>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
volman 1,1K

volman

Użytkownik
✅✅Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz

Czarni Radom w kryzysie, Łuczniczka Bydgoszcz wyszła z kryzysu i grają coraz lepiej. Jeżeli chodzi o zespół gości to mieli pecha w tym sezonie, kontuzje nie pomagają, zwłaszcza wtedy gdy ma się wąską ławkę, ale teraz jest dobrze, co pokazują wyniki i ich gra.

Analizując 3 spotkania, które oba zespoły zagrały w tym roku, to kibice Łuczniczki są w lepszych humorach.

Jastrzębski Węgiel 3-0 Czarni Radom - w tym spotkaniu nie grał Wojciech Żaliński, wrócił także do klubu z reprezentacji Lukas Kampa w niezbyt dobrym humorze i na pewno to też jakiś wpływ miało na grę tego zespołu, gdyż ten mecz odbył się 13 stycznia, a jeszcze 10 stycznia był mecz Polska-Niemcy, i jak wiemy Niemcy się nie zakwalifikowały. Jeżeli chodzi o ich grę to przyjęcie na poziomie 50% pozytywne, 19% perfekcyjne, atak 46%. Igor Grobelny, który zastępował Żalińskiego miał przyjęcie 41% i atak 40%, więc średni występ. Wszystkie trzy sety były bardzo wyrównane bo do -22,-23,-21 ale w Jastrzębiu świetne spotkanie Muzaj, który zdobył łącznie 23 pkt, przy skuteczności 63%. Jastrzębie obecnie nie jest to taka drużyna aby wygrywała bez problemu z takimi drużynami jak Czarni Radom.
Czarni Radom 2-3 Cuprum Lubin - Żaliński już grał ( jednak przyjęcie na poziomie 35% nie przekonuje mnie, że rozegrał dobre spotkanie). Bardzo wyrównane spotkanie o czym świadczą choćby małe punkty 106-108. W drużynie Czarnych Radom bardzo dobre spotkanie Artura Szalpuka (58% przyjęcie, 48% atak), dobre Bołądzia (51% w ataku). Cuprum nie zagrało świetnego spotkania, grali większość piłek na Włodarczyka i się udało. Słabo Malinowski ( atakujący) 35% w ataku to za mało.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3-0 Czarni Radom - POGROM, -15,-19,-23. W pierwszych dwóch setach przyjęcie ich to było masakrycznie słabe (30% i 38%), więc z takich przyjęciem nie można myśleć o dobrym wyniku. Zaksa ich zniszczyła także w bloku 9-2, na pochwałę zasługuje Szalpuk (53% przyjęcia i 67% w ataku)i Bołądź (57% atak). Wojciech Żaliński znowu słaby mecz (36% przyjęcie i 36% atak), Grobelny, który go zastąpił w ostatnim secie też nie wzmocnił drużyny.

Łuczniczka Bydgoszcz 3-1 Politechnika Warszawska - wrócił już na dobre Jarosz, mimo że w tym spotkaniu z Akademikami nie pokazał się z bardzo dobrej strony, daje komfort trenerowi, który nie musi opierać się już tylko na jednym atakującym i w razie niepowodzenia to może dać zmiane. W tym spotkaniu dobrze zagrał Ruciak, przyjęcie dobre trzymał Klinkenberg, a w bloku brylowali Jarosz(6 bloków) z Kosokiem(5 bloków). Politechnika miała bardzo słabe rozegranie w tym spotkaniu, Zagumny zawiódł na całej linii, mimo dobrego przyjęcia. Ten mecz na PLUS ????
MKS Będzin 1-3 Łuczniczka Bydgoszcz - W tym spotkaniu Będzinianie rozegrali dobre spotkanie, mecz był mniej więcej wyrównany. W tym spotkaniu RUCIAK i KOSOK - mega słaba skuteczność w ataku. Jarosz zagrał fenomenalne spotkanie na 53 ataku 47% skuteczności. Kosok dobrze grał w bloku 7 razy zatrzymał przeciwników. Poprawne spotkanie Bydgoszczan - wykonali swój plan w 100% czyli zdobyli 3pkt.
Łuczniczka Bydgoszcz 3-1 Indykpol Olsztyn - Olsztynianom brakuje siły w ataku, Stoilovic 15% w ataku na 26 prób, coś niebywałego. W tym spotkaniu Bydgoszczanie zagrali mniej więcej poprawnie. Ruciak troche słabiej w ataku, MVP dostał Klinkenberg, który zdobył największą ilość pkt. Przyjęcie 52% pozytywne więc dobre, atak 45% nienajgorzej. Plan poraz kolejny wykonany.

Teraz najtrudniejszy mecz czeka Bydgoszczan i to będzie dla nich próba. Wg mnie mają szansę nawet wygrać, gdyż kadrowo wcale nie ustępują drużynie z Radomia, która do tego jest w dołku. Więc tym bardziej ciężko jej będzie zagrać tak równy mecz aby nie stracić choćby seta.

Wg mnie to jest bardzo dobry bet.

Łuczniczka Bydgoszcz +2.5 seta 1.72
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Wg mnie to jest bardzo dobry bet.

Łuczniczka Bydgoszcz +2.5 seta 1.72
Bydzia z Rudym to zupełnie inna jakość. Jarski w ostatnich 3 meczach nastukał 67 pktów, Murilo Radke ma się do kogo odwoływać ???? Gdy Krzysiek jest poza boiskiem to w miarę sprawnie działa podział na obronnych (Żurek+Ruciak) i atakujących (Jarosz i Klinkenberg). Jest widoczna jakaś głębia składu - Murek, Nowakowski, Wolański, Bonisławski. Nie za bardzo wierzę, że Czarni będą mieli w tym meczu łatwo.
Na delikatne podbicie kursu proponuję
over 171,5 @ 1,83 ✅
do tego
Łuczniczka (+12,5 pkt) @ 1,9 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Co do typu na Bydgoszcz - pełna zgoda. Wraz z powrotem Jarosza ekipa znad Brdy złapała trochę jakości i po prostu jest zawsze ten pewny punkt w drużynie - do którego się wysyła ciężkie piłki i wiadomo - Jarosz ze zmiennym szczęściem kończy albo nie - ale jest to zdecydowanie lepiej niż Krzysiek.
Bydgoszcz bazuje na dobrym przyjęciu i rezolutnym rozgrywającym Murilo Radke - i tutaj można się obawiać, że mocna w zagrywce na swoim parkiecie drużyna Czarnych może przysporzyć sporo pracy Ruciakowi i Klinkenbergowi - ale może akurat dadzą radę.
Ja natomiast ze swojej strony mimo wszystko pogram też sprawę, że Resovia przejedzie się po ekipie z Bielska-Białej. Po tragicznym Będzinie jest to pierwsza drużyna, której poziom nie przystoi do rozgrywek PlusLigi. Grali tam ostatnio Bełchatowianie, którzy po prostu są w słabej dyspozycji - wymęczyli 3:1 i komplet punktów.
Ale spójrzmy na Resovie? Ekipa wyśmiewana kilka tygodni temu nie dość, że poprawiła formę to i atmosfera w drużynie o wiele lepsza i z nieba spadła im informacja, że będą gospodarzami F4 Ligi Mistrzów - więc teraz decydują się tylko i wyłącznie na krajowym podwórku i ich celem jest wyprzedzenie Skry Bełchatów - w efekcie udział w finale PlusLigi - coś co wspomniane kilka tygodni temu każdy z Nas mógł tylko skwitować uśmiechem - a jednak. Plusem jest też fakt, że znowu im się poszczęściła sprawa z wolnym tygodniem do potrenowania z racji zrezygnowania z Ligi Mistrzów zespołu Tomisu Constanta. Ekipa odpoczęła, zatyrani po eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich odpoczęli - ogółem inna drużyna.
Bielsko - nazwiska są: Janeczek, Neroj, Pilarz, Kapelus, Wika - no ale nie oszukujmy się. Różnica nawet dwóch klas. Także w fajnych humorach - napędzając się z akcji na akcji Resovia Rzeszów powinna nie wypuścić Bielszczan z 20 punktów w secie.
Propozycje: Resovia Rzeszów wygra 3:0 ▶ 1.64 Marathonbet ✅
under 139.5 punktu ▶ 1.90 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Indykpol Olsztyn - Cuprum Lubin

Nie ma w tym kursie value ale mimo to jest do gry ten typ jak najbardziej.
Indykpol bez Van Driesa do końca sezonu i obecnie w meczu Bartosza Bednorza, ogromne straty szczególnie widoczne w ofensywie, gdzie atakujący Paweł Adamajtis gra falami, jednego seta potrafi zagrać na wysokim poziomie, aby później nie móc skończyć piłki w kolejnym. Oglądałem ich mecz z Jastrzębskim i opróćz końcówki 4 seta to wszystko szło po mojej myśli, czyli Jastrzębie z handi ;) Końcówka 4 seta to wina tylko i wyłącznie Pawła Woickiego, miał setową piłkę w górze i zaatakował w aut.
Ja osobiście uważam Cuprum Lubin za drużynę lepszą znacznie od Olsztynian. Indykpol 3 porażki pod rząd z Zaksą u siebie ( do 20 nie wyszli w secie), Łuczniczką w Bydgoszczy i z Jastrzębiem, teraz kolej na Cuprum, które jest bardzo wymagającym rywalem.
Cuprum Lubin z bardzo solidnym składem, środek najlepszy w lidze, rozegranie Grzegorz Łomacz, przyjęcie również dobre i wyrównane. Cuprum ma skład aby śmiało walczyć z najlepszymi klubami o zwycięstwo, wiadomo walczyć a nie wygrywać. Oglądałem ich mecz z Politechniką i grali znakomicie w każdym elemencie.
Na Indykpol powinno to wystarczyć w zupełności.
Mój typ:
Cuprum Lubin -1.5 seta
1.74 Unibet
Polecam.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Ogladalem mecz Indykpol z Jastrzebiem ;) i komentator mówił ze Bednorz wziął jakieś zastrzyki a po nich min. 10 dni musi mieć odpoczynku, mecz był chyba we wtorek. Ufam komentatorom. A jeżeli chodzi o mój wpis to czasem znajdzie się jakieś Value np. Jakby kurs na Cuprum wynosił 1.8 a teraz jak kurs wynosi 1.40 to jedynie dobry typ ????
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Ogladalem mecz Indykpol z Jastrzebiem ;) i komentator mówił ze Bednorz wziął jakieś zastrzyki a po nich min. 10 dni musi mieć odpoczynku, mecz był chyba we wtorek. Ufam komentatorom. A jeżeli chodzi o mój wpis to czasem znajdzie się jakieś Value np. Jakby kurs na Cuprum wynosił 1.8 a teraz jak kurs wynosi 1.40 to jedynie dobry typ ????
Skoro dobry, to musi mieć value. ????
Jeśli oceniasz, że poprawny kurs to 1.30, a grasz po 1.40 to to jest logiczne i grasz value beta.
Jeśli jednak sam wyceniasz na 1.40, a mimo to grasz, to takie coś to już debilizm po prostu. ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co myslicie o Bygdoszczy??Warto ruszac???
Będzie miał ktoś jakieś zdanie na temat tego meczu to na pewno napisze, nie możesz na siłę wypytywać w każdym dziale. Sam od siebie byś coś dodał, dlaczego akurat myślisz o Bydgoszczy, że warto Twoim zdaniem grać ich po kursie 1,4 ?
ruszać, ale tylko Effector 1 dziś
Jakieś argumenty?
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Będzie miał ktoś jakieś zdanie na temat tego meczu to na pewno napisze, nie możesz na siłę wypytywać w każdym dziale. Sam od siebie byś coś dodał, dlaczego akurat myślisz o Bydgoszczy, że warto Twoim zdaniem grać ich po kursie 1,4 ?

Jakieś argumenty?
Kiedyś takie pytania Userzy zadawali w nieistniejącym już dziale DNTB. Administracja ma zatem to, co chciała.
Effector pokazał w dwóch ostatnich meczach z Gdańskiem i Bełchatowem, że złapali niezłą formę i ruszanie Bydgoszczy po tak niskim kursie i to jeszcze na wyjeździe się nie opłaca.

ted / / tam tez były nie na miejscu, jest poczatkujacym userem wiec sie musi nauczyc pewnych zasad
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
jasne, Effector u siebie wygrał 2 mecze, przegrał 5, Bydgoszcz na wyjezdzie wygrała 2, przegrała 5, Effector mimo dobrej gry po przerwie zimowej jeszcze nie wygrał bo mial trudnych rywali, opdowiednio - Gdańsk, Bełchatów, Jastrzębski, Rzeszów, a więc sama czołowka ligi, mimo to urywali sety Gdańskowi i Rzeszowowi na wyjezdzie a Skrze nawet dwa setty czyli 1 pkt, co prawda przegrali u siebie z Jastrzebskim 0:3 ale akurat oni kazdy mecz wygrali w tej rundzie 3:0, Bydgoszcz? 3 zwyciestwa i porazka po przerwie, z tego dwa u siebie, a na wyjezdzie wygrana z ostatnim w tabeli Będzinem oraz przegrana z Czarnymi ktorzy przegrywali wszystko, wiec bardziej licze ze w koncu mimo dobrej gry effector przelamie zla serie w tej rundzie, dla mnie 60-40 % procentowo dla Kielc, a nawet jezeli bylo by 50-50% to czemu mam grac dwójke po kursie 1.4 a nie jedynke po kursie 2.45 skoro naprawde w tym meczu moze byc wszystko? dla mnie Effector dzis wygra, pozdro
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja również dzisiaj idę w stronę Effectora Kielce.
Bydgoszcz to drużyna największych parodystów w lidze. Powinni ten mecz luzem ogarnąć ale nigdy nie wiadomo co odpyerdolą. Ostatnie wyniki na mnie wrażenia nie robią. Wrócę nawet do wcześniejszego meczu przed przerwą świąteczną gdzie się skompromitowali z Cuprum. Dramatyczna gra, aż oczy bolały.
Po świętach wygrali z nic nie grającą Warszawą która wtapia wszystko jak leci po 3-0 tracąc z nimi seta.
Stracili seta z największymi lamusami tej ligi - Będzinem i toczyli z nimi wyrównany mecz.
Wygrali z Olsztynem u siebie 3-1 który grał bez atakującego, bo Adamajtis nim nie jest chociaż zagrał wtedy dobry mecz :]
I przegrali z Czarnymi którzy po przerwie od każdego zebrali oklep.

Effector pomimo kontuzji Buchowskiego i Takvama oraz odejścia/rozwiązania kontraktów z Szymańskim i Wierzbowskim całkiem pozytywnie się zaprezentowali w ostatnich meczach z ligowym topem. Grają teraz praktycznie bez ławki ale może to i plus? (zresztą w Bydgoszczy też nie ma ławki)
3.00 na Kielce jest przeszacowane.
Mecz rozgrywany będzie na hali w Chęcinach co też może być nowością dla przyjezdnych.
Tak więc ja wchodzę w Kielce.

Radke = Kędzierski
Ruciak = Vitiuk
Klinkenberg &lt; Stolc
Żurek &gt; Sobczak/Biniek
Jungiewicz = Jarosz (w obecnej formie)
Jurkiewicz &gt; Maćkowiak
Kosok &lt; Bieniek

Ja to widzę tak, ktoś może widzi inaczej.
 
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Ja to widzę tak, że Bydgoszcz ma lepszego zawodnika na każdej pozycji z wyjątkiem środkowych. Ale przy takich zespołach żaden wynik mnie nie zdziwi. Co prawda w ostatnich 4 meczach Bydgoszczanie 3 wygrali ale 2 mecze u siebie i z mało wymagającymi przeciwnikami. Z drugiej strony Effector to dla mnie po Będzinie i na równi z Bielsko Białą najsłabsza drużyna ligi, która nie prezentuje sobą nic. Te ugrane sety z czołówką mogą zwiastować jakąś tam zwyżkę formy ale ja bym specjalnie na to nie patrzył. Ciężki mecz do typowania. Jeśli coś grać to dla mnie:
Effector - Bydgoszcz -7,5 pkt 2 kurs 2 efortuna⛔
Rudy Rydz 3 Effector 2 :grin: poziom tak jak myślałem porażający;)
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Lotos Trefl wygra I seta 1.2 bet365 ⛔
Dzis Lotos podejmie u siebie Azs Czestochowe ktora okupuje tyly tabeli. W weekend maja wazny mecz ze Skra ktory odpowie na pytanie czy beda walczyc o top2 rundy zasadniczj, realnie walczyc. Dlatego tez dzis nie beda sie zbytnio meczyc i po prostu wygraja szybko mecz. Anastasi pewnie porotuje troche skladem ale i tak wyjda pierwszym skladem, zmiany beda pozniej. Azs nadal z problemami kadrowymi Bandero juz wraca do treningow ale najpewniej nie zagra.
Mozna.tez pograc dzis 3-0 chociaz tego nidy nie.lubie grac bo wystarczy chwila przestoju w zazwyczaj III secie i po typie.
Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
olek-k 123

olek-k

Użytkownik
Dziś El Clasico naszej rodzimej ligi. W mieście gdzie dorastałem i na hali, która w latach 90-tych straszyła pozostałościami socjalizmu, w miejscu którym rozpoczynałem swoja przygodę z trunkami %, dziś stoi wyremontowany obiekt w którym zmierzą się najwięksi polskiej siatkówki ostatnich lat. Ostatnio pisałem, że nie rozumiem dlaczego drużyna Resovii kompletnie nie wykorzystuje swojego potencjału: &quot;Ale to chyba efekt złego prowadzenia drużyny przez Kowala. Zmiany bez ładu i składu, przyjmujący grają na chybił trafił. Dlaczego rozgrywa, będący bez formy, Drzyzga zamiast Tichacka to też dla mnie tajemnica Kowala.&quot; I to raczej się dziś nie zmieni. Skra natomiast na euforii po zdobyciu pucharu Polski powinna dziś dać czadu;) Świetnie kopią zagrywką i Wlazły nagle zaczął kończyć na wysokich piłkach, Marechal tez jak nie on. Co prawda po wyczerpującym finale może braknąć sił, dlatego jeśli mają dać radę to raczej maks w 4 setach. Kursy na to zdarzenie bardzo dobre. I ja próbuję:
Resovia -Skra 2 -1,5 seta kurs 4,60 Unibet⛔
Szczęścia to ja nie mam nic. Ale jak gracie też na żywo a mam nadzieję że tak to i z tego typu jak i z finału PP zamykając bądź kontrując w odpowiednim momencie można był ugrać z ok. 80% zysku. Sorki za usprawiedliwianie się. Pozdr.
P.S. Kurek prze ch... ze 45 ataków skuteczność ok 75%
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów
Jastrzębski +2,5 seta 1,66 bet365
⛔ FARSA: do 15,15 i 14. ????

Trochę przesadzony kurs. Po pierwsze Resovia to TOP3 naszej ligi obok ZAKSY i Skra, ale w mojej opinii Jastrzębie wraz z Lotosem depcze im po piętach i to wcale nie są średniacy jak Warszawska czy Olsztyn. Trzymają niezły poziom zajmując 5 lokatę z 29 oczkami na koncie. Właściwie wygrali 10 z 16 spotkań, tak samo jak Resovia. Szczególnie dobrze wyglądają na własnym parkiecie gdzie wygrali 6 z 8 spotkań, mniej jedynie od Zaksy. Chociaż to nie ta sama drużyna co jeszcze 2 sezony temu, to wciąż posiadają mocną kadrę z Masnym na rozegraniu, De Rocco czy Van Lankveltem na przyjęciu. Oczywiście Resovia kadrę ma mocniejszą, szczególnie biorąc pod uwagę wartość zmienników. Nie wydaje mi się jednak żeby byli w stanie rozbić aż 3-0 tak mocną drużynę jaką jest Jastrzębie grając na wyjeździe! Do tego powinno dojść zmęczenie grą w Pucharze Polski ażdo finału a także śrdowej pięcisetówki ze Skrą.
W pierwszym spotkaniu w tym sezonie wygrało Jastrzębie po tie-breaku grając na wyjeździe. Nawet biorąc pod uwagę ich ostatnią porażkę z BBTSem to raczej wypadek przy pracy, gdyż poprzednio ładnie punktowali.
Własny parkiet, zmęczenie przeciwnika, nie aż taka róznica między tymi zespołami. Według mnie kurs promocja na to że JW wyrwie przynajmniej jednego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Ciekawy artykuł analizujący szansę poszczególnych drużyn na awans do play off&#39;ów - mecz o złoty, a także brązowy medal.

Ściąga dla fanów – kto w finale PlusLigi?
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-02-13/sciaga-dla-fanow-kto-w-finale-plusligi/

Do końca sezonu regularnego ligi siatkarskich mistrzów świata pozostało jeszcze dziewięć kolejek. One rozstrzygną – dosyć nietypowo w tym roku – o medalach. Dwie najlepsze ekipy zagrają bowiem o złoto, dwie kolejne o brąz, a pozostali już stracą szanse na podium obecnych rozgrywek. Poza zasięgiem wszystkich wydaje się być ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Jaka kolejność jest możliwa na kolejnych trzech miejscach?
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Olsztyn - Czarni Radom
Czarni -1.5 @ 2.0 unibet ⛔ 3-2 jajca pierwszy set gwalcik a pozniej ...
Czarni obnizyli nieco loty ale to dalej bardzo solidna ekipa. Sporo ostatnimi czasy niespodzianek w PLS ale w tym wypadku, typ wydaje sie oczywisty. Van den dries jak trzyma poziom to jakos to wyglada ale czesro potrafi sie zaciac. Przyjecie mocno tozbujane i do tego Woicki. Facet z tym wzrostem kompletnie mnie nie przekonuje i jest to dziura w bloku. Potrafi sypac w miare sensownie by w najwazniejszych momentach robic banalne bledy (mecz JSW gdzie mieli kilka meczowych). Czarni maja ciekawy sklad. Na sypie Kampa bardzo doswiadczony i uznany grajek. Przyjecie dwoch zbojow Zalinski z Szalpukiem, ktorzy gdzies tam pukaja do kadry. No i doswiadczony Plina czesto cos sensownego baknie do mlodszych kolegow. Nie widze Olsztyna w tym meczu. Sezon wkracxa w decydujaca faze i Czarni musza punktowac w takich jak ten meczach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom