>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska Liga Żużlowa 2014

Status
Zamknięty.
B 38K

bosky

Użytkownik
Opole - Ostrów 2 (-14,5) 1,85 STS
Jeden zasadniczy powód - finanse. Te w Opolu są niesamowicie skomplikowane. Długi wciąż rosną i - wg mojej wiedzy - zawodnicy nawet nie mają ochoty przyjeżdżać na treningi zespołu. Na drugim biegunie Ostrów, który ma aspiracje do awansu na zaplecze elity. Liderem opolan niezbyt znany Niemiec Huckenbeck (ja również obstawiłem jego over), ale dalej jest długo, długo nic. Wynik miejscowych z pierwszego meczu jest najlepszym komentarzem- 65:25 w tutę to pogrom. A Krosno jest w moim odczuciu pod Ostrowem.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Nie wiem czy jeszcze śnie czy na bet365, na live, mamy ofertę na pierwszą ligę. ???? Będzie można obstawiać mecz Orzeł Łódź - GKM Grudziądz. Może w takim razie pojawi się również oferta na pozostałe mecze ?
Wydaje mi się, że Bet365 będzie dawał zakłady na żywo dla wszystkich polskich meczów żużlowych pokazywanych w TV - nc+ i TVP. Dodatkowo dają swoje (?) amatorskie streamy na niektóre mecze ligi angielskiej także widać, że mocniej poszli w żużel w tym roku.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Opole - Rawicz: Huckenbeck K. (O) under 11.5 1,80 11 ✅
Niemiec jak na razie nie potrafi odnaleźć się na opolskim torze. W meczu z Ostrowem zdobył zaledwie 5 pkt., gdzie w pierwszych dwóch występach zdobywał punkty wyłącznie na juniorach.
Krosno - Piła: Monberg J. under 9.5 1,90 zwrot
Jesper dobrze radzi sobie w Pile, jednak gdy jedzie na wyjazd siła ognia maleje (np. 3 pkt. w Rawiczu). Trudny tor w Krośnie, jedzie w parze z Kamilem Pulczyńskim, trudny układ biegów. Under.
Rzeszów - Rybnik: Harris C. under 7.5 1,80 1 ✅
Harris kompletnie pogubiony na początku tego sezonu. Nie jedzie w Anglli, nie jedzie w Polsce a na dodatek dzisiaj trudny wyjazd do Rzeszowa.
Grudziądz - Bydgoszcz: Szczepaniak M. under 9.5 1,80 0 ✅
Grudziądz dzisiaj zrobi wszystko by wygrać. Mateusz ma trudnych rywali w poszczególnych biegach, do tego jedzie w parze z Anderssonem, który może mu kilka punktów zabrać. Nie sądzę by powtórzył wynik z Rybnika (11 pkt.). Tutaj ma z kim przegrywać.
wszystko sts
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 1 1,55 STS ✅
Stawiam tutaj na Grudziądz który jest faworytem do awansu a jest bez wygranej. Polonia spisuje się bardzo dobrze jak do tej pory w lidze ale dzisiaj bez Patryka który jest jej liderem na chwilę obecną w tym roku. Na pewno juniorzy to duży handicap gości ale seniorzy z Grudziądza muszą stanąć na wysokości zadania. Ułamek pewnie nie pojedzie znowu tak słabego spotkania. Nie sądzę, żeby w Grudziądzu był pogrom ale wygrają myślę minimalnie gospodarze.

PGE Marma Rzeszów
- ROW Rybnik (0-22,5) 1 1,80 STS ✅
Nie lubię gra takich wysokich handicapów ale Marma jest w takim gazie ostatnio, że może być tutaj pogrom gości. Goście to tak na prawde tylko Szczepaniak bo reszta to nawet u siebie się kiepsko prezentują. Harris nadal bez formy do tego dzisiaj nie jedzie North. Goście to ogromny handicap Marmy i stawiam na ich przekonujące zwycięstwo w granicach 60-30.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Lokomotiv Daugvapils - Orzel Lodz H (0-8,5) 1 @ 1.75 ✅

Jak dla mnie zdecydowane zwyciestwo gospodarzy,a linia ktora jest wystawiona w moim odczuciu jest spokojnie do przejscia.Ekipa z Lodzi mimo ostatniej wygranej z GKM traci duzo na wartosci natomiast zawodnicy z Lokomotivu sa bardzo mocni u siebie choc Lublin na otwarcie rozgrywek uratowal remis jednak nie spodziewam sie tak skutecznej jazdy Ekipy z Lodzi.Juniorzy zdecydowanie na korzysc lotyszy co bedze mialo ogromna przewage.Tak czy inaczej spodziewam sie wiekszego zwyciestwa gospodarzy niz granica 8,5 pkt.

Powodzenia
 
viking 47

viking

Użytkownik
Jest tylko jedno ale co do meczu Rzeszowa, niewiadomo czy wystąpi Ljung który rozbił się pare dni temu w BEL, gwarantujący pokazną liczbe pkt. nie twierdze że bez Szweda handi nie jest do pokrycia ale napewno będzie troszke trudniej, warto też odnotować że za Gaschke dzisiaj swój debiut zaliczy najmłodszy z klanu Rempałów Krystian.
Żeby nie było off topu;
Harris under 7,5 ✅ - Bomber kompletnie bez formy od początku sezonu, męczy się w każdych zawodach gdzie tylko nie wystartuje, nie przemawia do mnie fakt startowania kiedyś w Rzeszowie i z racji tego zdobycia dzisiaj sporej liczby pkt. Nie ma sprzętu nie ma wyników proste.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Lokomotiv Daugvapils - Orzel Lodz H (0-8,5) 2 @ 1.90 ⛔ Lindback w porę się pojawił na zawodach ????
Lokomotiv Daugvapils - Orzel Lodz 2 @ 5.38 ⛔

Zupełnie odmienne zdanie mam na temat tego spotkania niż kolega wyżej. Loko w tym roku w składzie, którym brakuje miejscowych liderów, Podżuks, Bogdanov to za mało, pozostali obcokrajowcy to żadna gwarancja dobrego wyniku. W dodatku Gustafsson jest daleko od optymalnej formy, Kilokarp i Schlein to nie są zawodnicy, którzy będą robić dwucyfrowe wyniki na tym specyficznym torze. U gości jak dla mnie Lindback i Doyle zrobią dobre wyniki, ten drugi w wybornej formie jest, do tego Puzon, który w tamtym roku nieźle sobie radził i Gizatulin, dla którego ten tor również obcy nie jest. Jamróg też kilka punktów powinien dorzucić. Jeśli będzie konieczne to rezerwy taktyczne pozwolą na pokrycie tego handi.

Monberg 9,5 - under @ 1,60 zwrot

Ponadto polecam under Monberga w meczu Krosno - Piła.
O ile nie będzie zmiany w składzie, to będzie peffka peff. Jest opcja, że pojedzie Borodulin, tylko nie wiadomo jeszcze za kogo czy za niego właśnie czy za Pulczyńskiego.
Duńczyk w kiepskiej formie, na krośnieńskim lotnisku nigdy nie brylował. Under pokryje po dwóch startach wg mnie ;)
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Sebastian Ulamek over 9,5 1,60 STS 6/10 ✅✅ Easy Money
Dzisiaj arcywazny mecz dla Grudziadza z Bydgoszcza. Grudziadz musi zaczac wygrywac. Ulamek I mecz z Gnieznem slabiutko ale mysle ze byla to kwestia sprzetu. Mecz w Lodzi to juz 13pkt. Ulamek musi dzisiaj stanac na wysokosci zadania i mysle, ze linia do pokrycia zwlaszcza, ze Ulamek solidnie trenowal do meczu z Bydgoszcza. Hougaard i ANdersson traca sporo na wartosci na wyjazdach wiec bedzie na kim robic punkty. Oprocz tego gram rowniez na Grudziadz ktory wystapi wzmocniony Rafalem Okoniewskim ktory powinnien byc czolowym zawodnikiem I ligi i powinnien podniesc gospodarzy z kolan.
Grudziadz - Bydgoszcz 1 1,55 STS 6/10 ✅✅ Easy Money :cool:

Chcialem tez pograc Lublin ale kurs 1,40 to troche za malo myslalem, ze bedzie kolo 1,60... ale jak ktos ma wolna gotowke to do jakiegos dubelka do rowazenia
 
B 38K

bosky

Użytkownik
wszystko z STS-a
Krosno - Piła 1 1,85
Piła ostatnimi czasy, to taki drugi Grudziądz. Niby skład jest, ale awansu nie ma. Ten sezon zaczęli przyzwoicie, po czym wpadka jak 150 w Rawiczu. Teraz kolejny wyjazd, a Rempała team Krosno wygląda znacznie fajniej niż skład niedźwiadków.
Opole - Rawicz (+8,5) 2 1,9
Patrząc na składy faktycznie zapowiada się wyrównany mecz. Biorąc pod uwagę sytuację finansową obu klubów zapowiada się mecz wyrównany ze wskazaniem na gości. Z analizą II ligi problem polega na tym, że większość zawodników to dziadki, które kiedyś coś tam jeździły i tak naprawdę nigdy nie wiadomo czy coś im nie strzeli do głowy i nie pojadą dobrze. Głównie mam tu na myśli oczywiście Staszewskiego i Burzę. Realia są jednak takie,że ci zawodnicy (podobnie jak np. Brzozowski który przecież nie był aż tak słaby w EE sezon temu) sprzętu na dzień dzisiejszy nie mają. rawicz ładnie zaskoczył w poprzedniej kolejce, zaskoczył również Krcmar, który po słabym początku ponownie wykręcił bardzo solidny wynik. Tutaj może być mecz na żyletki, więc taki handicap biorę.
GRU-BYD :Andersen H. (u. 9.5) 1.65 Szczepaniak, czy Hansio-lansio, długo się zastanawiałem i wybrałem Duńczyka. Andersen bardzo fajnie jeździ w Anglii i to jest znak, że bardzo niefajnie pojedzie w Polsce, bo w jego przypadku te dwie ligi to za dużo szczęścia na raz. Tor w Grudziądzu zna, w końcu startował tu, ale to nie jest przyjemna znajomość. Grudziądz pod presją, oni już MUSZĄ ten mecz wygrać, więc będzie, będzie zabawa.
e: oba undery na spokojnie jednak ;-)
Oczywiście jw. stawiam na Grudziądz - 1,50.

Lindbaek A. (u. 10.5) 1.90 Szwed (Brazyliijczyk? ???? ) jedzie w Dauga, jego podejście do ligi polskiej znane jest nie od dziś. Miał się odbudować w łodzi na mecz u siebie i faktycznie, lipy nie było, ale teraz jest wyjazd i inna historia. W parze Jamróg, nie taki znowu słaby zawodnik z Tarnowa, a rywale nieprzewidywalni.Słabo weszli w sezon, ale tor w Daugavspils jest zawsze nieprzyjemnym terenem.
Popieram i pobieram typ na Monberga, słabizna na wszystkich frontach, lata lecą a efekty widać - u. 9,5 1,60
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wynik po 8 wyścigu
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 2 @ 2,10 Bet365
Dla mnie fajna opcja. GKM pewnie wygra, ale mecz powinien być wyrównany. Układ par jest taki, że w tych 8 biegach aż trzy razy jedzie para Kościecha-Andersen, która powinna napędzać wynik, a także trzykrotnie pojedzie para z juniorem gospodarzy. Myślę, że jest duża szansa na to, że Polonia dobrze zacznie mecz tj. pierwsza para nie przegra, potem juniorzy powinni dorzucić min. 4-2, a potem to powinno być dużo remisów. Nie bardzo widzę gdzie gospodarze mogliby nadrobić. Pewnie w VII ale liczę, że Woźniak jakieś punkty dorzuci. Kluczowa będzie postawa Jędrzejewskiego w IV biegu, który pojedzie w parze z Bietrackim ale jak przywiozą 3-3, to jest duża szansa że po 8 biegach Polonia będzie prowadzić. A Siopek akurat jedyne co ma to starty, co na tym torze, zwłaszcza na początku jest najważniejsze. Po takim kursie widzę małe value i sobie pogram coby fajniej się mecz oglądało.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Sebastian Ułamek (suma punktów)
Typ: Sebastian Ułamek powyżej 10
Kurs: 1,75

Wiadomo, że Grudziądz jedzie dzisiaj o życie. Podejrzewam, że do tego meczu przygotowywali się przez cały tydzień. Dzisiaj powinny być widoczne efekty tej pracy. Po przejściu Ułamka do Grudziądza przewidywałem, że u siebie nie będzie schodził poniżej 10 punktów. Na inaugurację zawiódł i poniekąd można powiedzieć, że przegrał mecz ze Startem. Jednak już w Łodzi pokazał, że to był wypadek przy pracy. Dzisiaj sądzę, że może zrobić komplet lub zakręcić się koło niego. W parze ma 3 razy juniora i zapewne dwa razy Karpowa (raz w programie i drugi raz pewnie pojadą w 15 biegu). Kurs może nie zachwyca, ale powinno się udać.
Wynik: Sebastian Ułamek (w,3,3,3,1) 10
Komentarz: Pechowo. Seba w pierwszym starcie jadąc na trzecim miejscu miał mały wypadek i za spowodowanie wypadku kolegi z drużyny został wykluczony. W trakcie meczu miałem nadzieję, że pojedzie w 14.biegu. Niestety w 15 nie podołał Jędrzejewskiemu. Szkoda, bo było blisko, ale i tak uważam, że to był dobry typ. Trochę szczęście nie dopisało.

GKM Grudziądz -6 v Polonia Bydgoszcz
Typ: GKM Grudziądz -6
Kurs: 1,90

Po stronie gości widzę jedynie dwa plusy: Andersena i ew. Woźniaka, który będzie mocno zmęczony po wczorajszym turnieju w Terenzano. Reszta? Kościecha jest wielką niewiadomą, Bietracki jest słaby, Siopek to raczej zawodnik swojego toru. Są jeszcze Andersson i Hougard*, ale ja się po nich rewelacji nie spodziewam. Grudziądz musi ten mecz wygrać, najlepiej w takim rozmiarze, żeby przed rewanżem mieć tego bonusa niemal w kieszeni. Żeby tak się stało to muszą wygrac minimum 10+. Martwię się tylko postawą juniorów, bo to jest rzeczywiście pięta Achillesowa tej drużyny, ale coś tam dzisiaj chyba przywiozą...
*Oczywiście w meczu nie jedzie Hougard. Pominąłem Szczepaniaka. Ale to tylko na korzyść typu.
Wynik: GKM Grudziądz 53:37 Polonia Bydgoszcz -&gt; 47:37
Komentarz: Mocny początek, trochę pechowo w drugiej serii, ale koniec końców się udało. Juniorzy szczególnie zrobili robotę (Nowak). No i Okoń pokazał klasę. Kto pobrał ten skorzystał. Swoją drogą jestem ciekaw co by zrobił buk, gdyby punkty Okoniewskiego zostały odjęte...

1/1
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lublin - Gniezno @3,58 STS ✅ 41 - 49 peffka
Gniezno +6,5 @1,7 STS ✅
Widzę tutaj spore value. Tor przyjął dużo wody przez co gospodarze stracili atut. Darek Śledź zna się na żużlu więc podpowie swoim jak mają się przełożyć by dobrze wejść w mecz. Wg mnie mecz na styku z lekkim wskazaniem na gospodarzy, ale szkoda by było ominąć taki kurs.
W Lublinie pojedzie Franków, którego Michaelis nie chciał w Pile bo ten zamiast trenować wolał pić po nocnych klubach. Woodward czy Watt po opadach nie będą już tacy groźni, dla mnie to zawodnicy co lubią raczej równy stół. Nie martwił bym się o Miśkowiaka.
Goście to równy zespół i tutaj upatrywałbym ich szansy. Jeśli Franek czy któryś z liderów nie pojedzie to mecz będzie na styku.
Okoniewski powyżej 8 @2,45 bet365 ✅ 12+2 izzy
Fajny kurs, Okoń ma dobre starty jak pojedzie 5x to przekroczy tą linię. Takich zawodników jak Jędrzejewski, Andersson czy Szczepaniak powinien objechać. Ma trudnego parowego owszem, ale w 13 i 14 biegu (jeśli wystąpi) podejrzewam, że przywiezie te 4-5 oczek. Drugie tyle musi uzbierać w pierwszych 3 biegach, myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie chce robić off topu ale dla zainteresowanych w Bydgoszczy padało dużo przez noc (nie było kałuż wieczorem z rana są dość spore) i nadal pada. Mieszkam co prawda jakieś 11 km od stadionu ale to myślę przydatna informacja w kontekście tego spotkania.
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 2 kurs 1.85 STS ⛔ 51:39
Orzeł Łódź
9. Jakub Jamróg
10. Magnus Zetterstroem
11. Tomasz Chrzanowski
12. Mariusz Puszakowski
13. Nike Lunna (?!)
14. Maksym Drabik
Orzeł bez trzech podstawowych zawodnikow, w tym dwoch liderow, ktorymi sa Antonio Lindbeack oraz fenomenalny w tym sezonie Jason Doyle, ktory wczoraj doznal kontuzji w turnieju Speedway Best Pairs. Przy okazji mozna napomniec, iz zastapil go w tym turnieju zawodnik klubu z Lublina czyli Davey Watt i spisal sie rewelacyjnie, wygrywajac wspolnie z Holderem 2 runde tych zawodow przy takim dorobku punktowym: 21. Davey Watt - 17+2 (4,2,3*,2,3*,3).
Ogolnie Watt w tym sezonie jezdzi swietnie gdziekolwiek nie startuje, zostal rowniez wybrany zawodnikiem kwietnia w Nice PLZ.
Patrzac na dzisiejszy sklad zespolu z Lodzi uwazam, ze mieliby klopoty nawet wystepujac w najnizszej klasie rozgrywkowej. Dobra nie bede sie juz nad nimi pastwil bo i tak maja niewesolo, przejdzmy do zespolu z Lublina, ktory jest jedna z najbardziej niedoceniana druzyn w lidze. Ostatni mecz przegrany na wlasnym(?) torze moze troche zakrzywiac obraz rzeczywistosci, lecz dzieki temu mamy taki kurs a nie inny. Gospodarze na tym torze nie wiedzieli zupelnie jakie dobrac przelozenia i jakimi jechac sciezkami za to goscie od poczatku meczu czuli sie na nim jak ryba w wodzie. Zwykly wypadek przy pracy. Poprzednimi dwoma pojedynkami Lublin udowodnil, iz nie bedzie w tej lidze chlopcem do bicia, remisujac wyjazdowy mecz z Lokomotivem (Orzeł przegral tam 53:37) oraz rowniez remisujac mecz domowy z faworytem do awansu z Rzeszowa. Poza tym sklad wydaje sie rowny z jedna niewiadoma, ktora jest Lampart, do tej pory wystapil w dwoch meczach i zdobyl w nich razem tylko 6 oczek, mimo iz na treningach prezentuje sie lepiej od Miskowiaka oraz Kudriaszowa. Ci dwaj ww. prezentuja sie na przyzwoitym poziomie, to bardziej tyczy sie Miskowiaka, ktory to mial byc liderem jednak troche chyba pogubil sie na poczatku sezonu, a mimo to ponizej granicy 10 punktow nie schodzi, Kudriaszow za to jest chyba najwieksza niespodzianka, zainwestowal w sprzet i od razu widac tego efekty. Jezdzi przebojowo i zdobywal sporo punktow w kazdym z dotychczasowych spotkan. Do tego dochodzi reprezentant Australii Cam Woodward, jezdzi w zespole z Lublina juz czwarty sezon i caly czas jest zawodnikiem na ok. 10 punktow w meczu, mimo slabszego wystepu przeciwko Startowi w ostatniej kolejce. Łódź bedzie liczyc w tym spotkaniu na juniorow, jednak o ile rzeczywiscie powinni lepiej prezentowac sie juniorow z Lublina o tyle na seniorach tej druzyny szanse na zdobycie punktow sa nikle. Ogolnie rzecz biorac pod wodza trenera Mariana Wardzaly KMZ jezdzi na wyjazdach bardzo dobrze i prawie zawsze wyniki sa na styku, niewazne z kim przyjdzie im sie mierzyc. Dzis beda podwojnie zmotywowani, poniewaz taka szansa na zwyciestwo w Łodzi dlugo sie juz nie powtorzy. Drugoligowy sklad Orła polegnie dzis na swoim niewazne jak dobrze spreparowanym torze i Lublinianie odegraja sie Skrzydlewskiemu za sceny z poprzedniego sezonu, kiedy to usilowal spuscic zespol z Lublina do drugiej ligi.
POLECAM
hehe jeszcze znalazlem cos takiego
Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów 2 kurs 3.83 STS :eek:
Bydgoszcz bez Hougaarda, poza tym prawie kazdy zawodnik z Rzeszowa jest lepszy od swojego odpowiednika z Polonii, dochodzi do tego Sówka, ktory na pierwsza lige powinien byc napieraczem. Marma w formie, do tego dochodza opady deszczu, o ktrorych wspomnial kolega wyzej, zazwyczaj psuja one szyki gospodarzom i tor rozni sie od tego z treningu. Skad ten kurs przy kursie na GDZ 1.45?? no nic trzeba korzystac ????

jeszcze z ofert BET365
Maksym Drabik(-4) - Dawid Lampart(+4) 2 kurs 1.62...✅ 8-8
eh czasem az nie moge uwierzyc w to co widze jesli chodzi o kursy na NICE PLZ. mozliwe, ze taka linia spowodowana jest ewentualnym zastepstwem Niki Lunny juniorem, lecz mimo wszystko Drabikowi umiejetnosciami oraz zapewne sprzetem jeszcze daleeeeko do Lamparta. Moze i nie blyszczy w tym sezonie jednak kiedy i gdzie zdobyc wiecej niz te 3 ptk jak nie dzis? nie ma takiej opcji, ze Dawid ktory wymiata na treningach zdobedzie dzis 4 punkty mniej od zawodnika, ktory dopierwo w tym sezonie wystepuje w lidze.
Jakub Jamróg over 9 kurs 2.2 ⛔ 9
Jamrog to jeden z liderow Orła w tym sezonie, w dzisiejszym meczu praktycznie tylko o dyspozycje tego zawodnika mozna byc spokojnym, ogolnie na lodzkim torze wymiata.
W pieciu startach spokojnie uciula te 10 ptk, do tego bardzo mozliwa rezerwa taktyczna z ktorej to pojedzie nie kto inny jak Jakub.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Łódź - Lublin 2 @ 1.80 STS ⛔ niestety Lublin fatalny na wyjzdach.Graty dla Łodzi

Widzę że kolega mnie już wyprzedził ????
Kurs już na Lublin poleciał z 1.99 na 1.80.
Krótko.
Łódź mocno osłabiona bez Lindbaecka i Doyla w jego miejsce Nike Lunna (pierwszy raz słysze o zawodniku).Zorro,Chrzanowski Jamróg Puszakowski czy dadzą radę.?! Osobiscie wątpię.Mlodzież na podobnym poziomie co Lublin.
Lublin natomiast w najmocniejszym składzie z Wattem,który wczoraj zaliczył znakomity występ w Niemczech do tego Woodwardem,Lampartem ???? i Miśkowiakiem na czele.Dla mnie są faworytami w tym spotkaniu.Jak już tego meczu nie wygrają to prawdopodobnie już nigdzie na wyjeździe ta sztuka im się nie uda.
Powodzenia
W tej chwili po pojawiła się oferta na Bet365 z handicapem -2 @ 1.95⛔ też warto spróbować ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Maksym Drabik-Dawid Lampart(+4) 2 @ 1,62 Bet365✅8:8
Aż tak c*ujowy Lampart to nie jest, nawet biorąc pod uwagę, że baluje za dużo i dlatego Franków ostatnio jechał. Teraz jednak wie, że miejsca w składzie pewnego nie ma i nawet taki Łukaszewski może go zastąpić, a zatem już miejsca na olewanie nie będzie. Kogo dzisiaj może objechać? Na dobrą sprawę jedynie Jamróg i Puzon wydają się być liderami dzisiejszego Orła, ale reszta jak najbardziej do objechania. Jeśli dobrze wystartuje to może punkty przywozić, bo Watt na kolegów z pary się akurat ogląda.
Drabik jeden występ w Orle w tym sezonie i 5pkt z GKM-em, ale myślę, że nawet taki występ nie starczy dzisiaj na Lamparta przy tym handi. Poza tym nie wiadomo ile dostanie występów, bo nie zdziwi mnie jak skończy z 3-4 występami, a w nich będzie naprawdę trudno tutaj pokonać Lamparta. Owszem w juniorskim powinien wygrać, ale generalnie uważam, że aż takiej różnicy nie ma by wystawiać takie handi na młodego Drabika.
Jakub Jamróg over 9 @ 2,20 Bet365⛔⛔⛔9 - defekt na prowadzeniu w ostatnim biegu....
Jamróg nie jechał w Rzeszowie, ale potem pokazał w dwóch kolejnych meczach, że potrafi zdobywać dużo punktów. 10 u siebie z GKM-em, a mogło być więcej, gdyby nie wykluczenie oraz 12 na Łotwie. Dzisiaj jedzie pod 9, a w parze ma Zorro, który moim zdaniem nie powinien mu tutaj punktów zabierać, z resztą Zorro po tym meczu w Rzeszowie stracił miejsce w składzie, a dzisiaj jedzie tylko dzięki kontuzjom kolegów. Do tego nie zdziw mnie fakt, jeśli Kuba pojedzie jako taktyk, bo przy tym składzie to o dobry wynik będzie mega trudno, więc taka linia spokojnie do przekroczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 13

caluss

Użytkownik
Ja polecam typ na Zorro w pojedynku z Kudriaszowem, ah0 jest po kursie w bet365: 2.00, warto, u siebie będzie razem z Chrzankiem, ktorzy pojadą w tkt, bo sądzę, że Lublin wygra, a w tej układance Zorro jadący 6 razy powinien pokonać Andrieja.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
ORZEŁ ŁÓDŹ - KMŻ Lublin
Jakub Jamróg (suma punktów)
Typ: Jakub Jamróg - powyżej 9
Kurs: 1,90

Wystarczy przypomnieć sobie mecz z GKM-em (3,3,2*,2*,u/w) żeby spojrzeć optymistycznie na ten typ. Jamróg musi być motorem napędowym Orła jeśli ten myśli o wygraniu dzisiejszego meczu. Ważne będzie też podejście gospodarzy. Brak dwójki liderów może z jednej strony wpłynąć deprymująco, zaś z drugiej być dodatkowym kopniakiem. I ja liczę na to drugie - szczególnie, że Skrzydlewski już od kilku dni mówił, że jeśli przegrają z Lublinem to załatwią sobie sezon. Nie do końca się z tym zgadzam, choć nie ma wątpliwości, że będzie im się jechało dużo łatwiej po dopisaniu kolejnych dwóch dużych punktów do tabeli. Dodatkowym argumentem za tym typem jest to, że prawdopodobnie mecz zakończy się zwycięstwem Lublina (kurs: 1,66). Jeśli pojawi się sześciopunktowa przewaga gości to Jamróg będzie zapewne pierwszym do taktycznej. 10 punktów w sześciu biegach mając w parze raczej słabego Zorro w parze? Kuba jest w stanie pokryć to już po pięciu startach.
/Widzę, że wyżej już podano ten sam typ, a kurs jeszcze wynosił 2,20. Widać, że paru graczy musiało zaufać Jakubowi. Spodziewam się, że do meczu może jeszcze pójść mała korekta w dół, dlatego warto pobierać.
Wynik: Jakub Jamróg (2*,2,3,2*,d1) 9
Komentarz: Bez komentarza...

Robert Miśkowiak (suma punktów)
Typ: Robert Miśkowiak - poniżej 11
Kurs: 2,00

Napewno na niekorzyść będzie fakt, że Miśkowiak ma w parze juniora. Napewno na niekorzyść będzie fakt, że w pierwszym biegu gospodarze raczej nie postawią oporu. Jeśli jednak Lublin wygra ten mecz to odpada opcja taktycznej. Gospodarze zaś mają dzisiaj kilku zawodników, którzy będą w stanie odebrać Robertowi punkty. Sam Misiek w tym roku szalenie nierówny. Potrafi wygrać, by za chwilę przyjechać na metę ostatni. Jego ostatnie występy w Łodzi to:
2011 - (3,0,2,2,3,1) 11 dla PSŻ Poznań (53:37)
2012 - (3,0,2,3,3,3) 14 dla Lublina w sezonie życia (54:36)
2013 - (3,2*,0,2,1,2) 10+1 dla Wybrzeża (45:45)
Widać więc, że w Łodzi potrafi jechać, ale zawsze jechał po 6 razy, co mocno mu ułatwiało przekroczenie granicy 11 punktów. Dzisiaj RT się nie spodziewam, a nawet jeśli to nie on będzie pierwszą strzelbą, a Watt. 3 ostatnie występy to przy 5 pierwszych biegach: 10, 11, 8.
Wynik: Robert Miśkowiak (3,3,2,3,d,3) 14
Komentarz: Orzeł zaskoczył i praktycznie kontrolowali mecz od początku do końca. Taktyczne robili dziś tylko goście i oczywiście trafiło na Miśkowiaka, który w dodatkowym biegu zdobył 3 punkty (11 bieg).

0/2
 
M 6

masterek

Użytkownik
Stal Rzeszów - GKM GRUDZIĄDZ 9.69
Ok, ja rozumiem - faworytem jest Rzeszów. Początek sezonu w wykonaniu Grudziądzan co by nie mówić - słaby, a na pewno nie taki jaki miał być. Jednak w dalszym ciągu jest to ekipa zbudowana na 1 ligę z zawodników, którzy powinni ją rozbijać. Okoniewski, który tor w Rzeszowie zna jak mało kto powinien ciągnąć wynik. Karpov ostatnio pokazał, że nie tylko na swoim torze, ale i na obcym potrafi się spasować i pojechać dobre zawody. Jeleniewski chyba wreszcie dogadał się ze sprzętem, co prawda rywali w Ostrowie nie było, ale jednak wynik pozytywny dający nadzieję. Ułamek jak Ułamek - oczekiwano od niego dużo więcej, ale nawet jak dorzuci swoje standardowe 8 punktów to nie powinno być źle. Obawiam się mocno o Kościucha, w chwili obecnej jeździ w składzie już chyba tylko za przywiązanie do drużyny - ale obym się mylił. Juniorka zawsze jakieś drobne dorzuca, jednak mimo wszystko słabsza od Rzeszowa.
Przejdźmy teraz do gospodarzy. Nazwiska mimo wszystko słabsze niż w Grudziądzu. Larsen jeszcze do niedawna ciułał się gdzieś zawieszony między 1 a 2 ligą, chociaż nie powiem, sam byłem zwolennikiem jego zakontraktowania w Grudziądzu przed tym sezonem i bym się nie pomylił. Starzy dobrzy znajomi Ljung i Nicholls - ten pierwszy szczególnie na torze w Grudziądzu świetny, Nicholls natomiast solidny ale bez błysku. Obaj mają przyzwoity sezon. Do tego słaby Miesiąc i solidny Kuciapa + juniorka, gdzie Sówka jakoś wybitnie w tym roku nie jeździ.
Nie mówię, że jest to typ z gatunku brać pożyczki i obstawiać, ale po takim kursie nie spróbować to grzech, bo nie jest to mecz Falubaz - Kolejarz Opole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom