>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PokerInside - 10$ na BetMost i inne.

M 0

multi

Użytkownik
Dostalem 11Euro:-D
SIEMA SIEMA
Dziex Mazaq za info o mozzliwosci dostania kasy na BETMOST POKER ???? . Hi. My friend has recived 10$ free to Betmost poker. Could I get it too? Thanks! Piekne zdanko i jakie skuteczne. Z anglika cienki jestem ale sie dogadalem i dzis lookam a tam 38 zeta na MB ???? . Wazne. Zalózcie konto w Euro bo laska/ chyba laska;)/ z suportu sie o to pyta. Ja zalozylem w euro i przeslali mi cale 11 Euro ???? . Dziex i pozdro. Dodatkowo mam jescze jeden link na poker royal online http://www.pokerroyaleonline.com/en.promotions.bonuses 10$ za free ???? . Polecam.
 
darkmessiash 0

darkmessiash

Użytkownik
SIEMA SIEMA
Dziex Mazaq za info o mozzliwosci dostania kasy na BETMOST POKER ???? . Hi. My friend has recived 10$ free to Betmost poker. Could I get it too? Thanks! Piekne zdanko i jakie skuteczne. Z anglika cienki jestem ale sie dogadalem i dzis lookam a tam 38 zeta na MB ???? . Wazne. Zalózcie konto w Euro bo laska/ chyba laska;)/ z suportu sie o to pyta. Ja zalozylem w euro i przeslali mi cale 11 Euro ???? . Dziex i pozdro. Dodatkowo mam jescze jeden link na poker royal online http://www.pokerroyaleonline.com/en.promotions.bonuses 10$ za free ???? . Polecam.
multi co do promowania innych promocji to są od tego inne tematy
 
cashier 0

cashier

Użytkownik
Wygląda na to, że już nieaktualne. Przed chwilą się zarejestrowałem, napisałem na support i dostałem odpowiedź że mam ściągnąć soft z ich strony, wpłacić deposit, ugrać punkty i jak to zrobie poprawnie to dodadzą mi 10$. Bez sensu ????
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Wygląda na to, że już nieaktualne. Przed chwilą się zarejestrowałem, napisałem na support i dostałem odpowiedź że mam ściągnąć soft z ich strony, wpłacić deposit, ugrać punkty i jak to zrobie poprawnie to dodadzą mi 10$. Bez sensu ????
Wyglada na to, ze ich zle zrozumiales. Wplacasz depozyt, ktory wczesniej dostajesz od nich na swoje konto MB.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja polecam jednak wpłacić minimalny depozyt jakim jest 10$. Rozegrać te 250 rh i napisać do supportu. Najlepiej na chacie kiedyś są online. U mnie trwało 1 dzień rozegranie tych 250rh. Napisałem do supportu, sprawdzili i po 5 min 11$ miałem na koncie MB.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
BetMost nalezalo najpierw wyprosic ???? .
No niekoniecznie. Ja czekalem az pojawi sie bonus w My Sponsorship, pojawil sie 40$ na PartyPoker, ale nie moglem skorzystac wiec napisalem do supportu zeby zamienili na 11$ na BetMost i tak tez sie stalo ????
 
U 0

urlich

Użytkownik
To jak jest z tymi pkt w PP ? Moglby ktos dokladniej opisac?
Btw ile czekaliscie na bonus na PP od momentu zalozenia konta?
 
Do góry Bottom