>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PLH - 2012/2013

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Tychy - Katowice - wynik 5:1 zwrot
Typ: over 6 azjan
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Faworytem spotkania Tychy jednak idziemy tutaj w stronę overa. Po pierwsze forma zdecydowanie po stronie graczy Tych którzy u siebie przegrali tylko raz ale co najważniejsze u siebie strzelili w 7 spotkaniach 28 bramek ale też trochę stracili bo 19. Po drugie obie drużyny już dwukrotnie mierzyły się ze sobą w tym sezonie wyniki 5:4 i 5:2. W obu drużynach dzisiaj debiuty ofensywnych graczy u gospodarzy Tobiasz Bernat u gości natomiast kolejny Kanadyjczyk Elliot. Po trzecie Katowice dawno nie zanotowały overa 6.5 co na początku sezonu przytrafiało im się regularnie. Czuć w tym spotkaniu bramki.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
To chyba było wydarzenie numer 1 w tym roku na Polskich taflach mowa oczywiśćie o debiucie w Polsce Wojtka Wolskiego.Największa gwiazda polskiej Ligi zaznaczył swój udział w spotkaniu z Cracovia w następujący sposób.
Pięć strzałów na bramkę Comarch Cracovii, kilka ciekawy zagrań i podań do kolegów z drużyny oraz podziękowania publiczności skandującej po zakończeniu meczu nazwisko Wojtka Wolskiego - tak w skrócie opisać można debiut w barwach Ciarko Sanok 26-letniego hokeisty na co dzień występującego w NHL. Mistrzowie Polski po emocjonującym pojedynku pokonali krakowski zespół 2:0.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
GKS Katowice - Zagłebie Sosnowiec 1 1.37 Betsafe
GKS podchodzi do tego spotkania z serią 6 z rzędu porażek. W tych spotkaniach ulegli: wysoko na wyjeździe z niezwykle mocnym Sanokiem (5:1), po zaciętym meczu z bardzo słabym Toruniem (3:2), oddali własną taflę dla Jastrzębia (0:4), zawalczyli w meczu domowym z Sanokiem (3:2), wysoka porażka z Tychami (5:1) i ostatnio nienajgorszy mecz przegrany z Cracovia (4:2). Goście również po 6 porażkach i to w kiepskim stylu bo tak należy nazwać porażki 11:2 z Cracovia, 6:0 z Unią i 8:4 z Tychami. Wobec problemów finansowych i kadrowych Zagłebia warto chyba zagrać na gospodarzy, którzy jeśli mają wygrać to z kim jak nie z Sosnowcem?
Sanok - Jastrzębie 1 1.52 Betsafe
Sanok po 13 z rzędu wygranych doznał porażki z Unią Oświecim na wyjeździe. Mecz Sanoka z Cracovią gdzie debiutował Wolski miał być wielkim świętem, lecz skończyło się tylko na 2:0 dla Sanoka. Potem przyszła wspomniana wcześniej wpadka z Unią. Czas chyba na pokazanie na własnym lodzie iż była to jedynie wpadka. Myślę że również Wolski będzie chciał w swoim trzecim spotkaniu z PLH zdobyć pierwszego gola. Kurs całkiem ładny i wart zagrania. W tym sezonie Sanok wygrał już na wyjeździe z Jastrzębiem 4:3 i przegrał na własnym lodzie 5:6 z dziejszym rywalem. Była to jedyna wpadka Sanoka na własnej tafli. Myślę że dziś pokażą gościom kto rządzi na tym lodzie
 
D 0

daaatz

Użytkownik
Spotkanie: Comarch Cracovia - GKS Tychy
Typ: under 6.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson

Drużyny w tym sezonie grały ze sobą już 2 razy,
Tychy - Krakow 4:1, Krakow- Tychy 2:1, jedno spotkanie 5 bramek , drugie 3.
Patrząc się na zeszłe sezony, rzadko było w ich H2H powyżej 6.5.
Policzyłem sobie, że w tym sezonie Kraków u siebie średnio strzela 5,5 bramki, wpuszcza 1.88, co ogólnie daje średnia 7,4 bramki w ich meczach u siebie.
Tychy na wyjeździe licząc tak samo 5,5 bramki łącznie.
Czyli średnia z obu zespołów była by 6,47, ale biorąc głownie pod uwagę ich historię można spoko zagrać myślę under 6.5.
Spotkanie: TH Unia Oswiecim - JKH GKS Jastrzebie
Typ: 2X
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betsson

W tym sezonie Unia jest słabsza dość niż Jastrzębie i to widać po rozegranych meczach,
h2h w tym sezonie to narazie 2:0 dla jastrzębia, a mają szansę wbić się na 2 miejsce więc napewno nie oddadzą tego meczu. Zastanawiał mnie jedynie mecz w tychach ostatni ( tychy unia 2;2 puchar polski ), powalczyli z tychami, ale myślę , że tychy też tam mogły odpuscić bo remis im pasował.
 
D 0

daaatz

Użytkownik
Spotkanie: GKS Tychy - TH Unia Oswiecim
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: Betsson


Zestawienie drużyn HOME/AWAY
MP W WO D LO L Goals Pts Form sr g/mecz(ogółem)
HOME 5. TYCHY 10 6 2 0 0 2 44:29 22 LWWWW 7,3
AWAY 6. UNIA 8 2 0 0 2 4 24:37 8 LLLLW 7,625

Tychy mają więcej wygranych i więcej goli strzelają, forma także u siebie niezla, jeden mecz u siebue przegrany ostatnio ale to z Sanokiem i też nie tak źle bo 3:5.
Unia na wyjeździe ostatnio wygrała tylko z Sosnowcem który słabo gra ogólnie.

OGOLNA FORMA MECZE
TYCHY LLWWW 19
UNIA WWLWW 19

Forma obu druzyn dośc podobna , tychy jednak przegrane mają z sanokiem i cracovia także też bez wpadki jakiejś z drużyna słabą.

Zestawienie bramek też lepiej dla Tych wygląda:
GOALS
TYCHY 73:48
UNIA 58:72

H2H obu drużyn:
TvU 2:2 OvT 1:5
OvT 1:2 TvO 8:7
srednia goli w ich meczach h2h 7
jeśli by wziąść pod uwagę średnią ilość strzałów oddawanych przez obie drużyny i średnią obronionych przez ich najlepszego bramkarza wyjdzie:
strzaly/mecz %obr P
TYCHY 32,05263158 91,68646081 2,664708089
UNIA 27,94736842 95,36679537 1,294858769

%obr P to ile broni przeciwnik, czyli np tychy mają sednio 32 strzały a unia broni 91%.

Jeśli by na wykresie sobie zrobić zestawienie łączne goli w trakcie meczu to widać że dla obu drużyn jest tendencja spadkowa ( goli w ogóle ich i przeciwnika ).

Dlatego decyduję się na typ 1 na tychy i Under 6.5.

Spotkanie: JKH GKS Jastrzebie - HC GKS Katowice
Typ: 1 i Under 6.5
Kurs: 1.33, 1.72
Bukmacher: Betsson

Robiąć zestawienie jak powyżej wyjdzie:
HOME - AWAY
MP W WO D LO L Goals Pts Form sr g/mecz
5. *Jastrzebie 9 6 0 0 0 3 37:22 18 WLWLW HOME 6,555555556
6. *Katowice 11 1 0 0 0 10 28:43 3 LLLLL AWAY 6,454545455
OGOLNA FORMA MECZE
JASTRZEBIE LWLWL 19
KATOWICE LWLLL 20
GOALS
JASTRZEBIE 69:48
KATOWICE 60:65
H2H
2012/2013 KvJ 0:4 14.10.2012
JvK 3:2 23.09.2012
srednia goli w ich meczach h2h 4,5
stosunek strzalow do obrony przeciwnika
strzaly/mecz %obr P
JASTRZEBIE 37,05263158 91,79206566 3,04125567
KATOWICE 31,8 91,30434783 2,765217391

Wykres z ilości goli obu drużyn także ma tendencję spadkową także decyduję się na typ 1 i under 6.5( dałbym nawet under 5.5 ale na betssonie nie ma takiego typu ).
Jastrzębie ostatnio w oświęcimiu zrobili psikusa, myślę że nie ma co się tym przejmować, wpadki się zdarzają ( sanok też niedawno sam przegrał z Unią .. )
Spotkanie: KH Pol-Aqua Zaglebie - Comarch Cracovia
Typ: 2 i over 6.5
Kurs: 1.25, 1.72
Bukmacher: Betsson

Tu nie chce mi się tak rozpisywać,
zagłębie gra dużo słabiej niż cracovia, co można sprawdzić sobie w statystykach,
H2H pbu drużyn zawsze ma dużo goli ( ten sezon i zeszły nawet ). Także spokojnie over 6.5.
Zagłębie ostatnio wszystko przegrywa , kraków ma dużo lepszą formę także stawiam na kraków 2 i over 6.5.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Cracovia - Sanok
Jakby nie patrzyć to przed nami ligowy hit. Kursy na to spotkanie w miarę wyrównane, ja ze swej strony przychylam się ku ekipie z Sanoka, mimo tego że ostatnie występy na europejskim podwórku nie wypadły za dobrze ponieważ to niestety 3 porażki to mimo wszystko można doszukać się pozytywnych aspektów, jak choćby to że Sanok w drugiej tercji meczu ze Stavanger grał jak równy z równym, a nie od dziś wiadomo że hokej w Norwegii a hokej w Polsce to dwa odrębne światy. Ogółem pierwszy mecz z Norwegami a także drugi przeciwko ekipie białoruskiej Zhlobin mógł się podobać, natomiast ostatni pojedynek, raczej przypominał grę za karę aniżeli walkę o honor. Na pewno gracze z Sanoka mogą odczuwać lekkie zmęczenie po Continental Cup, ale nie wierzę w to by nie chcieli dziś wygrać tego prestiżowego spotkania, piszę prestiżowego ponieważ dla układu tabeli ten mecz nie ma większego znaczenia w kontekście gości, natomiast Cracovia obecnie na 4 miejscu i musi gonić. Nie spodziewam się znacznej przewagi którejś ze stron, raczej wyrównany pojedynek i chyba spod znaku dużej ilości bramek. Cracovia ostatnio straciła 7 bramek w Sosnowcu, co jest swego rodzaju szokiem. Sanok również tracił sporo ale kaliber rywala zdecydowanie inny, mam nadzieję że goście na osłodę ograją dziś Cracovię i dopiszą sobie kolejne punkty.
Sanok ML / 1.85 MarathonBet ✅ 2:3
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
JKH GKS Jastrzębie - Ciarko PBS Bank KH Sanok -&gt; JKH wygra (ML REG TIME) [1.99] Pinnacle
⛔
Zmęczenie kiedyś musi wyjść i chociaż sanoczanie w lidze przodują to są tylko ludźmi. Ostatnio mieli wszystkiego po prostu za dużo, praktycznie same wyjazdy zaczynając od Pucharu Kontynentalnego poprzez ligowe spotkania z Cracovią - wyszło na to że w kilka dni zagrali na pełnych obrotach kilkadziesiąt minut na łebka do czego nie są przyzwyczajeni. Na PK trochę podkopane zostało morale zespoły, w końcu zebrali baty od każdego. Zmiana trenera w środku sezonu też nie jest niczym dobrym nie ważne jak dobrą minę robią do tego przedstawiciele klubu. Dodatkowo Wojtek Wolski oznajmił wszem i wobec że niedługo wyjeżdża i raczej już nigdy nie wróci (do Sanoka). Moim zdaniem atmosfera nie jest najlepsza chociaż się o tym głośno nie mówi. Jeśli ktoś ma to wykorzystać to będzie to właśnie JKH - wicelider z jajami, prawdopodobnie jedyny zespół który w pewnych okolicznościach może się Ciarko postawić przewiduje że ta para zagra ze sobą w tym sezonie w finale. Na Jastorze nikomu nie gra się lekko dodatkowo Jastrzębie odpoczywało w ostatniej kolejce i miało czas dokładnie przygotować się do hitowego pojedynku - bukmacherzy wahają się w ocenach u niektórych szansę JKH są już oceniane jako większe. Łapię po najlepszym dostępnym 1.99 w Pinnacle i polecam na niedzielny wieczór.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Jastrzębie, Typ: Cracovia (-0,5), Kurs:1.75, Buk: Bet365 5:2 ✅

Dziś idealny rywal dla Cracovii, rozbite JKH przyjeżdża na trudny teren do Krakowa gdzie o zwycięstwo może być naprawdę ciężko. Cracovia ma serię 4 porażek z rzędu, 3 wyjazdowych i 1 domowej po bardzo dobrym spotkaniu z Sanokiem (2:3). Czas tą serię przerwać mimo że rywal mocny to na pewno w zasięgu. Ze składu Jastrzębian wypadli Petr Lipina, Radek Prochażka, a także pierwszy bramkarz słowak Ramon Sopko. W drużynie Cracovii brak osłabień. Liczę że Cracovia wykorzysta atut własnej tafli, gdzie są bardzo skuteczni w tym sezonie i rzadko przegrywają.
 
K 0

karol1964

Użytkownik
GieKSa Katowice-Gks Jastrzębie Typ 1(2,4) lub 1x(1,55)
Kontuzjowani dochodzą do siebie
Ciekawie powinno być także w Katowicach, gdzie beniaminek Polskiej Ligi Hokejowej skrzyżuje kije z JKH Jastrzębie. Przed reprezentacyjną przerwą jastrzębianie mieli niemałe problemy kadrowe i musieli sobie poradzić bez sześciu kluczowych zawodników.
Sytuacja w drużynie Jirziego Reżnara stopniowo się poprawia. Ostatnie raporty medyczne wskazują, że w meczu z Katowicami mają pojawić się Radek Prochazka, Maciej Urbanowicz i Szymon Marzec. Na liście kontuzjowanych wciąż pozostają Bartosz Dąbkowski, Maciej Rompkowski, Ramon Sopko, Petr Lipina i Jirzi Zdenek.

Jastrzębie z kontuzjami..GieKSa po meczach na Węgrzech i minimalnych porażkach..w bardzo dobrej formie..I co najważniejssze dzis do Spodkaa wraca gorący doping.Kibice dogadali się z działaczamii...Powodzenia
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Dzisiaj sam się dziwie że podejmuję się takiego typu ale coś czuje że może tak się stać że GKS Katowice wygra z KH Sanok. Jest ku temu kilka przesłanek choć nie ukrywam typ wbrew mojego serca ???? .Ale przejdźmy do analizy Sanok wyjechał do Katowic w małych zmianach kadrowych, po pierwsze nie ma już Wojtka Wolskiego z 1 ataku, który wrócił do Toronto, po drugie nie ma Jozefa Vitka z 2 ataku(ma zerwane mięśnie brzucha i kuruje się na Puchar Polski). Wobec tych osłabień trener postanowił do pierwszego ataku dać Malasińskiego a do drugiego Gruszkę przez co rozbił 3 atak...czyli wszystkie 4 formacje pozmieniane!!!...będzie ciężko o zgranie. Ważnym aspektem będzie również powołanie na kadrę Sanok miał tam aż 10 zawodników!!! więc trener nie tylko nie mógł poćwiczyć różnych wariantów jak i dostał ich z powrotem trochę zmęczonych nie da się ukryć...GKS Katowice nie miało żadnego zawodnika na kadrze dodatkowo rozegrali ostatnio mecz z Jastrzębiem który wygrali 4-1 u siebie a Sanok pauzował co też ma znaczenie aby być w rytmie meczowym. Bardzo ważne jest H2H GKS u siebie zanotował na inaugurację wygraną 5-4 w dogr. oraz przegrał 2-3 a w Sanoku oba przegrał 3-4 i 1-5.Każdy z tych meczy był zacięty a KH grało w pełnym składzie bo póki co (odpukać) żadnych poważnych kontuzji nie było. Obie ekipy swoich ostatnich 5 meczy nie przegrali!!! a Katowice odprawiły takie ekipy jak Cracovia Jastrzębie i Tychy.
Wg mnie kurs 5.2 jest wart ryzyka, można ewentualnie dać z handi.
GKS Katowice - KH Sanok - typ 1 reg.time wynik 6-4
kurs: 5.20 ✅✅✅ !!!! ????
bet-at -home
Lub
GKS Katowice - KH Sanok - typ (handi 2-0) typ 1
kurs: 1.80 :lus:
bet-at-home
Ja osobiście pogram takiego wariata ????
GKS- KH - typ 1 -5.20 ✅
JKH- GKS Tychy - typ 2 - 2,70 ⛔ 4-3 po dogrywce
ako:14,04 ⛔
bet at home
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 7K

juanroman08

Forum VIP
GKS Katowice - KH Sanok
Kolega tomsj69 ładnie opisał sytuację jaka klaruje się przed tym pojedynkiem i ja w pełni się zgadzam z jego przemyśleniami, Sanok może mieć sporo problemów w Katowicach tym bardziej że gospodarze w piątek ograli u siebie Jastrzębie, także na pewno ich morale przed pojedynkiem z liderem poszły mocno w górę. Znalazłem bardzo ciekawy bet odnośnie gospodarzy, otóż MarathonBet wystawił linię na team total na granicy 2 bramek. W tym momencie warto zauważyć iż GKS na 4 pojedynki z KH raz tylko zakończyła ze zdobyczą równą jednej bramce, jednak rzecz miała miejsce w Sanoku. Pozostałe spotkania to zdobycz bramkowa na poziomie 3+. Jak dla mnie typ który aż się prosi o zagranie ;) Polecam :!:
GKS Katowice over 2.0 / 1.70 MarathonBet✅ po pierwszej tercji :razz:
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Przepraszam że dzisiaj tak krótko ale dopiero teraz jeden buk wstawił ofertę a też muszę wyrobić się z obowiązkami aby zdążyć na meczyki. Od razu przykuł moją uwagę kurs na under 6,5 za 1,84 dla mnie to mega promocja. Mecz o stawkę więc mega widowiska nie powinno być każdy skoncentruje się aby być na zero z tyłu. w Sanoku może nie zagrać napadzior Jozef Vitek więc ten najbardziej punktujący jak najlepiej widowiskowo grający atak Sanoka byłby rozbity ale z tym musimy poczekać do samego meczu(może nafaszerują go przeciwbólowymi tabletkami i zagra) nie wiadomo równię czy zagra Michał Radwański. U gości nie ma żadnych osłabień przyjeżdżają w pełnym składzie z nastawieniem nie rozgrywania tylko jednego meczu cyt:&quot; Nie chcemy jechać tyle kilometrów tylko po to, by rozegrać jeden mecz. Zrobimy wszystko, by awansować – zapewnia Rudolf Rohaczek&quot;. Uważam że mecz będzie twardy i będzie walka o krążek na całym lodowisku. A najważniejszym aspektem widowiska będą kary bo jak czegoś nie wymyślą Czesi z Krakowa lub Rąpała i Zapała z Sanoka to mecz będzie wyrównany a w bramkach mamy bądź co bądź reprezentantów Polski Odrobnego i Radziszewskiego (choć obu forma najlepsza nie jest teraz).Dodatkowo H2H Sanoka u siebie z Cracovią na 12 miesięcy wstecz rozegrali 7 pojedynków z czego tylko raz ten under nie wystarczył.
KH Sanok- Comarch Cracovia Kraków - typ- under 6,5 ⛔ 4-4
kurs:1,84
Pinnacle
edit: czekam jeszcze na inne kursy więc później może coś wrzucę.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Sanok - Cracovia 1 STS 1.50 ⛔
Sanok w tym sezonie wygrał 4 na 4 mecze z Cracovia w lidze, w tym jeden po dogrywce. Mecze zawsze są wyrównane i zacięte więc i tym razem będzie podobnie. Sanok wzmacniając skład przed sezonem jasno zaznaczył że taki Wolski jest ściągany by zdetronizować w lidze Cracovię, nie Tychy, nie Jastrzębie a właśnie Pasy. Chcą poprostu pokazać w tym sezonie, kto jest najlepszy w Polsce. Tomasj69 napisał już o osłabieniach. Jest to mecz Puchar Polski, który Sanok będzie chciał wygrać by móc walczyć o podwójną koronę. Sanok jest mocniejszy, Sanok gra u siebie. Kurs do dubla w sam raz
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Jastrzebie - Tychy, Typ: Tychy (draw no bet), Kurs:1.72, Buk: Bet365 3:3 ZWROT
W czasie rozgrywanych w europie MŚ-U20 i turnieju Spengler Cup, u nas rozpoczyna się walka o Puchar Polski. Finały rozgrywane są w Sanoku, a dziś mamy pierwsze mecze półfinałowe: Sanok zagra z Cracovią, a Jastrzębie podejmuję Tyski GKS. Oba spotkania zapowiadają się na bardzo ciekawie. Ja skupie się na tym drugim: Jastrzębie vs Tychy. Obie drużyny głodne sukcesów, o które w ostatnich latach bardzo ciężko za sprawą Sanoka. Dziś liczę że Tyszanie wezmą rewanż za ostatnią porażkę w Jastrzębiu. Do składu powracają Teddy Da Costa, Mikołaj Łopuski i Roman Simicek, natomiast nadal zabraknie Grzegorza Pasiuta i Adama Baginskiego. Również nie tak dawno zakontraktowano kolejnego słowaka w szeregach Tyskiej drużny: Branislava Janosa, który ostatnio grywał w drużynie SHK 37 Piestany na Słowacji. Do składu także dołączył młody Kacper Guzik, który błyszczał na niedawano rozgrywanych MŚ-U20 na Ukrainie. Jastrzębianie przede wszystkim tracą atut własnej tafli, na której rzadko komu udawało się wygrać, ponadto w Jastrzębiu zabraknie Petra Lipiny. Tyszanie po ostatnich dwóch porażkach dziś mają szansę się przełamać, a wiadomo że z Jastrzębiem grać potrafią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
groven 2,2K

groven

Forum VIP

wynik: 6:3 ✅
Typ: 1
Kurs: 1.52


Piątkowi przeciwnicy Sanoka w półfinałowym pojedynku w Pucharze Polski postawili bardzo wysokie wymagania. Aby wygrać z zespołem Cracovii potrzebowali aż serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie był remis 4:4. Dziś zapowiada się także ciężkie spotkanie. Ja skłaniam się jednak ku gospodarzom tego pojedynku. Ciarko PBS Bank Sanok jest jedyną drużyną w Ekstralidze, z którą Comarch Cracovia w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Czy ta niechlubna passa zostanie przełamana? Raczej nie. Sanoczanie, mając na swym koncie sześćdziesiąt osiem punktów, są zdecydowanym liderem tabeli Ekstraligi. Comarch Cracovia, z dorobkiem czterdziestu dwóch oczek, jest czwarta. W kolejnych 8 wyjazdowych spotkaniach Cracovia zawsze przegrywała swoje mecze.. Teraz z liderem nie liczyłbym na fajerwerki. Wydaje mi się, że zawodnicy gospodarzy wyciągnęli wnioski z ostatniego spotkania i dziś udowodnią kto jest lepszy. Ostatnia ligowa porażka Sanoku 6:4 z GKS Katowice także podrażniła ich ambicje..

Zaglebie Sosnowiec - Jastrzębie 3:8 ⛔
Typ: 1 / handicap +3,5 Zagłębie
Kurs: 1.85

Jastrzębscy hokeiści, po raz pierwszy w historii, zdobyli Puchar Polski. W finale pokonali Ciarko PBS Bank KH Sanok. To największy sukces w dziejach jastrzębskiego hokeja. Teraz czas na chwilę rozluźnienia.. Uśpiony przyczajony Sosnowiec może to wykorzystać. To nie oni są faworytem, ale więcej niż 3 bramkami myślę że nie przegrają. Po pierwsze grają u siebie, po drugie patrząc na ich wyniki zauważyłem, że nie przegrywają z drużynami wyżej notowanymi grając na własnym obiekcie dużą ilością bramek. Gdyby dopisać wszystkim 4 ostatnim drużynom z jakimi grali hokeiści Jastrzębia 3,5 gola to okazałoby się, że.. wszystkie by przegrali. Pogram dziś przeciwko Jastrzębiom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 0

sawi92

Użytkownik
Oświęcim - Sanok
Dzisiejszy wieczór przyniesie nam emocje związane z meczem ligowego średniaka - Aksam Unii Oświęcim podejmującego mistrzów Polski - KH Sanok. Sanok faworyzowany przez bukmacherów nie będzie miał łatwego zadania. Mimo tego, iż ów zespoły dzieli ogromna przepaść, to jednak Unia tego meczu łatwo nie odda. Grając u siebie radzi sobie naprawdę dobrze...czy dzisiaj sprawi sensację? Myślę, że nie. Sanok słynie z wysokiej skuteczności w ofensywie jak i w defensywie. Świadczyć może o tym ostatnie spotkanie ekipy z Podkarpacia z Oświęcimiem, których to Sanok rozgromił u siebie, aż 6;0. Dzisiaj tego wyniku nie powtórzą, lecz sądzę, że z Małopolski wywiozą komplet punktów.
Mój typ: 2 ⛔ 6:2
Kurs: 1,50 Betclic
 
maxs 0

maxs

Użytkownik
Sanok-Jastrzębie
Dziś o godzinie 18.00 KH Sanok będzie podejmować na swoim terenie Jastrzębski GKS, czy sanoczanie zrewanżują się za porażkę w pucharze? Po porażce w Oświęcimiu Sanoczanom przyda się zwycięstwo przed własną publicznością. Drużyna z Jastrzębia, która znajduję się na 3 miejscu traci do GKS Tychy tylko 2 punkty i ma o jeden mniej rozegrany mecz na pewno nie sprzeda tanio skóry, a zwycięstwo z Sanokiem byłoby dla nich dobrą motywacją w walce o wysoką lokatę.
Mój typ: 1 ✅ wynik 5:2
Kurs: 1.5zł Toto-Mix
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciarko PBS Bank Sanok - JKH GKS Jastrzębie -&gt; poniżej 6 goli [2.20][Pinnacle]
Hit hitem, ale o wywróżenie końcowego wyniku trudno - Sanok sytuacja robi się dziwna, niby nie mają się czym martwić taka przewaga w tabeli to już praktycznie zapewniony awans do play-off z pierwszego miejsca. Z drugiej strony wychodzi słaba organizacja i zarządzanie klubu, częste zmiany na ławce szkoleniowej (od czasu zdobycia mistrzostwa jest już trzeci treneiro) i ogólnie zbyt duży nakład na marketing sportowy niż na sam sport w przypadku Ciarko. W JKH historyczny sukces do tego odpoczynek w ostatniej kolejce, ale też kilka kontuzji dziś nie przyjedzie na Podkarpacie Patryk Kogut i Damian Kapica, wciąż niezdolny do gry Petr Lipina. Ciężko tez uwierzyć by bądź co bądź lider i mistrz pozwolił sobie na przegraną w drugim meczu pod rząd (ostatnio blamaż w Oświęcimiu).
Łatwiej spojrzeć mi na ten mecz pod kątem liczby bramek. Na Odrobnego spada niesamowita krytyka czasami słusznie czasami nie, akurat ostatnio w Oświęcimiu trudno mówić że to on mecz zawalił mimo wszystko dziś jestem przekonany że stanie na głowie podobnie jak formacje defensywne - Sanok nie często traci 6 goli i podejrzewam że dziś sobie to wyrówna i straci maks 2. Pytanie ile strzeli ? W obliczu kontuzji w ataku podejrzewam że JKH nie pójdzie na wymianę i przynajmniej do połowy meczu będzie trzymać się dosyć ciasno w środku lodowiska rozbijając ataki i licząc na jakąś konterkę. Jak mecz ułoży się według tego scenariusza maksymalny wynik jaki może paść to jakies 3:1, 2:1 lub 2:2 w czasie regulaminowym.
 
Z 0

zaglebiak-24629

Użytkownik
GKS Katowice vs Zagłębie Sosnowiec + 6,5 gola 1,60 totomix
Witam , jak dla mnie taki typ to jest niemal pewniak . Na ostatnie 7 meczy Sosnowiczan , aż 6 kończyło się overami 6,5 .
Można także zaryzykować zagranie over 7,5 gola po kursie 2.00 .
JR/ Jako że to Twój pierwszy post to nie skasuję go ale na przyszłość bardzo bym prosił o kilka zdań uzasadnienia ;) suche typy wrzucamy sobie w KzS lub w zwykłych kuponach.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom