>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Posty i Reputa - problemy techniczne

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zebrał je głównie na Typach Dnia:
http://forum.bukmacherskie.com/search.php?searchid=7653865&amp;amp;pp=25&amp;amp;page=10
a podana ilość tych postów jest zapewne zakłamana, po niedawnych problemach technicznych w wyniku których wielu użytkownikom zniknęła faktyczna ilość ich wpisów - np. mnie zjechało o 3k.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
niestety niema takiej mozliwosci
Smutne. Sporo ludzi straciło kawałek pięknej historii.Szkoda, ale taka natura rzeczy martwych.
Proszę tylko o manualne nabicie licznika postów.
Wydaje mi się, że miałem z 200-300 więcej.

Pozdr.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Usuniety temat
Dlaczego mój temat który miałem założony w dziale Kupony w 2009 został usunięty ? Wrzucałem co jakiś czas do niego swoje typy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dlaczego mój temat który miałem założony w dziale Kupony w 2009 został usunięty ? Wrzucałem co jakiś czas do niego swoje typy.
Ze względu na problemy techniczne, które są opisywane w tym temacie, utraciliśmy niektóre dane, między innymi co niektóre tematy. Niestety nie ma możliwości ich odzyskania.
Za problemy przepraszamy, a ja zachęcam do założenia nowego tematu w KzS czy też w Kuponach.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Weźcie mi dopiszcie tych postów, bo wracam, a tutaj nawet głupiego PW do normalnych userów nie mogę wysłać, czy napisać w HP...
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Także proszę o przywrócenie mojej liczby postów w liczbie około 1050-1100. Dokładnej liczby nie pamiętam.
dodane //edit Odra
 
Do góry Bottom