>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PLH - 2012/2013

Status
Zamknięty.
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Tychy - Sanok
Spotkanie wicelidera i lidera extraligi, Sanok ma 18pkt przewagi nad zespołem z Tychów i praktycznie ma 1miejsce zapewnione, za to gospodarze dzisiejszego meczu mają zaledwie 2pkt przewagi nad 3. Jastrzebiem.
po 42. kolejkach wicelider będzie grać z ostatnią druzyną ligi w PO (z Zagłebiem Sosnowiec na 100%) czyli &quot;lewym jajem&quot; zdobędą awans do półfinałów.
Sanok zaczyna pomału punkty tracić na wyjazdach (6:4 w Katowicach, 6:2 w Oświęcimiu), myślę że dziś tyszanie przerwą dziś złą passe z drużyną z Sanoka (4:0 na korzyść STSu w tym sezonie) i zdobędą komplet punktów by dalej utrzymywać przewage punktową nad druzyną z Jastrzębia.
Typ: GKS Tychy win @2,35 7/10 ⛔ 3:3 i wygrana tyskich po karnych

2 suche typy
Unia Oświęcim - GKS Katowice under 6,5 @1,8 ⛔5:3
GKS Jastrzębie - Cracovia - 1 @ 1,9
⛔ 2:2 i wygrana Jastrzębia po karnych
oraz za drobne pojdzie AKO: 8,03
e: jednym słowem PAZERNOŚĆ
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
W pełni zgadzam się z kolega wyżej że Tychy muszą a Sanok może wygrać ten mecz.Do końca pozostało 10 kolejek Sanok w tych 10 ma 4 mecze u siebie gdzie są mocni a będą grać z Sosnowcem Katowicami Oświęcimiem i ...Tychami jak wygrają te mecze to choć GKS wygrałby wszystkie 10 ostatnich spotkań to i tak nie wyprzedzą KH Sanok. Więc wszystko zależy jak będą podchodzić do meczów zawodnicy z Sanoka a w szczególności Polacy bo Czesi z 2 piątki grają inny hokej i cały czas na swoim wysokim poziomie.No ale ja chciałbym podać tutaj inny typ który sobie upatrzyłem a kolega wyżej go również podał a mianowicie Under 6,5 w meczu Unii z GKS.Na przeciwko siebie staną wg mnie dwaj najlepsi bramkarze ligi. Miałem okazję oglądać popisy Kalemby i Fikrta w Sanoku i naprawdę przy takiej sile rażenia i pressingu jaki gra KH u siebie to wielki szacun co wyprawiali w swoich świątyniach. Dodatkowo H2H 4 mecze 3 razy under 4,5 w reg.time!! raz padło 10 goli ale wtedy Unia miała olbrzymie problemy kadrowe a Katowice były w gazie który z biegiem czasu trochę z nich uszedł ale są dalej wg mnie czarnym koniem tego sezonu.
Unia Oświęcim - GKS Katowice - under 6,5 reg.time ⛔
kurs: 1,8
bwin
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia -&gt; Cracovia wygra -2,5 gola [1.85][Betway] ✅
Zagłębie to czerwona latarnia ligi i w żadnym spotkaniu nie jest na uprzywilejowanej pozycji. Mimo że Craxa to zespół zdecydowanie lepszy, to z Sosnowcem w tym sezonie nie zanotowali jeszcze czystego soczystego zwycięstwa. Stawiam że stanie się to dziś, do składu wraca Noworyta a drużyna po ostatniej porażce z Tychami będzie potrzebować pewnej wygranej. Trwa korespondencyjny pojedynek o czwartą lokatę z Aksam Unią więc każdy kolejny mecz ma swoją wagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 23

darak

Użytkownik
GKS Katowice-GKS Tychy
typ: 2
kurs: 2,10
buk: bet365

Kolejne odsłona śląskich derbów, w której do tej pory atut własnego lodowiska ma istotne znaczenie. Dziś jednak spodziewam się przechylenia szali po stronie gości. Tyszanie w końcu nie narzekają na żadne poważniejsze urazy, do tego dochodzi dobra gra w ostatnich spotkaniach (wygrane z Sanokiem,JKH, Unią) z serią 6 spotkań bez porażki. Katowice z kolei zagrali bardzo dobry mecz z Sanokiem, co pokazuje dobitnie, że styl ich gry nie leży ekipie z Sanoka. Personalnie Tyszanie mają mocniejszą ofensywą i widać w ich grze, że chce im się grać z czym w tym sezonie różnie bywało (słynny cytat trenera Vodili, którego nie ma już w Tychach &quot;jak chcą grać to grają, jak nie chcą to nie grają&quot;).
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Miałem nic nie pisać odnoście meczu w Katowicach, no ale trzeba coś tu dopisać.
PlayOffy tuż tuż, a jeszcze nie wiadomo kto z kim zagra, wiadomo jest tylko to, że vicelider zagra z Zagłębiem (czyli awans do półfinału).
o stołek vicelidera walczą tyski(66pkt) i jastrzebioki(62pkt), dziś Jastrzębie gra z sosnowcem więc dopisujemy +3pkt (i over 7,5 poszedł już wczoraj✅), a drużyna z miasta sypialni o 18:30 zacznie swój boj o obrone 2go miejsca w Katowicach.
GieKSa potrafi wygrywać u siebie na lodowisku z Tychami, zazwyczaj były to zaciete pojedynki ale wynik tego nie pokazywał (4:1, 5:2). Wraca dziś do składu Justin Chwedoruk (nie grał w ostatnich meczach, a mimo to Katowice wygrały w Sanoku).
Wróćmy jednak do walki o miejsce w PO.
Gdyby drużyna Jacka Płachty miałaby wybierać pomiedzy Tychami, a Jastrzebiem w grze w PO, to wybraliby pewnie tyskich, ponieważ z nimi nam sie lepiej gra, a z Jastrzębiem mamy ujemny bilans.
Nie widzę dziś innego wyniku jak WIN GKS Katowice @2,6✅

Mam nadzieję, że do ostatniej kolekji będzie walka o 2miejsce jak i o 5. (różnica pomiędzy GKS a Unią = 6pky). Możliwe że rozstrzygnięcie będzie przed 17 lutym, w którym to dniu będą 3 arcyważne pojedynki
GKS Katowice - GKS Jastrzębie
Unia Oświęcim - GKS Tychy
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Katowice - Tychy
25.01.2013 - 18:30
Typ: 1 dnb
Kurs: 2,10
Buk: bet365
Stawka: 2/10

Kolejna wojna na Śląsku.GieKSa to drużyna własnego lodowiska i w Satelicie może wygrać z każdym.Do tej pory zagrali z Tychami dwa mecze u siebie i oba wygrane ( 4-1 i 5-2 ).
Domagała postawił zawodnikom ultimatum: 9 pkt w 4 najbliższych meczach. Inaczej będą wyciągniete daleko idące konsekwencje.
To było po meczu w Oświecimiu, gdzie po meczu w szatni GKS było niezwykle gorąco.
Katowice musza liczyć na to że nie spotkają sie z pierwszej rundzie po z Jastrzębiem bo z nimi nie potrafią grać.Dlatego potrzebuja zwycięstw imuszą liczyć na porażki Tychów oraz zwyciestwa Jastrzębia.
Do składu po chorobie wraca lider GieKSy Justin Chwedoruk ( 25 - 11 - 15 ).

GL
 
cala 37

cala

Użytkownik
Zaglebie-Gks Tychy
TYp - over8.5
Kurs- 1.88
Pinnacle
Nie ma co to duzo pisac,kazdy kto interesuje sie polskim hokejem wie co sie dzieje w Zaglebiu,prezes codzien w dobrym humorze mowi ze bedzie dobrze,szkoda tylko ze nie mowi kiedy ;(
Z kazdym dniem Zaglebie traci coraz wiecej hokejstow ,ostatnio z klubem pozegnal sie ostatni Bramkarz a w jego miejsce pojawili sie mlody Nowak ktory w ciagu 140 minut wpuscil 22 gole,srednio 3 bramki na tercje,dzis z Tychami nie wroze mu nic dobrego tymbardziej z hanysy przyjezdzajac na Zaglebie spinaja sie zawsze na 100%
Licze ze over zostanie pokryty w dwoch tercjach, stawka srednia tylko z tego wzgledu ze jest to spotkanie u siebie
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej PLH
Spotkanie: Sanok -GKS Tychy
Typ: Tychy
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Godz. 18:00
Sanok ma już zapewnione pierwsze miejsce i nie gra juz o nic, najprawdopodnobniej trener da pograć nowym zawodnikom: Martin Bellus, Tomas Mery. Trener Sanoka napewno da odpocząć najważniejszym zawodnikom aby nie ryzykowac ich kontuzji. Tychy walcza z JKH Jastrzębie o druga pozycje w tabeli. Ostatnie mecze Sanoka z Tychami były bardzo wyrównane. U siebie w styczniu Tychy wygrały po dogrywce 5-4 a na wyjeździe w grudniu przegrali minimalnie 4-5 tracąc gola w końcówce.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Co tutaj taka cisza?
#11
Cracovia-4.5
- Zagłębie 1.8 Bet365✅9-4
Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w Polskiej Lidze Hokeja. Cracovia żeby utrzymać czwartą pozycję powinna to spotkanie wygrać. A to, że wygra to oczywiste. Zagłębie-czerwona latarnia ligi w 37 spotkaniach wygralo 3 razy! Bilans bramek 82-219. Nawet nie chce mi się liczyć ile porażek z rzedu,ale te 3 zwycięstwa miały miejsce jakoś na początku sezonu, jak jeszcze grał Toruń.
Tak jak pisałem zwycięstwo Pasów nie ulega wątpliwości, pytanie tylko iloma bramkami. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami miesiąc temu w Sosnowcu zakończyło się wynikiem 1-9...
#12
GKS Katowice+0.5
- Jastrzębie 1.58 Bet365✅3-2
Tak jak wyżej. GKS walczy z Craxa o 4 miejsce ale jak juz pisałem szanse mają nikłe ponieważ przed Cracovia bardzo łatwe zadanie.
Myślę jednak, że GKS nie odpuści, tym bardziej że wygrali 5 ostatnich spotkań (Sanok na wyjeździe,Tychy u siebie,Cracovie u siebie, Zagłebie na wyjeździe i w ostatnim spotkaniu roznieśli Unie 8-2 u siebie). Jak widać forma przed play-offami jest. Ostatnie spotkanie w Katowicach 4-1 dla GKSu...
 
dr_kin_bin 33

dr_kin_bin

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej PLH
Spotkanie: Oświęcim - Tychy 3-6
Typ: Tychy ✅
Kurs: 1,90
Bukmacher: Tobet
Godz. 17:00

O godzinie 17 w Oświęcimiu 3 mecz fazy play off, po dwóch meczach w Tychach bilans 1-1 po wyrównanym pierwszym spotkaniu lepsi okazali się hokeiści z małopolski, kolejnego dnia musieli uznać wyższość podrażnionych gospodarzy, którzy sprawili gościom srogie lanie 9:1 (2:1, 2:0, 5:0). Po pierwszym spotkaniu grzmiał trener Tyskiego GKS-u i nie był gołosłowny na drugi mecz Arkadiusz Sobecki musiał usiąść na ławce rezerwowych, jak widać Peter Krzemen ma aspiracje na dużo więcej niż ćwierćfinał, Tyszanie są mocno zmobilizowani i na pewno udowodnią, że pierwszy mecz był wypadkiem przy pracy, a drugi wysoki wynik nie był losem przypadku, co potwierdza również łyk statystyk z sezonu zasadniczego: 5 zwycięstw GKS-u (8:7, 5:1, 6:1, 6:4, 4:1) i tylko 1 Unii (3:1). Od pierwszej minuty zapowiada się bardzo zacięty twardy mecz, ale zdecydowanie to Tyszanie mają mocniejszy skład z mieszanką młodej krwi z doświadczeniem, a jak wiem fazy play off rządzą się swoimi prawami.
 
dr_kin_bin 33

dr_kin_bin

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej PLH
Spotkanie: Sanok- Cracovia
Typ: Sanok (0-2)
Kurs: 2,60
Bukmacher: bet-at-home
Godz. 18:00
Zaczynamy, Sanok po dłuższej przerwie od gry dziś zmierzą się w swoim pierwszym meczu fazy play-off, do Sanoka przyjeżdża Cracovia, która pokonała w 3 meczu GKS Katowice. Zawodnicy mieli sporo czasu na zregenerowanie sił na &quot;wojne&quot; z Sanockim klubem, głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa kraju. Jak to bywało w meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze były to ładne widowiska, dużo walki, zawodnicy zawsze dostawali dodatkowego &quot;powera&quot; i tym razem z pewnością tak będzie. Lecz dziś uważam że Sanok będzie chciał zacząć z od mocnego uderzenia i powiedzenia kto tu rządzi. Uważam że taki kurs na handi jest zadowalający i można spróbować.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja bym tak nie lekceważył Cracovii, pamiętajmy że Sanok miał przerwę z uwagi na wolny los, a Krakowianie są w rytmie meczowym i wygląda to całkiem dobrze, bez większych problemów pokonali GKS, a mogło się wydawać że Katowicka ekipa będzie bardziej wymagającym rywalem, jednak doświadczenie i dobra forma Cracovii pozwoliła im zakończyć rywalizację po trzech spotkaniach. Oczywiście faworytem gospodarze, ale jestem zdania że goście przynajmniej w tym pierwszym meczu mają spore szansę na niespodziankę.
Cracovia Kraków (+1,5) / 2.11 Pinnacle ✅
 
macy 44

macy

Użytkownik
:hokej:Sanok - Tychy @ 1.50

Jeżeli tutaj drużyna gospodarzy zagra na swoim poziomie to powinna wygrać te spotkania. DLa Sanoka na pewno ten sezon nie jest za udany. odpadnięcie z PP przegrali pófinał z Cracovią więc pozostaje tylko walka o brąz a na pewnoi nie takie cele były przez sezonem. Z Pasami w głównej mierze przegrali przez przegranie pierwszego spotkania więc mam nadzieję, ze tutaj wyciagną wnioski i od poczatku wygrają tutaj bardzo skoncetrowani. Ponieważ przynajmniej o jeden poziom są lepsi od rywali. Drużyna gości praktycznie nie istatniała w swoim pófinale gdzie to bardzo zdecydowanie przegrała swoją rywalizację z Jastrzębiem 4-0. A sami dobrze wiedzą, że wygranie z gospodarzami i to na ich lodowisku będzie bardzo cieżkie do osiągnięcia. Jeżeli idzie o ostatnie pięć spotkań tych drużyn to aż cztery razy wygrywali gospodarze i mam nadzieję, że dzisiaj również pokaże na co ich stać i znowu zanotują wygraną.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
JKH GKS Jastrzębie - Cracovia

Przed nami starcie finałowe nr 1. Zespół Jirziego Reżnara zalicza historyczny sezon, po zwycięstwie w finale Pucharu Polski teraz mają szansę na podwójną koronę. Dla gospodarzy Cracovia chyba jest lepszym rywalem od Sanoka, wszak w tym sezonie na 6 rozegranych spotkań po między tymi zespołami jastrzębianie wygrali 4. Cracovia w rundzie zasadniczej na wyjazdach spisywała się bardzo słabo i mojej oceny nie zmieni nawet wygrany półfinał z Sanokiem, bo to jak oba zespoły grały niefrasobliwie w obronie to było jakieś nieporozumienie. 23 gole stracone w 6 spotkaniach przez finalistę to nie może wróżyć nic dobrego. Cracovii wypady na Śląsk czy wgl gra z śląskimi zespołami nie leży, wyraźnie przegrana rywalizacja w tym sezonie z Jastrzębiem, JuanRoman08 stwierdził że bezproblemowo odprawili GKS Katowice, ale chyba trochę minął się z prawdą. Pierwszy mecz zgoda 3:1 pod pełną kontrolą ale dwa kolejne kończone po karnych, gdzie to GKS oddaje więcej strzałów na bramkę i to w obu spotkaniach. Zaryzykuję stwierdzenie że to GKS był ciut lepszy w tych spotkaniach, ale zabrakło trochę szczęścia i trochę doświadczenia. Dlatego stwierdzę że to były fartowne wygrane i półfinał grany na żywioł. A Jastrzębianie dysponują bardzo dobrą defensywą i taka gra może być waleniem głową w mur. Pierwsza piątka GKS wygląda imponująco - Danieluk, Lipina, Kral i dwaj niesamowicie produktywni obrońcy Zatko i Górny. W bramce Kosowski. Reżnar stawia na jedną piekielnie mocną piątkę i resztę w miarę wyrównaną, natomiast Rudolf Rohacek stara się tak ułożyć formację by w każdej mieć tych liderów. Z jednej strony gwarantuje to równy poziom nie zależnie od tego która piątka przebywa na tafli, z drugiej pozbawia zespół takiej zdecydowanej siły rażenia która w kluczowych momentach spotkań wyciągnie wynik. Otwarcie będzie bardzo ważne, Jastrzębie na fali, mogą osiagnąć coś historycznego i pewnie dodatkowo mobilizować ich nie trzeba. Dla mnie to GKS jest zdecydowanym faworytem tego finału.

JKH GKS Jastrzębie 2,00
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
GKS Katowice (-3,5) - Zagłębie @1,65 9:1
w poniedziałki się nie gra, ale ten mecz miał być planowo w niedziele:wink:
Ostatni mecz drużyny ze stolicy Górnego Śląska w tym sezonie w satelicie, nie widzę innego wyniku niż wygrana GieKSy, teraz pytanie jak wysoko? myślę że linia została lekko zaniżona, hokeiści wiedzą dobrze, że hokejowe Zagłebie ma kompleksy jeśli chodzi o cały Śląsk, a w szczególności o Katowice ( gospodarze mają ostatnią szanse żeby znów ich pogrążyć:razz ???? , w ostatnim meczu w sosnowcu padł wyniki 2-7, dziś licze za 0 z tyłu i grad bramek jeśli chodzi gospodarzy.
Win GieKSy jest tak pewny jak śmierć i podatki:smile: licze że chopcy się zepną i handi pokryją, Kalemba, Frączek, Kalina, Komorski i Samson licze na was chłopaki:smile ???? $$
trochę statystyk:
Tabelka
Unia 8pkt
GieKSa 7pkt
Zagłębie 0pkt
Unia już w ma wszystkie mecze w tym sezonie za sobą, GieKSie wystarczy 1pkt aby zająć 5miejce, ale panowie szanujmy się, gramy z Zagłębiokami i TYLKO ZWYCIĘSTWO (jak nie, to dziś na tafle wlece ???? )
Zagłębie 4:23 w 3meczach, czyli średnio na mecz tracą 7,66 bramki (ostatni mecz w Oświęcimiu 10:0, wcześnie 2:7 z GieKSą u siebie)
GKS 13:7 w 3 meczach, średnia 4,33 na mecz (2 mecze z dość dobrą Unią i win w sosnowcu 2-7)
Polecam!
e:po pierwszej tercji 4:0 i już siedziałem jak &#39;pan&#39; na trybunie i nie było konieczności wlotu na tafle ????
w tym sezonie dość sporo zarobiłem dzięki GieKSie ????
teraz trzeba poczekać z pół roku na rozpoczęcie nowego sezonu, Trzymcie sie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
KH Sanok - GKS Tychy
Wczoraj Tychy rozjechały Sanok w ich własnej hali i to wysoko, właściwie już po pierwszej tercji sprawa była pozamiatana. Głupie, proste błędy, brak zaangażowania i chęci do gry z strony Sanoka. Strasznie słaby mecz w ich wykonaniu, praktycznie zero składnej gry, kilka prób indywidualnych akcji i tyle. Szczególnie w pierwszej tercji Sanok był kompletnie rozbity, później się starał ale mało z tego wynikało. Nie widzę motywacji w tym zespole po przegranym sezonie, bo chyba tak to trzeba nazwać. Nie ma pucharu, nie będzie mistrzostwa. Być może dziś będzie tylko urażona duma, ale czy to wystarczy? Wczoraj zabrakło nie grającego już od dłuższego czasu Michała Radwańskiego oraz obrońców Pavla Mojzisa oraz Pawła Droni. Tychy chyba szybciej otrząsnęły się z przegranego półfinału, oni na pewni nie startowali a pozycji aż tak mocnego faworyta w swojej parze. Delikatnie spróbuję tutaj zagrać na Tyszan, nie spodziewałbym się aż tak jednostronnego widowiska, ale GKS ma szansę wywieźć bardzo dobry wynik a pamiętajmy że gramy tylko do 3 zwycięstw.
GKS Tychy 3,00 ✅ 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Krótko o 5tym meczu, wczoraj Jastrzębie w końcu wygrało mecz w tym finale, stan 1:3 sytuacja trudna ale tutaj jeszcze może wszystko się zdarzyć. Cracovia na pewno nie jest zespołem który mógł wygrać finał do zera, jeśli Jastrzębianie dziś nie wygrają to nie wiem co by ich mogło dodatkowo zmotywować jak nie wczorajsze zwycięstwo po dużej walce. Dużo walki, mecz wyrównany ale zęba w końcu pokazali zawodnicy JKH. Dziś swoje 50te urodziny obchodzi Rudolf Rohacek, mam nadzieję że gospodarze popsują mu to święto. Chciałbym by Jastrzębie w końcu pokazało to co przez cały sezon było ich atutem - twardą i szczelną defensywę. Jeśli uda się dziś wygrać to na Cracovię na pewno spadnie dodatkowa presja. Ciekaw jestem kto zagra w bramce, Ramon Sopko który sam poprosił o zmianę ostatnio czy Kamil Kosowski który dograł ten mecz do końca. Zaryzykuje stwierdzenie że obaj i tak są ciut lepszymi zawodnikami niż Rafal Radziszewski.
JKH GKS Jastrzębie - Cracovia 1 2,20 ✅ 5:0
 
B 10

balon

Użytkownik
Proszę o informację, gdzie odbędzie się ewentualny 7 mecz finałowy.
Grzecho//ewentualny 7dmy mecz 29.03.2013, JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie -&gt; Cracovia wygra [1.82] Unibet ⛔
No po tym kursie to jeszcze warto obstawić ten finał ???? poniżej 1.75 już na Craxe nie ma sensu grać, bo to JKH wygrało dwa ostatnie mecze i jest na fali ale... no właśnie ale. Te dwie wygrane JKH były po pierwsze na ich lodowisku po drugie w sytuacji gdzie mecze grali dzień po dniu. Teraz będzie trochę polityki - co za debil w Polskiej Lidze Hokeja gdzie poziom kondycyjny jest jaki jest ustala by najważniejsza i najatrakcyjniejsza faza jakim ma być docelowo play-off była wypełniona seriami dwóch meczów w 24 godziny? Nawet w NHL zawsze jest dzień przerwy pomiędzy meczami tych samych zespołów, ale widać oni się nie znają ... Tak czy siak na korzyść JKH była taka sytuacja i trochę Pasy widać było że na wyjeździe zaorały się kondycyjnie zwłaszcza w tym drugim wysoko przegranym meczu więc nim bym się dziś nie sugerował bo po 1) rywalizacja przenosi się do Krakowa po 2) było wiele godzin odpoczynku. Lodowisko w KRK jest jednym z najmniej przyjaznych dla przyjezdnych ekip, surowe żeby nie powiedzieć spartańskie warunki sanitarne lód przygotowany dobrze aczkolwiek to gospodarze znają każdy jego centymetr no i poparcie publiczności. Dość powiedzieć że Cracovia wygrała 6 z 7 meczów u siebie w tych play-off. JKH jedzie cały czas na sprawdzonym w meczu numer 4 patencie, czyli zasłonie na Radziszewskim często na pograniczu spalonego w polu bramkowym - jeśli Pasy znajdą na to sposób (a jest sposób na to taki że jakiś duży chłop musi tam zamiatać rywali na boki) to straty nie powinny być duże. Kraków zasłużył w tym roku na złoto, JKH z całą sympatią na medal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom