>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pokerowa liga w Burro Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie doczytałem poprzedniego posta, ciężko coś pomóc sam musisz napisać do supportu z prośbą o aktywację . Korzystałem z konta gmail i meila weryfikacyjny przyszedł po sekundzie , najlepiej do pokera nie używać polskich maili typu wp.pl , onet.pl , bo często są problemy , że coś nie dochodzi.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
noz kur.. albo ja jestem jakis dziwny albo mam pecha albo nie wiem. Przed chwilą wpałcilem tam 100$, kase mi przyjęlo, transakcja zrealizowana wszytsko niby ok i nagle mnie wywalilo a teraz nie moge się zalogować i pisze o jakims &quot;invalid code 212 please contacnt suport&quot; noz kurde, gdzie tam wogóle gada się z kim kolwiek
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Dobra chyba juz wiem o co moze im biegac, poczytalem na necie troche, ja pierdziele jakie dziadostwo ten cake. Jestem Polakiem ale przebywam obecnie w UK i wpłaciłem kase z karty w UK ???? zapewne teraz będe musiał im wysyłac skany dowodów, kart i takie tam. Masakra nie mogli mnie o to poprosic gdy bym chciał wypłacic kase ?? no to sobie pograłem w pierwszym ligowym freerollu hehehe ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wlasnie jest haslo ale gdzie indziej. Panowie admini jest tutaj do tego temat a ja jak debil refreshowalem co chwile a napisaliscie gdzie indziej ????
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie widzialem ,ze Chris zrobil tu tez temat z haslem :-( .Moja wina przyznaje sie .

Dzisiejszy turniej nie liczy sie do klasyfikacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom