>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerowa liga w Betclic/dyskusja/

D 18

diego18

Użytkownik
no trochę dziwna sytuacja,ale w sumie betclick bym tak w hu** nie poleciał.
W lobby teraz nie ma zadnych turków z affiliate , więc pewno managery jeszcze balują
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nikt w ch*ja nie poleciał, a osoba rzeczywiście była na urlopie.
Z tego co ja wiem, była do dzisiaj, albo do wczoraj - już normalnie pracuje, więc kolejne info pewnie za pare dni.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zaległy turniej odbędzie się 20 stycznia o godzinie 21:30.
Po tym turnieju okaże się czy odbędzie się finał.
Dużo zależy od Was. My organizujemy turnieje czy ligi z myślą o Was. Także od Was zależy, czy takie ligi będą kontynuowana czy w ogóle organizowanie. Jeśli firmy widzą, że im to się nie opłaca, bo nikt się nie rejestruje i nie wpłaca to rezygnują z takich metod promocji na forach.
Chcecie kolejne turnieje to możecie dać coś od siebie. Link do rejestracji w pokera : Betclic Poker. Macie znajomych co chcą spróbować siły w pokera online to możecie sobie na wzajem pomóc...
Pozdro
 
hama 11

hama

Użytkownik
Dokładnie minimum to 10e wiec jak każdy uprawniony do gry w finale dałby 1e na depo kogos z banera to by finał się odbył, ja jestem za!
 
D 18

diego18

Użytkownik
pierwsze,trzeba znalesc taką osobę,bo skoro ta osoby by grała w lidze to napewno by juz wczesniej dokonala depozytu na turki ????
 
K 0

killer19

Użytkownik
minimum to 15zł przez przelewy24.... ale na pokera trzeba minimum 5e wiec na kazdego finaliste wychodzi po 0,5e.... wczesniej cos pisał tom3kp ze nie wiedział o co chodzi z tymi depozytami więc może on jest nowy graczem... znacie go?
 
T 0

tom3k5

Użytkownik
nie jestem nowy tylko myslalem ze tu chodzi o depozyty ogolnie poza liga zeby wplacac. a wogole tomale sa szanse zeby ktos spoza betclica sie tu znalazl bo wiekszosc widzi w lobby turniej ligowy szuka hasla i przez to trafia na ta strone a rzadko na odwrot
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Jestem za skladką, mam osobę z rodzinki która może założyć konto z banera, nie ma problemu. Pytanie tylko, czy to na pewno zagwarantuje nam finał i czy cała dziesiątka się skrzyknie jednomyślnie....???
 
K 0

killer19

Użytkownik
tak jest napisane w regulaminie, wiec jeśli będzie przynajmniej jeden depozyt to finał się odbędzie, jeśli chodzi o mnie to nie ma problemu- chętnie się zrzuce na to 20zł, chociaż ja jeszcze nie mam zagwarantowanego miejsca w finale..... Tylko jest jedna sprawa o której musisz pamiętać, a mianowicie o wyczyszczeniu historii przegladarki przed rejestracja z bannera, jesli nie wyczyscisz to betclick nie będzie wiedział ze jestes rejestrowany z forum.
Tak na marginesie, zawsze po wpłaceniu tych pieniędzy możesz je wypłacic...
 
K 0

killer19

Użytkownik
ja to wiem, ale skoro nikt przez calą ligę nie zrobił nowego depozytu to chyba nie zachęca to nowych ludzi... więc zaproponowalem zrzutkę... według mnie lepiej złożyć się po 2zł i mieć pewność że finał się odbędzie niż czekać do czwartku z nadzieją że ktoś sam z siebie założy konto i wpłaci kasę.....
 
T 0

tom3k5

Użytkownik
ja nie do konca rozumiem zlozymy sie zeby ktos nowy zalozyl konto i damy mu pieniadze w turnieju cashowym ale jak on wejdzie do tego turnieju bez wplaty?
 
Do góry Bottom