>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerowa liga w Betclic/dyskusja/

chris7 7

chris7

Forum VIP
Zgadza się niepotrzebny dodatek, ale to nie było wymyślone przez nas tylko ustalone przez Betclic.
jesli po 50 minutach zostanie 3 graczy i ktos sie dopisze to juz ma 4 miejsce pewne?
Po 50 minutach powinno zostać więcej graczy i tak łatwo nie będzie :grin: Kilka innych osób może podobnie pomyśleć i dopisze się w ostatnich minutach nie 1 tylko np. 5 osób. To wszystko tylko nasze spekulacje, a jak będzie to pokaże turniej. Jest tyle różnych kombinacji, że można przekombinować.
 
T 0

tom3k5

Użytkownik
prosze o haslo na dzisiaj
Edit: Hasło wysłałem na PW, ale zgodnie z zasadami tylko do turniejów buy in podajemy wcześniej hasła. Widzę jednak, że brałeś udział w turniejach płatnych i można zrobić wyjątek w tym przypadku
 
K 0

killer19

Użytkownik
Pytanie o ostatni turniej
Witam! mam pytanie, czy jutrzejszy, ostatni z cyklu turniej się odbędzie? Bo póki co nie ma go jeszcze w lobby...
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Lige zalatwil administrator forum .Jesli my nie mamy od niego informacji to jak Ci mamy odpisac :razz: .Final raczej juz w styczniu chyba ,ze Chris ma jakies informacje a ja o tym akurat nie wiem
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie wiem dlaczego tego turnieju nie ma w lobby... Do tej pory wszystko odbywało się zgodnie z planem.
Osoby z Betclic są na urlopie i nie mam z nimi kontaktu.
Nic więcej w tym momencie nie mogę napisać.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Szkoda,jak są na urlopie to na 90% turniej się nie odbędzie :/
A tak fajnie,wszystko się odbywało..
Turniej na pewno zostanie przesunięty na inny termin. Tak więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. To tylko kwestia czasu.
 
Do góry Bottom