>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pokerowa liga w Betclic/dyskusja/

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Działem poker na terenie PL zajmuję się tylko jedna osoba i jest ona na urlopie. Bezpośredniego kontaktu nie ma.
Rozmawiałem z inną osobą, które odpowiednie zapytanie wysłała do odpowiednich osób. Miałem otrzymać wiadomość co i jak z tym turniejem. Niestety do tej pory jej nie otrzymałem.
Jeśli dzisiaj turniej się nie odbędzie to powinien się odbyć za tydzień. Więcej informacji mogę napisać po nowym roku.
Przepraszam za niedogodności.
edit: Pytanie padło o liczbę depozytów i turniej finałowy. Niestety, dobrych informacji nie mam... brak depozytów.
Jeśli tak mają wyglądać Ligi Pokerowe to obawiam się, że będzie coraz mniej...
 
K 0

killer19

Użytkownik
chyba jednak dobrze że nie odbędzie się dzisiaj ten turniej tylko za tydzień... może przez ten tydzień chociaż jeden depozyt będzie... bo jeśli nie to chyba finał się nie odbędzie jeśli dobrze rozumiem?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
FINAŁ: Pula zależna od liczby nowych depozytorów zarejestrowanych z linków forum w czasie trwania ligi:
1-10 - 150E
11-20 - 250E
20+ - 400E
Depozytów nie było bo pewnie osoby zarejestrowane można by policzyć na palcach jednej ręki. Osoby, które wcześniej miały konto na pewno zrobiły kilkadziesiąt depozytów ale te nie są liczone
 
K 0

killer19

Użytkownik
a o co wogole ztymi depozytami chodzi bo ja nie wiem
depozyt to wpłata pieniędzy do danego pokeroomu, zapewne trzeba tez coś zagrać za pieniądze które &quot;wpłaciłeś&quot; np. ostatni z cyklu turniej z buyin. Im więcej nowych osób zrobi depozyt tym większa będzie pula nagród w finale... Jeśli nie robiłeś jeszcze depozytu i rejestrowałeś się z linków z tego forum to wystarczy tylko 20zł wpłacić i możesz grać za te pieniądze a przy okazji, a właściwie dzięki temu odbędzie się finał w którym również Ty wywalczyłeś sobie miejsce ????
P.S. Jeśli gdzieś się pomyliłem to przepraszam i proszę o korektę
 
hama 11

hama

Użytkownik
No dokładnie ja np zrobiłem depo zeby grać turnieje BI ale konto miałem tam sporo wcześniej niestety ;/
 
K 0

killer19

Użytkownik
wiadomo już coś na temat ostatniego turnieju? czy zostanie rozegrany w innym terminie? i czy odbędzie się w ogóle FINAŁ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mamy weekend po nowym roku. Większość osób jest na urlopie. De facto i tak w niedziele nikt nie pracuje. Więcej informacji mogę wiedzieć jutro lub we wtorek.
Jeśli tylko coś będę wiedział to na pewno Was poinformuję.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie, gdyż dalej otrzymuje na maila automatyczną wiadomość, iż osoba od pokera jest na urlopie. Widocznie ktoś sobie zrobił długi urlop...
 
K 0

killer19

Użytkownik
wpadłem na taki pomysł, skoro nie było żadnych depozytów i jeśli finał miał by się nie odbyć.... to może ten zaległy turniej rozegrać jako finał
 
D 18

diego18

Użytkownik
napewno był jakiś jeden depozyt ????
Więc finał powinien być pewny ,tylko pytanie kiedy pojawi się manager z urlopu świątecznego..
Też chciałbym mieć taki długi urlop jak on ????
 
K 0

killer19

Użytkownik
Marcin napisał że nie było żadnych depozytów... aby odbył się finał potrzebne były depozyty NOWYCH uzytkowników....
 
Do góry Bottom