>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pokerowa liga w Betsafe/dyskusja/

chris7 7

chris7

Forum VIP
Następnym razem przygotuję może rebus w formie obrazkowej ????
Mam tylko inne obawy, że na turnieje buy in mogą być potrzebni obcokrajowcy do minimum 10 osób ...ale to już zależy od was. Nie chcę nikogo namawiać do niczego, ale warto chyba zostawić sobie wygrane na turniej buy in. Tutaj są symboliczne nagrody końcowe, to nie ma takiego ograniczenia , że każdy kto wygrał coś we freerollu musi grać kolejny turniej buy in , żeby liczyć się w klasyfikacji, ale na przyszłość w innych ligach myślę, że to całkiem dobre rozwiązanie.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Ten turniej platny nalezy traktowac jak reszte turniejow z Betsafe? Chodzi mi o wygranie jakiegos hajsu czy trzeba obracac
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Ten turniej platny nalezy traktowac jak reszte turniejow z Betsafe? Chodzi mi o wygranie jakiegos hajsu czy trzeba obracac
Nie trzeba nic obracać , we Freerollach również nie ma żadnego obrotu to nie są bonusowe turnieje tylko normalne.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
jesli nie mam minimum to nie dawja hasla.
bo bedzie 100 osob.
Zaraz wyczaj forum rumunce etc i po grze.
podaj tak jak na free. 1 min przed szyfrem i gitez.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tak , standardowo jest raczej ustawione 10 osób. Po ostatnim turnieju na crazy poker , gdzie grało 5 osób i anulowali nam z tego powodu kolejny turniej wolę nie ryzykować z późniejszym podawaniem hasła. W turnieju powinno grać 20-30 osób.
Obcokrajowcy raczej turniejem się nie zainteresują, a jak 1-2 zagra to też nic się nie stanie będzie większa pula ????
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ja u nich gram teraz systematycznie i ta siec Pokerowa ma takie problemy juz od niedzieli dzisiaj juz 3 raz napisali ze konserwacja systemu a tak naprawde maja jakies problemy techniczne powazniejsze,poniewaz rozmawialem z supportem
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Rozmawiałem właśnie z live chat , właściwie nic nie wiedzą , ale coś mi się wydaje , że do 20:00 nie naprawią . Jeżeli turniej nie ruszy to nie będzie raczej problemu go powtórzyć.
W chwili obecnej odnotowaliśmy problemy techniczne z funkcjonowaniem naszego klienta pokera. Nasz dział techniczny pracuje już nad ich rozwiązaniem, niestety nie jesteśmy w stanie określić jak długo potrwa naprawianie usterki.
 
Do góry Bottom