>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska Hokej Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
27.11. 2018 godz. 18.00
Polonia Bytom - Orlik Opole
Typ 2 Reg
Kurs 2.35
Buk Forbet
Ciężko to się pisze ale w Bytomiu jest gorzej niż źle po odejściu Salomona Stoklosy dziś odszedł lider Obrony Ciunik ... Sytuacja finsowa w klubie nie jest dobra a wiadomo jak nie ma sianka to nie ma granka ???? kurs bardzo dobry i wart zarzykowania walka z pewnością będzie ale na sam koniec będzie jak to w ostatnim czasie bywa mecz przegrany...
Tak jak kolega wyżej pisał... na oddsportal o godzinie 8 - 9 może i były kursy rzędu 2.2, ale z biegiem czasu mocno spadły. Teraz na Orlik jest po 1.50 w regulaminowym ???? ???? ???? W williamhill, o 13:30 było 2.2 po to by spaść ostatecznie do 1.65 o godzinie 16:40 . Ładne jaja.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
2.12.2018 godz 17.00
Polonia Bytom - Stoczniowiec
Typ 2 Reg
Kurs 1.80
Buk Forbet

Wynik 1:4
Tytanic dalej tonie ... Po Salomonie Stoklosie Ciuniku kolejno odeszli Jaworski i dzis Samusienka jak tak dalej pójdzie to będziemy kończyć sezon juniorami o ile wcześniej się to się nie rozwiąże ... Nie wiem ile w tym prawdy ale Węglokoks ponoć daje tylko 40 tys miesięcznie... To z czym do ludzi Stocznowiec gra o Play Off i takie mecze musi wygrywać tym bardziej że ostatni mecz przegrali z Polonia to będzie okazja do rewanżu Kurs dobry to można grać jutro może już spaść jak to było przy okazji meczu z Orlikiem
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
briko 11,9K

briko

Użytkownik
2.12.2018 godz 17.00
Polonia Bytom - Stoczniowiec
Typ 2 Reg
Kurs 1.80
Buk Forbet
Tytanic dalej tonie ... Po Salomonie Stoklosie Ciuniku kolejno odeszli Jaworski i dzis Samusienka jak tak dalej pójdzie to będziemy kończyć sezon juniorami o ile wcześniej się to się nie rozwiąże ... Nie wiem ile w tym prawdy ale Węglokoks ponoć daje tylko 40 tys miesięcznie... To z czym do ludzi Stocznowiec gra o Play Off i takie mecze musi wygrywać tym bardziej że ostatni mecz przegrali z Polonia to będzie okazja do rewanżu Kurs dobry to można grać jutro może już spaść jak to było przy okazji meczu z Orlikiem
Powodzenia ????
Pełna zgoda i ja tylko dodam, że w 1xbet jest aktualny kurs 2,08!! A w forbet już tylko 1,6
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Bytom-Gdańsk 2 grudnia
W Gdańsku próbują ogarnąć jakoś sytuacje, przynajmniej dyscyplinarnie. Generalnie jest spore ciśnienie na dwa najbliższe mecze z Opolem i Bytomiem właśnie. Kary dla części zawodników + wyrzucili na pysk 3 zawodników z pola i ten ręcznik w bramce z Rosji co było jawną kompromitacją, żeby takiego gościa w ogóle wziąć na kontrakt. 3 nowych zawodników na pewno na większy plus jeśli chodzi o poziom. 23 letni bramkarz z USA + ostatni z wybijających się postaci z Bytomia - obrońca Cutnik i napastnik Samusienko, który notabene już w Gdańsku grał. Ziętara próbuje grać na trzy piątki, zostawiając 4 atak praktycznie bez gry i tak zapewne będzie dzisiaj z Opolem. Z kolei w Bytomiu jak da zagrać na 4 ataki to siłą rzeczy zajadą gospodarzy. Tak więc ciąg dalszy osłabiania Bytomia, łącznie odeszło już 6 zawodników w zasadzie czołowych i to będzie chyba jedna z ostatnich okazji by coś na nich zarobić. W dodatku 1 grudnia grają z U23, rywal wiadomo jaki, ale trzeba wyjeździć przez 60 min. A więc tak:
Gdańsk over 3,5 bramki 2,10 ✅ 4
Gdańsk wygra różnicą 3 goli 3,85 ✅ 1-4
Gdańsk wygra III tercję 2,20 ⛔ 1-1

wszystko z forbetu, dopóki wczoraj nie wycofali oferty, over 3,5 bramki można jeszcze łapać w sts&#39;ie po tym samym kursie
W ostatnich 6 meczach od połowy listopada stracili 36 bramek, regularnie dostając najmocniej w 3 tercji. Tak naprawdę główny win Gdańska 1,80 wygląda najsłabiej w tym wszystkim. Ten over 3,5 bramki super wygląda tak samo jak wygrana 3 tercji.
e:Kurs na over 3,5 PZHL U23 jutro z Bytomiem 2,25 prawie tyle co na Gdańsk.
A jak tu porównać te dwa zespoły
????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
To jest taki trochę dziwny mecz bo właściwie trudno stwierdzić. Według mnie Polonia tak łatwo się nie podda i wydaje się, że z PZHLem powinni być faworytem. Wiadomo nastroje też kiepskie, nie wiem jak to wpływa na nastawienie. Tyle, że z Orlikiem wysiedli dopiero w 3 tercji. Ja tam nie wiem, nigdzie nie mam tego w ofercie nawet.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak &quot;nastoje kiepskie&quot; bo kasa pusta to tu może być każdy wynik. Powiedzmy, że nic nie sugeruję, ale być może już niektórzy znają końcowy rezultat. W końcu to tylko PHL, naprawdę biedny produkt, nawet na krajowym podwórku, w porównaniu do kosza, ręcznej czy żużla to jest niebo a ziemia. Z własnego doświadczenia wiem, że takich spotkań lepiej nie tykać bo... śmierdzą ????
 
K 20

kiniek78

Użytkownik
Na jutrzejszy mecz Polonii z Automatyką ciekawą ofertę ma totolotek. Na gości mają kurs 1,9 a oprócz tego oferują handicapy -1,5 -2,5 i -3,5 na gdańszczan po ciekawych kursach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na jutrzejszy mecz Polonii z Automatyką ciekawą ofertę ma totolotek. Na gości mają kurs 1,9 a oprócz tego oferują handicapy -1,5 -2,5 i -3,5 na gdańszczan po ciekawych kursach.
Super kursy póki co także jak ktoś ma tam konto to warto to pograć. Ewentualnie na livie, bo Polonia podobnie jak z Orlikiem może pierwsza coś strzelić i można fajnie zarobić. Ja pograłem -1,5 po kursie 2,05 w Etoto a teraz spadło -1,5 do 1,85 czy coś takiego. Z tego co widzę totolotek ma na -1,5 2,3 super kurs. Warto zaryzykować.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Niby wszędzie zagraniczni mają w okolicach 2, ale to jest za wysoko wystawione. U nas najlepiej się wystawił totolotek mimo że najpóźniej i też jeszcze dołożyłem ten win do wcześniejszych typów✅. Wziąłem jeszcze Katowice, bo to jest po prostu dwa razy lepszej od tej pato Cracovii ✅. Teraz niby mieli serie ale z kim oni grali umówmy się. Jedynie dobry wynik w Toruniu. Oglądałem parenifh spotkań i mówiąc kulturalnie to masakra. Najlepszy przykład to przygłup Drzewiecki wjeżdżający na pełnej z kijem oburącz w sedziego. Zawieszenie na 6 spotkań spotakan, ja bym dał na cały sezon to by się następnym razem dwa razy zastanowił. Jeszcze co do Gdańska wczoraj grali na trzy piatki,szału nie było ale odwrócili wynik i mają pierwsze zwycięstwo od czasu Jastrzebia. Ten Amerykanin z Opola w bramce też lepsza jakość jak na polskie warunki.
Jeszcze co do pseudo buków sts potrafi mieć wzyazy kurs z dogrywka jak trzy drogowo i to nie pierwszy raz zauważyłem
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Rzadko gram naszą rodzima lige ale jutro się skuszę, czytam co koledzy piszecie.
Jutro taki mecz
Cracovia - Katowice (1-3)
W duzynie gospodarzy kilka nieobecności, mecz w Tychach ponizej oczekiwań, i wydaje sie ze forma juz nie tak co jeszcze kilka spotkań do tyłu, goscie z kolei graja jak z nut i mysle ze poradza sobie w Krakowie
Katowice 60&#39; kurs 1,7 fortuna✅✅
Spróbuje jeszcze Katowice minus 1,5 kurs 2,13✅✅
Czekam jakie kursy wystawi fortuna na Automatyke, bo do dubla moze bym dołożył , póki co oferta zdjęta
Jak &quot;nastoje kiepskie&quot; bo kasa pusta to tu może być każdy wynik. Powiedzmy, że nic nie sugeruję, ale być może już niektórzy znają końcowy rezultat. W końcu to tylko PHL, naprawdę biedny produkt, nawet na krajowym podwórku, w porównaniu do kosza, ręcznej czy żużla to jest niebo a ziemia. Z własnego doświadczenia wiem, że takich spotkań lepiej nie tykać bo... śmierdzą ????
Tutaj sie zgodze z kolegą, tez kilka razy nabrałem sie na taki numer, daleko nie trzeba szukać.
Dzisiejszy mecz w KHL Niznekamsk - Cherepowiec, , byt gości w lidze zagrozony, trudna sytuacja finansowa, własciciel chce sie wycofać z hokeja, a oni stawiają autobus przed bramką a wilki z Niznekamska bija i nie wpada i co? 2-3 dla gości( szczesliwie ale była tez mobilizacja ze strony Cherepy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Rzadko gram naszą rodzima lige ale jutro się skuszę, czytam co koledzy piszecie.
Jutro taki mecz
Cracovia - Katowice
W duzynie gospodarzy kilka nieobecności, mecz w Tychach ponizej oczekiwań, i wydaje sie ze forma juz nie tak co jeszcze kilka spotkań do tyłu, goscie z kolei graja jak z nut i mysle ze poradza sobie w Krakowie
Katowice 60&#39; kurs 1,7 fortuna
Czekam jakie kursy wystawi fortuna na Automatyke, bo do dubla moze bym dołożył , póki co oferta zdjęta
W Forbecie jest wystawiony po kursie 1.60
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
pzhl u23 5-3 Bytom ???? jak Gdańsk tego nie powtórzy to niech lepiej nie wracają. Oferta zdjęta, &quot;firmy&quot; już szybka cofka, standardowo.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Chyba tylko na iforbet wisi jeszcze Automatyka. Kurs 1.30 w regulaminowym. Na zagranicznych też nie ma (min. na bet365 gdzie gram standardowo).
Ja idę w spotkanie Tychy - JKH
under 5.5 (1.90) ✅
Tychy 60&quot; (1.57) ✅
Tychy tak obijały bramkę JKH , że aż dziw, że tylko 2:1, no ale dla mnie ok, weszło ????
Tychy na pierwszy rzut oka overowa drużyna i mało kiedy wpada w meczach GKS poniżej 6 bramek, jednak z racji tego, że JKH w tabeli jest tuż za Tychami, Tyszanie powinni podejść do spotkania z tym rywalem z większym respektem. Spodziewam się bardziej wyważonego stylu gry. Podoba mi się kurs. Według mnie jest wart ryzyka.
Typ na win Tych, podyktowany tym, że w moim odczuciu JKH umie wygrywać, ale po prostu ze słabszymi ekipami. GKS powinno się spiąć i wygrać to już w regulaminowym na swojej tafli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dziś oferta z Polskiej ligi jest słaba. Chciałem coś fajnego znaleźć jeśli chodzi o liczbę bramek, albo jakiś win z przyzwoitym kursem, ale jest bieda.
Tak najbardziej spodobało mi się (ponownie) spotkanie Tych, tym razem z Orilikiem Opole. Wybrałem tam handicap bramek, gdyż sądzę, że Tyszanie są dużo lepszą drużyną, ostatnio z dużo lepszym JKH nie mieli zbyt wiele szczęścia (opisywałem spotkanie wyżej) i sądzę, że tym razem zaczną im te krążki wpadać do siatki.
W bet365 zbyt wiele nie ma wyboru, dlatego:
Tychy win z ujemnym handi -2.5 (1.52) ✅✅
Mam przeczucie, że dzisiejsze spotkanie nie będzie należało do tych &#39;minimalistycznych&#39;, czyli, że &#39;oby tylko wygrać&#39;, najlepiej jak najmniejszym nakładem sił, jedną bramką, ponieważ GKS nie są tuzami gry na wyjazdach i mobilizacji i ciśnienia na pewną wygraną, nie moze dziś zabraknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Próbujemy coś z polskiego hokeja:
Toruń vs Tychy typ: under 5,5 kurs: 2,09 i obie strzelą przynajmniej 2 gole: NIE kurs: 2,35 (Etoto) ⛔ i ✅ (przez 30min było 0:0 no ale potem goście się rozstrzelali i skończyło się 1:5)
Znowu idę w under w meczu Tychów. Ostatnio w Gdańsku skończyło się 3:1. Bardziej się obawiałem o tamten mecz niż o ten. Toruń to dobrze defensywnie grająca ekipa, licząca z tymi lepszymi głównie na kontry. Wiadomo u siebie są bardzo groźni, więc Tychom tak łatwo nie będzie. We wtorek grali mecz do tego za 2 dni kolejne spotkanie, także nie wydaje mi się żebyśmy tutaj zobaczyli jakiś grad bramek. Do tego obie ekipy już 2 razy grały między sobą w tym sezonie. W Tychach dwa razy był under raz Toruń wygrał 0:2 a raz Tychy 3:1. Styl gry i charakterystyka niezmienna u gospodarzy. Tyszanie dalej borykają się z kiepską skutecznością i tak już od dłuższego czasu, do tego przygotowują się do Pucharu Polski u siebie. Toruń całkiem nieźle sobie radzi u siebie z tymi lepszymi. Z Unią 3:1, z Cracovią 1:3, z Jastrzębiem 3:2 pd czy z Katowicami 0:3. Takie wyższe wyniki zanotowali właściwie tylko z Podhalem po szalonym meczu 6:7 czy wcześniej z Katowicami 2:6. Biorąc pod uwagę under dodaje jeszcze że obie nie strzelą przynajmniej 2 bramek. Trochę to ryzykowne ale spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
22.12.2018 godz. 16.00
Polonia Bytom - Cracovia
Typ 2 (-5,5)
Kurs 2.42
Totalbet
Wynik 2:10

Polonia czeka na wygraną od 2.11 i obawiam się że do końca sezonu już się nie doczeka bo najlepszą okazję mieli w meczu u siebie z kadrą ale nawet tego się nie udało ???? od początku sezonu odeszło już 8 czołowych zawodników Brak kasy robi Swoje i Wszyscy uciekają ostanie dwa mecze Polonii to 2:12 z Katowicami oraz 1:8 z Podhalem gdzie w tym drugim meczu Podhale grało tylko przez dwie terecje widać że w trzeciej se odpuscili... Jeśli zespół z Krakowa podejdzie do meczu na poważnie to powinni takie Handi bez problemu pokryć kurs fajny więc wart Gry ????
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Polski hokej Orlik vs Jastrzębie typ: Jastrzębie win i over 6,5 bramki kurs: 2,21 (efortuna) Jastrzebie -2,5 kurs: 1,83 (efortuna) oraz handicap -3,5 Jastrzębie win kurs: 2,6 (sts) godz 18:30 ⛔ ✅ i ✅ (minimaliści z Jastrzębia wygrali 0:4)
Orlik to kolejna drużyna która powoli się rozsypuje w PHL. Ostatnio odeszło dwóch najlepszych napastników, Jelakow i Golowin a teraz czytam że odszedł od nich ich pierwszy bramkarza, Amerykanin Vilardo. Teraz zastąpi go Jarosław Nobis 30 latek, który przez ostatnie 3 sezony rozegrał 5 spotkań! Do tego Orlik nawet nie potrafi zebrać 3 piątek w meczu. Ostatnio z Cracovią na wyjeździe 6:0 mieli 14 zawodników do gry. Także obstawiam pewne zwycięstwo Jastrzębia, myślę że handi można brać każde jakie jest dostępne, chociaż wiadomo jak to w sporcie bywa. Liczę na sporą liczbę bramek i pewne zwycięstwo gości, którzy ostatnio odprawili Unie 5:1 u siebie.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
30.12.2018 godz. 19.00
GKS Katowice - Orlik Opole
Typ Over 7.5
Kurs 1.65
Bet365
2 tercja 11min 7:1++++++

Dziś w Katowicach mecz na przełamanie po 3 porażkach dziś oakzaja wygrać nie powinno być z tym problemu a przy okazji dobrze by było zrobić sobie trening strzelecki ???? Orlik ma Swoje problemy także te 8 bramek powinno dziś wpaść co będzie zoabczmy wieczorem
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom