aby wygrać. Na całe szczęście w wywiadzie, który Krzysiek Gierczyński udzielił „GW” jest nuta walki i nadziei. Kapitan AZS-u stwierdza, że „może jednak to się zmieni”, mając na myśli to, że Bełchatów jest nieosiągalny dla innych zespołów, ma także świadomość tego, że jego zespół musi grać bardzo dobrze, aby zwyciężyć.

Akademicy po i podczas dwumeczu, jaki do tej pory mają ze sobą zastosowali kilka zmian dosyć znaczących i zaskakujących. Najpierw desperacki krok ze Szczerbaniukiem na przyjęciu, a dosyć niedawno zwolnienie Brokkinga. Ocenę słuszności tych decyzji pozostawiam zarządowi klubu, ale trzeba powiedzieć, że pora na takie decyzje jest nietypowa. Czy przyniesie to efekt? Zobaczymy.

Ważny jest także aspekt psychologiczny – trudno grać z zespołem, który jest niepokonany od wielu spotkań, a jego wewnętrzna siła jest nadzwyczaj porażająca. Szczególnie, jeżeli trafia się jeszcze chwilowy zastój, jaki przytrafił się np. Marcinowi Wice, który był niemiłosiernie celowany zagrywką. Teraz nadarza się okazja do srogiego rewanżu – własna hala, własny parkiet, czas na rażenie serwisem – ja tylko dodam jedną rzecz – trzech zawodników Skry (Lewis, Ignaczak, Gruszka) jest w pierwszej szóstce pod względem przyjęcia w play-offach, 14 jest Stelmach, a jedynym, który nawiązuje walkę, jest...dwunasty Marcin Wika. 18. jest Gierczyński.

Czy będzie powtórka wspaniałego pojedynku libero? A może tym razem w pełnej krasie zobaczymy walkę między liderami obu zespołów, Mariuszem Wlazłym a Krzysztofem Gierczyńskim? A są jeszcze rozgrywający: Woicki lub Stelmach i Dobrowolski. Proszę zwrócić uwagę, jak wiele aspektów mają te pojedynki. Psychiczny, wątek dyspozycji meczowej, zmęczenia zawodników, kończąc na danych liczbowych i pojedynkach poszczególnych graczy.

Wypadkowa dwukrotnie na razie wypadła na korzyść Skry. Bełchatowianom nie zostało nic, jak tylko dobić przeciwnika z zimną krwią niczym cichy morderca, akademicy muszą się zachować raczej jak feniks, który wstaje z popiołów. Na dzisiaj wydaje się, że świetnie psychicznie nastawiony morderca zrealizuje swój cel.

Jednoczesnie zapraszam do zaglądania i komentowania tego tematu - http://forum.bukmacherskie.com/temat12903.htm
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
A więc znamy już dwa zespoły, które będą walczyć o mistrzostwo (Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel ). Skra jak najbardziej zasłużyła aby grać w finale, ale zastanawiam się czy Jastrzębie zasłużyło na finał........... :?: :?:

Moim zdaniem nie. Według mnie zamiast nich powinni grać Olsztynianie, którzy nie trafili z formą na mecze z Jastrzębskim i ostatecznie przegrali 3:1. Dlaczego mówię , że Olsztyn powinien grać w finale. Dlatego, że w rundzie zasadniczej pokazali się z bardzo dobrej strony. Długo prowadzili i dopiero w końcówce Skra ich dogoniła. A Jastrzębie :?: W rundzie zasadniczej ustępował Olsztynowi i Skrze.

Olsztyn niestety przesądził o swojej przegranej w pierwszych dwóch meczach u siebie gdzie ulegli (1:3, 1:3). W Jastrzębim Zdroju pewnie wygrali 3:0 ale na drugi dzień nic nie zostało z tego zwycięstwa i role sie odwróciły i Jastrzębski wygrał 3:0.

Moim faworytem do zwycięstwa jest mistrzostwa jest Skra Bełchatów, ale liczę, że będzie to pasjonujący pojedynek gdzie o zwycięstwie przesądzi dopiero piąty mecz ;-)

Pozdrawiam i zachęcam do wypowiadania się :!:
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
Skra napewno zasłużyła i sądzę że obroni tytuł mistrza ???? Jastrzębski ?? No troche wątpliwości jest. Ale jednak pokonali zasłużenie PZU AZS i weszli do finału. Moze i pomogło im troche szczęście ale tak to juz jest ... Szczęście sprzyja lepszym. Widocznie w danym momencie Jastrzebski Wegiel był teamem lepszym i lepiej wytrzymał trudy meczów półfinałowych ???? pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom