>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PokerInside - 10$ na BetMost i inne.

G 3

grassssss

Użytkownik
Tak tylko powinni chyba jak tu pisali wyżej przelać mi na money a oni żadnego maila nie chcieli na Pokerinside tez pisze ze completed a kasy nie mam ani na money ani na Becie
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Skontaktowałem sie z live supportem jak w instrukcji pisze koles poprosil o nick i email moneybookers podałem i kontakt sie urwał kasy nie ma na mb a minełą już godzina pisze do goscia jak długo mam czekac i nic zero odezwu ... jak długo czekaliscie od rozmowy na kase ?
 
G 3

grassssss

Użytkownik
jak są onnline to jak wy rozmawiacie bo ja tam widze tylko mozliwosc wysłąnia wiadomości a nie rozmowy jak na czacie piszą mi ze dostałem kase a pusto dalej i tak miesiąc kur.. mać
 
F 0

frantic20

Użytkownik
są żadko online na czacie .... dzis koles byl 2-3h i gadalem z nim pisal żebym podal konto mb i nic kasy nie ma koles przestal odpisywac a za 1h juz offlone ...
 
G 3

grassssss

Użytkownik
rzadko nie &#39;zadko&quot; ale chodzi mi o to że jak daje na live chat i czy są dostępni czy nie to tam mam tylko opcje wysłania a nie chat jak np. an pokeeromie że rozmawiam z nim na żywo jak na gg np. chyba że coś z przeglądarką mam Explorer a wy jak macie?


Leave a MessageLive Support is currently unavailable. Please leave a message below and one of our support personnel will get back to you shortly. Department: General Support - Offline Sponsorships - Offline Full Name:Email: Subject:Message:
mam takie coś gdzie tu jest chat? tylko wiadomość moge wysłać czy sa onnline czy offline
 
F 0

frantic20

Użytkownik
wylacz stronke wlacz na nowo i uruchom live czata ale tego u gory z prawej w samym rogu &quot;live support chat &quot; wtedy pisze ci off line on line ;d a jak dajesz chat poprzez sponsr.... to masz ten komunikat ;] wybadalem to już .... a jak Ci nie pasuje to jak pisze to nie czytaj moich postow :p bo nei bede sie zmienial dla ciebie :&gt;
 
G 3

grassssss

Użytkownik
We have sent you 10$ already and you deposited this money in your BetMost
account.
Teraz takie coś dostałem minął miesiąc kasy dalej nie ma to znaczy że3 mi wysłąłi?
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Mam problem nie moge sie zalogowac na konto w poker inside ! Prosiłem o zmiane hasla przyslali mi ale nadal nie moge sie zalogowac :/ Pisze tylko czy napewno jestem zarejestrowany
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Hi,

We love having you on our PokerInside Team. We are looking for real poker players, and we see a lot of potential in you. Our Poker Sponsorships are awarded everyday, on an first-come, first-serve basis. You will receive one soon by our automated system.

If you are in a hurry to get your $10 BetMost Poker Sponsorship, please do the following:

1. Download Betmost Poker here:
http://pokerinside.com/poker-rooms/betmost-download

2. Create a Real Money Account

3. Make a Deposit and play a minimum of 250 Hands.

4. Once you have done these three steps, email me and let me know. I will check your account and send you the $10 Sponsorship.

Więc pierw trzeba wpłacić, żeby dostać sponsoring :-? ?
 
D 0

dzc

Użytkownik
jezeli sie spieszysz dostac te 10$ to tak ... a innaczej czekaj, i z tego co pamietam to mozna(w niektorych przypadkach działa) tez pogadac to szybciej bedzie ????
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Ja dostalem meila ..
Congratulations! You have been awarded a $40.00 USD poker sponsorship to PartyPoker!
Tylko , ze nie moge sie zalogowac na POkerInside ;/
Co robic ?
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Ja dostalem meila ..
Congratulations! You have been awarded a $40.00 USD poker sponsorship to PartyPoker!
Tylko , ze nie moge sie zalogowac na POkerInside ;/
Co robic ?
miałem ten sam problem i mi pomaga tylko za kazdym razem wysylanie nowego hasla na mejla ⛔ inaczej nie moglem sie zalogowac, ale tak trzeba codziennie jak chcesz wejsc na PI, albo pisz do supportu...
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
miałem ten sam problem i mi pomaga tylko za kazdym razem wysylanie nowego hasla na mejla ⛔ inaczej nie moglem sie zalogowac, ale tak trzeba codziennie jak chcesz wejsc na PI, albo pisz do supportu...
A gdzie i co im pisales z tym haslem ...
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Dostalem sponsorship do Party Poker o wartosci $40 i mam pytanie .
Czy jak podaje swoj nick z Party Poker to musze robic nowe konto (czy moze byc stare) i czy przy rejstracji w Party poker trzeba wpisac cos w polu Bonus Code . ?
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
A gdzie i co im pisales z tym haslem ...
Tylko tak pomagało, że w miejsce loginu wpisujesz swój e-mail i automatycznie system wysyła hasło na konto meilowe :kwasny4565:t trochę lipa ale trzeba sobie radzić jakoś...
P.S. z supportu zero reakcji w tej sprawie spróbuję na chacie i dam znać co i jak
 
Do góry Bottom